PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kütahya'daki s14... AMAN!

ünalvti
28-06-2013, 11:45
Araç tekrardan ilana girmiş 34 ZU 555 (Sözde!140binde manuel mavi s14 24.900TL istemiş) aman diyorum arkadaşlar etrafınızda bu araçla ilgilenen varsa hemen söyleyin
-Yağ eksiltme yoktur diyor iki dakika rolantide çalıştırdım damla damla yere dağ damlattı
-Motor şanzıman oynanmamıştır diyor motorunun heryeri sökülmüş ve çoğu şeyin civatalarını sıkmadan takmışlar tamir edilmiş radyatörün civatalarını elimle çevirdim. 10 km ile giderken bile difransiyelden uğultu var. Ayrıca bütün motor kulakları dibe çökmüş. Birde hafif gaz verip bırakınca şakır şakır zincir sesi veriyor artık o nasıl bi bela acar bilmiyorum.
-Değerini bilen insanlar tarafından kullanılmış diyor arabanın birçok bakaliti eksik ve komik bir şekilde sağ kapı fitilinden su alıyor diye fitil üstüne fitil yapıştırmışlar
-Sadece geri geri gelirken vurmuşlarda far değişmiş sözde! daha önceden iki farıda değiştirmişler değişen farına vurmuşlar buda japon yapıştırıcısıyla far ayağını tamir etmiş öyle duruyor.
-Arkalar yıpranmadığı için sadece ön koltukları kaplattırmış sözde ama gidince gördümki coupe arabanın arka koltuklarına elinizi sürseniz derileri dökülecek o hale gelmiş
- 140bin deki nissan motoru nasıl bukadar yağ akıtır diyince; sanırım bunun km saati değişmiş dedi artık 300bindemidir 400 bindemidir o nasıl bir yorgunluk bilmiyorum!
- Motoru toplayan usta bari civataları düzgün sıksaymış diyince, o koltuklar için bile İstanbul'a gelen adam '' E buralarda bukadar usta var'' der oldu!
- Aracın satışını hala üzerine alamamış ilk sahibinin verdiği vekalet var elinde, oğlumun falan diyor ama yalan bence galerici bunu beğenmeyince başka arabalar satmaya çalıştı kurnaz!

Defalarca konuşmama ramen beni kandırdı İstanbul'dan kalktım Kütahya'ya gittim ama hakkımı helal etmiyorum sizde lütfen ulaştırabildiğiniz her yere ulaştırın birilerinin canı yanmasın.

arm
28-06-2013, 11:53
Bende ilgileniyordum ama gitmedim, mugladaki arac icin ne dusunuyorsunuz

ensoztrk
28-06-2013, 12:12
2 yıldır kütahyada okuyorum hiç denk gelmedim. Preludeyi görüyorum ama arada çok temiz gözüküyor.

Sizede geçmiş olsun :(

DoganSuper
28-06-2013, 12:38
yav ne şerefsizler var arkadas ya .. inş elinde patlar o araba adi dolandırıcı.

ünalvti
28-06-2013, 13:17
Muğladaki araç hakkında hiç bir fikrim yok yanlış yönlerdimek istemem ama motor içi olarak 34 ZU 555 den kat kat daha güzel görünüyor. Kütahya'da okuyan dostum arabayı eski ara bi mahallede baktık valiliğin üst taraflarına köy evlerinin arasında bi garaj vardı ordan çıkarttı arabayı etrafda görememen doğaldır bukadar yağ akıtan bi arabayla sanırım kendi bile korkuyor dışarı çıkmayaki valiliğin ordan beni almaya pug 106 ile geldi. Benimde temennim elinde patlamasıdır.

HaKo
28-06-2013, 13:23
bende mesaj atmıştım bu arkadaşa , fiyat çok deyince iyi araç iyi para falan tarzı konuşmuştu :)

FaBeRgE
28-06-2013, 13:25
2 yıldır kütahyada okuyorum hiç denk gelmedim. Preludeyi görüyorum ama arada çok temiz gözüküyor.

Sizede geçmiş olsun :(

Prelude de aynı kişiye ait Enesim, yalnız aracın bu durumları beni çok şaşırttı. Dışardan gördüğümüz kadarı ile temiz bakımlı duruyordu :o

dorukky
28-06-2013, 14:29
Beklentileriniz biraz daha limitli olsa ele gelır bı sx buluna bılır ama cıvtası egzoz borusu bıle fabrıkadan cıkmıs bı araba zor bence orjınal degılde emın ellerde toplanmıs guzel bı arac bakmanı tavsıye ederım.Sx yada vti vs butarz arabaya bınıp araba hakkında bılgısı yoksa zaten oyle bırınden araba alınmaz.

mr.korhan
28-06-2013, 14:36
bir ara favori paylaşma konusunda paylaşılmıştı bide sanırım bu araç :)

izmirlicem
28-06-2013, 14:37
dıştan temiz duruyor :)

tool
28-06-2013, 15:17
ilanla alakam yok, boyle bisey alip manuele cevirseniz?_

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-nissan-200sx-tertemiz-yeni-motor-84254282/detay

ensoztrk
28-06-2013, 15:19
Prelude de aynı kişiye ait Enesim, yalnız aracın bu durumları beni çok şaşırttı. Dışardan gördüğümüz kadarı ile temiz bakımlı duruyordu :o

He anladım abi üzücü bi durum.
tekrar geçmiş olsun hocam :(

Burak-Akın
28-06-2013, 19:55
Geçmiş olsun bende düşünmüştüm o aracı konu yararlı oldu