PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Evo 6 ve S3 videosu için özür konusudur

b.ustaoglu
02-07-2013, 00:11
söyliyeceklerimi kısa tutucam...

öncelikle kimi kırdıysam affola, amacım kimseyi kırmak filan değildi. bu şekilde düşünüp buraya aktarırkende kimseyi yermek değildi amacım. ben sadece evonun ilk başta kalkamayıp sonradan toparladığını düşündüm ancak s3te problem çıkmış bilmiyorum...

ilgili video

30 06 2013 istanbul park Drag EVO 6 TME AUDI S3 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=2asPHoQUqGY&feature=player_embedded)

ben bu video için "içinden geçmek bu olsa gerek" yazdım.

ancak,

İçinden geçmek derken? Bu devirde hala aynı kafa var, içinden geçmek , delmek , sokmak çıkarmak...

Bilip bilmeden yorum yapmayın, Özgün orada 4. vitesi kırdı. Tam ortada yarışı bırakıyor farkederseniz...

Savaş abinin arabası. Duyduğuma göre unofficial seeding rekoru kırmış 9.85 ile. Daha sonra wastegate ve nos problemi yaşamış. En sonda herşey yoluna girdi derken Özgün 4 ü çekip almış şanzımandan. Bundan sonraki yarışlarda ciddi favoridir bence.

İçinden geçmek budur diyen arkadaşa şunu söyliim gel biz içinden geçmek nasıl olur gösteririrz. Terbiyenizi takının. Adamın asabını bozmayın.

Kullandigin bu cumlenin muhatabi suan kullandigin ve cokta keyif alarak faydalandigin bu sitenin sahibi kardesim bilgin olsun

ayrıca sitenin sahibi olmasa yine farketmez ki ,sonuçta park taki yarışcıların bu siteden kimseler olabilme olasılığı %90 olan bir yarışta nasıl kelimeler bunlar..yurtdışı videosu izleyip söylese tamam diycem....

Bazı tipler şunu anlamaz, biz pistte yarışsak da , dışarıda abiyiz, kardeşiz.

Sabah bu s3 yani savaş abinin s3'ünün WG açık kaldı , ki bizim Kabus'un rakibi o , dedik Wg bulalım, yapalım. Stlegal Cem den elektrikçi Uğura kadar herkes seferber oldu, 2 saatte WG söküldü , bulundu takıldı. Hem de WG çok pis bir yerde olmasına rağmen. Levye lazım oldu , biz verdik mesela.

Sonra araba adam oldu, yarıştılar, Bir Özgün geçti , Bir Anıl abi geçti, sonra Anıl abi Aks kırdı, bu sefer biz , Anıl abideki NOS'u söktük , Özgün'ün arabaya taktık 3 dakikada. Herkes gene seferber oldu.

Şuradaki yarışa gelen insanların sayısı 250 kişi ise, bunun 200ü birbirini yüzyüze tanır , birbirine hep yardım eder, biz böyle bir camiayız. Birbirimizin içinden geçmeyiz, herkes zaten birbirinin kalbindedir...

Keske 4 un kirilmis oldughnu bilseydin salak salak yorumlar yazmazdin :))

bunun adının yarış olduğunu ama yarış bittimi her gün arkadaş olduğumuzu anlıyamıyacak kadar kafasızlar yüzünden devamlı açıklamalar yapıyoruz böyle..eğer o 4 kırılmasaydı cevap vermemize gerek kalmıycaktı :)

içinden geçen arkadaş gereksiz yorum yapmışsın aracın vs. varsa gel içinden geçmek nedir gösteriyim sana araban yoksa senin içinden geçerim onuda yazıyım:ofk:

olay bu kadar : Bravo:

bu şekil yorumlara da gerek olduğunu düşünmüyorum açıkçası. ben ne kafasızım, ne salağım ne de aşşağılanıcak bir tipim. heleki benim içimden geçme muhabbetine hiç girmiyorum bile !

bu arkadaş biraz daha anlayışlı davranmış... elbette terbiyesizlik etmek gibi bir niyetim yoktu, hiç bir zamanda hiç bir yerde olmadı.

Beyler yorumu yazan arkadaş bence ne kırdığını biliyor ne başka birşeyden haberdar. 1 kere seyretmiş videoyu evo 3. viteste uçuyor zannetmiştir. Bu kadar abartmayın içinden kötü bişey geçerek yazdığını zannetmiyorum.

