PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Polo Gti Saçmalığı ?

Sert@ç
25-06-2013, 01:50
Polo gti almaya karar verdim ve arastirmaya basladim ancak sahibinden fiyatlarina bakiyorum 4 kapi ve sunroof olanlar nerdeyse 50bin tlden ucuzu yok...
Hatta kendi sitesinde 50.480liraya denk geliyor
Volkswagen Mobile (http://m.vw.com.tr/model-fiyat-listesi.aspx?model=polo-gti&r=Default.aspx)

Acaba benim bilmedigim herkesin bildigi birsey mi var yoksa gti serisi euro ve dolar gibi yukselise mi gecti ?

Buda 4 kapi arama sonuclari
Volkswagen Polo 1.4 TSi GTi 2.El Arabalar ve Satılık Sıfır Km Otomobil Fiyatları sahibinden.com'da (http://www.sahibinden.com/volkswagen-polo-1.4-tsi-gti?a8=62068)

Gercekten yardima ihtiyacim var bu hafta icinde polo gti almak istiyorum

Mutu
25-06-2013, 02:31
Sırf beklememek için 2. el araca sıfır parası vermeyi seçen insanlardan ötürü böyle sıfıra yakın vw piyasası. Sıra hakkını bile satanalr mevcut. :)
Arayıp sıfırı için büyük ihtimalle 1 aydan fazla süre vereceklerdir. Tabiki ellerinde olandan farklı bir kombinasyon, renk isterseniz.

erturul çiçek
25-06-2013, 03:00
Arz talep meselesi ölü civic'lere istenen fiyatlar ortada doğan şahinden farkı kalmadı daha da yukarı çıkar zaman içinde piyasayı öldürmeye devam ederlerse

white quattro
25-06-2013, 03:06
Sırf beklememek için 2. el araca sıfır parası vermeyi seçen insanlardan ötürü böyle sıfıra yakın vw piyasası. Sıra hakkını bile satanalr mevcut. :)
Arayıp sıfırı için büyük ihtimalle 1 aydan fazla süre vereceklerdir. Tabiki ellerinde olandan farklı bir kombinasyon, renk isterseniz.

+1 krktr..

Zorbey
25-06-2013, 03:10
Bir öneri ibiza cupra'lara baksanız .Bence 2.el polo için 50.000 çok çok avantajlı olmadığı sürece fazla

Hakan Burak
25-06-2013, 03:14
2.El araç ithalatını serbest kılsalar, veya vergi indirimi olsa bu fiyatlardan eser kalmaz.

Ama işte gel gelelim olay Arz-Talep meselesine dayalı.

Sert@ç
25-06-2013, 03:21
Yarin sabah ilk is dogus otoya gidip ellerinde arac olup olmadigini sorcam
Sahsen bana cok sacma geliyo bu durum bide bu nette yazan fiyatin ustune %4 indirim alsam 48e gelir 2 ay mi beklicem beklerim o arada rent a car para kazanir
Rengin pek onemi yok tek sunroof ve 4 kapi olcak zaten geri kalan hersey nerdeyse standart
İbiza cupranin 4 kapisi olsa saniye dusunmem

Sercan AKCAN
25-06-2013, 03:23
iyi hoş güzelde herşeyiyle dolu bi gtida 57 liraya falan maloluyor.İnş kafanıza göre bişey bulabilirsiniz.

Firat.M3
25-06-2013, 04:10
Yenı beatle tercih ederim ben olsam. Polo gti inanılmaz zevkli bir arac. Beatle da tarz. Ustelik synı motor :)

SONE-R
25-06-2013, 07:13
bu yüksek 2.el fiyatları yüzünden doğru dürüst satılan polo yok.. aylardır ilanda duruyorlar.. 2011'e 48 yazmış misal birisi.. halbuki 42-43 yazsa anında satacak..

RCkid
25-06-2013, 07:18
2012 model 4 kapi cam tavan alkantra koltuk ve sensor paketi yok bir tek 19000kmde dusunursen pm atabilirsin. İlanim yok su an

Eworen
25-06-2013, 07:30
Bunu daha once bu forumda 10 kere yazmisimdir
Yolda gordugunuz Polo GTi larin tamamina yakininda extra dan bircok donanim var
İnternetten sadece sunroof opsiyonunu gorebiliyorsunuz dogal olarak fiyatini o kadar zannediyo olabilirsiniz ama degil
Eklenmesi gerekenler ;
Sunroof
Bi-xenon
Dijital klima
Rcd 510 teyp
Surus konfor paketi
Yagmur sensoru
4 kapi fiyat farki
Falan filan...

Ote yandan hazirda arac yoksa isteginize gore siparis gecerseniz bekleme suresi 3-4 aydir
Ben 4 ay beklemistim
En kotu yolda gelecek olan araclara bakin..

efe_
25-06-2013, 08:13
İnsan birebir kendi isgtediği şekilde araç arayınca tabi normal 3-4 ayda gelmesi, hali hazırda olan araca eywallah dense alınır gidilir bence

Caesar
25-06-2013, 08:16
Şu yetkili satıcı fiyat listesine kanmasanız keşke.

Çünkü baz fiyatıdır o arabanın hiç bir ekstra yoktur. Ekstralarla birlikte en az 10 lira daha artar araba.

başalp
25-06-2013, 08:17
iyide bunları liste fiyatı euro bazında, kur yükselince otomatikmen yükseliyor... ithal araç sonuçta

individual
25-06-2013, 08:48
Bu türkiyedeki polo gti donanımda xenon gözükmüyor opsiyon sanırım bunu almayan varmı hiç ben hiç xenonsuz polo gti görmedim.Yada standart öle geliyor.

speed_emre
25-06-2013, 08:52
arkadasım zenonsuz oldu 0 yenı cam tavan 4 kapılı aldı bır cok opsıyon yok 49 a aldı 2013 :)

SONE-R
25-06-2013, 08:58
arkadasım zenonsuz oldu 0 yenı cam tavan 4 kapılı aldı bır cok opsıyon yok 49 a aldı 2013 :)

keza yine 4 kapılı, beyaz renkli, sürüş paketli, otomatik klimalı 2013 modeli 50bin liraya alabiliyorsunuz.. sıfır almak varken şimdi aşağıdaki ilanda satılan 2011 model, km'si 50bine dayanmış arabayı alır mısınız?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-hatasiz-39000-km-de-uc-harfli-114962339/detay#

speed_emre
25-06-2013, 09:04
yok alınmaz yanı 2013 mantıklı tabıkıde suan yazılım yapılamıyor zenonlarıda sonradan takılabılıyor 2000 tl gıbı rakammıs zenonlarıyla bırlıkte oyle yapıcak arkadasım perde hava yastıkları yok cc yok park sensoru yok otomatık klıma yok arabada.

individual
25-06-2013, 09:04
2012 modele kadar olanlarda sanırım xenon standart geliyordu.Ben öle hatırlıyorum şimdi kaldırmışlar.Bu anlamda IBIZA CUPRA daha mantıklı oluyor.

