PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Vucutcular, Vucut yapmak isteyenler için kişisel

Caesar
24-07-2013, 00:07
Evet arkadaşlar evlendikten sonra çok kilo aldım. Kendime dur diyemedim. Birde bilgisayar başından çok kalkmayınca sonuçları acayip derecede kötü oldu.

Mart ayının başına kadar tam tamına 114 KG ye ulaştım. Bu kötü gidişata dur demenin zamanı gelmişti.

Eminim aranızda benim gibi durumundan memnun olmayan bir çok arkadaş vardır. Bu yüzden bu konuyu buraya açıyorum ve onlarada bir nebze olsa yardımcı olmak için elimden geleni yapacağım.

Gelelim mart ayının başına. Hemen bir fotoğraf ile durumu sergileyelim.

http://i.imgur.com/qqZzg2G.jpg

Göbek 1 metre dışarda surat desen yağ tenekesi gibi. Yanaklar 5 kg gıdı almış başını gitmiş. Aynada kendimi ne kadar yok lan ben iyiyim şeklinde görmüş olsamda. Çekilen fotolarda acı gerçek ortadaydı.

Her zaman evli barklı adamım napacam zayıf olacamda ben böyle çok iyiyim şeklinde kendimi kandırıyordum. Ne kadar zararlı besin varsa en önce ben oturuyordum yemek sofrasına.

Daha sonraları bu halden içten içe acayip mutsuz olmaya başladım. Çünkü uzun süre görmeyip son zamanlarda beni gören insanlar sana ne olmuş tepkileri vermeye başlamışlardı.

Arada can boğazdan gelir tosunum şeklinde taşak geçende oluyordu tabii.

Neyse gelelim olaya. İlk olarak bu gidişata dur deyip bir şekilde başlamalıydım. Daha önceki denemelerim başarısızlıkla sonuçlandığı için bu sefer beni sıkı sıkı bu işe bağlayacak bir olay gerekiyordu.

Acilen bir karar aldım göbek ve bel bölgesindeki aşırı yüklülüğü azaltmak için liposuction yaptırmaya karar verdim. Hemen iyi bir doktor buldum kendisiyle anlaştım. vaz geçmemek için parayı bile nakit ödedim. Pahalı bir olay ama o kadar para verdim bari devamını getireyim şeklinde düşüneceğiniz için sizi bu işe bağlıyor.

Göbek ve bel bölgesinden toplamda 2.5 KG yağ aldırdım. Alındığı yağ kadar vucut suda kaybettiği için toplamda 5 KG kaybettim. Ama 20 gün boyuca inanılmaz acılar çektim. Deydimi bilmiyorum ama azim varsa buna gerek yok. Şuandaki azmim o an olsaydı kesinlikle yaptırmazdım. 6 ay daha fazla uğraşırdım yani.

Ameliyattan 20 gün sonra ayaklanmaya başladığımda tartıya çıktım ve 109 kg olduğumu gördüm. Tabii diyette yapiyordum.

25. gün spora başlamaya karar verdim zorda olsa yürüyüş yaptım. Acılarımın geçmesi 30 günü buldu artık herşey o an başlayacaktı.

30 günün sonunda tam tamına 107.5 KG idim.

Hemen güzel bir diyet listesi hazırladım.

Sabah: gayet güzel ama ekmeksiz bir kahvaltı.

Öğlen: Parmesanlı salata

Akşam: Tavuklu salata.

1.5 ay boyunca bu diyeti yaptım. Hergün en az 3 lt su içtim ve gün aşırı spora gittim.

Toplam geçen 2.5 ayın sonunda tartı 97KG göstermeye başladı:)

Haziran başında tamamen kuruma diyeti yapmaya karar verdim. Bu diyette protein ağırlık olacak karbonhidrat alınması gerektiği kadar yağ ve şeker hiç olmayacaktı.

Yaptıklarımı aynen yazıyorum:

Diyet listem:
Sabah (09:00 ile 10:00 arası)
1. 4 yumurta beyazı (Çiğ)
2. 1 yumurta beyazı + sarısı (Çiğ)
3. 100GR Yulaf ezmesi
4. 1 ölçü protein tozu
5. 1 adet muz
6. Light süt
6 maddeyi mikser ile karıştırıp sabah kahvaltısı niyetine içiyorum.

Öğlen: (12:30 ile 13:30 arası)
1. 50 Gr pirinç
2. 250 Gr Bonfile, Tavuk, Hindi yada Somon
3. 1 adet enginar
4. Bolca yeşillik

50 Gr pirinç ile yağsız tuzsuz lapa pilav. Izraga et, tavuk, hindi yada balık. Yanında enginar ile bolca yeşillik.

Ara Öğün: (14:30 ile 15:30 arası)
1. 1 adet Elma

Spor: (16:30)
Spordan önce:
1. 1 ölçek protein tozu + su

3 farklı çalışma şeklim var. Göğüs ağırlıklı, Omuz ağırlıklı, Kol ve bacak ağırlıklı.

Gün aşırı spora gidiyorum eğer spora gitmediğim gün ise evde bu saatte karın ve bel çalışmaları yapıyorum.

Spordan hemen sonra:
1. 1 ölçek protein tozu + su

Akşam: (18:30 19:30)
Bkz: Öğle yemeği aynısı

3 ay boyunca her haftanın 6 günü bu diyete devam edeceğim. Haftanın 1 günü kendime hediye verip yağ oranına dikkat edecek şekilde besleneceğim. Mesela pizza yiyebilirim yada hamburger:)

Tatlı hiç yok ama.

Kullandığım yardımcı besinler:
CLA, L-Carnatine, Protein tozu

Hala bu diyete devam ediyorum ve güncel kilom:

Güncel kilo: 87 KG

İnanılmaz bir değişim yaşadım vucudum aşırı derecede şekillendi. Sporu mutlaka gün aşırı yapiyorum. Ama şunu öğrendim herşey beslenme.

Beslenme iyiyse gerisi çok kolay.

Önümüzdeki 6 ay süre boyunca 6pack için uğraşacağım:)

Her geçen gelişmeyi burada detaylı paylaşarak benim gibi olanlara yardımcı olmaya calışacağım.

Eski ile karşılaştırma:

Eski KG: 114.7
Şuan: 87

Eski kot bedeni: 36
Şuan: 32

Eski T-shirt bedeni: XL
Şuan: M

Eski gömlek bedeni: 56
Şuan: 48

Güncel resimler:

20.07.2013
http://i.imgur.com/E6oAHm9.jpg

http://i.imgur.com/7oXgMoO.jpg

http://i.imgur.com/T50aMsO.jpg

http://i.imgur.com/gxXHfpF.jpg

Saygılar.

Thracian
24-07-2013, 00:12
spor için P90X tavsiye ederim

BoraRS
24-07-2013, 00:16
Olgar bu gobekten yag aldirma hikayesinin bicaksiz lazerli liposuction versiyonu var 2 senedir. Cok yaptirani duydum. Agrisiz sizisiz bitiyor is diyorlar. Cunku cubugun ucunda bicak yerine lazer var. kan yok yani.

Bi de liposuction da deri alti dalgalanma filan olabilir diyorlar. Deri sarkmasi da diger bir riskmis. Ama iyi kilo vermissin bravo. Canli da gordum yakismis.

Emir_b16a
24-07-2013, 00:17

yapanlar gzl sonuç alıyo ama ciddi azim lazım :) yazın çalışılmıyo :D

civelek
24-07-2013, 00:17
diyetle beraber şekeride kestin dimi ? büyük ihtimalle sendeki fazla kilonun sebebi şekerden kaynaklı onun içinde alması ve vermesi çok hızlı oluyor.

_Emre_
24-07-2013, 00:19
Tebrik ederim Olgar abi :) Ben de çıktım bir yola bir azimle ama umarım seninki gibi bir sonuç alabilirim.