Konuya gelceksek s3 nasıl şahlanıyor öyle resmen hasta oldum. Evonun specleri neler oda kötü yürümüyor?

neyse... herkes hata yapabilir. bende yapmamam gereken bir yorum yaptım, çok üzüldüm açıkçası. üyeliğimi silerseniz ben kendi adıma sevinirim.

Oz`
02-07-2013, 00:19
la olm :) sakin ol ya ne özüürü tabiki olacak seyler :D 9 yada 10uncu saniyede ben 4ü kırıyorum sonra gelip geçiyor adam bunun bahanesi olmaz geçtimi geçti tebrikler diyip kapatıcaz konuyu ama içimden geçmedi bilmen yeterli:) huehuehuehu

cdc70
02-07-2013, 00:23
masallah 2 aracada talihsizlikler olmus gecmıs olsun

yorum yaparken lütfen bilip emin oldukdan sonra yazalım

Sequental
02-07-2013, 00:23
:)

Fazlaca goruyorum bende kisilere toplu yaklasimi...
Birisi bir konu aciyor, digeri onu cekistiriyor basdka bir yere, birde bakmissin hic umulmadik bir yere gelmis..
Kazandin, kazanmadin, gectin gecmedin....Insanlar bu tur seyleri saka mahiyetinde algilamali.. Kufur yok, saygisizlik yok...Kim olsa senin orada ne demek istedigini zaten anladi...

Icimiz nefret dolu sanki, patlamaya hazir bomba gibi :)

Ver anhtari, teslim et foruma, uyeliginide ruhsati olarak alsinlar :)

Hosgoru nerede, anlayis nerede??

dorukky
02-07-2013, 00:27
s3 bildiğin pissteki oksijeni emmis :D kırılan dıslı olsun kalp kırılmasın bosverın

-HAKTAN-
02-07-2013, 00:28
Elin yunanı bile daha iyi kullanıo be kanka utan utan biraz ciddiyet please:D
Audi S3 by "0-400 Tune 2 Race" | Autokinisimag Issue #15 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=24EVpjKCkdw)

TT992
02-07-2013, 00:40
Elin yunanı bile daha iyi kullanıo be kanka utan utan biraz ciddiyet please:D
Audi S3 by "0-400 Tune 2 Race" | Autokinisimag Issue #15 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=24EVpjKCkdw)

bende fragmanını yollayayım :D

bFgq4bKpz6o

[RaCeR]
02-07-2013, 00:54
Bu tip yanlış anlaşılmalar herkesin başına gelebilir.Orada bulunmadığından,olup biteni bilmediğinden böyle bir yorum yapmışsın "İçinden geçmek" cümlesi çok ağır,ve ya hiç söylenmiycek tarzda bir yorum değil.Art niyet ile yazdığını düşünmüyorum,zaten böyle bir konu açarak bunu da herkese gösterdin.Bu cümleyi herkes arkadaşları arasında kullanıyordur.Araç'ın sahibini ve Özgün'ü çok iyi tanıyan arkadaşlarımız da korumak amaçlı cevap yazmışlar doğal olarak.Foruma küsüp gitmeni gerektiren bir durum yok bence.Biraz empati kurabilsek böyle durumlarla hiç karşılaşmayacaz ama lafla da oluyor.Hepimizin başına düşünmeden,fevri hareketimizden dolayı bu tarz olay gelmiştir.Çok büyütmenin bir manası yok.

Oz`
02-07-2013, 01:24
neü yeliği silmesi lan :) manyakmsın oğlum:) ben kızmadım sana hadiiii baqim kapıyorum bu konuyu dier yorumlarada bi çare buluruZ:)=

131mirafiori
02-07-2013, 01:32
Bahadır cidden yanlış kelimeler kullanmışsın... biz o kelimeleri çok samimi arkadaşlarımıza söylüyoruz sadece... mesela örnek ; Bahadır kanka şu senin r11 coupeyi getirde bi içinden geçeyim :)

audinin 4 kırılmasaymış iyimiş :(

wiesmann
02-07-2013, 06:39
kalplerde kırılmasın dislilerde ;)
#direnb.ustaoglu #direndisli :D

Ozan Özer
02-07-2013, 07:15
la olm :) sakin ol ya ne özüürü tabiki olacak seyler :D 9 yada 10uncu saniyede ben 4ü kırıyorum sonra gelip geçiyor adam bunun bahanesi olmaz geçtimi geçti tebrikler diyip kapatıcaz konuyu ama içimden geçmedi bilmen yeterli:) huehuehuehu