SONE-R
25-06-2013, 09:05
2012 modele kalan olanlarda sanırım xenon standart geliyordu.Ben öle hatırlıyorum şimdi kaldırmışlar.Bu anlamda IBIZA CUPRA daha mantıklı oluyor.

ibiza 2 kapılı.. 4 kapılı olsaydı polo satışlarını keserdi..

CTG
25-06-2013, 09:06
var işte 50 altına araba

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2012-model-panaromik-cam-tavanli-polo-gti-128329585/detay

pano-xenon-ekran var rakam da 45 ten kapı açıp ortada buluşulur

individual
25-06-2013, 09:10
ibiza 2 kapılı.. 4 kapılı olsaydı polo satışlarını keserdi..

Zaten Doğuş öle güzel ayarlamışki arabaların fiyatlarını. Polo gti tek avantajı 5 Kapı olması. 3 Kapı polo gti bence çok mantıksız ibiza cupra varken.

ceyhun737
25-06-2013, 09:18
Zaten Doğuş öle güzel ayarlamışki arabaların fiyatlarını. Polo gti tek avantajı 5 Kapı olması. 3 Kapı polo gti bence çok mantıksız ibiza cupra varken.

Nesi mantiksiz? Yanlis anlama bende arac alma arifesindeyim bilgilendirirsen sevinirim

Eworen
25-06-2013, 09:20
GTI da xenon hiç bir zaman std olmadı

Xenon sonradan zırt diye takılabilen kolay bi sistem değildir hele hele 2000 TL ye set olarak takılabilecek sistem hiç değildir :)
far takımı var xenon ampulleri var kontrol ünitesi var otomatik far yükseklik mekanizması var far yıkama mekanizması var doğal olarak tampon gerekli bla bla..

Cupra ile GTI aynı değil
Aralarında kalite farkı var özellikle iç mekanda çok ciddi farkı var öte yandan cupra sahipleri konfordan şikayet ediyor hopluyor zıplıyor odun gibi diye GTI sahiplerinden bunu duyamazsınız
Zaten aynı olmaları mümkün değil
Vw ile Seat arasında daima kalite farkı söz konusudur
Nasılki Audi ile Vw aynı değil ise..

individual
25-06-2013, 09:23
Nesi mantiksiz? Yanlis anlama bende arac alma arifesindeyim bilgilendirirsen sevinirim

VW Polo gti 3 kapı olanı seat ibiza cupra gibi doldurmaya kalkınca fiyat 50 bin tl oluyor.

SEAT (http://www.seat.com.tr/popup.aspx?id=20506&typeid=690) ibiza cupra standart gelen donanımların listesi

http://www.seat.com.tr/popup.aspx?id=20505&typeid=689 Seat cupra teknik verileri

Edit:Polo gti ile ibiza cupra arasında evet bir kalite farkı var ama aradaki fiyat farkı'da çok.

ceyhun737
25-06-2013, 09:28
VW Polo gti 3 kapı olanı seat ibiza cupra gibi doldurmaya kalkınca fiyat 50 bin tl oluyor.

SEAT (http://www.seat.com.tr/popup.aspx?id=20506&typeid=690) ibiza cupra standart gelen donanımların listesi

Edit:Polo gti ile ibiza cupra arasında evet bir kalite farkı var ama aradaki fiyat farkı'da çok.

Bilgilendirmen icin tesekkurler. Ben ibizayi fren sistemine kadar doldurdum 53 lira dediler , polo yu da deri koltuk harici doldurdum 56 dediler yani 3 lira bence o icindeki kalite farki icin deger diye dusunuyorum

individual
25-06-2013, 09:30
Bilgilendirmen icin tesekkurler. Ben ibizayi fren sistemine kadar doldurdum 53 lira dediler , polo yu da deri koltuk harici doldurdum 56 dediler yani 3 lira bence o icindeki kalite farki icin deger diye dusunuyorum

Şimdi olay şuna dönüyor araçları doldurmaya kalkarsak ipin ucu kaçıyor.Ben standart olarak baz başlangıç fiyatarından örnek verdim.

Ona bakarsanız ben şöle diyim ibiza cupra alıcak olan arkaşlar kesinlikle fren sistemi ve cam tavanı işaretlemeli.Doviz fiyatları uçmadan önce arkaşım aldı 49Bin TL'e geldi bu saydıklarımla cupra.

Eworen
25-06-2013, 09:30
Cupra donanımındaki GTI 50 Bin TL ye gelmez daha fazlasına gelir :)
Yaklaşık 56-57 Bin TL leri bulur.

Aradaki fiyat farkı çok değil gayet normal
Audi A1 185 hp lik versiyon fiyatı 80 Bin TL ve üstü
Bu işler böyle..

individual
25-06-2013, 09:32
Cupra donanımındaki GTI 50 Bin TL ye gelmez daha fazlasına gelir :)
Yaklaşık 56-57 Bin TL leri bulur.

Aradaki fiyat farkı çok değil gayet normal
Audi A1 185 hp lik versiyon fiyatı 80 Bin TL ve üstü
Bu işler böyle..

POLO GTI cupra kadar doldurma olayına katılıyorum :icon_tup:

ceyhun737
25-06-2013, 09:48
Ben donanim listesinde ne varsa ekledim indirimle 53 dediler. Polo da koltuk isitma eklemedimtek kapi kirmizi 56 dediler yani aslinda bence cok da fark yok arada

speed_emre
25-06-2013, 10:04
tabı evren abı 2000 tl ye olcak o ıs degıl ama sadece far ve zenonu yanı :) ınsıgnıadada oyle yapanlar vardı :)

dorukky
25-06-2013, 10:07
gti dan baska alternatif yokmu acaba 2.el piyasası daha dusuk araclar var

63owen63
25-06-2013, 10:07
Gti'a pahalı denmiş de ucuz araba var mı ki Allah aşkına ?

Yine polo gti degil midir ki bu parayı hak eden performans modeli diye nam yapan ?

fabia vs ibiza'da hariç tutulursa.

ceyhun737
25-06-2013, 10:10
Peki merak ettigim bu polodaki ekranin navigasyonlu olani yok mudur? Bir de arkadaslar 57 ye polo alabiliyorken sizce 2011 30k km de jcw body li mcs almak mantikli midir?

