PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dalaman'dan Antalya'ya?

MBuğra
25-07-2013, 21:04
Merhaba,
Şu an Edinburgh/İngiltere'deyim. Bütünleme sınavım için Kıbrıs'a gitmek zorundayım, ancak direk uçak biletleri cep yaktığından, charter seferiylr geleceğim, bundan dolayı havaalanı seçme lüksüne sahip değilim. :D

7 Ağustos saat 16.00 gibi Dalaman'a inmiş olacağım ancak Dalaman'dan Antalya'ya hangi otobüs firmasının seferleri var bulamadım, sadece Kamil Koç'un kini bulabildim oda benim gelmemden önce kalkıyor.

Dalaman'dan üyemiz varsa, ya da otobüs firması çalışanı varsa aramızda Antalya veya Adana'ya hangi saatler de sefer olup olmadığını bildirirlerse kendilerine Burger'dan yemek borcum olsun :)

Teşekkürler.

Tugral
25-07-2013, 21:32
ek transferlerle rahat gelirsin hiç sıkıntı yapma. Her saat kalkan minibüs ve otobüsler var

MBuğra
25-07-2013, 21:47
Abi TR'den Kıbrıs'a uçak biletimi de şimdi alacağımdan hiç bir şeyi şansa bırakmak istemiyorum. Yoksa orada 1 gece kalırım problem değil de, Kıbrıs uçak biletimi de ona göre alacağım :(

cnrsrn
26-07-2013, 01:00
Dalamandan fethiyeye havaş ve pegasusun otobusleri gidiyor fethiye itogardanda antalyaya seferler var saatte bir olmasi lazim