Sana helal olsun Oz :) Olaylara yaklaşımın cidden örnek olacak cinsten.;)

rahatsız
02-07-2013, 07:40
özgün sorun etmedigine göre sorun yok. adam o işleri aşalı çok olmuş:))

ve fakat, ya siz şakşakçılar?

onu bilmiyorum da, üstünüzden bir utanma hızlıca geçmiş.

olayları başa sarın ve isimleri x yapın?

ikincisi ise 4. vitesin 2. vites olaylarını bilmeden yazmıs kisi, internetteki hangi videonun detaylarını biliyoruz ki, yorum yapıyoruz?

şu eleştirdiginiz iktidarın padişah modeline uygun davranıyorsunuz, farkında mısınız?.

hele bazılarınız, bence bu knuyu açandan özür dilemedi. salak, aptal agzınıza gelirse söylediniz.

gurcell
02-07-2013, 08:03

ikincisi ise 4. vitesin 2. vites olaylarını bilmeden yazmıs kisi, internetteki hangi videonun detaylarını biliyoruz ki, yorum yapıyoruz?

şu eleştirdiginiz iktidarın padişah modeline uygun davranıyorsunuz, farkında mısınız?.

hele bazılarınız, bence bu knuyu açandan özür dilemedi. salak, aptal agzınıza gelirse söylediniz.

Yahu yazmayim yazmayim diyorum da, sen kime saksakci diyorsun? Biri ozur diler, baskasi gelir bir tas daha kuyuya, sonra ayikla pirincin tasini... Benim oraya yazdiklarimi bir oku da, saksakcilarin neler yaptigini gor. Ha saksak olayina gelince, Ozgun benim dostum, is yaptigim adam ve cok sevdigim bir insan. Saksak da yaparim, pohpoh da yaparim, bu kimseyi ilgilendirmez.

Ben sadece konu Ozgun degil, tanidigim baskasi icin de "icinden gecti" lafi gecse, ayni uyariyi yaparim ve yapiyorum da. Burada bu sektore yon veren bircok kisi gercek hayatta dost, arkadas, ailecek gorusen insanlar, ve bazilarinin gelip boyle itici yorumlar yapmasindan rahatsiziz..

srkns
02-07-2013, 08:17
Asıl konu tatlıya bağlandığına göre konu kilitlenirse iyi olacak, yoksa farklı tartışmalara sebebiyet verecek gibi ilerliyor.

orhan_guney
02-07-2013, 08:23
...............

kelalper
02-07-2013, 08:25
Yahu yazmayim yazmayim diyorum da, sen kime saksakci diyorsun? Biri ozur diler, baskasi gelir bir tas daha kuyuya, sonra ayikla pirincin tasini... Benim oraya yazdiklarimi bir oku da, saksakcilarin neler yaptigini gor. Ha saksak olayina gelince, Ozgun benim dostum, is yaptigim adam ve cok sevdigim bir insan. Saksak da yaparim, pohpoh da yaparim, bu kimseyi ilgilendirmez.

Ben sadece konu Ozgun degil, tanidigim baskasi icin de "icinden gecti" lafi gecse, ayni uyariyi yaparim ve yapiyorum da. Burada bu sektore yon veren bircok kisi gercek hayatta dost, arkadas, ailecek gorusen insanlar, ve bazilarinin gelip boyle itici yorumlar yapmasindan rahatsiziz..

kanka boşver kafa aynı kafa değiştiremezsin. Adam konuyu nereden nereye bağlamış. Başkalarına şakşak yapacak ya.

16EC813
02-07-2013, 08:26
bencede konu kitlensin gerekli özür gelmiş gereksiz uzamalarada meydan vermemek için

63owen63
02-07-2013, 08:27
Duyarlılık gösteren konu sahibine ve olgunluk gösteren Oz'a helal olsun.

Olur böyle şeyler, iletişimi sağlık çerçevesinde tutabilmek önemli,hakaret içeren tasfirlerden ziyade.

Yiğit Ş.
02-07-2013, 08:31
Duyarlılık gösteren konu sahibine ve olgunluk gösteren Oz'a helal olsun.

Olur böyle şeyler, iletişimi sağlık çerçevesinde tutabilmek önemli,hakaret içeren tasfirlerden ziyade.

