PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2013/2 MTV Banka Kampanyaları

GuneyOnur
02-07-2013, 09:59
2013/2 MTV Banka Kampanyalarını bu başlık altından paylaşabiliriz.

Ayrıca satın aldığımız ürünlerin,yaptırdığımız işlerin memnuniyetinide yazabiliriz.

İŞBANKASI ;

MTV Kampanyası
01.07.2013
Maximum Kart kullanıcıları www.isbank.com.tr ‘de internet şubesi üzerinden(*) ya da www.gib.gov.tr 'den 2 Ağustos 2013 tarihine kadar yapacakları Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde 500 TL’ye kadar olan işlemlerde 4 taksit, 500 TL ve üzeri işlemlerde ise 6 eşit taksit imkânına sahip oluyor. Maximiles sahipleri için de geçerli olacak kampanya kapsamında İş Bankası kredi kartı müşterileri Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde hem ödeme kolaylığına sahip olacak hem de zamandan kazanacak. İş Bankası Şirket Kredi Kartları ve Vadematik Ticari Kredi Kartı ile de kampanyadan faydalanılabilecek.

http://www.isbank.com.tr 'de İnternet Şubesi üzerinden yapılacak ödemelerde Maximum Kart müşterilerimize hem tek çekim hem de taksitli ödeme seçeneği sunulacaktır. MTV ödemesinin taksitli olarak yapılması yapılması durumunda ise 500 TL’ye kadar olan işlemlerde 2-3-4 taksit; 500 TL ve üzeri işlemlerde ise 2-3-4-5-6 taksit fırsatı sunulacaktır.
Kampanya kapsamında motorlu taşıtlar vergisini 2 Ağustos 2013 tarihine kadar İş Bankası kredi kartı ile ödeyen müşterilerimiz

31.08.2013 tarihine kadar Navking.com’dan yapacakları navigasyon cihazı alışverişlerinde %50’ye varan indirim fırsatı
20.08.2013 tarihine kadar OtoPratik servis noktalarındaki periyodik bakımda %30, yedek parçada %15 indirim ve ücretsiz check up fırsatı
30.09.2013 tarihine kadar Autoking servis noktalarında oto bakım ve koruma hizmet ürünlerinde %50’ye varan indirim fırsatlarından yararlanabileceklerdir.
Navking.com üzerinden yapılacak işlemler öncesinde kredi kartı hanesinin ilk 6 hanesinin sayfada yer alan ilgili kutucuğa girilmesi gerekmektedir. OtoPratik ve Autoking fırsatından yararlanmak için ise ödeme yapıldığına dair dekontun gösterilmesine ihtiyaç duyulmaktadır.

BONUS ;

Bonus kredi kartı sahipleri 2013 Temmuz ayı mtv ödemelerini 6 taksitle yaparken Sonex’tan harika bir indirim kazanıyor. Kampanya kapsamında 2 Temmuz – 1 Eylül 2013 tarihleri arasında bonusla mtv ödemesi yapan herkese SONAX’tan MTV Paketi 480 TL yerine 199 TL, üstelik 8 taksit fırsatıyla!

Kampanya Detayları
◦Kampanya 1 Temmuz – 1 Eylül 2013 tarihleri arasında Bonus üyesi Sonax satış ve uygulama noktalarında geçerlidir. Bayiler 3 taksiti tuşlayıp, +5 taksitle birlikte 8 taksit uygulamış olacaklardır.
◦Uygulanacak en fazla taksit sayısı 12′dir.
◦Kampanyada “SONAX MTV PAKETİ” Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni Gelirler İdaresi Başkanlığı’nın web sitesi gib.gov.tr üzerinden Garanti Bankası kredi kartlarıyla ödeyenler için 480 TL yerine ,yalnızca 199 TL olacaktır.
◦Sonax MTV paketi: Sonax Boya Temizleme Parlatma ve Koruma ,Ozonla Dezenfeksiyon ve Sterilizasyon , Klima Temizleme ve Dezenfeksiyon uygulamalarını içerir.
◦Ayrıca uygulama yaptıran herkese Sonax Konsantre Cam Suyu (0,25lt) hediye edilecektir.
◦Tüm ürün ve hizmetlerin uygulama ve lojistiğinden SONAX işletmeleri sorumludur.
◦Stoklarla sınırlıdır.
◦Kampanya binek araçları içermektedir, long ( SUV, Hafif Ticari, E Sınıfı ve Üstü) araçlarda fiyat %25 artırılarak uygulanır.
◦Kampanyaya, Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Money Visa, Miles&SmilesKredi Kartı, American Express ve ticari kartlar dahildir.
◦Kampanyadan faydalanabilmek için Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni gib.gov.tr üzerinden Garanti kartıyla ödeyenler, ödeme sonrasında kendilerine otomatik gönderilecek olan SMS’i Sonax uygulama merkezlerinde göstermek durumundadır.
◦Bir müşteri ve bir GSM numarası en fazla bir defa bu kampanyadan faydalanabilir.
◦Kampanyaya bonus kullanımları dahil değildir.
◦İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

