PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Iphone 4 kullanıcıları

CTG
17-07-2013, 23:35
İphone 5 im acı bi olay sonucu rahmetli oldu :) :icon_wack

Şimdi yenisini alacak param yok iphone 4 de 1000 tl garantili sıfır. Sizce alınır mı? 1-2 sene beni götürür mü?

İphone 4 + ios 6 kullanan arkadaşlardan yorum istiyorum zahmet olmazsa, yavaşlık vs bi problem var mı? Deli dolu oyunla falan işim yok en abartı youtube da video izlerim mesajlaşmaya kullanırım ve klasik facebook-instagram falan kovalarım o kadar.

En önemlisi genel anlamda bi yavaşlık sözkonusu mu? Zamanında iphone 3g kullanılamaz haldeydi son güncellemelerle. Oyun uygulama vs değil telefon bildiğin rehbere girerken 10 dakka düşünüyodu. 4 de var mı böyle saçmalıklar?

İkinci el istemiyorum o yüzden 4s bakmıyorum ama arada gece gündüz kadar fark var mı? İlla S mi alalım?

M U R A T
18-07-2013, 07:43
ben 4 kullanıyorum öyle teknoloji manyağıda değilim arada face instagram falan kullanırım bir yavaşlık görmedim yada ben anlamıyorum

mk1gti
18-07-2013, 07:48
sıfır ip4 almak yerine temiz bir 4S almanı öneririm.
zira hız farkı bariz...

blumenberg
18-07-2013, 07:52
şimdi şöyle şöyleyebilirim, iphone 4 kullanıyordum, bir sıkıntısı yoktu fakat yer bildirimi filan yaparken çok bekletiyordu, baya yavaştı yani, genel anlamda bir yavaşlık tabi ki söz konusu, imkanınız varsa 4s alın, aradaki farkı sadece iphone 4'den 4s'e geçenlere anlayabilir, hatta o da olmuyorsa iphone 4 8 gb'lık versiyon bile işinizi görür, hızlı çünkü,

fikir olması açısından paylaşayım sizinle.. 1900 tl iphone 5 fiyatı verdiler bana sıfır açılmamış kutu ve genpa garantili, yalnız bunu almadım, 1 haftalık açılmış iphone 5 beyaz aldım , fatura tutarı 2350 TL turkcel'den alınma, bana bu 1750 TL 'ye gelmiş oldu, kendi çizikli iphone 4'ümü de 650 TL'ye saydırttım..

CTG
18-07-2013, 08:01
İkinci el 4s le sıfır 4 fiyatları aynı ama ikinci ele çok sıcak bakmıyorum

4 alınca sıfır olacak ilk ben alıp kullanıcam bu fikir güzel ama 5 ten sonra kanser edecekmiş gibi geliyo

Ers
18-07-2013, 08:03
4s almanız yerinde olur, daha hızlı 4 ten, ayrıca 4 kullandığım zamanlarda home tuşu sorunu vardı.

MatraX_07
18-07-2013, 08:21
4s kullanıyorum gayette memnunum.Oyunda oynuyorum,sosyal ağlarla takılıyorum,mesajlaşıyorum hiçbirşekilde sıkıntısı yok tek sıkıntısı Sarj :D o da olsun ıo kadar