+1 abi abiliğini, kardeş kadeşliğini yapmış. yaşanan tatsızlıktan sonra daha güzeli olamazdı..

aTaBeY
02-07-2013, 09:31
Bence güzel bir davranış özür dileyenide özrü kabul edenide tebrik ediyorum. Gündelik hayatta 5.dkdan fazla üstünde durulmayacak bir mevzu ama burda yanlış anlaşılmalar olabiliyor normaldir

DENON
02-07-2013, 09:54
evo, özgünün yanından geçecekti ama özgünün yüzölçümü fazla olduğundan mecburen içinden geçti ahsuhaush :D :D

Gunes G.
02-07-2013, 10:05
"Icinden gecmek" kelimesine ne acayip anlamlar yuklenmis hayretler icerisinde izliyorum...

rahatsız
02-07-2013, 10:13

eleştirilmeyi "hakaret" olarak algılamayı bırakmamız lazım. lafım sana degildi, madem üstüne alındın.
ben tanıyorum, o tanıyor, iş yapıyorum, hakkını savunurum dan öte, karşı tarafı eleştirirken sınırlar dahiline cıkmamak umuduyla.

unutma ki, bu sektörde bir de uzaktan izleyen bir kesim var. sektöre yön verene de, amaaa ennn en önemlisi o hizmeti alana saygı duymak lazım!.

sen de haklısın, ama kendisi bu kadar sorun etmiyorken baskalarının savunuyor olması bana itici geldi, bunu da yazdım. yazmamalı mıydım?

uzatmyalım bence.

Kekuti*
02-07-2013, 10:23
evo, özgünün yanından geçecekti ama özgünün yüzölçümü fazla olduğundan mecburen içinden geçti ahsuhaush :D :D

asuhasushaushauashuashasuashaushasuas :D

bason
02-07-2013, 10:54
Bahadır'ı iyi tanırım... Biraz üzülmüştüm aldığı tepkilere... Bunları hak edecek bir insan asla değildir... Boş anına gelip mevzuyu bilmeden yazmış.

dachosen
02-07-2013, 11:00
"Icinden gecmek" kelimesine ne acayip anlamlar yuklenmis hayretler icerisinde izliyorum...

:icon_tup::icon_tup:

team_k20
02-07-2013, 11:01
icinden gecerler adamin =)

İbrahim33
02-07-2013, 11:04
Olur böyle yanlış anlaşılmalar , fazla takılmamak , olayı büyütmemek lazım.bahadırı diğer forumlardanda tanırım , ne dediğini , ne yaptığını bilen bir arkadaşımızdır.bir anlık boşluğuna geldi herhalde.Araç sahibide özrü kabul ettiğine göre problem yok yani.

svs
02-07-2013, 11:10
[QUOTE=b.ustaoglu;6908880]

Kimse kırılmadı, 4 kırılmış birtek onuda telafi ederiz.
Sıkma canını :)

stlegal
02-07-2013, 11:13

Sen ne anladin gunes okudugunda ?

Gunes G.
02-07-2013, 11:46
"Icinden gecmek" teriminin ne oldugunu bilmedigi ve/veya yanlis kullandigi icin yazan arkadasin motorsporlari ile pekte ilgisi olmadigini fark ettim once.

E ne amaci olabilir diye dusundum? "Sapladi, parcaladi, oydu, sektirdi" anlaminda yazmis oldugunu gordum tipki herkes gibi bende.

Bu tarz ilkel mantiga sahip bir yoruma, isin icinde olan, hatta denildigi gibi sektore yon veren insanlarin "biz bu isin icindeyiz, motorsporlarini Turkiye'de olmasi gereken medeni seviyeye getirmeliyiz" diye yaklasmalarini ve agabey olarak genc arkadasimizin yaptigi hatayi gostermelerini beklerdim ama bunun yerine ayni seviyede saldiri yapildi cocuga. Sasirdim gordugum yazilara, yakistiramadim daha dogrusu...

Ilerlemek istiyorsak hata yapana "tekme atmak" yerine "duzeltmeye" calismaliyiz, ben boyle dusunuyorum.

bason
02-07-2013, 11:49
"Icinden gecmek" teriminin ne oldugunu bilmedigini ve/veya yanlis kullandigi icin yazan arkadasin motorsporlari ile pekte ilgisi olmadigini fark ettim once.

E ne amaci olabilir diye dusundum? "Sapladi, parcaladi, oydu, sektirdi" anlaminda yazmis oldugunu gordum tipki herkes gibi bende.

