PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : US İmpreza WRX & MAK Audi S3 & ZV Megane RS & ZY 206 RC & DN Polo GTİ

gselcuk
28-07-2013, 19:38
Geçen haftaki buluşmamızdan ufak ufak videolar :icon_tup: Çevre illerimizden gelen büyüklerimize teşekkürü borç biliriz :D

SPECLER(yanlış varsa düzeltelim):

WRX:Herzamanki gibi stock ( Toplamı 5 kg. yapmayacak neden söktüğümü anlamadığım koltukları hariç :) )
GTİ:Stock
S3; *ABT Yazılım
206 RC:
*sökük
*AEM Cai
*17/77 kısa
*magic performance yazılım
*önlerde teneke
RS;
*Forge dv hose
*Blanking plate
*hks blow off.
*Downpipe
*Orta susturucu iptal.
*K&N filtre
*İntercooler
*Yazılım

Bir üst vitesle başlamama rağmen yetişebilmişim :) (WRX& Polo GTİ)
US Subaru İmpreza WRX & DN Polo GTİ - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=js08JnVmpiE)

Erdal bey ve aracı her zamanki gibi formda :)(WRX&RS)
US Subaru İmpreza WRX & ZV Megane RS - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=vgXTTQvqvsE)

Şu camı kapatmayı ne zaman hatırlayacağım anlayamadım (WRX&RC1)
US Subaru İmpreza WRX & ZY 206 RC 1 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=Ppq6sKVjiX4)

Erken bastım sanırım.(WRX&RC2)
US Subaru İmpreza WRX & ZY 206 RC 2 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=IJqx9NDQNyc)

Sonucu belli olan videomuz :) (WRX&S3)
US Subaru İmpreza WRX & MAK Audi S3 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=OsNlC00ZKNI)

(RS&RC)
ZV Megane RS & ZY 206 RC - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=x0YiJc-g7tI)

Ve beklenen videomuz :)(S3&RS)
ZV Megane RS & MAK Audi S3 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=zjZqG-hWFoE)

Can08
28-07-2013, 20:04
Gumrah kardesim videolar icin tesekkurler yalniz megane rs in son susturucu ustunde

Batuhan Gül
28-07-2013, 20:09
Çok eğlenceli bir geceydi katılan herkesin ayağına sağlık . Başkan eline sağlık videolar çok iyi :)

gselcuk
28-07-2013, 20:10
Anlaşıldı tamam, Düzeltildi :)

gselcuk
28-07-2013, 20:11
Çok eğlenceli bir geceydi katılan herkesin ayağına sağlık . Başkan eline sağlık videolar çok iyi :)

Videoyu çeken abimizin ilk deneyimi olduğu için ben pek hoşlanmadım ama genede iyidir iyi :)

Batuhan Gül
28-07-2013, 20:28
Videoyu çeken abimizin ilk deneyimi olduğu için ben pek hoşlanmadım ama genede iyidir iyi :)

Olsun olsun genede izlemelik birseyler cikmis :) bu taraflara yolun duserse yemege,caya bekliyorum :)

Firattoptas
28-07-2013, 21:17
Maşallah araclara ;)

Kadyr
28-07-2013, 21:24
Araclara masallah.gti gidisini bildigim icin yorum yapicam. Wrx kac bg 200 kusurlerde degilmi bu sekildemi yuruyor wrxler 4*4 oldugundan

FeaTuRiNG
28-07-2013, 22:29
Maşallah araçlara.. Yalnız bu kadar araç bir araya geldimi bence otobana geçilmeli:)

Firattoptas
28-07-2013, 22:31
Aynen halil katılıyorum sana ;)

Batuhan Gül
28-07-2013, 22:31
Araclara masallah.gti gidisini bildigim icin yorum yapicam. Wrx kac bg 200 kusurlerde degilmi bu sekildemi yuruyor wrxler 4*4 oldugundan

Yanlış hatırlamıyorsam 230 hp civarıydı Gümrah'ın aracı. Koltuk başlarından -5kg düştüğünü sayarsak 230,5 hp :D

CLIORS
28-07-2013, 22:35
hayret RS yürümüş, kesin sorun vardır.