Semii
Gozlukler iyimis abi :D sevaba girmek istermisin ...

Caesar
Olgar bu gobekten yag aldirma hikayesinin bicaksiz lazerli liposuction versiyonu var 2 senedir. Cok yaptirani duydum. Agrisiz sizisiz bitiyor is diyorlar. Cunku cubugun ucunda bicak yerine lazer var. kan yok yani.

Bi de liposuction da deri alti dalgalanma filan olabilir diyorlar. Deri sarkmasi da diger bir riskmis. Ama iyi kilo vermissin bravo. Canli da gordum yakismis.

Lazer dediğinin geri alması çok kolay çünkü yağ hücrelerinde azalma olmuyor. Ben normal yöntemi yaptırdım sarkma ve dalgalanma dediğin olay 40 yaş üstünde derisi yaşlanmış insanlarda olan bir olay birde doktor seçimi çok önemli tabii.

Mr.K
24-07-2013, 00:20
olgar o zmn bişey dicem:D şimdi son haline gelicek olursak :D Nolmuş sana :D yalnız 10numara5yıldız olmuşun hee,şekilsiniz yaa hamıınaaa.. :D

maşallah valla çok iyi.inşallah bende birgün zayıflicam..

ekleme ;
söylemeden edemicem wc'deki fotogram hi5 zamanlarını anımsattı,yonja :D :hehe:

BaDCaT
24-07-2013, 00:21
Çiğ yumurta'dan salmonella bakterisi kapma riski var her ne kadar düşük olsa bile.Riski almaya değmez.

Bununla birlikte çiğ yumurtanın beyazının biyolojik emilim eksikliği söz konusu.(istatistiksel olarak %35-40 civarı ama kişiden kişiye değişebilir asla %90-100 olamaz.)

Ekstra olarak biotin eksikliğine de neden olmakta.

Alternatif güvenli çözüm pişirerek yemektir.

BoraRS
24-07-2013, 00:21
Lazer dediğinin geri alması çok kolay çünkü yağ hücrelerinde azalma olmuyor. Ben normal yöntemi yaptırdım sarkma ve dalgalanma dediğin olay 40 yaş üstünde derisi yaşlanmış insanlarda olan bir olay birde doktor seçimi çok önemli tabii.

Olgar yanlisin var. arkadas yaptirdi. Lazerde buyuk yag hucrelerini de eritip aliyor. Yag hucren o bolgede kalmiyor. Kan yok agri sizi yok. Bizim arkadas 15 gun sonra spora basladi. Tek sikinti fiyati. 3.5 ile 5 lira isteniyor bolgeye gore ve yogunluga gore.

TigeR
24-07-2013, 00:22
abi evrim geçirmişsin resmen helal olsun :)

Caesar
24-07-2013, 00:23
Olgar yanlisin var. arkadas yaptirdi. Lazerde buyuk yag hucrelerini de eritip aliyor. Yag hucren o bolgede kalmiyor. Kan yok agri sizi yok. Bizim arkadas 15 gun sonra spora basladi. Tek sikinti fiyati. 3.5 ile 5 lira isteniyor bolgeye gore ve yogunluga gore.

ben 12 lira verdim. Yapan doktor lazer lipoliz yapanda bir doktordu. Kendisi bu şekilde bahsetti. Lazertde yağ hücresinin içini boşaltıyorsun sadece yağ hücresini yok edemiyorsun.

Normal yolla sadece yağ hücresini çekip alabiliyormuşsun. Daha önceden lazer lipoliz olup eski haline geri dönmüş bir kaç kişiylede konuştum.

Le10ur
24-07-2013, 00:24
azmin sonu guzel sonuc

dorukky
24-07-2013, 00:24
aynı sıkıntı bendede var 75 den 100e cıktım 3 ayda almam gereken ılaclar yuzunden hızlı kılo aldım.Guzel konu olmus uyguladıgın dıyet menulerını bende denıyorum 1 haftadır alısma asamasındayım ılk 2 hafta guzel gecerse devamı gelıyo.Cla ve carnitin yanında nox kullanıyodum daha once kalp carpıntısı yaptıgı ıcın bıraktım korkudan oyle bı sıkıntınız oldumu hıc?

BoraRS
24-07-2013, 00:26
ben 12 lira verdim. Yapan doktor lazer lipoliz yapanda bir doktordu. Kendisi bu şekilde bahsetti. Lazertde yağ hücresinin içini boşaltıyorsun sadece yağ hücresini yok edemiyorsun.

Normal yolla sadece yağ hücresini çekip alabiliyormuşsun. Daha önceden lazer lipoliz olup eski haline geri dönmüş bir kaç kişiylede konuştum.

O zaman ben yaniliyorum tamam. Demek ki seninkine gore fiyati cok daha ucuz olmasinin nedeni de oymus. Yanliz senin yontemde 30. Gunde spora baslaman iyi cesaret. Cunku cok can yaktigini duymustum ben de. Odemler olusuyormus filan sikinti yani. Ama Masallah iyi atlaymissin.

Caesar
24-07-2013, 00:26
aynı sıkıntı bendede var 75 den 100e cıktım 3 ayda almam gereken ılaclar yuzunden hızlı kılo aldım.Guzel konu olmus uyguladıgın dıyet menulerını bende denıyorum 1 haftadır alısma asamasındayım ılk 2 hafta guzel gecerse devamı gelıyo.Cla ve carnitin yanında nox kullanıyodum daha once kalp carpıntısı yaptıgı ıcın bıraktım korkudan oyle bı sıkıntınız oldumu hıc?

Hayır hiç olmadı. Ben 4-5 ay bu şekilde devam edicem. bi ekstra olarak gece yatmadan önce casein proteini almayı düşünüyorum önümüzdeki haftadan itibaren.

4-5 ay sonundada yaza hazırlık olması için aslında 4-5 ay demeyim önümüdeki şubat diyim.

6 haftalık bi steroid kürü yapmayı düşünüyorum. Yanında testesteron takviyesi ile birlikte.

Caesar
24-07-2013, 00:27
O zaman ben yaniliyorum tamam. Demek ki seninkine gore fiyati cok daha ucuz olmasinin nedeni de oymus. Yanliz senin yontemde 30. Gunde spora baslaman iyi cesaret. Cunku cok can yaktigini duymustum ben de. Odemler olusuyormus filan sikinti yani. Ama Masallah iyi atlaymissin.

Aynen ödemleri tamamen atman 3 ay sürüyor. Acılı bir süre ilk 2 hafta özellikle. Ama koy götüne ya yukarda yaptırmazdım falan dedimde yalan yine ols ayaptırırdım yani nihahaha

BoraRS
24-07-2013, 00:27
Winstrol :) Aman sahtesine dikkat cok var piyasada. Birbirini dudukleyen dudukleyene.

blumenberg
24-07-2013, 00:28
abicim nokta atışı yapmışın helal olsun :)

silwerhooks53
24-07-2013, 00:30
arkadaslar bende 101 kıloydum ve okuldakı spor salonuna haftada 3 gun gıderek ekmegı sekerı keserek evde vıdeolu spor yaparak 2 ayda 89 kıloya dustum ve ben bıle sasrıdım halıme bu kada olumlu sonuc beklemıyodum tabıkı bıraz sarkmalar oldu ama hakketen yemegı duzene sokunca bırazda sporla gercekten verılıyomus eskı halıme bakıyorum dıyorum ben neymısım ama asıl olay bu kılodan sonra daha cok spora kasmam gerektıgı bakalım tavsyılerınız varsa sunu yap bunu yap dıye beklerım

bilalMW
24-07-2013, 00:31
azmini taktir ettim abi. :)

ve hırslandım Ramazan bitsin askere kadar yane kasıma kadar ölümüne ! :)

aybarsdnr
24-07-2013, 00:45
helal olsun gerçekten. ben de şuan 85 kiloyum ama geçmişten beri spor yap bırak, yemeğe aban vs. vücudum iyice yağ topladı. bir türlü kendimi düzgün beslenmeye ve spora adayamadım. sizin gibi azimli olmak lazım.