Bu tarz ilkel mantiga sahip bir yoruma, isin icinde olan, hatta denildigi gibi sektore yon veren insanlarin "biz bu isin icindeyiz, motorsporlarini Turkiye'de olmasi gereken medeni seviyeye getirmeliyiz" diye yaklasmalarini ve agabey olarak genc arkadasimizin yaptigi hatayi gostermelerini beklerdim ama bunun yerine ayni seviyede saldiri yapildi cocuga. Sasirdim gordugum yazilara, yakistiramadim daha dogrusu...

Ilerlemek istiyorsak hata yapana "tekme atmak" yerine "duzeltmeye" calismaliyiz, ben boyle dusunuyorum.

+1 Düşenin dostu olmazmış...:) Düşene herkes bir tekme atar, yerden kaldırmaz.:)

HaKo
02-07-2013, 11:58
adamın yoruma en az alınan özgün olmuş :)

Oz`
02-07-2013, 13:10
ya söleyen okey sölenilen okey neden uzatıyorsunuz ?

34GUN34
02-07-2013, 13:24

kardeş olay burada özgünün kullanması değil özgüne şakşakçılık hiç değil yazan insanlarda özgüne şakşakçılık yapmaya ihtiyacı olan insanlarda değil. burada üslup hatası var . ben aracın sahibi savaş abiye içinden geçerim desem sadece gülücük işareti koyardı ki tüm camiada savaş abi ile samimiyetimizi bildiği için kimse yorum yapmazdı buradaki olay farklı
ama kardeş özür dilemiş olay kapanmış daha bunun üzerine şakşakçılar vs. konuyu alevlendirmeye gerek yok..

orhan_guney
02-07-2013, 13:26
+:icon_tup: gayet güzel açıklamışsın.
"Icinden gecmek" teriminin ne oldugunu bilmedigi ve/veya yanlis kullandigi icin yazan arkadasin motorsporlari ile pekte ilgisi olmadigini fark ettim once.

stlegal
02-07-2013, 13:44
ya söleyen okey sölenilen okey neden uzatıyorsunuz ?

Saksakciliktami yapmiyahhhh

ERDEMM
02-07-2013, 13:54

Güneş okuduğun gibi anlaşılmış sölemişsin zaten. Bana göre koydum koymak ile içinden geçtim aynı yere çıkıyo. Heleki birde bu işle hiç işi olmayan bi adama yorum yapmak hatta ordaki atmosferi bile solumamıştır bu arkadaş.

Savaş abi 44 yaşında bi adam. Emek ve zaman harcanan arabaya bu denli densiz yazılırsa yanlış anlama Güneş kükrersin sen. Bence ilk önce söliyceklerinizi karşınızdaki adamın yerine kendinizi koyun sonra konuşun.

Adam hatasını anlamış özür dilemiş. Üstelemeye gerek yok. Uzatmayada gerek yok

Mert G
02-07-2013, 13:54
keşke konuyu açan arkadaşın hatasını farkedip yaptığı efendiliği o konuda ona hakaret edenlerde burada gösterebilseydi, ama bu konuyu okuduğumda hala birilerine saldırdıklarını görüyorum. neyse sonuçta özgünle bahadıra helal olsun.

sakhee
02-07-2013, 13:55
Saksakciliktami yapmiyahhhh

kamu davası olduysa demekki
vazgecmek mumkun olmuyor olabilir :)

Oz`
02-07-2013, 14:02
http://www.techturkey.com/forum/60-130-mph-100-200-km-h/158928-beetlejuice-audi-s3-100-200-km-times.html

bu yeterli sanırım lütfen uzamasın konu!

kelalper
02-07-2013, 14:25
keşke konuyu açan arkadaşın hatasını farkedip yaptığı efendiliği o konuda ona hakaret edenlerde burada gösterebilseydi, ama bu konuyu okuduğumda hala birilerine saldırdıklarını görüyorum. neyse sonuçta özgünle bahadıra helal olsun.

bi konu hakkında evet ben bi *** yedim o anlamda kullandım ama özür dilerim demek farklı şey ama tepkileri aldıktan sonra valla o anlamda kullanmadım öyle bir insan da değilim özür dilerim demek ,yaw özür dilemeyecem fikrim aynı ama hadi siz istediğiniz için özür diliyorum demeye getiriyor. O kullandığı kelimenin ne anlama geldiğini herkes bilir. Kimse safa yatmasın salak değiliz anlıyoruz. Bu foruma üye olabilecek kadar bu işin içerisinde olan kişi o kullanılan içinden geçmek kelimesinin ne demek olduğunu aşağılamak amacı ile söylendiğini çok iyi bilir. Aptal değiliz yemiyoruz R yaparak söylenen özürleri. Yoksa doğru düzgün delikanlı gibi çıkıp deseydi evet ben bu anlamda kullandım ama özür dilerim deseydi merak etme bende gereken cevabı yazardım. Ama kıvırmalar başlayınca laf söylemeye gerek kalmıyor.