tigerland
28-07-2013, 22:36
Güzel denemelerdi teşekkürler tüm araç sahiplerine :)

buda bizim kameradan
ySiafnx3v0s
CwnELgWATf8

tigerland
28-07-2013, 22:44
bu arada benimde sadece arka koltuklarım sökük :) speclerde düzeltirsin :)

e.bas
28-07-2013, 23:18
Maşallah araçlara.. Yalnız bu kadar araç bir araya geldimi bence otobana geçilmeli:)

Bazi arkadaslar cikma taraftari degildi cikmadik abi :) dikkatliydi ama herkes 200 ustune pek cikmadik zaten.

bu arada benimde sadece arka koltuklarım sökük :) speclerde düzeltirsin :)

Bİrde stepne kriko yoktur ;) sahsen bende yokta :D

Abi ne demek istedigini tek anlamayan ben degilimdir umarim :D

tigerland
28-07-2013, 23:26
fabrikasyon koymamışlar maalesef RC ye bazen bi yere giderken dua ediyoz :)

GokhanRS
28-07-2013, 23:39
Bazi arkadaslar cikma taraftari degildi cikmadik abi :) dikkatliydi ama herkes 200 ustune pek cikmadik zaten.

Bİrde stepne kriko yoktur ;) sahsen bende yokta :D

Abi ne demek istedigini tek anlamayan ben degilimdir umarim :D

yürümeyen rslerin video konularında rsde sorun olduğunu söylediğimizde onda sorun yok benim arabam hızlı diyenlere laf attı :D

yani senin aracın yürüdüğü için asıl bu araçtamı sorun varda hızlı, diğerleri sorunsuz olduğu içinmi yavaş anlamında anladım ben :)

guwen_ar
28-07-2013, 23:44
Oldukca keyifli tartismasiz denemeler olmus solemeden duramicam erdalin RS gercekten tatmin edici :D

Driver
28-07-2013, 23:47
ySiafnx3v0s

benim kornaya laf yapıodun bide hatırlarsan ;)

e.bas
28-07-2013, 23:48
yürümeyen rslerin video konularında rsde sorun olduğunu söylediğimizde onda sorun yok benim arabam hızlı diyenlere laf attı :D

yani senin aracın yürüdüğü için asıl bu araçtamı sorun varda hızlı, diğerleri sorunsuz olduğu içinmi yavaş anlamında anladım ben :)

Anliyorum :) buyuk ihtimal bunu demek istedi :D downpipe ve cooler sonrasi yazilimi guncelletmeye gitmedim henuz. Guncellemeden sonra dahada hizlanicaz insallah. Asil ozaman sorunsuz ve mantikli yuklenen bir Megane Rs nekadar gider hepberaber daha net goruruz ;)

kelalper
29-07-2013, 00:09
Gökhan hatırlarsan beni rocco geçecekti. Hey alaaam ya.

kelalper
29-07-2013, 00:10
Esasında bütün megane rs ler bi akşam toplanıp deneyelim. Kim ne verim almış diye

GokhanRS
29-07-2013, 00:13
Gökhan hatırlarsan beni rocco geçecekti. Hey alaaam ya.

sıkı şeker reklamını ciddiye alanların söylemi o yönde olabilir.

seni rocco geçmesi için yazılımlı rocco R olması lazım.

M3CSL
29-07-2013, 00:33
rc wrx denemesi keyifli olmus,5te rc cikmis filan keyifli cidden,
wrx cok cok iyi gidiyor durumuna gore...

Zero
29-07-2013, 03:33
Butun araclara tebrikler.Erdal ilk olctugunuz dynamicsten sonra neler yaptin araca birde yaptiklarindan sonra tekrar olctunuz mu?S3le bekledigimin cok otesinde yurumussun gercekten cok begendim kazasiz belasiz.

tigerland
29-07-2013, 08:44
benim kornaya laf yapıodun bide hatırlarsan ;)

aa dimi laf etmiştim sana çok pardon :)
ilk denemede arkadaş öyle korna yapıp kalktı hemde erken kalktı ve yazmışta. senin gibi tünel rüzgar yok o açıdan kendisine teşekkürü bir borç bilirim :) bende o yüzden o şekilde yaptım ama birlikte kalktık dikkat ettiysen. Çok güzel denemelerdi herkese tekrar teşekkür ederim.