Eworen
25-06-2013, 10:12
tabı evren abı 2000 tl ye olcak o ıs degıl ama sadece far ve zenonu yanı :) ınsıgnıadada oyle yapanlar vardı :)

Emre sıkıntılı biraz o iş muayeneden kalma riski yüksek otomatik far yükseklik falan istiyorlar :)

HaKo
25-06-2013, 10:13
Peki merak ettigim bu polodaki ekranin navigasyonlu olani yok mudur? Bir de arkadaslar 57 ye polo alabiliyorken sizce 2011 30k km de jcw body li mcs almak mantikli midir?

JCW her türlü tercih edilesi bana göre.

Bu arada saçma olan polo gti piyasası değil , TR de ikinci el piyasası başlı başına saçma sapan fiyatlarla dolu, millet hala otomobil alıp kullanıp üstüne bir de kar etme derdine düşmüş.

CeM öZeR
25-06-2013, 10:14
Bunu daha once bu forumda 10 kere yazmisimdir
Yolda gordugunuz Polo GTi larin tamamina yakininda extra dan bircok donanim var
İnternetten sadece sunroof opsiyonunu gorebiliyorsunuz dogal olarak fiyatini o kadar zannediyo olabilirsiniz ama degil
Eklenmesi gerekenler ;
Sunroof
Bi-xenon
Dijital klima
Rcd 510 teyp
Surus konfor paketi
Yagmur sensoru
4 kapi fiyat farki
Falan filan...

Ote yandan hazirda arac yoksa isteginize gore siparis gecerseniz bekleme suresi 3-4 aydir
Ben 4 ay beklemistim
En kotu yolda gelecek olan araclara bakin..
Hay eline sağlık beni yazmaktan kurtardın :) Bende yaklaşık donanım ekstralarının vergiler dahil fiyatlarını yazıyım bari alıntı yaparak. :) Akılda kalıcı olsun..

Sunroof = yaklaşık 2250 TL
Bi-xenon = yaklaşık 2.000 TL
Dijital klima = yaklaşık 550 TL
Rcd 510 teyp = yaklaşık 1950 TL
Surus konfor paketi = yaklaşık 1650 TL
Yagmur sensoru ve kararan ayna = yaklaşık 520 TL
4 kapi fiyat farki = yaklaşık 1100 TL
perde hava yastığı = yaklaşık 1600 TL
metalik renk farkı = 850 TL
Deri koltuk = tam bilmiyorum ama heralde 2000 TL den yüksektir
karartılmış cam = sanırım 500 TL civarıydı...
Yani bir çok gti'ın dolu olduğunu düşünürsek ki benim araba öyle bir araba. 12.500 TL gibi ekstra var :) Yani 60.000 TL değerindeki gti'a biniyorum vay beeee :D 2011 Mayısta 53.850 TL idi fiyatı...

dragon07
25-06-2013, 10:17
GTI da xenon hiç bir zaman std olmadı

Xenon sonradan zırt diye takılabilen kolay bi sistem değildir hele hele 2000 TL ye set olarak takılabilecek sistem hiç değildir :)
far takımı var xenon ampulleri var kontrol ünitesi var otomatik far yükseklik mekanizması var far yıkama mekanizması var doğal olarak tampon gerekli bla bla..

Cupra ile GTI aynı değil
Aralarında kalite farkı var özellikle iç mekanda çok ciddi farkı var öte yandan cupra sahipleri konfordan şikayet ediyor hopluyor zıplıyor odun gibi diye GTI sahiplerinden bunu duyamazsınız
Zaten aynı olmaları mümkün değil
Vw ile Seat arasında daima kalite farkı söz konusudur
Nasılki Audi ile Vw aynı değil ise..

cupra ile gtiyın bütün alt takımı taşıyıcıları amortisör ve yayları aynı
aynı olmaları neden mümkün degil aynı çatı altındalar.
motorlarıda farklı dersin şimdi elle tutulur şeylerle gel
şanzıman oranları farklı mesela onu net biliyorum .

ayrıca audi a3 ile golf7 arasındaki farklar nelerdir ? çok merak ediyorum cidden
a3ün gögüs kadran vs iç trim parçaları degişik.onun dışında motoru vs neresi degişik işkembeden sallama.

sen şimdi çok para verip polo aldın başkaları aynıkonfora huzura daha az parayla sahip olmalarından rahatsızlık mı duyuyosun?

bnce 2side aynı kafana göre hürafe uydurma

ceyhun737
25-06-2013, 10:18
JCW her türlü tercih edilesi bana göre.

Bu arada saçma olan polo gti piyasası değil , TR de ikinci el piyasası başlı başına saçma sapan fiyatlarla dolu, millet hala otomobil alıp kullanıp üstüne bir de kar etme derdine düşmüş.

Araç mcs ama ûstunde jcw body var birde jcw direksiyon , ekran ve cam tavan . Karasiz kaldim sifir polo mu yoksa temiz 30 k km de mcs mi yada cupra mi

HaKo
25-06-2013, 10:28

ayrıca audi a3 ile golf7 arasındaki farklar nelerdir ? çok merak ediyorum cidden
a3ün gögüs kadran vs iç trim parçaları degişik.onun dışında motoru vs neresi degişik işkembeden sallama.

sen şimdi çok para verip polo aldın başkaları aynıkonfora huzura daha az parayla sahip olmalarından rahatsızlık mı duyuyosun?

ibiza cupra ile gti ın mekanik aksamı ve motoru aynı. Bildiğim kadarıyla şanzıman oranları ve egzoz sisteminde ufak bir fark var.

Onun dışında seatla vw arasındaki tek fark iç trim kalitesi bir kaç ıvır zıvır ayrıntıdır.
İbiza cupra ile polo gti arasında içine bindiğinizde o farklılık hissiyatını çok vermiyor ama bir çok VW ve seat modelini karşılaştırırsan o kalite farkını görebilirsin.

Şahsen ben ibiza cupra alırdım. Sebebi ise polo da hiç spor araba tipi yok , 1.4 dizel polodan ufak tefek farkları var şirket spec bir araçtan bir farkı yok. Tek güzel yanı gti logolarını söküp şaka yapabilirsin insanlara :)

Araç mcs ama ûstunde jcw body var birde jcw direksiyon , ekran ve cam tavan . Karasiz kaldim sifir polo mu yoksa temiz 30 k km de mcs mi yada cupra mi

Cooper başlı başına bir segment ve çok tarz bir araç , açıkcası ben polo gti ile pek kıyaslayamıyorum. 2sinide kullanırsan ne demek istediğimi anlarsın. Kesin olan bir şey var ki polo gti çok daha konforlu.