GARANTİ

Garanti bankası 2013 Temmuz dönemi mtv ödeme kampanyasında 31 Temmuz 2013 tarihine kadar mtv ödemesini İnternet Şubesi’nden yapanlara özel Pirelli’den yapacakları Yaz/Kış Oto, Suv (4X4), Hafif Ticari araç lastik alışverişlerinde %20 indirim fırsatı sunuluyor.

Hemen İnternet Şubesi, Ödemeler menüsü Devlet/Vergi adımı ile hesabınızdan ya da kredi kartınızı kullanarak MTV ödemenizi yapın, Pirelli’den %20 indirimle lastik fırsatını kaçırmayın!

Üstelik kredi kartı ile ödemelerde 300 TL’ye kadar 3 taksit, 300 TL üzerine 6 taksit fırsatından da yararlanabilirsiniz.

Kampanya Detayları
◦1 – 31 Temmuz tarihleri arasında MTV ödemelerini İnternet Şubesi’nden yapan müşterilerimiz Pirelli Yetkili Satıcılarında Yaz/Kış Oto, Suv (4X4), hafif ticari lastikler için tavsiye perakende liste satış fiyatları üzerinden %20 indirim kazanacaktır.
◦Kampanya indirim kodları, MTV ödemesinin ardından en geç 2 Ağustos SMS ile gönderilecektir. SMS ile gönderilecek olan kampanya kodunun Pirelli yetkili satıcılarına ibraz edilmesi gerekmektedir.
◦Kişiye özel üretilen kampanya kodları, en geç 31 Ağustos 2013 tarihine kadar kullanılmalıdır. Bu tarihe kadar kullanılmayan kodlar geçerliliğini yitirir.
◦İndirim kodları para ile satılamaz, paraya çevrilemez veya başka kampanyalarla birleştirilemez.
◦Kampanya dönemi içerisinde 1 kişi en fazla 1 adet indirim kodu kazanabilir
◦Gidilen yetkili satıcıda talep edilen ürünler stokta bulunmaması nedeni ile temin edilemiyorsa müşteriyi farklı bir yetkili satıcıya yönlendirme ve ürünlerin temini için yetkili satıcıları bilgilendirme sorumluluğu Pirelli’ye aittir.
◦Pirelli yetkili satıcılarının iletişim bilgilerine firmanın web sitesinden ulaşılabilir.
◦Pirelli ve Garanti Bankası gerekli gördüğü durumlarda açıklama yapmadan kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
◦İnternet Şubesi’nden kredi kartı ile yapılan tüm MTV ödemelerinde 300 TL’ye kadar 3 taksit, 300 TL üzerine 6 taksit fırsatı sunulacaktır.
◦Kampanyaya dahil olan kartlar: Garanti Bonuslar, Money Visa, Flexi, Miles&Smiles MasterCard, Bonus Business, Miles&Smiles Business, Filo Card, Corporate Card, ABANK Bonus, ING Bonus, Şekerbank Bonus ve Tekstilbank Bonus.
◦Kampanyaya dahil olmayan kartlar: American Express Card, American Express Gold Card, The Platinum Card, The Centurion Card, Bonus American Express, Bonus Platinum American Express, Miles&Smiles American Express, Deniz Bonus ve TEB Bonus.
◦Kampanyaya ekspres limit dahil değildir.
◦Taksit imkanı sunan kartlarla tek ödeme yapılamaz ve taksitlendirme ekstreye otomatik olarak yansıyacaktır.
◦Kart işlemleri sitesinden yapılan MTV ödemeleri kampanyaya dahildir.
İŞBANKASI