85 kiloyum ama min. 34 beden kot giyiyorum, gömlek 41-42. boyum da çok kısa değil 1.75 im ama anlam veremediğim bir şişlik var. 75 olsam çok ideal olacak

turbo&quattro
24-07-2013, 01:08
Kankacim o gun baya iyi gordum seni :)

Bu isin beslenme ve spor oldugunu bilmiyonmu olm yag aldirmayla fln ugrasmissin. Tum olay duzenli beslenme ve spor sonrasi zaten geliyor. Ayni sekilde beslenerek ve ozellikle alkolu azaltarak bende ciddi kilolar kaybetmistim .

MeMo
24-07-2013, 01:35
Aynı durum benim icinde gecerli ama ögrenci evinde yasadıgım ıcın dıyet hak getıre :D ögrenci evi icin diyet önerebilcek varmı bide ögrenci butcesine uygun ? :)

i-vtec07
24-07-2013, 08:54
Aynı durum benim icinde gecerli ama ögrenci evinde yasadıgım ıcın dıyet hak getıre :D ögrenci evi icin diyet önerebilcek varmı bide ögrenci butcesine uygun ? :)

kepekli makarna :D + bitki çayları bide ekmeği şekeri tuzu kesip yürüyüş yaparsan tamamdır :)

SekoLive
24-07-2013, 09:00
ilk fotoda cok fazla bu işe gerekicek bişey yok diye yazıyı okumaya başladım :)

fotoyu görünce vay be dedim :) Cok iyi olmuşssnz.

harbi azmetmişsnz. insan azmedince yapamayacağı hiç bişi yok...

yağ aldırma vs. yapacak cesaretim yok ama yakındır bende sağlam kilo verme olayına başlıcam... umarım başarılı olurum :)

ugurbora
24-07-2013, 09:06
Böyle azimli kisileri görmek beni sevindiriyor tebrik ederim.

Tek tavsiyem çığ yumurtadan vazgecmelisin.

Caesar
24-07-2013, 09:11
Böyle azimli kisileri görmek beni sevindiriyor tebrik ederim.

Tek tavsiyem çığ yumurtadan vazgecmelisin.

Evet baya tepki aldım o konuda vazgeçicem de lanet olsun haşlanmış yumurtadanda nefret ediyorum :( Mixer de arada kaynıyordu bu şekilde :(

mmustu
24-07-2013, 09:11
valla benimde acilen spoara başlamam gerekiyor
119 kilodan kısa sayılacak bir sürede 96 kilolara düştüm katı bi diyet yapmadan sadece yediklerime dikkat ederek spor olarakta sadece gün içindeki yürüyüşler :D

tabi bu kadar kilo verince popomuz kalktı nasılsa veriyoruz diye yemeğe başladım bu sıralar ve 100 kilolara kadar çıktım yine

evimin altı spor salonu ve üşendiğim için gitmiyorum :D

Caesar
24-07-2013, 09:13
valla benimde acilen spoara başlamam gerekiyor
119 kilodan kısa sayılacak bir sürede 96 kilolara düştüm katı bi diyet yapmadan sadece yediklerime dikkat ederek spor olarakta sadece gün içindeki yürüyüşler :D

tabi bu kadar kilo verince popomuz kalktı nasılsa veriyoruz diye yemeğe başladım bu sıralar ve 100 kilolara kadar çıktım yine

evimin altı spor salonu ve üşendiğim için gitmiyorum :D

Olm ben günaşırı 10KM gidiyorum salona:)

Evinin altına gidemiyorsan hemen mantaliteyi değiştir:)

alper_pug
24-07-2013, 09:15
Azminizi taktir ettim , sonuç çok iyi olmuş. Bende bundan 2 yıl önce 6 ayda 25 kg vermiştim ve hala aynı şekilde koruyorum. Bir yerden sonra eskiden bağımlısı olunan yiyecek içeceklerden nefret ediyorsunuz :)

imprezaWRC
24-07-2013, 09:17
Maşallah, resmen fit olmuşsun, azmine hayran kaldım, bende spor konusunda azimli olsam şahane olacak, bir gün yapıyorum birgün yapmıyorum hatta bazen aklıma bile gelmiyor :(

P.S : Ayakkabı dolabında kaç sıra eşine ait :D :D :D (ulan bir bitmiyor ayakkabıları, çantaları, makyaj malzemeleri öfff be :D )

emp:)
24-07-2013, 09:17
Kilo mevzusundan bende muzdariptim.105 kg'den, 70kg'ye düştüm. Fakat şimdi şöyle bir problem var.Vucudumun üst kısmı, alt kısmına göre daha iri genelde m bedenden altına sığmıyorum(göğüs ve omuz kısmı) yada s bedenlerin boyları kısa geliyor. Asıl sorun ise belim çok inceldi ve resmen çöp adam gibi oldum.

Bölgesel olarak popoyu şişirmeden(:D) bel kısmını daha fazla kalınlaştırmak mümkün mü acaba?

Caesar
24-07-2013, 09:19
Maşallah, resmen fit olmuşsun, azmine hayran kaldım, bende spor konusunda azimli olsam şahane olacak, bir gün yapıyorum birgün yapmıyorum hatta bazen aklıma bile gelmiyor :(

P.S : Ayakkabı dolabında kaç sıra eşine ait :D :D :D (ulan bir bitmiyor ayakkabıları, çantaları, makyaj malzemeleri öfff be :D )

Bitmez onlar ya hausdhuasd ekstra bir dolap daha var içerde o full onun ayakkabısı buradada 8 raf varsa 6 sı onun:)

ugurbora
24-07-2013, 09:22
Evet baya tepki aldım o konuda vazgeçicem de lanet olsun haşlanmış yumurtadanda nefret ediyorum :( Mixer de arada kaynıyordu bu şekilde :(

İstersen sabah için kendi tarifimi verebilirim. Faydasını görürsün.

Abdullah.S
24-07-2013, 09:26
tebrik ederim benımde yaklaşıl 14-15 kılo fazlam var ama kılo vermem uzun surer dıye hıc yazın başlamayı dusunmedım inşallah kışın spor-diyet yapıp 2014 yazına fit giricem

mmustu
24-07-2013, 09:27
Olm ben günaşırı 10KM gidiyorum salona:)

Evinin altına gidemiyorsan hemen mantaliteyi değiştir:)

kanka ben bu zayıflamaya kafayı nasıl taktım anlatayım :D

bir gün bi mağazaya gittim 3xl giyiyorum tabi gittim xl deri ceket aldım ve ben buna gireceğim dedim :D en sonunda girdim

acayip konsantreydim bi öğün fazla yersem diğer öğün yemiyordum falan bi süre sonra zaten alışkanlık olmuştu bünye oturmuştu

ekmek-şeker-asitli içecekler-yağlı yemekler-sigara-alkol hepsini çıkardım hayatımdan bi spor kalmıştı :D yine başladım ama kararlıyım aynı iradeye geri döneceğim

TünayK
24-07-2013, 09:30
o değilde ekmeksiz gidersin Olgar!:D çok iyi olmuşsun...darısı başıma:D

ugurbora
24-07-2013, 09:32
tebrik ederim benımde yaklaşıl 14-15 kılo fazlam var ama kılo vermem uzun surer dıye hıc yazın başlamayı dusunmedım inşallah kışın spor-diyet yapıp 2014 yazına fit giricem

Tamamen yanlış düşünce. Bu aksam kilo vermen gerektiğine karar verdiysen yarın ilk is spora başlamalısın. Sorunlar kaçarak değil üzerine giderek çözülür. 15 kiloyu 6 ayda cok rahat verirsin şimdi başlasan Ocak ayına fit girersin ve hedefin olan 2014 yazinada düşündüğünden cok daha iyi girmiş olursun. Erteleyerek hiçbir kazanç elde edilmez.