CeM öZeR
25-06-2013, 10:29

Şimdi yetkili servis ve satış danışmanı , vw grub bünyesi çalışanı ve bayi ortağı olarak adamın dedikleri doğru dersem ne diyeceksin ?

İbizanın ön alt takım yapısı kısmen 9n-9n3 kasa poloyla benzerlik gösterir. Polo gti'ın amortisör yapısı daha yumuşaktır.İbizanın sert olma durumu ön amortisör kaynaklı. İki aracın ses yalıtımı arasında fark var. Malzeme kalitesinde aslında uçurum fark yok aslında ama yinede göze görünen yerlerde gti biraz iyi. İki araçta Barcelonadaki fabrikada üretiliyor.

Batuhan Gül
25-06-2013, 10:32
ibiza cupra ile gti ın mekanik aksamı ve motoru aynı. Bildiğim kadarıyla şanzıman oranları ve egzoz sisteminde ufak bir fark var.

Onun dışında seatla vw arasındaki tek fark iç trim kalitesi bir kaç ıvır zıvır ayrıntıdır.
İbiza cupra ile polo gti arasında içine bindiğinizde o farklılık hissiyatını çok vermiyor ama bir çok VW ve seat modelini karşılaştırırsan o kalite farkını görebilirsin.

Şahsen ben ibiza cupra alırdım. Sebebi ise polo da hiç spor araba tipi yok , 1.4 dizel polodan ufak tefek farkları var şirket spec bir araçtan bir farkı yok. Tek güzel yanı gti logolarını söküp şaka yapabilirsin insanlara :)

Cooper başlı başına bir segment ve çok tarz bir araç , açıkcası ben polo gti ile pek kıyaslayamıyorum. 2sinide kullanırsan ne demek istediğimi anlarsın. Kesin olan bir şey var ki polo gti çok daha konforlu.

Açıkcası işin espriside bu :)

GTI 'ın GTI olduğunu anlamak için biraz meraklı gözlere ihtiyac var. Arka tampon farkı, çift egzoz çıkısı dizel pololarada uygulandığı için pek dikkat çekmiyor ve yer yer gereksiz artistliklere maruz kalabiliyorsun. Sonrasında gti gereğini yapıyor :)

esmerhan
25-06-2013, 10:34

5-6 ay beklıyenler bıle var cuval dolusu para verıyosun bıde okdar beklıyosun :D

63owen63
25-06-2013, 10:36
Cem whats up 'a bak kanka :)

ceyhun737
25-06-2013, 10:38
Cooper başlı başına bir segment ve çok tarz bir araç , açıkcası ben polo gti ile pek kıyaslayamıyorum. 2sinide kullanırsan ne demek istediğimi anlarsın. Kesin olan bir şey var ki polo gti çok daha konforlu.[/QUOTE]

Abi kullandim ikisinide sanki bana mcs nin yol tutuşu ve oturma pozisyonu daha iyi geldi performans olarak pek bir fark hissedemedim , polonun farlari daha iyi ama mcs nin egsoz sesi cok daha basarili ve ic kalitw olarak da basarili yani buradaki soru 30 k kmdeki mcs alinir mi uzun seneler binilir mi

dragon07
25-06-2013, 10:39
Şimdi yetkili servis ve satış danışmanı , vw grub bünyesi çalışanı ve bayi ortağı olarak adamın dedikleri doğru dersem ne diyeceksin ?

oo sen bayaa olmuşsun derim.zaten sende pologti var ve hep yanlı yayın yapıyosun.kimse yoğurdum ekşi demez

madem bu kadar içindesin bu işin bize söyle bi anlatta dinleyelim seni 5 satırı geçemez anlatıcakların. bnde şimdi sana yılda 6000 araç satan sirketin aksesuar sorumlusuyum satış servis vs ciyim desem ne degişir?

CeM öZeR
25-06-2013, 10:41
oo sen bayaa olmuşsun derim.zaten sende pologti var ve hep yanlı yayın yapıyosun.kimse yoğurdum ekşi demez

madem bu kadar içindesin bu işin bize söyle bi anlatta dinleyelim seni 5 satırı geçemez anlatıcakların. bnde şimdi sana yılda 6000 araç satan sirketin aksesuar sorumlusuyum satış servis vs ciyim desem ne degişir?

Önce insanlarla düzgün konuşmayı bilmen gerekir der işime bakarım...

ahmetbaha-drs
25-06-2013, 10:42
gti dan baska alternatif yokmu acaba 2.el piyasası daha dusuk araclar var

Skoda Fabia RS'lerin fiyatları mesela GTI-Cupra'ya göre baya uygun. 35-42 arasına temiz,güzel bir araba alınır ama marka imajı,2.el,kalite v.s işin içine giriyor.

individual
25-06-2013, 10:43
mkqPqScj3EM

VW Polo GTI v Skoda Fabia vRS v SEAT Ibiza Cupra review - Auto Express. - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=mkqPqScj3EM)

Gerçi bu videoda makyajsız kasa eski cupra var ama.

SONE-R
25-06-2013, 10:44
Skoda Fabia RS'lerin fiyatları mesela GTI-Cupra'ya göre baya uygun. 35-42 arasına temiz,güzel bir araba alınır ama marka imajı,2.el,kalite v.s işin içine giriyor.

fabia RS tipten kaybediyor... fiorino görünümlü GTi.. :D

Eworen
25-06-2013, 10:59

Cok sey soylerdim ama bi kac bisey yeter
Evvela sen kimsin ki bana boyle ithamlarda bulunabiliyorsun tanirmisin beni askerlik arkadsimmisin ?
Mesela ben seni tanimiyorum bilmem hakkinda hic bir olumlu olumsuz yorum yapmam yapamam da..
Bak mesele sifir ibiza cupra alinirmi konusuna verdigim cevap

Sorulmaz bile
Resmen bedava full olarak ( cam tavan. xenon vb.. ) 47k TL civarında fiyatı var..
Çok uygun fiyatı ..

Evvela konusma ve hitap tarzina dikkat etmelisin
Bizde daha medeni sekilde neden hakkinda yorum yapabilirz

Harunde
25-06-2013, 11:03
listeden cam tavan ekle 4 kapı fiyat farkı ekle oldu sana full.. polo gti...

adam 55-56 lı rakamlara almış taş gibi araba neden durduk yere 45'e versin...

50 yazmış illa gelir biri alacaksa 48 verir alır... 54'e hazır arabalardan veriyorlar ama donanım eksik...