2013 Temmuz Mtv kampanyaları sürüyor. Maximum Kart sahipleri araçlarına ait mtv ödemeleri için www.isbank.com.tr ve www.gib.gov.tr ‘den 2 Ağustos 2013 tarihine kadar 500 TL’ye kadar ödemelerde 4 taksit, 500 TL ve üzeri ödemelerde 6 taksit fırsatı sizleri bekliyor. Üstelik navking.com üzerinden alınan navigasyon cihazlarında %50′ye varan indirim fırsatı sunuluyor.

Kampanya kapsamında motorlu taşıtlar vergisini 2 Ağustos 2013 tarihine kadar İş Bankası kredi kartı ile ödeyen müşterilerimiz
◦31.08.2013 tarihine kadar Navking.com’dan yapacakları navigasyon cihazı alışverişlerinde %50’ye varan indirim fırsatı
◦20.08.2013 tarihine kadar OtoPratik servis noktalarındaki periyodik bakımda %30, yedek parçada %15 indirim ve ücretsiz check up fırsatı
◦30.09.2013 tarihine kadar Autoking servis noktalarında oto bakım ve koruma hizmet ürünlerinde %50’ye varan indirim fırsatlarından yararlanabileceklerdir.

Navking.com üzerinden yapılacak işlemler öncesinde kredi kartı hanesinin ilk 6 hanesinin sayfada yer alan ilgili kutucuğa girilmesi gerekmektedir. OtoPratik ve Autoking fırsatından yararlanmak için ise ödeme yapıldığına dair dekontun gösterilmesine ihtiyaç duyulmaktadır.

PARAF

Paraf kredi kartından 2013 Temmuz ayı mtv ödemeleri için beklenen kampanya haberi geldi. Paraf mtv ödemelerine 5 taksit fırsatı sunuyor. Paraf kart ile www.gib.gov.tr’den yapılacak Motorlu Taşıtlar vergisi ödemelerinde +4 taksit eklenerek 5 taksitle ödeme kolaylığı sizleri bekliyor.

Kampanya döneminde tek çekimli işlemlere otomatik olarak +4 taksit eklenecek olup,peşin ödeme opsiyonu geçerli olmayacaktır.
ParafPara kullanılarak yapılan ödemeler ile iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil edilmeyecektir

AKBANK

Akbank 2013 Mtv ödemelerine özel kampanyasında Goldmaster’ın belirli ürünlerinde %50’ye varan indirim fırsatı sunuyor. Akbank hesabınız veya kredi kartınızla 500 TL’ye kadar olan ödemelerinizde 3 taksit, 500 TL üzeri ödemelerinizde 5 taksit kolaylıüı sizleri bekliyor.

MTV ödemenizi Akbank hesabınız ya da Akbank kredi kartınız ile Akbank Direkt İnternet veya tüm Akbank şubelerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Akbank kredi kartınız ile ödemenizi gib.gov.tr adresi üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya Detayları
◦Kampanya 01 Temmuz 2013 – 31 Temmuz 2013 tarihleri arasında Akbank kredi kartları ya da Akbank vadesiz hesapları aracılığıyla gerçekleştirilen MTV ödemeleri için geçerlidir.
◦Kampanyadan faydalanabilmek için; Tüm Akbank şubeleri ya da Akbank Direkt İnternet üzerinden Akbank hesabı/kredi kartı ile ödeme yapan kişiler, kampanya kodu alanına plaka numaralarını boşluk bırakmadan (örnek: 34AB123) girmelidir.
www.gib.gov.tr aracılığıyla Akbank kredi kartlarından MTV ödemesini gerçekleştiren kişiler ise, ödeme işlemi sonunda oluşan İnternet Vergi Dairesi Ödeme Alındısı belgesinde barkod altında “-“ işaretinden sonraki kampanya kodunu kampanya sayfasında ilgili alana girmelidir. Aşağıdaki görselde kampanya kodu örneği kırmızı alan içinde belirtilmiştir:

CARDFİNANS

Cardfinans 2013 Temmuz ayı mtv kampanyasında ödemelerinizi 6 taksitle ödeme kolaylığı sağlıyor. 31 Temmuz 2013 tarihine kadar sürecek kampanyada vergikolay.com üzerinden yapacağınız ödemeleri 6 taksitle yapabilirsiniz

MAXİMUM & ZİRAAT MAXİMUM

Maximum Kart kullanıcıları www.isbank.com.tr 'de internet şubesi üzerinden (*) ya da www.gib.gov.tr 'den 2 Ağustos 2013 tarihine kadar yapacakları Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde 500 TL’ye kadar olan işlemlerde 4 taksit, 500 TL ve üzeri işlemlerde ise 6 eşit taksit imkânına sahip oluyor. Maximiles sahipleri için de geçerli olacak kampanya kapsamında İş Bankası kredi kartı müşterileri Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde hem ödeme kolaylığına sahip olacak hem de zamandan kazanacak. İş Bankası Şirket Kredi Kartları ve Vadematik Ticari Kredi Kartı ile de kampanyadan faydalanılabilecek. .

Kampanya kapsamında motorlu taşıtlar vergisini 2 Ağustos 2013 tarihine kadar İş Bankası kredi kartı ile ödeyen müşterilerimiz .

31.08.2013 tarihine kadar Navking.com’dan yapacakları navigasyon cihazı alışverişlerinde %50’ye varan indirim fırsatı
20.08.2013 tarihine kadar OtoPratik servis noktalarındaki periyodik bakımda %30, yedek parçada %15 indirim ve ücretsiz check up fırsatı
30.09.2013 tarihine kadar Autoking servis noktalarında oto bakım ve koruma hizmet ürünlerinde %50’ye varan indirim fırsatlarından yararlanabileceklerdir.

* www.isbank.com.tr 'de İnternet Şubesi üzerinden yapılacak ödemelerde Maximum Kart müşterilerimize hem tek çekim hem de taksitli ödeme seçeneği sunulacaktır. MTV ödemesinin taksitli olarak yapılması yapılması durumunda ise 500 TL’ye kadar olan işlemlerde 2-3-4 taksit; 500 TL ve üzeri işlemlerde ise 2-3-4-5-6 taksit fırsatı sunulacaktır.

VAKIF WORLD

Motorlu Taşıt Vergi Ödemelerinde 5 Taksit
Kampanya Koşulları :
www.gib.gov.tr 'den yapılacak 100 TL ve üzerindeki tüm MTV ve trafik para cezası ödemeleri kart hamiline 5 taksitte yansıtılacaktır.
Bankamız kredi kartlarına özel bu imkandan faydalanabilmek için www.gib.gov.tr adresinden “İnternet vergi dairesi” linkine ulaşılması ve “MTV Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme” butonunu seçilmesi gerekmektedir.
Ödeme anında mail-order limitinin yeterli olması gerekmektedir.
www.gib.gov.tr 'den yapılacak 6111 sayılı torba yasa kapsamındaki borç ödemeleri kampanyaya dahil değildir.
Bankamızın tüm kredi kartları kampanyaya dahildir.

YAPI KREDİ

Verginizi ister Yapı Kredi kredi kartınıza 6 taksitle www.gib.gov.tr'den veya Yapı Kredi İnternet Şubesi'nden, isterseniz de hesabınızı kullanarak Yapı Kredi İnternet Şubesi'nden veya ATM'lerinden ödeyin;

Bosch Car Service'ten ücretsiz check-up,
Otostart.com'dan %20'ye varan indirim fırsatı kazanın.

HSBC

01 Temmuz – 10 Ağustos 2013 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Verginizi HSBC Advantage Kredi Kartı ile gib.gov.tr, İnternet Bankacılığı, 444 0 111 Telefon Bankacılığı ya da HSBC Şubeleri’nden ödeyenlere tam 6 taksit fırsatı!
Üstelik Speedy’den klima performans testi ve klima temizliği hediye!