Megane RS çok iyi gerçekten.

e.bas
29-07-2013, 09:29
Esasında bütün megane rs ler bi akşam toplanıp deneyelim. Kim ne verim almış diye

Bencede; bi Megane RS buluşması şart..

Butun araclara tebrikler.Erdal ilk olctugunuz dynamicsten sonra neler yaptin araca birde yaptiklarindan sonra tekrar olctunuz mu?S3le bekledigimin cok otesinde yurumussun gercekten cok begendim kazasiz belasiz.

Intercooler ve Downpipe yaptım. Özgün abi tekrar ayar yapıcak. enjektör değiştirmem lazım. ondan sonra gidicem. bakalım bu sefer ne alıcaz dynamicste :o

videolarda bide evin arabasını sattıgım için RS 76 downpipe sonrası 63mm orj. borular ve orj. son susturucu şeklinde geliyo sessizlik için ;) bununda dezavantajı oldugunu düşünüyorum. Yazılıma gitmeden 76 olucak komple.

CLIORS
29-07-2013, 09:49

Aynen budur :D Masallah butun araçlara, RS de gayet güzel yürümüş, olması gerektiği gibi.

CLIORS
29-07-2013, 09:50

Gelin gelin bekleriz :D

SRT59
29-07-2013, 09:56
Araçların Maşallahı var gerçekten.
Erdal arkadaşımın RS ine söyleyecek kelime bulamıyorum.
içi dışı bu kadar temiz ve bu kadar ciddi yürüyen RS'e maşallah.
:)

R21TURBO 41
29-07-2013, 09:57
Tüm araçlara maşallah , MeganeRS e kocaman maşallah. Hızlı giden RS enteresan :) :)

SONE-R
29-07-2013, 10:00

rakipler patatestir panpa.. :D

bLackModeL
29-07-2013, 10:25
rs gecenın yıldızı galıba tum araclara masllah

CLIORS
29-07-2013, 10:30
rakipler patatestir panpa.. :D

videoyu çeken arkadaş bile gözlerini ovalamış baksana :D o bile inanmamış :D

Görkem
29-07-2013, 10:34
tüm araçlara maaşallah,,hepside gitmesi gerektiği gibi gitmiş bence ,,,özellikle wrx 206 rc denemelerinden çok keyif aldım ;) ...

Batuhan Gül
29-07-2013, 10:35
Erdal başkan gelen herkesi ters köşeye yatırdı. Yola çıkarken 225 bg'dir yer yutarım havasında geldim. 260bg olduğunu öğrendim . Genede yerim havasında bozuntuya vermedim. Ama roll sonunda babayı aldım. :)
Megane rs 'ler marka imajından kaybediyor kanımca yoksa hiçte küçümsenecek araçlar değiller :)

MCN21
29-07-2013, 10:35
masallah masallah :) ne güzel kazasız belasız tartısmasız dostca denemissiniz :)

kelalper
29-07-2013, 11:02
Erdal başkan gelen herkesi ters köşeye yatırdı. Yola çıkarken 225 bg'dir yer yutarım havasında geldim. 260bg olduğunu öğrendim . Genede yerim havasında bozuntuya vermedim. Ama roll sonunda babayı aldım. :)
Megane rs 'ler marka imajından kaybediyor kanımca yoksa hiçte küçümsenecek araçlar değiller :)

Megane lar piyasada görünmüyordu iki sene öncesine kadar. Herkes ürküyordu. Yazılım sorunu vardı. Piyasada yazılımlı diye dolaşan bir sürü avanslı yürüyordu. bütün parçaları custom yapmak zorundaydın. Bitek RS tuner yazılımı doğru düzgündü. Onda da İzmirde Alperde vardı sadece. Özgün ve Alper saolsun benim araba üzerinde çok çalıştılar. Haritayı baştan yaptılar. Avans dinleyerek yazılım yapıolar. Bide bende Alperden Gökhandan sorarak öğrendim bende araştırıp bişeyler kattım. Soran herkesede şunu şöyle yap böyle yap diye yardım ettik. Sonuçları yavaş yavaş çıkıo. Daha da hızlanacaklar inşallah. Ben önümüzdeki ay headers a dönüyorum. Ondan sonra özgüne bir hafta bırakıp enjektör kalibrasyonunu halledicez. Yurtdışı bizim gibi değil. Bütün bu işle uğraşan adamlara enjektör kalibrasyonunu sorduk hepsi devlet sırrı veremeyiz tarzında cevap verdi.

