PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Antalya Seat Bayisi Başaranlarda çalışan/yardımcı olabilecek varmı ?

ceratoniaorg
09-07-2013, 18:54
Kardeşim için bir araç bakıldı seat ibiza fr 150 hp dsg showroomdaki aracı almak için konuşulduğunda 41900 olan liste fiyatından anca 500 tl ikram yapmışlar hiç bir şekilde pazarlığada yanaşılmıyor. Eskiden showroom aracı normale göre daha uygun verilirdi vs yoksa benmi yanlış biliyorum. Artık vw grubunda bu yok sanırım. Bu konuda hiç bir şekilde şansımız yokmu yada yardımcı olabilecek kimse?

i-vtec07
09-07-2013, 22:22
sanırım 2 tane satış danışmanı var orada..vw grubu araçlarda fazla indirim beklemeyin ve bana kalırsa showroom aracı almayın..adam araca bakmaya geliyo tak çalıştırıp gazlıyo soğuk aracı ona keza showroomdaki elemanlar aracın yerini değiştirirken pati çektirmeler, pis bezlerle silmeler vb. Peki bunları niye söylüyorum turbo araçta bu tip şeyler çok önemli heleki o araç vw grubu ise..bi ihtimal alıcağınız araçta kılcal çizik mevcut olabilir..dikkat edin alırken.

MatraX_07
09-07-2013, 23:03
DOD bünyesinde Fatih veya Engin var 2.ele bakıyorlar onlar yardımcı olur..Renault'tan haydar'ın tanıdığı denılırse

ceratoniaorg
10-07-2013, 01:05
sanırım 2 tane satış danışmanı var orada..vw grubu araçlarda fazla indirim beklemeyin ve bana kalırsa showroom aracı almayın..adam araca bakmaya geliyo tak çalıştırıp gazlıyo soğuk aracı ona keza showroomdaki elemanlar aracın yerini değiştirirken pati çektirmeler, pis bezlerle silmeler vb. Peki bunları niye söylüyorum turbo araçta bu tip şeyler çok önemli heleki o araç vw grubu ise..bi ihtimal alıcağınız araçta kılcal çizik mevcut olabilir..dikkat edin alırken.

Dikkat edicem bu söylediklerinize teşekkür ederim.

DOD bünyesinde Fatih veya Engin var 2.ele bakıyorlar onlar yardımcı olur..Renault'tan haydar'ın tanıdığı denılırse

Sağolasın bağlantıya geçicem bu kişilerle belki bir yardımları dokunur. Teşekkürler

hddsheriff
10-07-2013, 01:17
Araba test aracı mı yoksa showroom da sergilenen araç mı ?

ceratoniaorg
10-07-2013, 16:51
Araba test aracı mı yoksa showroom da sergilenen araç mı ?

sergilenen araç

Kahn23
10-07-2013, 16:54
Showroom aracına nasıl patinaj çektiriyorlarmış sorması ayıp ?
Test aracı olsa neyse ...

krscan
10-07-2013, 16:59
Sergilenen araca nasıl patinaj attıracaklar sogukken gazlıcaklar onu anlamadım. Muhtemelen arkadas test aracından bahsediyor.

i-vtec07
10-07-2013, 17:16
Showroom aracına nasıl patinaj çektiriyorlarmış sorması ayıp ?
Test aracı olsa neyse ...

Showroomdaki araçların yeri değiştirilmiyo mu hiç?
Ayrıca motorun sesi duymak isteyen müşteriler sizce ne yapıyo ... Gazlamak tan kastım boştayken gaza basmalar falan.. Geçen sene suzuki bayisinde bizzat gördüm elemanlar araçların yerini değiştirirken çok güzel hareketler yapıyolar ;) yanlış anlaşılmasın sadece yaşadığım tecrübe bu yönde .. Test aracından bahsetmiyorum..

individual
10-07-2013, 18:34
1.4tsi 150hp fr zaten iyi bir indirim yapmışlar.2012 eylülde 44.900 tlydi 2013 de indirim geldi 41.900 oldu.En fazla 500tl indirim yaparlar banada öle yapmışlardı.

elma
10-07-2013, 20:12
Zannetmiyorum daha fazla indirim olacağını ama siz genede zorlayın. Havaalanı yolundakinden bahsediyosanız yan tarafa geçin, herhangi bir araç için pazarlık yapın zaten yaptıkları indirimi görürsünüz.

_AS_
10-07-2013, 20:53
showroomu falan boşwerin o sıfır arabaların tırlardan nasıl indirilip depolara nasıl gittiğini gördünüz mü? :)

Doğuş grubunda öyle showroomda pati falan çekme olmaz aklını alırlar adamın. Ama o sıfır araçların yaptıkları sınırlı km'lerin %80'inde pek nazik kullanıldıkları söylenemez umrumda olur mu hayır:) 15 20 km de tıra inip binip iki üç çukurdan zıplayıp 1 2 pati çekip soğuk motora iki gaz vermekle bezle silmekle o arabaya sıkıntı çıkartıosa hiç almam daha iyi takılmayın böyle şeylere.

ceratoniaorg
10-07-2013, 22:32
Ahahah eyw beyler sağolun. eski fiyatı bilmiyordum. fiyat güzel zatende pazarlık yapamayınca ben biraz sinir oldum sadece. teşekkürler

chare
10-07-2013, 22:45
antalya seat bayisi umursamaz müşteriyle alakasız başından atmak için uğraşan ilgisiz bir yer..

hiç tavsiye etmem. pazarlık yapmayı bırak burnundan kıl aldırmıyorlar..

Alper_
10-07-2013, 22:48
antalya seat bayisi umursamaz müşteriyle alakasız başından atmak için uğraşan ilgisiz bir yer..

hiç tavsiye etmem. pazarlık yapmayı bırak burnundan kıl aldırmıyorlar..

bugün teyp kodu almak için uğradım..teybi söküyoruz araç şase numarası ile internet üzerinden alıyoruz ve 50 lira ücreti var dedi..lafını bitirmeden arkamı döndüm çıktım.