Caesar
24-07-2013, 09:32
o değilde ekmeksiz gidersin Olgar!:D çok iyi olmuşsun...darısı başıma:D

Etrafımdaki herkesi gaza getirmeye calışıyorum insanın özgüveni geri geliyor ve hayat daha güzel geçiyor.

Bide tam istediğim vucuda ulaşırsam off düşünemiyorum ahahha

Abdullah.S
24-07-2013, 09:35
Tamamen yanlış düşünce. Bu aksam kilo vermen gerektiğine karar verdiysen yarın ilk is spora başlamalısın. Sorunlar kaçarak değil üzerine giderek çözülür. 15 kiloyu 6 ayda cok rahat verirsin şimdi başlasan Ocak ayına fit girersin ve hedefin olan 2014 yazinada düşündüğünden cok daha iyi girmiş olursun. Erteleyerek hiçbir kazanç elde edilmez.

evetde şimdi tatildi gece çıkmasıydı kendımı frenlıyemıyorum açıkcası ama kışın çok hareketli geçmediğinden kendimi spora vericem umarım

twin
24-07-2013, 09:38
Bende 100 den 85 e düştüm dahada düşüyorum şekeri ve ekmeği kestim neredeyse ve ne yesem kalorine bakıyorum bence siz de yapmalısınız kaloriyi dengeleyince istediğinizi yiyebilirsiniz

HaKo
24-07-2013, 09:38
Abi helal olsun harbiden on numara değişim olmuş. Realiti showlardaki değişimler *** yemiş o kadar yani :D benimde boy 1.84 kiloda 86 gibi ama göbek tarafından bende müzdaribim, hiçbiyerimden kilo almıyorum sadece göbek şişiyor. Bence spordan önce dengeli ve doğru beslenme olayı bitiriyor, ekmeği şekeri biraz kesiyorum anında farkediyor yaşta genç olunca.

imprezaWRC
24-07-2013, 09:44
Abi helal olsun harbiden on numara değişim olmuş. Realiti showlardaki değişimler *** yemiş o kadar yani :D benimde boy 1.84 kiloda 86 gibi ama göbek tarafından bende müzdaribim, hiçbiyerimden kilo almıyorum sadece göbek şişiyor. Bence spordan önce dengeli ve doğru beslenme olayı bitiriyor, ekmeği şekeri biraz kesiyorum anında farkediyor yaşta genç olunca.

İşte o göbek bende de var ve gitmiyor anasını satıyım, deli oluyorum, ayaktayken hadi çok anlaşılmıyorda, oturunca göbeğime baktığımda moralim bozuluyor; her seferinde bu ne lan bu nereden çıktı diyorum. :D

TGY
24-07-2013, 09:54
10 gram su 30 gram bundan ote en onemlisi azim ve kararlilik.Ben senelerdir spor yapiyorum bir kere bile 30 gram sundan yiyim 100 gram bundan yiyim diye birsey yapmadim tabi birazda genetik onemli ama soylede birsey var mesela ben universitede millet baska yerlere yemege giderken kayisdaginda cogu zaman tek basima sokakta milletin pis dedigi pilav arabasindan tavuk pilav yer dersten sonrada spora giderdim:)isin ozu sadece beslenme ve duzenli antreman.Sizde karar vermissiniz hedefe ulasmissiniz sadece hedefe gidis farkli olmus..Fakat; en onemli asama bence bundan sonrasi (sporsuz verilen kg kaybi oldugundan) sporsuz gececek donemlerin size geri donusu her zman daha tehlikeli olacaktir.. Dr unuzda soylemistir buyuk olasilikla..Umarim bundan sonra sporu birakmazsiniz.

HaKo
24-07-2013, 10:02
İşte o göbek bende de var ve gitmiyor anasını satıyım, deli oluyorum, ayaktayken hadi çok anlaşılmıyorda, oturunca göbeğime baktığımda moralim bozuluyor; her seferinde bu ne lan bu nereden çıktı diyorum. :D

aynen , ayaktayken woaww oturunca oooouuwww :D durumu bende de var. Kilo veriyorum o göbek yine orda sabit duruyor anasını satiym

Caesar
24-07-2013, 10:17
Diyet yapin mekikle falan karın erimez herşey beslenme benim belim resmen göğüs bölgeme göre çok inceldi.

Hemen bi foto çektirdim hanıma paylaşıyorum:D

http://i.imgur.com/Da9JZYu.jpg

imprezaWRC
24-07-2013, 10:19
aynen , ayaktayken woaww oturunca oooouuwww :D durumu bende de var. Kilo veriyorum o göbek yine orda sabit duruyor anasını satiym

Boy ve kilo orantısına göre ideal durumdayım ki hesaben sende öylesin ama bu göbek nedir arkadaş, benim değil orası kesin, kiminse alsın gitsin :D:D

turbo&quattro
24-07-2013, 10:20
Spor yapinca gogus killarida otomatikman gidiyor hahahah:D

Caesar
24-07-2013, 10:22
Spor yapinca gogus killarida otomatikman gidiyor hahahah:D

Kesiyoruz kanka napak ahsudahsd kasımda aldırcam kılları tamamen asduhasuhd

turbo&quattro
24-07-2013, 10:25
Kankacim naturel takil kil aldirnak ne lol :D

Caesar
24-07-2013, 10:40
Kankacim naturel takil kil aldirnak ne lol :D

Olm senin için tam bir vucutçu resmi çektim asuhdaushda çok komik taşak geçmek serbest maske taktım zaten asuhdaushduashd

http://i.imgur.com/xVWsG5q.jpg

turbo&quattro
24-07-2013, 10:42
Hahaha rahatsizsin olm :D

Caesar
27-07-2013, 08:31
Ve 12 haftalık steroid kür dönemi bu hafta başlar:)

http://forum.paticik.com/thumbnails/e3f/734/174/73c/a14/19b/174/b07/b75/3fd/11_450xNULL.jpg

Küre başlamadan önce şeklinde 2 foto paylaşayım artık ayda 1 foto paylaşırım:)

http://i.imgur.com/VKwfcGr.jpg

http://i.imgur.com/Y2D49k3.jpg

PiscocuK
27-07-2013, 08:57
azmin zaferi tebrikler..120 kiloyum..2hafta sıkı diyet yapıyorum 4 kg veriyorum sonrasında ne yaparsam kilo vermem duruyor sinir olup bırakıyorum.prof destek almak şart sanırım

BaDCaT
27-07-2013, 09:44
Ve 12 haftalık steroid kür dönemi bu hafta başlar:)

Bunun için çok çok erken bir süreç.

VTec_king
27-07-2013, 10:14
evrim teorisi gerçekmiş :)
olmuşsun olmuşsun
bende eylülde sıkı bir diyete ve spora başlıyorum

mehmetRS
27-07-2013, 10:17
ben 130 kg'ım ve ne zaman böyle bir atak yapıp, zayıflayacağım hiç bilmiyorum..
Evlendikten sonra, bilgisayar başında oturmaktan, yemekten sonra ayakları sehpaya uzatıp, çay sigara, zart zurt şeklinde hareketsiz kalmaktan son 3 senede nerdeyse 50 kg'a yakın aldım.
Sanırım sizin gibi bir silkelenip kendime gelmem gerek..

miniks
27-07-2013, 10:27
Çok iyi olmuşsun Maşallah

XoR
27-07-2013, 10:36
Azmin zaferi :) Bende 96'dan 83'e inmiş durumdayım. Ebatsal olarak göbeğin küçülmesiyle özgüven arttı, göbeği içeri çekmeden tshirt giymek çok keyifli :)

ChtArdARSL
27-07-2013, 10:58
Bende kendimi sıkarak ve bıraz psıkolojık sorunlar ile 76 kılodan hedef koydugum 68 dustum. Suan yeme ıcmeye dıkkat edıyorum sabıt kılomdayım.Belki 65 daha iyi olur spor sart ama vucud zaten kendıne sekıl vermeye baslıyor o sevk ve ıstekle.Manevi olarak gercekten cok guzel bır duygu.. herseyı kendıne yakıstırmak ve guvenmek gibi.

