PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : parçatreni.com dan alışveriş

POLECAT
17-07-2013, 11:25
merhaba arkadaşlar. yaklaşık 3 ay önce parça treninden ön takım parçaları almıştım. fakat parçalar takıldıktan 1.5-2 ay sonra ön takımdan ses gelmeye başladı. rot balansçıya götürdüğümde bana arızalı parçalar olduğunu ve değişmesi gerektiğini söyledi. siteyi arayıp durumu anlattım ve arızalı parçaların garanti kapsamında değişmesini talep ettim. bana arızalı parçaların fabrikaya kontrole gideceğini ondan sonra para iadesi yapılabileceğini söylediler. tamam diyip ürünlerin parasını yolladım. yolladıkları parçalardan 1 tanesini kullanmadan geri gönderdim. yanlış ürün olduğu için. ve bu ürün için paramın iadesinin hemen yapılmasını istedim. tamam diyip kapattılar aradan 3 hafta geçti hala daha para iadesi bekliyorum. daha önce bu siteyle bu tarz bi alışverişi olan var mı ?

Sezgin
17-07-2013, 11:53
buyuk ve kurumsal bir firma mı ki ? İnternetten sık alış veriş yaparım araç için vs. ama hiç duymadım daha once.

Ek.Civic_Spoon
17-07-2013, 12:10
ben daha önce alişveriş yaptım hatta bende civic için ön takım malzemeleri almıştım fakat sorun yaşamadım,

tdipower
17-07-2013, 12:10
bende önceden alışveriş yapmıştım sıkıntı olmadı

uqr
17-07-2013, 12:19
Unutmuş ve atlamış olabilirler,tekrar aramanızı tavsiye ederim.

Ben değişim istemiştim sıkıntısız gerçekleşmişti geçtiğimiz aylarda.

POLECAT
17-07-2013, 12:27
telefonla konuştuğumda bugün yarın göndercez diyolar. bugün yine aradım, hesap numaramı verdim bakalım sonuç ne olacak. eğer problem çözülürse yine buraya yazıcam.

POLECAT
01-08-2013, 14:10
aradan 1 ayı aşkın bi süre geçtikten be her hafta aramamdan sonra param dün itibariyle hesabıma yattı arkadaşlar

hddsheriff
01-08-2013, 14:15
Kurumsal bir firma değil bu parça treni. Çalıştığı parçacılar var , siparişe göre malı alıp kargoluyor.