SONE-R
25-06-2013, 11:05
dod'dan hiç arabanızın ekspertiz fiyatını çıkarttınız mı? :)

http://www.dod.com.tr/Default.aspx

2011 polo GTi yazın, 5 kapı, full donanım yazın bakalım ne fiyat verecek? :)

speed_emre
25-06-2013, 11:06
aynen haklısın evren abı valla sarı farlarla cok mıllete saka yapıyoruz adamlar cıldırıyor helede porcheler :)

Sert@ç
25-06-2013, 12:26
Benim sorguladigim suan ki fiyalat degil 2011-2012de bu arabalar en fazla 53-54e alindi simdi fiyatlari yine ayni
Sorun bu
Fiyati eder etmez konusunda yorumum yok

M3CSL
25-06-2013, 13:35
ayni cati altinda 3 marka arasinda sadece isim farkina para verdirecek kadar salak degil vag:D
Farklar mevcut. 2 aracada baktim ic mekan kalite iscilik olarak polo ustun.

Mutu
25-06-2013, 13:46
iyide bunları liste fiyatı euro bazında, kur yükselince otomatikmen yükseliyor... ithal araç sonuçta

Vw kuru genelde sabit tutuyo. 2.35ken 1.99dan hesaplanıyordu mesela fiyatlar.

SSagnak
25-06-2013, 13:48
Abi kullandim ikisinide sanki bana mcs nin yol tutuşu ve oturma pozisyonu daha iyi geldi performans olarak pek bir fark hissedemedim , polonun farlari daha iyi ama mcs nin egsoz sesi cok daha basarili ve ic kalitw olarak da basarili yani buradaki soru 30 k kmdeki mcs alinir mi uzun seneler binilir mi[/QUOTE]

MCS başka bir boyut polo gti boşa verilen para gibi geliyor ya ibiza cupra yada bocanegra daha çekici daha kışkırtıcı duruyor ama MCS ses kalite yol tutuş muazzam ya

XoR
25-06-2013, 13:55
208 gti 1.6 Turbo 200 hp bunlara alternatif olamazmı ?

Fiyatını bilmiyorum gerçi

Eworen
25-06-2013, 13:58
Mcs bence GTI dan çok daha iyi bir araç değil aradaki "0" km fiyat farkı muazzam
Totalde GTI ın önüne geçebilecek bir araç hiç değil..

JCW ayrı dünya onu klasman dışı tutuyorum sözüm ona değil :)
Manuel Jcw e asla hayır diyemezdim :)

Bu arada 208 GTI 58 Bin TL

SSagnak
25-06-2013, 14:40
2.EL düşük km MCS yada R53 GP hele Gp ise gerisi teferruhat kalır polo gti da sürdüm r56 cooper s de sürdüm cooper s daha oturaklı daha sportif özellik taşıyor polo gti değilde tercihim ibiza cupra yada bocanegradan yana olur yada hiç polemiğe girmem ep3 ctr alırsın sıka sıka gidersin :D

typh10
25-06-2013, 14:55
fabia RS tipten kaybediyor... fiorino görünümlü GTi.. :D

yay ve spacer ile kaderi değişiyor . İç malzeme kalitesi bana göre cupradan daha iyi ayrıca.

ceyhun737
25-06-2013, 15:39
Mcs bence GTI dan çok daha iyi bir araç değil aradaki "0" km fiyat farkı muazzam
Totalde GTI ın önüne geçebilecek bir araç hiç değil..

JCW ayrı dünya onu klasman dışı tutuyorum sözüm ona değil :)
Manuel Jcw e asla hayır diyemezdim :)

Bu arada 208 GTI 58 Bin TL

Jcw zaten apayrı bir boyut ama manuel istemediğim için eliyorum yoksa direk manuel jcw yada s3 bakardım. İç dizayn olarak mini daha güzel geliyor açıkçası tarz olarak da jcw body kitli araç çok daha şık duruyor kaza boya da yok km de yüksek değil yani neden olmasın diye düşünüyorum. Polo da sıfır bir araç performans olarak birbirlerine çok yakınlar ama yani mcs bana çok daha stabil gibi geldi yol tutuşta.

Abi kullandim ikisinide sanki bana mcs nin yol tutuşu ve oturma pozisyonu daha iyi geldi performans olarak pek bir fark hissedemedim , polonun farlari daha iyi ama mcs nin egsoz sesi cok daha basarili ve ic kalitw olarak da basarili yani buradaki soru 30 k kmdeki mcs alinir mi uzun seneler binilir mi

MCS başka bir boyut polo gti boşa verilen para gibi geliyor ya ibiza cupra yada bocanegra daha çekici daha kışkırtıcı duruyor ama MCS ses kalite yol tutuş muazzam ya[/QUOTE]

Polo ya verilen para neden boş olsun ki kardeşim tam anlayamadım

SONE-R
25-06-2013, 15:42
manuel JCW lerin fiyatı ne kadar?

ceyhun737
25-06-2013, 15:43
http://i44.tinypic.com/2zpjn0h.jpg

http://i43.tinypic.com/2uqopc4.jpg

Doğukan abinin eski aracı şimdi Yakın arkadaşımın aracı bu ancak buna çok yakın bir görüntüye sahip açıkçası karasız kaldım.

Yigit-Y
25-06-2013, 15:43
Bu bana 2011 yilinda aldigim sifir jettayi hatirlatti.

56.400 tl maliyet 4 gün sonra 62.000 tl ye satmistim.

O arada bir sürü mesaj sifiri bu para sen sifirindan fazla istiyon neden

Diye soran oluyordu.bende git bayiden al o zaman diyordum adamda 8 ay sonrasina gun veriyorlar

Dedi heeee simdi anladinmi neden bu fiyat burdaki olayda bu almayacaksin bu araclari

Acil satmak isteyenler normal fiyatlara ceker zaten

SSagnak
25-06-2013, 16:09
Tercih meselesi ben polo sevmiyorum aynı motordan cuprada yada bocanegrada var tip olarak polo gti n önünde duruyolar hele ki yeni ibiza cupra çok iyi ama bir MCS ile Polo Gti karşılaştrmak polo gti demek saçma olur ama karar senin para senin biz şuan da yorum yapıyoruz dış kapının mandalı misali

ceyhun737
25-06-2013, 16:12
Tercih meselesi ben polo sevmiyorum aynı motordan cuprada yada bocanegrada var tip olarak polo gti n önünde duruyolar hele ki yeni ibiza cupra çok iyi ama bir MCS ile Polo Gti karşılaştrmak polo gti demek saçma olur ama karar senin para senin biz şuan da yorum yapıyoruz dış kapının mandalı misali

Estağfurullah kardeşim bende şu anda clk var ilk sahibiyiz yani sorunsuz kaç senedir biniyorum ben alıcağım aracı 3 4 sene rahat bineceğim bu yüzden kararsız kaldım yani mercedes gibi sorunsuzluk konusunda sıkıntı çekmemeliyim.