Yaptıgım sadece,

Aburcubur ve gece yemeyı kestım.. Aksamları eksı meyveler yemeye basladım sadece.

Baya yakısmıs Olgar abı masallah.. Ufaklıgıda bu dıyete alıyormusun :D

dragon07
27-07-2013, 11:14
Azmin zaferi :) Bende 96'dan 83'e inmiş durumdayım. Ebatsal olarak göbeğin küçülmesiyle özgüven arttı, göbeği içeri çekmeden tshirt giymek çok keyifli :)

abi sen günaşırı yiyosun neler neler nası kg verdin hem yiyrek nası zayıfladın :D

XoR
27-07-2013, 11:31
abi sen günaşırı yiyosun neler neler nası kg verdin hem yiyrek nası zayıfladın :D

Alkol'ü kestim kardeşim işin sırrı benim için bu oldu :) yani günde 5-6 tane bira içmek yerine su içmeye yöneldim. Bununla birlikte hergün 5-6 km arası yürüyüş yaptım. Yaklaşık 3 ayda gitti bahsettiğim kilo.

Yemek konusunda hunharca yemeye devam ediyorum ama ekmekten uzak duruyorum :D

turbo&quattro
27-07-2013, 11:33
Xor icin dun geceden kareler az sonra geliyor :D

XoR
27-07-2013, 11:44
Xor icin dun geceden kareler az sonra geliyor :D

ahahahahha dün geceyi unutalım ikimizde yaşanmadı sayalım :D :D Dün yediğim bişey değildi ya asıl Perşembe günü Köfteci Yusuf'da zivanadan çıktım :D

turbo&quattro
27-07-2013, 11:48
Oha bide dun gece yedigimiz birsey degildi diyo olm bi insan daha ne kadar yiyebilirki :D

Gimifayf
27-07-2013, 20:18
Bende 23 haziranda diyete ve spora (90 dk egimli yuruyus) basladim.
Su an uzerinden 34 gun gecti ve 13 kilo verdim.
Ramazanda spor yapmak ölüm yeminle ama azmettim ilerliyorum.

Bende de yag sorunu var erimiyo ne yapsam ne etsem de, kalca-baldir KADINBUDU, gogus KADINGOGSU, gobek SEKERPARE bende. :D
Velhasil yediklerim kendimi yansitiyo asdsfasdfa. :D

LVIII
27-07-2013, 20:20
CLA, L-Carnatine, Protein tozunda hangi markaları tercih ettiniz

Caesar
27-07-2013, 20:33
CLA, L-Carnatine, Protein tozunda hangi markaları tercih ettiniz

Weider den şaşmadım.

twin
27-07-2013, 22:54
Bende 23 haziranda diyete ve spora (90 dk egimli yuruyus) basladim.
Su an uzerinden 34 gun gecti ve 13 kilo verdim.
Ramazanda spor yapmak ölüm yeminle ama azmettim ilerliyorum.

Bende de yag sorunu var erimiyo ne yapsam ne etsem de, kalca-baldir KADINBUDU, gogus KADINGOGSU, gobek SEKERPARE bende. :D
Velhasil yediklerim kendimi yansitiyo asdsfasdfa. :D

bende 84 e indim göbek hala duruyor :(

Gimifayf
29-07-2013, 00:42
bende 84 e indim göbek hala duruyor :(

P90X arastir istersen ben eylulde baslamayi dusunuyorum, su an is sebebiyle yapmam mumkun degil ama eylulde okullar acilina baslicam kafaya koydum ben.

Caesar
31-07-2013, 19:36
Evet Kürümüz devam ediyor. 4. gündeyiz:) Bundan sonra fotolar konuşacak :)

http://i.imgur.com/AXtRcnd.jpg

Cem.B
31-07-2013, 20:00
Belirli sure spor yapmadan gelincek max seviyeye gelmeden kur yapiliyirmu ilk defa duydum cok merak ediyorum sonucunu

potter744
31-07-2013, 21:07
sunu soyleye bılırımkı konuyu okudum evet haklısınız hersey beslenme ıle alakalı gunluk mın 120 gr proteın lazım sız bunun %50 sını sabah alıyorusnuz

5*5 tumurta =22-26 gr
1*1 proteın tozu = 24-35 gr
kucuk elnetıler sut yulaf =10 gr

evet bunlar cok guzel fakat bu ısde genetık %51 dır genetık yapınızda ve kas yapınızda okadar kalıtelıdırkı spor ıle bu eklentılerı aldıgınızda gercekten kalıcı olur yaklasık 16 yasımdan berıdır yapıyorum hıc katkı almadım arada kesıntıler oldu spora aralar 1 yıl falan en son bench press yarısmasında 85 kıloda 152.5 kılo ıle madalya aldım :) bukadar ıken hala 58 yasındakı babamın bılegını yıkamıyorum cunkı saolsun oyle bır genetık varkı dıcem oki bence steroıd testesteron 3 aylık kure gırmeden once kas yapınızı arastırın derım ve bana kalırsa hıc gırmeyın derım duzenlı 1 yıl calısın o zaten zamanla oturur alıcagınız ek hormonlar sadece spor kasların erken kesılmesını onlıcek guc artıcak fakat sporu bırakdıgınızda cok hızlı sekılde defınasyon olucak ve ılerı yaslarda cok agır bobrek ve karacıger sorunları sızı beklıyor olucak tek dıye bılecegım tecrubelerım bu ne ınsanlar gordum alan fakat sonrası daha vahım oluyor bence bu gazla daımı mın 1 yıl devam ve duzenlı uyku aksam mın 11 yatmıs olmalısınız cunkı vıcud 22\gece 1 arasında dınlenır ve guc toplar gerı kalan saatler cok yaralı degıldır

Bol calısmalar

bilalMW
31-07-2013, 21:31
ramazan bitsin patlama yapıcam askere kadar çok gaza geldim abi liftingciler ölmez ulennn !

Ferhat_V
31-07-2013, 21:40
çok güzel kilo vermişsin şekillenmişsin tebrik ederim abi..darısı başıma 120 den 90 a düştüm ama daha kuruyamadım göbek göğüs duruyor..tek dert onlar şimdi..1 sene boyunca salonda çalışıyordum biraz geliştim ama göbek aynı..şimdi eylülde üyeliğim biticek başka yerde 18 aylık üyelik kaydı yaptırdım bu sefer umudum var kuruyacam :D

TarikS
01-08-2013, 00:32
Konuyu simdi gordum de oha Olgar nasil kilo vermissin oyle :D

Masallah, hep boyle kal

Rec.O
01-08-2013, 10:55
2 Sene içinde 80 kilodan 103 kilo ya çıkabilmiş biri olarak seni gördüm, azmedip eski kiloma kavuşabileceğimi anladım abi :)

Bendede sıkıntı kilo aldığımda göğüs göbek ve kalça çıkıyor birde bacaklar cok kalınlaşıyor. Yemeye içmeye dikkat ederek başlayacağım spor salonu zor benim için ne zaman gitsem, hüsranla sonuçlandı.Hatta gideyim diye 2 aylık peşin veriyordum, daha sonra ilk 1 hafta sıkıntı yok 2.hafta zar zoruna,3 hafta yok gitmek istemiyordum :) Birde aralıksız çalışıyordum cabuk bişeyler olsun diye ama yok sabır işi başarılar sanada tekrardan :)

Cimmeria
01-08-2013, 11:06
azim müthiş gerçekten tebrik ederim.