Gunes G.
02-07-2013, 16:56
Güneş okuduğun gibi anlaşılmış sölemişsin zaten. Bana göre koydum koymak ile içinden geçtim aynı yere çıkıyo. Heleki birde bu işle hiç işi olmayan bi adama yorum yapmak hatta ordaki atmosferi bile solumamıştır bu arkadaş.

Savaş abi 44 yaşında bi adam. Emek ve zaman harcanan arabaya bu denli densiz yazılırsa yanlış anlama Güneş kükrersin sen. Bence ilk önce söliyceklerinizi karşınızdaki adamın yerine kendinizi koyun sonra konuşun.

Adam hatasını anlamış özür dilemiş. Üstelemeye gerek yok. Uzatmayada gerek yok

Hahuea kukreyecek gibi mi duruyorum hakikaten :) Hic farkinda degilim valla, kendimi disardan gormedigim icin olabilir ahahha :D

b.ustaoglu
02-07-2013, 17:40
tüm arkadaşlarımın ve abilerimin anlayışına teşekkür ederiyorum...

bi konu hakkında evet ben bi *** yedim o anlamda kullandım ama özür dilerim demek farklı şey ama tepkileri aldıktan sonra valla o anlamda kullanmadım öyle bir insan da değilim özür dilerim demek ,yaw özür dilemeyecem fikrim aynı ama hadi siz istediğiniz için özür diliyorum demeye getiriyor. O kullandığı kelimenin ne anlama geldiğini herkes bilir. Kimse safa yatmasın salak değiliz anlıyoruz. Bu foruma üye olabilecek kadar bu işin içerisinde olan kişi o kullanılan içinden geçmek kelimesinin ne demek olduğunu aşağılamak amacı ile söylendiğini çok iyi bilir. Aptal değiliz yemiyoruz R yaparak söylenen özürleri. Yoksa doğru düzgün delikanlı gibi çıkıp deseydi evet ben bu anlamda kullandım ama özür dilerim deseydi merak etme bende gereken cevabı yazardım. Ama kıvırmalar başlayınca laf söylemeye gerek kalmıyor.

bu siteye her üye olanın otomobil konusunda en limit bilgileri olacak diye bir kural yok yada ben öyle düşünüyorum. küçüklüğümden beri otomobil merakım var ve bilgim de var ama öyle arabayı komple söker takarım filan değil... aynı zamanda bahsettiğiniz camianın içinde de değilim.

25 yaşındayım ve kıvarıcak halimde yok abi kusura bakma... kimseye saygısızlık etmem. insanız hata yaparız, olabilir ama dansöz gibi kıvırmam. ben kimseye R yapsın demedim ama gerekirse küçük olarak ben yaparım problem değil.

konu gerekirse kilitlenebilir. özgün abi için tekrar özür dilerim amacım elbette arabasını yermek değildi.

kelalper
02-07-2013, 18:14
Hala arabasını yermek değildi diyorsun ne diim. Edeceğin lafın ne anlama geldiğini bilmiyorsun ama uluorta kullanıosun demek ki.

Bu arada cümle içerisinde ama ya da ancak kullanmak ama ve ancaktan önce söylediklerinin geçersiz olduğunu belirtir.

b.ustaoglu
02-07-2013, 18:27
evet abi "ancak" konusunda doğru diyosun ona dikkat etmemişim, düzeltiyorum.

rodya
02-07-2013, 19:07
Hala arabasını yermek değildi diyorsun ne diim. Edeceğin lafın ne anlama geldiğini bilmiyorsun ama uluorta kullanıosun demek ki.

Bu arada cümle içerisinde ama ya da ancak kullanmak ama ve ancaktan önce söylediklerinin geçersiz olduğunu belirtir.