Tabiki sizin görüşleriniz çok önemli o yüzden sizleri rahatsız ediyorum yani polo alsam bile 1xx.xxx km lerde sorun çıkarır mı vs vs bunlar gözümü korkutuyor mcs bu yönden sağlam onu biliyoruz ancak yani sizin görüşleriniz benim için çok değerli yanlış anlama lütfen beni

SSagnak
25-06-2013, 16:22
yok kardeşim ama dediğim gibi o tarz bi araba almak istiyorsan farklılık olsun belki saçma gelicek ama şimdi piyasada 3 tane polo 1.4 85 1.6 tdi 1.4 gti bakıyosn sadece ön far ledli bi-xenon var içinde koltuklar desenli ama dışardan bak 85 liğide tdi da polo gti yapıyo standart bir araç gibi duruyor 3 kapılısı biraz iş yapıyo gibi duruyor ama MCS jcw bodykitli bi S varken yanından geçmez asıl GP bak ama 1.6 supercharger 211 hp

Sert@ç
25-06-2013, 20:45
Araci %90 annem kullanacagi icin yuklemenin pek onemi yok ancak cuma gunleri enkaya gidebilcegim bi araba olsun diyorum
Suan ki durumda annem zaten leonumu kullaniyor ancak yakitindan sikayet etmeye basladi (sehir ici 12) yaktiriyor
Polo gti kullanan herkes 6-7 litre diyor gercek degerler mi acaba ?
Bide bugun dogus otoys gittim ellerinde bi arac var sunroof-xenon-hava yastigi-klima-4 kapi ve sensor paketini 51bine bitiriyolar (tescil-plaka islemleri dahil)
Sahsen sifir 2013 almak bana daha cazip geldi parayi bugun verseydim pazartesi teslim edebilcekler

speed_emre
25-06-2013, 20:47
dıjıtal klıma varmı? baska hangı opsıyonlar yok arabada? rakam cok uygun geldıde :)

Sert@ç
25-06-2013, 21:23
dıjıtal klıma varmı? baska hangı opsıyonlar yok arabada? rakam cok uygun geldıde :)

Aynen dijital klimada var
Birisi siparis vermis vazgecmis araci almaktan
Rakam ordaki elemanlar ve mudurlerine gore hemen alinmasi gerek parada
1 hafta sonra 60a veririz bunu dediler ekstra zamlarla

SSagnak
25-06-2013, 22:09
6-7 litre mi dizelle karıştırdılar heralde 80 le gidersen bi ihtimal o değerleri yakar

MCN21
25-06-2013, 22:14
Suan yeni ibiza cupra cok mantikli , sanayide kapi bile ekletsen ucuza gelir , keske dediginix gibi 4 kapisi olsa

speed_emre
25-06-2013, 22:45
cok cok ıyı fıyat ya keske param olsada alsam full gtı kacmaz valla :)

zekky
25-06-2013, 22:51
Aynen dijital klimada var
Birisi siparis vermis vazgecmis araci almaktan
Rakam ordaki elemanlar ve mudurlerine gore hemen alinmasi gerek parada
1 hafta sonra 60a veririz bunu dediler ekstra zamlarla

Hiç kaçırma sertaç :icon_tup:
Binmiceksen bile al ilana 60tan koy:D

Sert@ç
25-06-2013, 23:04
Tuketim konusunda cogunluk 6-7 diyor gercekten inanmak zor 8 bile yaksa leonun 3/1i az yakiyor

Hiç kaçırma sertaç :icon_tup:
Binmiceksen bile al ilana 60tan koy:D

Yarin gidiyorum o zaman kaporami veriyorum :)
Bu arada sen mezun oldun mu

Zorbey
26-06-2013, 01:24
Herkesin kendi görüşü ancak ibiza kitap gibi duruyor.Spor otomobil havası var.Polo o görüntüyü yakalayamıyor bence :)

CeM öZeR
26-06-2013, 07:45
6-7 litre mi dizelle karıştırdılar heralde 80 le gidersen bi ihtimal o değerleri yakar

Kayseri-Antalya (Belek) 620 kilometre sabit 100-110 civarı 4.9 litre ortalama yani hemen hemen yarım depodan biraz fazla yaktım, 2 kişi 1 eşşek ölüsü bavul , genellikle klima açık. Stage 2 polo gti

Kayseri şehiriçi depo + genleşme tankı 53 litre, 930 km bir depo. :)

tunceR
26-06-2013, 08:28
bende 1.3 linea var multijet 5.4 lt yakıyo satayımda şirkete polo gti alalım stg2

SONE-R
26-06-2013, 08:31
gazlayınca ne yakıyor ondan hiç bahsetmeyin :D
dizelde gazlasan da 7-8 lt'yi geçmez tüketim.. polo GTi gazlayınca depoyu sömürür bence.. videolarda da görünüyor zaten..

chare
26-06-2013, 08:42
bende 1.3 linea var multijet 5.4 lt yakıyo satayımda şirkete polo gti alalım stg2

hahahaha aynen :D

SSagnak
26-06-2013, 08:54
hahahaha aynen :D

aynen şirkete polo gti filosu kuralım ya :D ama bişeyi atlıyosunuz senin aldığın değer 4.9 litre uzun yolda 110 a la gidiyosun o veriyi alıyosun bir de şehir içi değerlerini alalım arkadaşımda 5.7 v8 tahoe var uzun yolda 65 kuruş yakıyor şehir içi 85 kuruş yakıyo mesela ;)

SSagnak
26-06-2013, 08:56
gazlayınca ne yakıyor ondan hiç bahsetmeyin :D
dizelde gazlasan da 7-8 lt'yi geçmez tüketim.. polo GTi gazlayınca depoyu sömürür bence.. videolarda da görünüyor zaten..