GuneyOnur
02-07-2013, 19:04
İlk Mesaj Güncellemiştir.

onurgoyunc
02-07-2013, 19:29
Bana en mantıklısı bonus geliyor,boya korumada aradan çıkar

GuneyOnur
02-07-2013, 19:46
Bana en mantıklısı bonus geliyor,boya korumada aradan çıkar

Aynen abi en güzeli Bonus ile ödeyip Sonaxta yaptırmak diğer kampanyalar tırt..

5500
02-07-2013, 19:47
çok faydalı olmuş konu teşekkürler.
Bonus mantıklı duruyor.

Hondafatih
02-07-2013, 20:05
affınıza sığınarak yeri değil belki ama c.tesi günü muayenem var vergiyi ödemeden muayeneye girebilirmiyim?

34btr1907
02-07-2013, 20:17
affınıza sığınarak yeri değil belki ama c.tesi günü muayenem var vergiyi ödemeden muayeneye girebilirmiyim?

randevu vermedi sistem bana vergı borcu var dıye

GuneyOnur
02-07-2013, 20:18

Muayeneyi bilmiyorum ama araç satışı verilmiyor

rahmi
02-07-2013, 20:19
trafik cezalarında da taksit olayı var mı?

Hondafatih
02-07-2013, 20:23
randevu vermedi sistem bana vergı borcu var dıye

ben haziran ayının sonlarına doğru aldım borcunuz bulunmamaktadır dedi muayene randevumu aldım abi gittiğimde sıkıntı çıkmıcaktır ozaman?

GuneyOnur
02-07-2013, 20:24
trafik cezalarında da taksit olayı var mı?

Ceza yedikten sonra 10-15 gün içinde ödersen bayağı indirim oluyor abi 350 tl cezayı 250 tl olarak ödedik biz , taksitte oluyor

34btr1907
02-07-2013, 21:03
ben haziran ayının sonlarına doğru aldım borcunuz bulunmamaktadır dedi muayene randevumu aldım abi gittiğimde sıkıntı çıkmıcaktır ozaman?

sorun olmaz ozaman cunku 2. taksıt 31 temmuzda olması gerek ozaman kadar gıdersen yaparlar.

Hondafatih
02-07-2013, 21:09
sorun olmaz ozaman cunku 2. taksıt 31 temmuzda olması gerek ozaman kadar gıdersen yaparlar.

Teşekkür ederim sağol abi.

34btr1907
02-07-2013, 21:20
o değilde ben mtv sayfasında 3 bırıken borcun 2 tanesını seçip öde dedim muayeneye gırmek ıcın (1600 civarı) taksıt maksıt sormadı tak dedi ödedi,tek çektiyse ne halt etcem onu dusunuyorum,bankanın sayfasındada 300 uzerı 6 takısit yapılır tek çekim yapılamaz yazıyor.ama gecen ay vergı daıresı 2000 altı taksıt olmuyor gecıkmıs borcun demıstı.varmı bilen

GuneyOnur
02-07-2013, 21:30
o değilde ben mtv sayfasında 3 bırıken borcun 2 tanesını seçip öde dedim muayeneye gırmek ıcın (1600 civarı) taksıt maksıt sormadı tak dedi ödedi,tek çektiyse ne halt etcem onu dusunuyorum,bankanın sayfasındada 300 uzerı 6 takısit yapılır tek çekim yapılamaz yazıyor.ama gecen ay vergı daıresı 2000 altı taksıt olmuyor gecıkmıs borcun demıstı.varmı bilen

Bankayla görüş abi en net bilgiyi onlar verir.

kıvancr
02-07-2013, 21:32

Benim başımada 1700 tl tek bandrol ödediğimde sizin gibi bir kerede çekilmişti ve tek taksitte odemek zorunda kaldım. yapacagınız tek çözüm bankanızı arayıp vade farkı ile taksitlendirmek.

34btr1907
02-07-2013, 21:43
saolun beyler

34btr1907
03-07-2013, 10:44
bonus kart otomatik 6 taksite bölmüş vergiyi,geçmiş borçlara yapmıyorlardı onuda yapmaya başlamışlar,bilgisi olsun araştıranların.

toolqa
03-07-2013, 11:43
bonus çok iyimiş ya sonaxta aradan çıkar ..