S3 senin kadar içerlememiştir be hocam

burakcan
02-07-2013, 19:38
gerçekten üzücü bir konuma gelmiş konu b.USTAOĞLU isimli arkadaş maksadını aşan bir cümle kurmuş vede aşırı tepkiler almış.belki art niyetli söyledi ama kendisi özür dilediğine göre gerçekten maksadını aşan bir cümle olmuş.Ben burada ki bir çok insan kadar arabadan anlamam vede bir çoğunun bindiği arabalara da binemem üniversite yıllarımda gc 8 tutkum vardı meslek sahibi olunca da sırf gc8 alabilmek için milletin kaçmak için gün saydığı Tuncelide ben 4 yıl dağdan inmedim vede sonunda bir miktar kredi çekip arabayı aldım ama malesef şunu gördüm girdiğim bazı ortamlarda ( kesinlikle bu siteyi kastedmiyorum ) insanlar kişiliklerine göre değilde arabasının hp sine yada arabaya yaptıkları masraf kadar değer görmekte bu gerçekten üzücüydü ve sonuç olarak gc8 i sattım şimdi standart bir aile arabasına biniyorum.ama bence benim gibi sizler kadar bu işin içinde olamayan insanlarda hemen dışlanmamalı.
keşke bu diyoloğlar hiç geçmeseydi.

Mutu
02-07-2013, 19:47
O kadar kişi alt alta sert cevaplarb vermek yerine, birisi özel mesaj atıp, s3ün 4ü kırıldığı için yarışı bıraktı. O sebeple evo geçti gitti deseydi, o kişi eminim ki bu yanlış yorumunu düzeltecekti. Bunun yerine yorumun altında resmen kombo yapılmış.

stlegal
02-07-2013, 19:54
O kadar kişi alt alta sert cevaplarb vermek yerine, birisi özel mesaj atıp, s3ün 4ü kırıldığı için yarışı bıraktı. O sebeple evo geçti gitti deseydi, o kişi eminim ki bu yanlış yorumunu düzeltecekti. Bunun yerine yorumun altında resmen kombo yapılmış.

arabaları yola soktuğumuz gibi insanlarıdamı yola sokucaz burda herkes yaşının bilgisinin gerektirdiği gibi konuşucak 25 yaşına gelmiş adam nerde ne yazıcağını bilmiyorsa böyle cevap alması normal 16 yaşında çocuk değil.

İbrahim33
02-07-2013, 20:40

forumda genel anlamda yer arınıyor zaten , birisini bozsak , laf soksak , taşlasak diye.

Mutu
02-07-2013, 20:49
arabaları yola soktuğumuz gibi insanlarıdamı yola sokucaz burda herkes yaşının bilgisinin gerektirdiği gibi konuşucak 25 yaşına gelmiş adam nerde ne yazıcağını bilmiyorsa böyle cevap alması normal 16 yaşında çocuk değil.

İlla ki kişiler arasında eğitim seviyesi (imkan meselesidir), tarz farkı olur(kişiseldir), madddi durum(kimi zaman elinde olur, kimi zaman olmaz) farkı olur. Zaten ben de yazanı alıp eğitim verin demedim ki. Sadece yazdığının özel mesaj olarak yanlış olduğunu belirtmek, yazdığı karışısıdna saldırı pozisyonuna geçmekten daha doğru olurdu dedim. Önceki mesajlarına baktım yazan kişinin, hiç de öyle birine saygısızlık yapacak seviyede olmadığını gördüm. Tamam talihsiz bir yorum olmuş o konuda hem fikiriz zaten. Fakat bunun link kampanyası gibi büyümesi gereksiz konunun uzamasına yol açmış. Şimdiye kadar hiç yaş gözetmeksizin birbirine atar gider yapanları, küfürleşenleri görmedik mi?
Yorum yapanlardan çoğunu da, ilk yorumu yapanı da tanımıyorum. Tanıdıklarım da forumda sürekli aktif olduğumdandır zaten. Fakat insan bu hata yapar. Yaşından kat kat büyüklük yapıp burada özür konusu açmış, ki aracın sahibi bile anlayışlı davranmışken, bu konuda bile üstüne gitmeye çalışanlar mevcut.

SmT
02-07-2013, 22:25
Oz` abi bu kadar alınmamış hatta durumu fark edip ilk mesajında tatlıya bağlamış ama hala uzatanlar var...Bir hata yaptı ya illa itin arkasına sokulmalı..