şirket için kullandığım focus var ekonomik hiç sürmedim hep gazlama 6.5 lt nin altına düşmedim genelde 7.5-7.8 lt gösteriyor :)

ceyhun737
26-06-2013, 08:58
şirket için kullandığım focus var ekonomik hiç sürmedim hep gazlama 6.5 lt nin altına düşmedim genelde 7.5-7.8 lt gösteriyor :)

Polo bence istanbulda şehir içi trafik ve gazlamayla 9 10 litreleri rahat görür ortalama olarak. Dip gaz bir videosu vardı 3 dakika sonra ibre 3 diş inmişti bulursam atarım:D

FB10ur
26-06-2013, 09:20
Net olarak bilmemekle beraber iç trim aksamda ibiza ile polo arasında parça kalitesi vardır illa'ki ama benim tercihim polo gti olmazdı tabi'ki çok zevkli araç ama cupra daha estetik,agresif duruyor...

Tabi işin birde MCS boyutu var o tamamen ayrı bir dünya olarak duruyor ikisinin yanında gti fiyatlarının böyle abuk subuk olmasının sebebi vw çünkü insanlara 4-5 ay sonrasına gün veriyor,insanlarda beklememek adına 2.el pazarından yüksek fiyatlara almaya göz yumuyor..

Octavia RS
26-06-2013, 09:30
Herkesin kendi görüşü ancak ibiza kitap gibi duruyor.Spor otomobil havası var.Polo o görüntüyü yakalayamıyor bence :)

Bencede Polo GTI da biraz spor havası eksik.İbıza Cupra bu konuda baya iyi.Dün Kartalda mavi Fabia RS gördüm.Beyaz jantları mükemmel ötesi resmen acayip ateşli duruyodu

Suleyman
26-06-2013, 09:58
Polo bence istanbulda şehir içi trafik ve gazlamayla 9 10 litreleri rahat görür ortalama olarak. Dip gaz bir videosu vardı 3 dakika sonra ibre 3 diş inmişti bulursam atarım:D

Dakikaya değil de kilometreye bakmalısın büyük ihtimalle aynı videodan bahsediyoruz ve o videoda videoyu durdurup tekrar açmıştı eleman ve arada kilometre farkı vardı ve o kilometrede o kadar gazlanırsa ibrenin düşmesi normal.

Benim aracım 3 kapı Gti cam tavansız, geçen full depoyla şehiriçi şehirdışı karışık 100 km de 6.8 lt idi ayrıca yol bilgisayarına bağlı kalmadan söylediğim değerdir bu. (araçta genelde 5 kişi :D).Istanbul trafiğinde karışık kullanımda 8.5 lt.

typh10
26-06-2013, 10:10
stage 2 fabia vrs ile 7.2-8 arası yakıyorum istanbul trafiğinde.İste

individual
26-06-2013, 10:15
o zaman vw liste fiyatını veriyor.Sonra aracı almaya gittiğinizde liste fiyatı boş olan var ama biz boş getirmiyoruz xeon digital klima led far teyp ekli geliyor oda 55 bin tl diyor sanırım.

dragon07
26-06-2013, 11:10
bende sirketler neden polo gti alıyor diyodum megersem sebebi buymus.

Sert@ç
26-06-2013, 23:39
Bugun 51bine polo gti almis bulunuyorum suan gumrukdeymis arac carsamba teslim hadi hayirlisi

FB10ur
26-06-2013, 23:51
Bugun 51bine polo gti almis bulunuyorum suan gumrukdeymis arac carsamba teslim hadi hayirlisi

Hadi hayırlısı olsun allah kaza bela vermesin..

gökan
26-06-2013, 23:59
51 poloya cok degilmi hyrli olsun...bn olsam cupra alirdim

i-vtec07
27-06-2013, 06:20
hayırlı olsun :)

SONE-R
27-06-2013, 06:53

hayırlı olsun.. renk, donanım nedir?

SSagnak
27-06-2013, 08:40
o zaman hayırlı olsun hocam kazasız belasız

Sert@ç
27-06-2013, 12:26
Sagolun :)
Renk istemesemde beyaz oldu...

-xenon
-4 kapi
-sunroof
-airbag
-klima
-sensor paketi

SONE-R
27-06-2013, 13:04

-xenon
-4 kapi
-sunroof
-airbag
-klima
-sensor paketi

51 liraya çok iyi bence bu donanımlarla... 2.ele 48-50 isteyenler rakamı gördünüz mü şimdi?

RsErdi
27-06-2013, 13:10
51 liraya çok iyi bence bu donanımlarla... 2.ele 48-50 isteyenler rakamı gördünüz mü şimdi?

görcek birşey yok normal fiyat 47700 ztn boş fiyatı. muhtemelen dijital klima hız sabitleyici kararan dikiz ayna rcd 510 fln yok onlarıda koy bakalım ne oluyor :) hava yastıgıda 4 mü 6 mı 1 lira farkediyor sadece bu

taytay
27-06-2013, 13:12
görcek birşey yok normal fiyat 47700 ztn boş fiyatı. muhtemelen dijital klima hız sabitleyici kararan dikiz ayna rcd 510 fln yok onlarıda koy bakalım ne oluyor :) hava yastıgıda 4 mü 6 mı 1 lira farkediyor sadece bu

dijital klima var yazmış yukarda arkadaş .

RsErdi
27-06-2013, 13:16
dijital klima var yazmış yukarda arkadaş .

tmm sorry :D

taytay
27-06-2013, 13:18
klima yazmış dijital yazmamış :heyoo::D

#73. postu oku :heyoo:

RsErdi
27-06-2013, 13:27
#73. postu oku :heyoo:

tmm tmm pardon ama 51 iyi yinede üstündekielre göre sanırım bakmak lzm

G_TT_I
27-06-2013, 13:29

-xenon
-4 kapi
-sunroof
-airbag
-klima
-sensor paketi

Hayırlı olsun full opsiyonda olmayan ne var, bence sende 53 fiyat koy :)

Sert@ç
27-06-2013, 13:30
Dijital klima var kararan dikiz ayna var hiz sabitleme yok onuda siparis ettim 200tl kol tutuyo kodlamasini filan kendim yapcam :)
Rcd510 galiba var sormadim onu tek rns315 yok dediler
Gerekte yok elimde rns510 var zaten

Dogustaki satis elemanlarina gore bu ikinci el fiyatlarinin sebebi onceden az geldigi icin ama gti ve r modellerin icin aylik getirceklermis
Top model sahipleri beklemeyi sevmiyo ikinci ele yoneliyo sifir satisimiz azaliyo o yuzden almanyadan kotalarini arttirmislar
Suan ellerinde 20den fazla dolu ibiza cupra var gumrukten cekilmeyi bekleyen

RsErdi
27-06-2013, 13:37
Dijital klima var kararan dikiz ayna var hiz sabitleme yok onuda siparis ettim 200tl kol tutuyo kodlamasini filan kendim yapcam :)
Rcd510 galiba var sormadim onu tek rns315 yok dediler
Gerekte yok elimde rns510 var zaten

Dogustaki satis elemanlarina gore bu ikinci el fiyatlarinin sebebi onceden az geldigi icin ama gti ve r modellerin icin aylik getirceklermis
Top model sahipleri beklemeyi sevmiyo ikinci ele yoneliyo sifir satisimiz azaliyo o yuzden almanyadan kotalarini arttirmislar
Suan ellerinde 20den fazla dolu ibiza cupra var gumrukten cekilmeyi bekleyen

rns 510 u bana versene :P

ayku82
27-06-2013, 13:40
Sende şimdi hemen sahibinden.com da ilan aç 60.000 TL yaz , sever Türk insanı ayakta adam düdüklemeyi , 5 sene önce 75.000 TL araç al tepe tepe bin yanla arabanın anasını ağlat sonra 90.000 TL iste ve işin kötüsü adamın teki gelsin alsın..