Stero kürü için ben de çok emin değilim sanki biraz daha normal supplementler ile ilerleyip vücut yapısını oturduktan sonra küre girilebilirdi ama tercih meselesi bunlar, umarım istediğiniz gibi olur her şey.

Caesar
05-08-2013, 19:31
Güncel foto
http://i.imgur.com/e1kxVqa.jpg

Berkant_R32
06-08-2013, 03:23
Kür icin biraz erken degil mi?

Caesar
13-08-2013, 21:50
Kür 2. hafta bitti.

Baya yağ kaybı var yaklaşık %4

http://i.imgur.com/4fdTA5N.jpg

turbo&quattro
13-08-2013, 21:54
Kac su an yag oranin ?

Caesar
13-08-2013, 21:56
kac su an yag oranin ?

%21 ..............................

turbo&quattro
13-08-2013, 22:08
Cus :)

Kolay gelsin kankacim :o

TünayK
13-08-2013, 22:16
2 Sene içinde 80 kilodan 103 kilo ya çıkabilmiş biri olarak seni gördüm, azmedip eski kiloma kavuşabileceğimi anladım abi :)

Bendede sıkıntı kilo aldığımda göğüs göbek ve kalça çıkıyor birde bacaklar cok kalınlaşıyor. Yemeye içmeye dikkat ederek başlayacağım spor salonu zor benim için ne zaman gitsem, hüsranla sonuçlandı.Hatta gideyim diye 2 aylık peşin veriyordum, daha sonra ilk 1 hafta sıkıntı yok 2.hafta zar zoruna,3 hafta yok gitmek istemiyordum :) Birde aralıksız çalışıyordum cabuk bişeyler olsun diye ama yok sabır işi başarılar sanada tekrardan :)

kulak arkasından kilo alan mı var? :) ya nereden alacaktın?

semprimena
13-08-2013, 22:17
@olgar bey, kur sonu pct planinizi paylasirmisiniz ve arada mct yapacakmisiniz. Okudum konuyu ama yok sanirim.

Caesar
13-08-2013, 22:19
@olgar bey, kur sonu pct planinizi paylasirmisiniz ve arada mct yapacakmisiniz. Okudum konuyu ama yok sanirim.

Kür bitimi 5gun sonra 10gun arka arkaya 500ui sabkutan

Pregnyl bittigi gibi 100/50/50/50 clomid 40/40/20/20 nolvadex 4 hafta.

semprimena
13-08-2013, 22:25
Arimedex muadilimidir sabkuton, bu arada degisim kilo/ definisyon adina gercekten cok iyi ilerliyorsunuz. Arada mct icin,, yani dogal testo icin doktorunuz ne onerdi yada birsey onerdimi. Ayrica supplement kullaniyormusunuz.

Caesar
13-08-2013, 22:29
Arimedex muadilimidir sabkuton, bu arada degisim kilo/ definisyon adina gercekten cok iyi ilerliyorsunuz. Arada mct icin,, yani dogal testo icin doktorunuz ne onerdi yada birsey onerdimi. Ayrica supplement kullaniyormusunuz.

Genelde 5000 lik vuruyorlar bir anda ama çok riskli bişey. Taşakları büzüşebiliyor adamın.

En iyi ve hızlı geri dönme yöntemi budur. Subkutan insülin iğnesi demektir. Deri ile yağ arasına enjekte edilir.

Arimedexi bu arada 2 günde 1 alıyorum östrojeni bastırması için.

Supplementler için;

http://i.imgur.com/rRNktww.jpg

semprimena
13-08-2013, 22:35
Bende 3 sonunda testo enenthat kuru icin hazirlaniyorum ekim gibi, tabii sizin yaninizda biraz lite kalacak ama kilo sorunum yok allahtan. Karaciger icin milk thistle vb degilde daha pro notlarim vardi yarin bakip yazarim sizede.

Caesar
13-08-2013, 22:38
Bende 3 sonunda testo enenthat kuru icin hazirlaniyorum ekim gibi, tabii sizin yaninizda biraz lite kalacak ama kilo sorunum yok allahtan. Karaciger icin milk thistle vb degilde daha pro notlarim vardi yarin bakip yazarim sizede.

Ben karaciğer için N asetil sistein kullanıyorum. Nac 600 diye geçiyor. Eğer bulamazsan Mentopinde olur öksürük şurubu içinde nac var.

http://www.ilacprospektusu.com/ilac/386/nac-600-mg-20-efervesan-tablet

semprimena
13-08-2013, 22:45
Bodyforumtr de bozok aydin hocanin konulari var, okumanizi tavsiye ediyorum. Kur konusunun belkide tek duayenidir kendisi, belkide biliyorsunuzdur. Supplementleriniz cok guzel, belki birde kreatin guzel olur bunlarin yanina. Birde beslenme planiniz var ise gelisim ve kilo kaybi adina yol gosterici olacaktir selamlar, saygilar...

semprimena
13-08-2013, 22:46
Ben karaciğer için N asetil sistein kullanıyorum. Nac 600 diye geçiyor. Eğer bulamazsan Mentopinde olur öksürük şurubu içinde nac var.

Nac 600 Mg 20 Efervesan Tablet - İlaç Prospektüsü (http://www.ilacprospektusu.com/ilac/386/nac-600-mg-20-efervesan-tablet)

Evet nac 600 ismini hatirlayamamistim :-) teskkurler...

Caesar
13-08-2013, 22:55
Evet nac 600 ismini hatirlayamamistim :-) teskkurler...

Hacı öyle forumla falan olacak iş değil. Duayen falan yalan bu işler. Doktordur en iyisi.

Prof. Dr. Nezih HEKİM gözetiminde herşeyimi yapiyorum ben ayrıca kendisi Türkiye Vucut Geliştirme federasyonu başhekimidir.

Feulya acıbadem karşısında medinfoda yer alıyor kendisi. Bu işler öyle duayenle olacak işler değil. Herkes kendi vucudunu tanır ve kendi vucuduna göre başkalarına fikir verir. Bu ters tepebilir.

Ama tıp çok farklı bir olay testler, testler, testler ve bu testler sonucunda senin için verilen özel dozajlar.

İnşallah anlatabilmişimdir.

tıp fakültesini bitirdikten sonra bununla yetinmeyip yine istanbul üniversitesi fizik ve kimya bölümlerini bitirmiş, cerrahpaşa tıp fakültesi'nde biyokimya uzmanlığı yapmış, yine yetinmeyip felsefe doktorası yapmış, norveç ve almanya'da bilimsel araştırmalarda bulunmuş ve bir kaç tane yeni protein bularak bunlar hakkında yazılar yazmış, istanbul'da bir çok şubesi bulunan dr. pakize tarzi laboratuarlarının kurucu üyelerinden biri olan ve itü'de moleküler biyoloji dersi veren yüce insan...

Şeklinde hakkında internette bilgilerde mevcut.

http://webarsiv.hurriyet.com.tr/2003/10/27/363320.asp

semprimena
13-08-2013, 23:02
Kendiside endokrinilogdur, eksik bilgi verdim afedersiniz. Nezih hocamizda taniyacaktir kendisini muhakkak, siz yinede bir goz atin konularina bence. Efedrin/ ventolin konusunu ozellikle tavsiye ederim.

