PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : batarya şişmiş :S

matthardy
28-06-2013, 12:45
galaxy note kullanıyorum telefon son 1 haftadır masaya biraz sert bırakınca tık diye kapanıyor.

şimdi çıkarttım pili baktımki pil şişmiş?
kapak kapanmicak nerdeyse.

bu neden olur daha 1 yılllık garantili telefon_?
garantiyemi yollim

bLackModeL
28-06-2013, 12:48
fazla sarjda bırakıyomusun oyun durumun nasıl yada uyguları nasıl kullanıyosun sıklıklamı ? elınden hıc dusurmuyosan fazla ısınıyo telefon sardayken serın bı yere koy aksam takıp sabah alma sarj dolunca cek telefonu hele su havalarda cok dıkkatlı kullan garantısı avrsa garantıye yolla kesın cozum

M.A.D
28-06-2013, 12:48
telefon şarjdayken oyun oynamak gibi pili yoran fazla ısıtan durumlardan kaynaklanır garantiyle alakası olmaz bence gönderseniz kabul etmezler gibi geliyor bana

matthardy
28-06-2013, 12:51
genedel 1 günde tam bitiririm pili,oyun oynamam.
ama geceden takıp sabah alırım şarjı doğrudur o.

ben garantiye kendiliğinden kapanıyor diye gönderim diyorum pili hiç söylemeden belki değişim falan yakalarız :)
ama bide telefon rootlu şimdi işin yoksa birde sayaç sıfırla falan filan ooo oof

bLackModeL
28-06-2013, 12:53
bence o kapanmada bataryadan kaynaklanıyodur orjınal batarya bulursan ** amperıne dıkkat et bıde o sekılde dene bendede aynı telefondan var satıcı soylemıstı bunları bana sarj olayını

matthardy
28-06-2013, 13:15
bence o kapanmada bataryadan kaynaklanıyodur orjınal batarya bulursan ** amperıne dıkkat et bıde o sekılde dene bendede aynı telefondan var satıcı soylemıstı bunları bana sarj olayını

taksimde samsung store var bu aksam oraya bir bakıcam gene gitti 100 lira lan durup dururken :)