SSagnak
27-06-2013, 13:40
Polo R WRC 33.900 euro almanya fiyatı türkiyeye gelirse kaça satarlar acaba

http://k1306.hizliresim.com/1b/v/pn1v7.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

RsErdi
27-06-2013, 13:45
Polo R WRC 33.900 euro almanya fiyatı türkiyeye gelirse kaça satarlar acaba

http://k1306.hizliresim.com/1b/v/pn1v7.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

bu jantlar dan istiyorum ben ya. füme olacak birde

SSagnak
27-06-2013, 13:47
az değil mi ya 2.0 tsi 220 hp 6 vites R yapıyosun bir Golf R gibi 255 hp olsaymış

dragon07
27-06-2013, 13:55
hayırlı olsun kardesim :)

golf r gibi 255 olursa golf r ın satısını etkiler , zaten bi yaZılım egzozla 300-400olur.

ozkanfaruk
27-06-2013, 13:59
Sürüş konfor paketi nedir?? :)

SSagnak
27-06-2013, 14:33
hacim açısından yetersiz 2.0 tsi 220 hp 1.4 tsi 180 hp zaten saçma bir motor yapmışlar vergi açısından da sıkıntı Türkiyede şuan da 2 tane R var golf R scirocco R Golf ün satışı daha fazla rocco ya göre

chare
27-06-2013, 17:06
sertaç kardeşim hayırlı olsun öncelikle.. tfsi yi de bana ver artık :D uahauha

2. eline bu paraları isteyenlere kapak olsun...

zaten saçma sapan bi piyasası vardı. iyi oldu bunu gündeme getirdiğin...

Yigit-Y
27-06-2013, 17:23
Çok güzel rakam hayırlı olsun

Arac gelsin 54.000 tl ye ilan aç hahahahah..

Aktaş61
27-06-2013, 18:15
hayırlı olsun cidden çok mantıklı olmuş kazasız belasız günlerde kullanın

Harunde
28-06-2013, 09:28
Hayirli ugurlu olsun mantikli bir karar ve iyi fiyat..

SONE-R
28-06-2013, 09:31

+1...

işte ilandaki araç. sahibi belki foruma üye ise neden bu fiyatı istediğini yazar. 2012 model 7bin km'de araç..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-kapali-garajda-branda-ile-muhafaza-ediliyor-129709229/detay

2013'ünü kız oğlan kız arabayı 50bine almak varken niye alalım diğerini? :confused:

RsErdi
28-06-2013, 09:41
ne polo gtı mıs arkadaş alcak olan gitsin alsında kurtulalım s,ilin şu konuyuda yeter da

SONE-R
28-06-2013, 09:43
ne polo gtı mıs arkadaş alcak olan gitsin alsında kurtulalım s,ilin şu konuyuda yeter da

erdicim niye gerildin yahu? sen aldın arabanı bin güle güle.. :)

Sert@ç
28-06-2013, 10:33
5 dakika once dogus otodan satis danismanim aradi araci ben almadan talibi cikmis 53e hakkini ona devretmeyi dusunur musun dedi :D tabii ki yok dedim belki 3-4 artarsa neden olmasim haha
Ayin 15inde 20den fazla gti gelcek dolu bos karisik piyasayi o zaman gorun 50 isteyenler 45e incek

Sagolasin abi :)
Tfsi simdilik duruyo ama 1-2 aya satisa cikaririm
Aslinda kapaklik durum yok bunlarin hepsinin sebebi dogus oto az araba getirip milleti kivrandiriyolae...

+1...

işte ilandaki araç. sahibi belki foruma üye ise neden bu fiyatı istediğini yazar. 2012 model 7bin km'de araç..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-kapali-garajda-branda-ile-muhafaza-ediliyor-129709229/detay

2013'ünü kız oğlan kız arabayı 50bine almak varken niye alalım diğerini? :confused:
Aslinda satiliklrdaki en makul arabalarda birisi ama fiyat yinede 2-3 fazla

Yigit-Y
28-06-2013, 10:35
5 dakika once dogus otodan satis danismanim aradi araci ben almadan talibi cikmis 53e hakkini ona devretmeyi dusunur musun dedi :D tabii ki yok dedim belki 3-4 artarsa neden olmasim haha
Ayin 15inde 20den fazla gti gelcek dolu bos karisik piyasayi o zaman gorun 50 isteyenler 45e incek

Sagolasin abi :)
Tfsi simdilik duruyo ama 1-2 aya satisa cikaririm
Aslinda kapaklik durum yok bunlarin hepsinin sebebi dogus oto az araba getirip milleti kivrandiriyolae...

Aslinda satiliklrdaki en makul arabalarda birisi ama fiyat yinede 2-3 fazla

O zaman sifir gti alabilirik 2.el fiyatina yaşasın :)

SONE-R
28-06-2013, 10:38
Sertaç hangi bayiden aldın poloyu?

Sert@ç
28-06-2013, 10:41
Konya yolundaki yeni yerlerindeki dogus otodan

SONE-R
28-06-2013, 10:43
Konya yolundaki yeni yerlerindeki dogus otodan

iyi indirim yapmışlar.. ben bundan 3-4 ay önce eskihisarla görüşmüştüm.. senin donanımdan xenon ve cam tavan hariç olanına 50 lira demişlerdi..

Sert@ç
28-06-2013, 10:50
2005 yilinda 10 tane polo almistik sirket araci olarak baska zamanlarda q7 almistik sirket ortaklarmiza o yuzden bu kadar indirim sagladilar diye tahmin ediyorum :)
Bide 26si dogum gunumdu ellerindeki test araci cayman ile konya yolunda guzel bi turda hediye ettiler :)