e.bas
29-07-2013, 11:10
videoyu çeken arkadaş bile gözlerini ovalamış baksana :D o bile inanmamış :D

Hhahahha iyi güldüm :D

Megane lar piyasada görünmüyordu iki sene öncesine kadar. Herkes ürküyordu. Yazılım sorunu vardı. Piyasada yazılımlı diye dolaşan bir sürü avanslı yürüyordu. bütün parçaları custom yapmak zorundaydın. Bitek RS tuner yazılımı doğru düzgündü. Onda da İzmirde Alperde vardı sadece. Özgün ve Alper saolsun benim araba üzerinde çok çalıştılar. Haritayı baştan yaptılar. Avans dinleyerek yazılım yapıolar. Bide bende Alperden Gökhandan sorarak öğrendim bende araştırıp bişeyler kattım. Soran herkesede şunu şöyle yap böyle yap diye yardım ettik. Sonuçları yavaş yavaş çıkıo. Daha da hızlanacaklar inşallah. Ben önümüzdeki ay headers a dönüyorum. Ondan sonra özgüne bir hafta bırakıp enjektör kalibrasyonunu halledicez. Yurtdışı bizim gibi değil. Bütün bu işle uğraşan adamlara enjektör kalibrasyonunu sorduk hepsi devlet sırrı veremeyiz tarzında cevap verdi.

Bende çok alper abinin mesaj kutusunu doldurdum :D Gerçekten çok yardımcı oldunuz sizde abi saolun ;)

CLIORS
29-07-2013, 11:26

Her zaman söylerim bu sınıfta bu paraya bu kadar dolu bu kadar hızlı bu kadar rahat araç yok. Kıymeti yavaş yavaş biliniyor artık. Bu arada senin konu ile ilgili Henkle konuştum ararım seni.

SONE-R
29-07-2013, 11:33
Her zaman söylerim bu sınıfta bu paraya bu kadar dolu bu kadar hızlı bu kadar rahat araç yok. Kıymeti yavaş yavaş biliniyor artık.

hadi hadi iyisin.. 5 lira daha primlendi lan araban :D :D :D

CLIORS
29-07-2013, 11:37
hadi hadi iyisin.. 5 lira daha primlendi lan araban :D :D :D

evet satmaya niyetlenirsek ileride çok işimize yarayacak. :D

Can08
29-07-2013, 11:44
şu yazılım güncellemesi ve enjektör olayından sonra ataşehirde bizde boy göstericez yürüyen rs görsünler biraz ;)

Zero
29-07-2013, 12:13
Daha gider o Erdal yolu var onun :) masallah kisa surede guzel isler yaptin aracla kelalper bu konularda yardimini esirgemez hic

efe_
29-07-2013, 12:40
Videodan anladımki megane rs'ler ciddi ciddi turşu biliniyormuş :)
RS s3'le gidince baya şaşırılmış hemde o speclerle

Firattoptas
29-07-2013, 16:14
şu yazılım güncellemesi ve enjektör olayından sonra ataşehirde bizde boy göstericez yürüyen rs görsünler biraz ;)

bekliyorum canım seni oraya ;)

yiğit
29-07-2013, 17:03
bi megane rs buluşması olsunda toplanalım artık :)

Can08
29-07-2013, 17:06
bekliyorum canım seni oraya ;)

bekle canım az kaldı :D

EEE
29-07-2013, 17:33
Subi güzel

Firattoptas
29-07-2013, 18:23
bekle canım az kaldı :D

hadi bakalım ;)

e.bas
29-07-2013, 23:12
bi megane rs buluşması olsunda toplanalım artık :)

:icon_tup: katılıyorum.