Equinox
02-07-2013, 22:59
Konuyu açan arkadaş zaten yaptığının farkına varmış, hala da efendiliğini koruyor. Adına konu açılan kişi de uzatmak niyetinde değil zaten. Bence bu kadar üstüne gidilmemeliydi.

ruudvan
02-07-2013, 23:29
geçen gün arkadaşlarla oturuyoruz.
bi arkadaş ben kalkıyorum dedi bizde giderken bi iki sıkta kulaklarımızın pası silinsin dedik .arkamızdada 15 kısılık kızlı erkeklı bı grup oturuyor.neyse arkadaş cıktı 2ncı vıteste bı guzel vtec actı.
arka masadaki cok bilen arkadaşımızdan bi yorum geldi.
''sesi kadar bide gidebilse diye'
tabi bızım masadaki herkes duydu bunu.
güldük.
hayatında sarı atosferık kac tane typeR gorduyse arka masadaki arkadas bilemiyorum ama bu işten anlamadıgı kesın dedik.
senın yorumunda aynı şekil olmus ne yazıkki.
bnde videoyu ilk izlediğimde oha evo ışınlanmış dedim ama bi terslik oldugu aşıkar.
neyseki özgün abiliğini göstermiş sana hiç kızmamış bile emin olabilirsin .
açtığın konudan dolayı seni . özrünü kabul etmesinden dolayı oz' tebrik ederim.

Oz`
03-07-2013, 06:27
çiğköfte var sandwitch varrrr
KArdeş 4 ü bulana 100 tl huahuauhahuahuauh

http://r1307.hizliresim.com/1c/3/pup98.jpg

http://m1307.hizliresim.com/1c/3/pup99.jpg

http://m1307.hizliresim.com/1c/3/pup9c.jpg

dachosen
03-07-2013, 06:39
4 kırılmamış gibi duruyo sanırım evo geçmiş.

mody
03-07-2013, 06:44
Dislinin disleri nereye gitmis la :)

b.ustaoglu
03-07-2013, 08:14
Ozgun abi hakkatten 4 diye bisey kalmamis. İnsallah toparlanir en kisa zamanda.

sedat s
03-07-2013, 08:16

nokta abı agzına saglık

Oz`
03-07-2013, 08:21

biraz konu oku ya :)

Oz`
03-07-2013, 08:22
Dislinin disleri nereye gitmis la :)

karakola gittik hani nerde die dosya açtılar kayıp aranıyor mus?:)

http://r1307.hizliresim.com/1c/3/puq43.jpg

BoraRS
03-07-2013, 08:23
Ben baktim dislilere. Hafiften puruzlenmis. Bisey yok. Benim bisiklete takilip binilebilir.

[RaCeR]
03-07-2013, 08:56
tıraş olacaan yavrum dıraş olacaan

Emre Ekrem
03-07-2013, 08:59
S3 fena yürüyor

M3yener
03-07-2013, 09:06
4 ün dişliler kırılmamış, yok olmuş.

Maxi
03-07-2013, 09:52

kullanıcı hatası :hihih:

Low-Rider
03-07-2013, 09:59
ahahha bu iyiydi işte :D

dachosen
03-07-2013, 15:47

biraz konu oku ya :)

Kaynatıyorum abi ya :D

burakcan
03-07-2013, 17:52
hani filanca dişli kırmış derlerdi de ban sadece bir dişi kırılmış sanırdım işte şimde araçlara acıdım bu ne yaa

yns_emre
03-07-2013, 18:14
baba 4 yok.
baba 4 komple yok :) :) :) :)

onursoytam
03-07-2013, 18:15
2 hatalı yorum 2 tane renocu spec hehehhe

rebel
03-07-2013, 18:24
Mesaj duzeltilmistir

MKG500
03-07-2013, 18:30
arkadas hatasını anlayıp özrünü dilemiş ona karşı kotu soz kullananlarda aynı erdemi gösterebilecek mi ?

SLH
03-07-2013, 18:59
4 iptal etmek isteyenlere güzel bir anlatım olmuş :D Allah beterinden korusun..

dachosen
03-07-2013, 19:04
2 hatalı yorum 2 tane renocu spec hehehhe

Güzel yakalamışsın kardeşim (;

RUN
03-07-2013, 23:17

Kaynatıyorum abi ya :D

Biraz insanların emeğine saygı duyun:ofk:

Arenimo
04-07-2013, 00:44

Benim kapagida sorsaydin bulmuslar mi hahaha