Caesar
14-08-2013, 10:49
http://i.imgur.com/fXwYUfv.jpg

Caesar
25-08-2013, 18:25
http://i.imgur.com/TyAJikI.jpg

http://i.imgur.com/MFiBITX.jpg

Caesar
25-08-2013, 18:27
Feci sekilde geliyorum:)

G_TT_I
25-08-2013, 18:36
Kur yapmanin tek etkisi 6 ayda cok siki calisarak alacagin sonucu, 1 ayda almissin gibi görünüyor, 3-4 sene alt yapi olmadan kür sikinti gibi görünüyor,
Sen mutluysan sorun yok, allah sorun sikinti vermesin yeter, bundan sonrasi artik cok önemli, herseyi başına bu sporu koy ve sakin birakma.

BlackGetz
25-08-2013, 18:38
Evlenirken 75 Kg dım
Düzenli Sporum Tatlıcı Dükkanı Gibi Baklavalarım Bseps Threseps hepsi mevcuttu :D

100 kg gördüm. Şimdi Boşandım 88 kg ım

1 Eylül İtibari İle Yine Spora Başlıyorum Ergin Hocama

Cimmeria
26-08-2013, 08:36
selam, yağ ve kas oranlarındaki değişme nasıl ? bel bölgesi ciddi incelmiş gözüküyor, bir de idman programı nasıl haftada aç gün vs ?

Caesar
27-08-2013, 00:25
selam, yağ ve kas oranlarındaki değişme nasıl ? bel bölgesi ciddi incelmiş gözüküyor, bir de idman programı nasıl haftada aç gün vs ?

Inceldi evet suan pek ölçmüyorum ama.

Antreman suan gun asiri bolgesel. Saniyeli antreman yapiyorum, dev set ve drop set agirlikli. Tamamen definasyona yonelik.

XoR
27-08-2013, 00:32
Konunun ciddiyetini bozmak istemiyorum cezada alıcamm muhtemelen ama gülmekten resmen yazamıyorum şuan :D Patron pazar alışverişi sonrası salatalık cebinde kalmış sanırım :D

turbo&quattro
27-08-2013, 00:51
Tovbe tovbe :D

semih
27-08-2013, 01:41
Konunun ciddiyetini bozmak istemiyorum cezada alıcamm muhtemelen ama gülmekten resmen yazamıyorum şuan :D Patron pazar alışverişi sonrası salatalık cebinde kalmış sanırım :D

hahahahahaha abi saygılar

Kakus
27-08-2013, 06:50
Affına mahsuben...

YbJ9NZn-bIM

Dou
27-08-2013, 07:17
Yemin ediyorum 15 dakikadir guluyorum gece gece koptum

Testesteronu fazlz kacirma aman.. :))

Mivec_4G63
27-08-2013, 12:12
lkfjglhdsjlkfhsdjkhdsfkjsjkdshjshdjhsdfkshjhkshjkh sjdfshjkfhjk

o değil çok iyi kilo vermişin reyiz ben de uygulayayım şu diyeti bakalım

Caesar
27-08-2013, 16:35
Olm bende simdi farkettim lan vallaha gizleyemiyorum allah bergisi napim ahahahah

Emre Ekrem
27-08-2013, 16:48

4 ayda 6 pack garanti :D tecrübe ile sabit

KÖROĞLU
27-08-2013, 16:50
Sırf meraktan soruyorum,

Nac serisi asetil sistein in ne gibi bir işlevi var ?

Ürün eski çalıştığım firma tarafından üretiliyor da.

Caesar
27-08-2013, 16:53
Sırf meraktan soruyorum,

Nac serisi asetil sistein in ne gibi bir işlevi var ?

Ürün eski çalıştığım firma tarafından üretiliyor da.

Direk karacigere gectigi icin acayip bir sekilde karacigerdeki toksiti temizliyor ve koruma altina aliyor

KÖROĞLU
27-08-2013, 16:59
Direk karacigere gectigi icin acayip bir sekilde karacigerdeki toksiti temizliyor ve koruma altina aliyor

cevap için teşekkür ederim,

Basel Grubu ilaçlarda ihtiyaç olursa farklı formlarının temini konusunda yardımcı olabilirim.

Çalışmalar başarılı, resimlerden birisi de kopardı :)

Cem yılmazın "tibia" muhabbeti gibi olmuş :D

Caesar
27-08-2013, 17:09
cevap için teşekkür ederim,

Basel Grubu ilaçlarda ihtiyaç olursa farklı formlarının temini konusunda yardımcı olabilirim.

Çalışmalar başarılı, resimlerden birisi de kopardı :)

Cem yılmazın "tibia" muhabbeti gibi olmuş :D

Eczaneden temin edilebiliyor oksuruk surubu olarak geciyor zaten fiyatıda 9 tl olması lazım

BerkayKamaci
27-08-2013, 17:40
Maşallah kısa sürede gayet güzel ilerliyorsunuz inşallah istediğiniz gibi olur.

Bende boy 192cm. kilo 121kg.
Bugün gittim spor merkeziyle anlaştım inşallah gelicek yaza kadar hocalarla beraber çalışıp vücudumu düzene sokucam.

Olmuyor böyle tombul tombul. :D

Bir kaç kişi l-carnitine ve clenbuterol kullanmamı tavsiye etti yanlız kararsızım.

Benim için tavsiyesi olanlar varsa alabilirim.

LifeStyle
27-08-2013, 18:54
Bir kaç sorum olacak.L-cartine ıle CLA yı beraber kullanmak mı gerekıyor yoksa sadece l-cartıne aldıgımız zaman ıse yararmı yag yakımı konusunda.Birde bu yag yakıcının herhangı bır zararı varmı hıc bılmıyorum babama soledıgım zaman haberlerde gordugu bıtkısel zayıflama ılacları gelıyor aklına ve almamakta ısrar edıyor.

MazdaSpeed
27-08-2013, 18:58
Bir kaç sorum olacak.L-cartine ıle CLA yı beraber kullanmak mı gerekıyor yoksa sadece l-cartıne aldıgımız zaman ıse yararmı yag yakımı konusunda.Birde bu yag yakıcının herhangı bır zararı varmı hıc bılmıyorum babama soledıgım zaman haberlerde gordugu bıtkısel zayıflama ılacları gelıyor aklına ve almamakta ısrar edıyor.

Kardiyo calismasiyla beraber ise yarar onun disinda spor yapmadan kullanmanin sana hic bir katkisi olmayacaktir

Caesar
27-08-2013, 20:49
Olm resme baki0 bakip guluyorum hala ya nasil koymusum onu ben lan bildigin yakitin ethanolunu fazla kacirip afr yi baya zengine cekmisim e dogql olarak kol cikarmisim lan

ahmetuygur
28-08-2013, 00:02

Bitkisel zayıflama ilaçları (sözde) supplementlerl karıştırmayın.. Eczanelerde satılan acaip kilo verdiriyor böyleydim böyle oldumlara inanmayın.. Haftada en az 4 5 gün cardio yapıcam diyorsanız minimum 30 dak yüksek tempoda tercihen yokuş yukarı supplement satan vitmani satan yerlere l carnetine de alın cla da alın lipo6x de olur hardcore supplementlerde olur alın kullanın yararını görürsünüz ama cla fatburnerı yutup akşam hamburger yediniz mi :rolleyes: olmuyor maalesef

ahmetuygur
28-08-2013, 00:09
Oxyelite pro en iyi fatburner olduğu yazılıyor internette ama nerede satıldığı hakkın da bilgim yok bilen varsa bana da haber versin

XoR
28-08-2013, 00:27
Olm resme baki0 bakip guluyorum hala ya nasil koymusum onu ben lan bildigin yakitin ethanolunu fazla kacirip afr yi baya zengine cekmisim e dogql olarak kol cikarmisim lan

ahahahahhahahahahahah :D :D

mert_leon
28-08-2013, 00:31
Şuan yarım ekmek köfte yedim 1 litrede kola içtim askere gitmeden on numara stok yapıyorum değişikte bi vücut geliştirme tarzı oluyor :) :) :) :)

yasarım
29-08-2013, 08:39
Oxyelite pro en iyi fatburner olduğu yazılıyor internette ama nerede satıldığı hakkın da bilgim yok bilen varsa bana da haber versin

