PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bozcaada ya da Gökçeada bayram tatili yardımı

ukku
22-07-2013, 19:05
Arkadaşlar selam,

Ramazan bayramında 3 günlük Bozcaada ya da Gökçeada tatili düşünüyoruz. *****, 2 kişilik.
İkisine de daha önce hiç gitmedim. İnternetten biraz bakındım ama pek elle tutulur bi' şey bulamadım. Hangisinden daha içime sinen bi otel bulursam onu ayarlamayı planlıyorum.

Çok lükse gerek yok. Çok pahalı olmayan, temiz ve klimalı otele ihtiyacımız var. Kriterlerim basit :)

Nerde, ne fiyata kalabiliriz? Var mı yardımcı olabilecek?

mur_84
22-07-2013, 19:09
konuyu takipteyim... :)

Jam da Joker
22-07-2013, 19:13
10 sene önce falan Gökçeadada Kalimerhaba da kalmıştım, merkezi güzel temiz bi moteldir.
Kalimerhaba Motel (http://www.gokceada.com/kalimerhaba/)

Shadow_Dancer
22-07-2013, 19:21
Yardımcı olacagını umuyorum ukku;

http://www.techturkey.com/forum/sohbet/83023-bozcaada-hakkinda-tavsiye.html

ukku
22-07-2013, 19:31
Yardımcı olacagını umuyorum ukku;

http://www.techturkey.com/forum/sohbet/83023-bozcaada-hakkinda-tavsiye.html

Buna da baktım da fiyat bilgisi göremedim, teşekkürler :)

Slmcnsl
22-07-2013, 19:39
Bozcaada armagrandi otele bakabilirsin. Temiz ve nezih bir otel.. fiyatlarina booking den bak istersen.

onursumer
22-07-2013, 20:56
gokceadayı bılmıyorumda bozcaadada guncel fıyatlar 100tl cıvarı ıdı bana yuksek gelmıstı bodrum daha ucuz :)

Işık
22-07-2013, 20:57
Bozcaada genelde pahalıdır, imkanınız varsa Gökçeadayı tavsiye ederim, hele bayramda adada denize girecek yer bile bulamazsınız biraz kafa dinlemek istiyorsanız. Bozcadayı gezin görün tavsiye ederim eski rum evleri vs. alaçatıya alternatif baya benzer bir yer. Sadece denize girmeyeyim biraz da gezeyim derseniz Gökçeadayı tavsiye ederim. Fazla turizme açık bir yer olmadığı için b.adaya göre fiyatları insaflıdır :) ille bozcadaya gidecekseniz istediğiniz kriterlere uygun merkeze yürüyüş mesafesinde ilyada otel var. Sahibi Ahmet iyi bir arkadaştır. Oda fiyatları kişibaşı gecelik 80 tl civarında olması lazım.

Serhat Y.
22-07-2013, 21:49
Bozcaada ıcın pansıyonda kalmanı onerırım otele gerek yok pahalıdır halen sanırım, adanın yamac kısımlarında cok guzel pansıyonlar var ada halkının yerlılerının ıslettıgı kahvaltıları ozellıkle ıyıdır denız ıcın ayazma plajı ortalama ıcın ıdeal alternatıf bısıler ıstersen adanın her noktasından denıze gırılır. 2 gun yeterlı olucaktır fazlası benı sıkıyor.
Gokceadayı ben daha cok sevıyorum daha sakın oldugu ıcın heralde, bulgarların ıslettıgı buyuk bır tesıs var surf okulu plajı guzel genc kesım ıcın odeal kıtesurf tavsıye ederım cok keyıflı. Onun dısında yıldız koy hava ruzgarlı olmazsa muazzam bıyer aynı yerde cadır kampıng yapabılırsın degısık bır tecrube. Lazkoyuda harıkadır muhakkak gıtmelısın. Yeme ıcme rakı balık dıcem ve lumandakı son vapur adlı mekan ıyıdır. Sonrasında hemen yanındakı barda geceye devam edebılırsınız.
Cok detay varda gerısını kendın kesfet artık :)
Iyı eglenceler..

yavuz364
23-07-2013, 07:40
Bende kalimerhaba da kalmıştım :) bahçesi flan hoşumuza gitmişti..

Onun olduğu sokakta arkadaşın da dediği gibi yerel insanların işlettiği güzel yerler var. Gidince orada bide dalış hocası var, telefonunu veririm. çok yardımcı olur hatta bi derinlere gidip gelirsiniz ;)

10 sene önce falan Gökçeadada Kalimerhaba da kalmıştım, merkezi güzel temiz bi moteldir.
Kalimerhaba Motel (http://www.gokceada.com/kalimerhaba/)

FB10ur
23-07-2013, 08:35
Kafa dinlemek sakin bir tatil geçirmek isterseniz bozcaada güzel bir yerdir,pansiyon konusunda katılıyorum arkadaşlara..

Emre Akçay
23-07-2013, 09:05
Konuyu bende takipteyim.

SekoLive
23-07-2013, 09:48
Alternatif olarak geyikli iskelede bir daire kiralayıp günübirlik bozcaadaya geçilebilir.

serhat abi oraları feth etmissn haberimiz yok :) gökceadayı merak ettim bidahaki tatile uğrarım kesin

miniks
23-07-2013, 12:14
Patiska pansiyon bozcaada

oya hanımın sıcaklığı sohbetleri

Ali erolun organik ekmekleri

Pişman olağmazsın kardeşim instagramın varsa

#Patiskabozcaada

Emre Abdik
23-07-2013, 12:24
Bozcaada Su Otel'de kalmıştım 2 sene oldu yeni açılmıştı gayet temiz ve güzel bi otel tavsiye ederim.. Çınarın orda yeteri kadar merkezidir

http://www.bozcaadasuotel.com/

Güvenc
23-07-2013, 16:16
2 hafta önce Gökçeadadaydım, Gökçeadada ZEYTİN PANSİYON da yer bulabilmiştim Fiyat olarak oda kahvaltı çift kişi 100 tl idi, temiz güzel bakımlı bir yer.

Gökçeadada araba ile kıyı şerıdınde güzel manzara eşliğinde adadanın etrafında tur atmanı tavsiye ederim... araç ile tek gidiş Feribot fiyatı 29 tl

GökçeAdaya geçmeden önce mutlaka deponu fulle adada tek bir benzin istasyonu var :) gezerken benzinin bitmesin :) ve normal lıtre fıyatından bıraz pahalı :)

Bozcaadaya feribot ise gidiş 58 tl geri dönüşde para vermiyorsun ;)

armagrandi otelde 2 kişi+ odakahvaltı 150tl kaldım güzel temiz nezih bir yer tavsiye ederim ,

ErenErdem
23-07-2013, 16:30
Bozcaada pahalıdır, hele hele son 3-4 yıldır iyice kalabalık olamaya başladı.

Artık park sorunu bile ortaya çıktı diyebilirim. Bunun haricinde vapurlara bile rezervasyon yaptırmak gerekebiliyor çünkü karşıya geçmek isteyen araç sayısı vapurun kapasitesini aşıyor.

Onun haricinde güzel yerdir, butik yerlerinde yemek fiyatları yüksektir, genel olarak herşeyin fiyatı yüksektir diyebilirim :)

Ama kesinlikle güzel bir tercih

16EC813
23-07-2013, 16:32
bizim adada yaptıgımız otel var çok güzel denize sıfır havuzlu tavsiye ederim