Aktaş61
03-07-2013, 18:57
bonus bir süredir bu kampanyayı yapıyor. daha önce bu şekilde bonus-sonax kampanyasından yararlanan varmı?
Bu kampanya aracılığıyla gittiğimizde baştan savma bir şekilde uygulama gibi bir durum oluyormu yoksa normal uyguladıkları gibi özenerek uyguluyorlarmı?

Aktaş61
04-07-2013, 11:03
bonus bir süredir bu kampanyayı yapıyor. daha önce bu şekilde bonus-sonax kampanyasından yararlanan varmı?
Bu kampanya aracılığıyla gittiğimizde baştan savma bir şekilde uygulama gibi bir durum oluyormu yoksa normal uyguladıkları gibi özenerek uyguluyorlarmı?

yokmu bilgisi olan?

GuneyOnur
04-07-2013, 11:43
yokmu bilgisi olan?

Birkaç yorum okudum gidenler memnun ama bayiden bayiyede değişir bence abi ya ?

onurgoyunc
04-07-2013, 12:13
@AkTaŞ;

Ben kullandım memnunda kaldım

Aktaş61
04-07-2013, 16:59
teşekkürler arkadaşlar bu kampanyadan yararlanmaya değerse bende bi yerden bonus bulup faydalanıyım

timmaah
07-07-2013, 19:32
annemin aracın vergisini onun bonus kartıyla yatırdım şifre de haliyle onun tele geldi. Ben kendi aracımı onun mesajıyla sonaxta kampanyaya sokabiliyor muyum acaba bilen var mı?

Boost Up
07-07-2013, 19:35
Bonus mantıklıda, işini güzel yapan Sonax kaldı mı? Butikte gitti..

Ek olarak, 2012 MTV sinde sonaxın kampanyasından faydalanmıştım ve fazlasıyla memnun kaldım. Sonax Butikte yaptırmıştım fakat şimdi sanırsam iyi uygulama yapan Sonax kalmadı? Önerisi olan varsa bekliyorum.

Kadyr
07-07-2013, 19:52
Arkadaslar kampanyadan geldiginizi soylemeyin sonunda verirken soyleyin olmuyormu

Boost Up
07-07-2013, 19:55
Arkadaslar kampanyadan geldiginizi soylemeyin sonunda verirken soyleyin olmuyormu

Başta kod vs alıyorlar, Sonax Butik bundan önceki sahibindeyken hiçbir türlü ayırt etmiyorlardı, öyle dürüst insan ve işini hakkıyla yapan yer bulmak zor

d.n: (şu anki sahibini tanımıyorum fakat yeni sahibindeyken gidenler yıkamasından hiç memnun değiller, epeycene bozmuş diye duyum aldım, doğruluk payını bilemem)

picasso
07-07-2013, 19:58
izmirde yaptıran var mı mennun kalan yada kalmayan var mı ona göre bonus kart bulalım.

Low-Rider
07-07-2013, 20:00
Bonus mantıklıda, işini güzel yapan Sonax kaldı mı? Butikte gitti..

Ek olarak, 2012 MTV sinde sonaxın kampanyasından faydalanmıştım ve fazlasıyla memnun kaldım. Sonax Butikte yaptırmıştım fakat şimdi sanırsam iyi uygulama yapan Sonax kalmadı? Önerisi olan varsa bekliyorum.

Bıraktımı Cem sonax'ı?

Boost Up
07-07-2013, 20:07
Bıraktımı Cem sonax'ı?

Aynen abi 2-3 hafta oluyo bırakalı.

picasso
07-07-2013, 20:12
annemin aracın vergisini onun bonus kartıyla yatırdım şifre de haliyle onun tele geldi. Ben kendi aracımı onun mesajıyla sonaxta kampanyaya sokabiliyor muyum acaba bilen var mı?