Kanka pm attim :cool:

kelalper
29-08-2013, 08:56

kanka o alet fena benden söylemesi. Verdiği enerji de ayrı fena. İdman bitmesin istiosun. İlk kullandığımda ex atmış gibi oldum. Ağır idman sonrası bisiklette 20 dakika mesafe rekorumu kırdım. Bu arada Tshirt bildiğin makinadan yeni çıkmış kadar ıslaktı. Eve geldim duş aldım hala içim kıpır kıpırdı. çıktım bi de sitenin tartan pistinde 10 tur koştum. 2km falan. Eve geldim duş aldım. Gece 12 de yatarken hala şakır şakır terliodum ki koşuyu saat 6 da yapmıştım. Alıştığını sanıosun ama idmana başlayınca aktif hale geliyor başlıosun deli gibi ter atmaya. Tshirtünü seven çıplak idman yapsın.

yasarım
29-08-2013, 08:58
kanka o alet fena benden söylemesi. Verdiği enerji de ayrı fena. İdman bitmesin istiosun. İlk kullandığımda ex atmış gibi oldum. Ağır idman sonrası bisiklette 20 dakika mesafe rekorumu kırdım. Bu arada Tshirt bildiğin makinadan yeni çıkmış kadar ıslaktı. Eve geldim duş aldım hala içim kıpır kıpırdı. çıktım bi de sitenin tartan pistinde 10 tur koştum. 2km falan. Eve geldim duş aldım. Gece 12 de yatarken hala şakır şakır terliodum ki koşuyu saat 6 da yapmıştım. Alıştığını sanıosun ama idmana başlayınca aktif hale geliyor başlıosun deli gibi ter atmaya. Tshirtünü seven çıplak idman yapsın.

haahah sana demistim ama bune lan falan dedin, sonra eve gidince ben olimpiyatlarda yarisirim diye whatsupdan yaziyodun :D

Bülent76
29-08-2013, 09:21
Bu Oxyelite pro dediğiniz, Hydroxycut Hardcore'dan ne kadar daha fazla enerji veriyor? İkisini de kullanan var mıdır kıyaslama açısından? Hardcore kullandım deneme amaçlı ama öyle netteki yorumlar gibi aman aman bir etki, uçurma, ayaklarını yerden kesme falan gibi birşey olmadı, mutlaka bünyeden bünyeye değişiyordur ama beni bu tip uyarıcı maddeler çok etkilemiyor sanırım.

yasarım
29-08-2013, 09:30
Bu Oxyelite pro dediğiniz, Hydroxycut Hardcore'dan ne kadar daha fazla enerji veriyor? İkisini de kullanan var mıdır kıyaslama açısından? Hardcore kullandım deneme amaçlı ama öyle netteki yorumlar gibi aman aman bir etki, uçurma, ayaklarını yerden kesme falan gibi birşey olmadı, mutlaka bünyeden bünyeye değişiyordur ama beni bu tip uyarıcı maddeler çok etkilemiyor sanırım.

Konu biraz sapti, konu sahibinden ozur dileyerek bildigim bi iki biseyi paylasayim,

dediginiz gibi her bunyede farkli etkiler vermektedir bizim gozlemlediklerimiz ;

Hydroxycut Hardcore'dan 2 3 kat daha etkili oldugunu soliyebiirim.Hardcore u sabah aksam 2 ser 3 er icen bi ogrencim oxyelite pro dan sabah 1 antreman oncesi 1 ictiginde gece uyutmadigini ve hardcore gore daha enerjik oldugunu solemisti.

Ben kendimde kullandim oldukca etkili cafein iceren iceceklerle karistigi zaman aksam yatarken gozlerinizi kapiyosunuz uyumaya calisiyosunuz ama bi turlu vucut kontak kapatmiyo rolantide bekliyo bi yandanda vucut isisi artigi icin terliyosunuz.benim tavsiyem bu sicaklar gecmeden bu tarz urunlerin sikinti olabilecegi sonuz olarak termojenik yag yakicilar.

Bülent76
29-08-2013, 09:42
Konu biraz sapti, konu sahibinden ozur dileyerek bildigim bi iki biseyi paylasayim,

dediginiz gibi her bunyede farkli etkiler vermektedir bizim gozlemlediklerimiz ;

Hydroxycut Hardcore'dan 2 3 kat daha etkili oldugunu soliyebiirim.Hardcore u sabah aksam 2 ser 3 er icen bi ogrencim oxyelite pro dan sabah 1 antreman oncesi 1 ictiginde gece uyutmadigini ve hardcore gore daha enerjik oldugunu solemisti.

Ben kendimde kullandim oldukca etkili cafein iceren iceceklerle karistigi zaman aksam yatarken gozlerinizi kapiyosunuz uyumaya calisiyosunuz ama bi turlu vucut kontak kapatmiyo rolantide bekliyo bi yandanda vucut isisi artigi icin terliyosunuz.benim tavsiyem bu sicaklar gecmeden bu tarz urunlerin sikinti olabilecegi sonuz olarak termojenik yag yakicilar.

Teşekkür ederim açıklama için, çok sağolun :icon_tup:

TünayK
29-08-2013, 09:43

ahahhahaha lan olgar:D:D

ywXaN7uV1vg

mmustu
29-08-2013, 09:45
hahahhahaha ibnesin olum hhahahahaha

kelalper
29-08-2013, 10:17

hydroxy cut ve hardcore u 5 sene önce kullanmıştım. Yararlarını gördüm ancakl oxylite pro ayrı bi dünya.

Yaşar arabayı yıkatıp antremana geliom haberin olaaa

Ufuk
29-08-2013, 10:17
Cem Yılmaz | Kaptan, solda iyi mi? - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=YbJ9NZn-bIM)

0.38
:D
Olgar abi :D

yasarım
29-08-2013, 10:34
hydroxy cut ve hardcore u 5 sene önce kullanmıştım. Yararlarını gördüm ancakl oxylite pro ayrı bi dünya.

Yaşar arabayı yıkatıp antremana geliom haberin olaaa

iii gel bekliyorum senin icin hain planlarim var, benimde araba yikatmam gerek sen soliyince aklima geldi
***** yarin resmi tatil ama araba les :D
(Bu arada yariin salon kapali degil yanlis anlasilma olmasin aahaha)

Bülent76
29-08-2013, 10:38
Heyecanlandırdı beni bu Oxyelite :)

Alper üstadım, daha önce bahsetmiştin, hacim için maksimum ağırlıklarla 1-2 tekrar yaptığından bahsetmiştin, devam ediyor musun bu şekilde çalışmaya?

kelalper
29-08-2013, 11:01
Şu anda diyetteyim ama hiç 1-2 tekrar çalışmıyorum. En az 6 tekrar. Şu anda da her kas grubu için ayrı 6 hareket ve 4 er set 8 tekrar çalışıyorum. Her sette ağırlık arttırarak çalışıyorum. Diet sonrası ideal ağırlığa gelince kaybettiğim hacime göre yeni program ayarliicak yaşar. Diet sırasında hacim kaybetmek moral sıkıo ama gerekli. Gerçi 2 haftadır ciddi dietteyim ama kilo kaybım az protein bazlı diet yaptığım için ama kas kazancım yüksek gibi gelio. Sabah 6 yumurta 2 ölçek protein tozu ve süt. Akşama kadar arada 1-2 meyve ve ayran. İdman sonrası myobuild ve 2 ölçek protein tozu sütle. Akşam sadece tavuk ya da et ya da mercimek tarzı protein yemekleri.