PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sigorta ankara ?

serkan6606
26-06-2013, 19:22
ustalar iyi akşamlar bi sorun var . yarın bi aracın satısını alcam sigorta ne kadar tutar ? aranızda sigortacı varsa bana yardımcı olabilirmi ? plaka 06 cez 97 araç lada samara 1992 ? bide satıs aldıkdan sonra direk sigorta acantesine gitcem ordanda direk karakola gitsem aynı gün içinde ruhsatı alabiliyoruz demi ? ruhsat ücreti ve sigorta ücreti tahmini ne kadardır acabA ?

edit
:s ne kadar cahiliz. bilmiyodum karakol olayı bitmiş artık sigortayı yaptırınca ruhsat eve geliyomus

chatlaxs
26-06-2013, 19:51
plaka ve araçla çıkmıyor sigorta :)

Araç Sahibinin TCsi
Yeni alacaksan geçici tescil belgesinde Asbis referans numarası olur 20130627.... devam eder 19 rakam onları gönderirsen yarın bakabilirim fiyatına :heyoo:

serkan6606
27-06-2013, 16:27
plaka ve araçla çıkmıyor sigorta :)

Araç Sahibinin TCsi
Yeni alacaksan geçici tescil belgesinde Asbis referans numarası olur 20130627.... devam eder 19 rakam onları gönderirsen yarın bakabilirim fiyatına :heyoo:

aracın satısını aldım sigortasınıda yaptırdım bu gun daha evel alım satım işlerini hep babam'a halletdirdigim için. bilmiyordum :s ruhsatıda emliyetten 10 dakika içinde verdiler hemen gidip aldım ama sigorta bekledigimden pahalı tuttu :s 425 lira yaşdan dolayı dediler ama gene en ucuzu bura imiş yaşdan dolayı bin lirayı bulabiliyomusda alianz sigorta 425 sigorta +97 alım satım