plakaya felan bakıyo olabilirler. gerçi fark eden bişey olmaz sonuçta aynı parayı verceksin

devil_berk22
09-01-2015, 00:10
eski bir konu ancak burdan devam etmek ıstedım. bugun reklamını gordumde sonax y.kredi bankasıyla bir kampanya duzenlıyor. http://www.sonax.com.tr/kampanyalar/sonax-mtv-kampanyas%C4%B1.html siz önerirmisiniz aracım beyaz renk ancak çok sayıda kılcak cızıkler var bır etkısı olurmu ? birde yaptırmak istediğim bayi çorludaki sonax daha önce orada uygulama yaptıran varsa pm ile veya buradan yorumlarını bekliyorum

devil_berk22
09-01-2015, 14:06
yokmu fıkrı olan dostlar

KOSEREN
09-01-2015, 15:41
Son tarih 28 Şubat mış.Yapsakar ya şöyle Mayıs sonu filan yaza parlak parlak girsek.

R.I.P
09-01-2015, 15:50
sonaxta yıkatırım oradakilerle biraz muhabbetim var. telefon ettim böyle böyle bi kampanya varmış nasıldır falan diye sordum. ama hemen nano hybrid bilmem şu bu daha iyi, şöyle daha güzel böyle daha güzel diye anlatmaya başlayınca kampanya uygulamalarını sallayacaklar gibi düşündüm vazgeçtim

devil_berk22
09-01-2015, 17:14
sonaxta yıkatırım oradakilerle biraz muhabbetim var. telefon ettim böyle böyle bi kampanya varmış nasıldır falan diye sordum. ama hemen nano hybrid bilmem şu bu daha iyi, şöyle daha güzel böyle daha güzel diye anlatmaya başlayınca kampanya uygulamalarını sallayacaklar gibi düşündüm vazgeçtim

bu çorludaki bayi içinmi geçerli yoksa başka bayi içinmi ?

R.I.P
09-01-2015, 19:41
dediğim başka bayi için geçerli. çorlu değil

Muharrem C.80
09-01-2015, 22:48
Berk ben çorludayken 2010da birkaç defa uğradım eğer hala aynı kişiler işletiyorsa çok tavsiye etmem yalapşap iş yapıyorlardı. Gerçi yeni açılmışlardı şuan daha iyi olabilirler.

Mesut-RR
24-07-2015, 15:30
Ben de hortlatayım, sonax ile yapıkredi mtv kampanyası yapmışlar yine.Hybrid boya koruma paketi indirimli hali ile 180 tl.

Daha önce sonax hybrid boya koruma yaptıran varsa görüşlerini okumak isterim.

Kadyr
24-07-2015, 18:08
sanırım yaptıgınız yer onemlı goztepe sonax a kelalper abıye yaptım daha bı kat eksık olmasına ragmen gayet ılgılendı arabadakı kılcal cızıkler gıttı. koruması benım ıcın onemlı degıl cızıkler gıtsın cılasını ben atarım cunku

free-hifi
30-07-2015, 10:36
e vergi dairesinden ödemeye yapmaya çalışan var mı ben yapamadım sıkıntı var diyor sitede

aybarsdnr
06-08-2015, 00:48
Arkadaşlar başka araçlarım olduğu ve vergileri yüksek olduğu için ve sciroccomu da satacağım için vergisini ödemedim temmuz ayında, satacağım zaman öderim diyordum. Yarın büyük ihtimalle aracımı satacağım. Online olarak vergiyi ödesem hemen sisteme düşer mi? Noterde sıkıntı yaşar mıyım?

ozans
06-08-2015, 02:59
Arkadaşlar başka araçlarım olduğu ve vergileri yüksek olduğu için ve sciroccomu da satacağım için vergisini ödemedim temmuz ayında, satacağım zaman öderim diyordum. Yarın büyük ihtimalle aracımı satacağım. Online olarak vergiyi ödesem hemen sisteme düşer mi? Noterde sıkıntı yaşar mıyım?

Sattığım gün ödemiştim, sorun olmadı. Şimdi kullandığım aracı alırken de eski sahibi noter kapanmadan 15 dakika evvel online ödedi.

fdoganb
06-08-2015, 09:17
Geçen kasımda aldığım araçta da benzer bir durum vardı. Adam 3te vergiyi ödedi 3.30 gibi satışı aldım sıkıntısız bir şekilde

aybarsdnr
06-08-2015, 18:10
Hallettim bugün, problem olmadı arkadaşlar. Teşekkürler