PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu Araçla İlgili Bilgi Rica Ediyorum (Astra GSI)

Sinan
29-07-2013, 22:24
arkadaslar bu aracla ilgili bilginiz varsa lutfen paylasınız

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-acill-kirmizi-sunroof-lu-degisensiz-kesinlikle-kazasiz-gsi-130735802/detay

Kahn23
29-07-2013, 22:32
Gecen hafta sahibi ilani burda da paylasmisti ama bulamadim simdi ;)
Orada detayli.yaziyordu. forumd arat istersen. Sahibi de gorurse Gsi konusunu yazar ;d

Ferhat_V
29-07-2013, 22:34
semtimin arabası akşamları gezerken görüyorum dışardan temiz bakımlı duruyor.

Sinan
29-07-2013, 22:40
Gecen hafta sahibi ilani burda da paylasmisti ama bulamadim simdi ;)
Orada detayli.yaziyordu. forumd arat istersen. Sahibi de gorurse Gsi konusunu yazar ;d

satılıklara baktım yok malesef.

cgty06
29-07-2013, 22:46
http://www.techturkey.com/forum/otomobilleriniz/143735-bakilmalik-gsi.html

Aykut106
29-07-2013, 22:47
o konuyu gordum bende ama silindi sanırım.

Sinan
29-07-2013, 22:54
arac sahibiyle telde gorustum simdi ;)

cerkez_kral
29-07-2013, 23:03
geçen mersinden arkadaşlarımız gitmişti bu araç için söylenilenin dışında bisürü hatası çıkmış motor yag yakıyormuş v.s arkadaşlar görürse detaylı yazar buraya

Sinan
30-07-2013, 09:42
geçen mersinden arkadaşlarımız gitmişti bu araç için söylenilenin dışında bisürü hatası çıkmış motor yag yakıyormuş v.s arkadaşlar görürse detaylı yazar buraya

bi tek sıkıntısı direksiyon pompasndan yag kacırmasıymıs onun harıcınde bısey yok dedi.

ofli
30-07-2013, 21:27
Aracin sahibi sahtekar onden kazali emniyet kemer gergisi acik klimasi calismiyor r motor inanilmaz yag yakiyor bunlari dusunerek gidip alin he bide cam krikosu arizali

Sinan
30-07-2013, 21:53
Aracin sahibi sahtekar onden kazali emniyet kemer gergisi acik klimasi calismiyor r motor inanilmaz yag yakiyor bunlari dusunerek gidip alin he bide cam krikosu arizali

yeterli tesekkur ettim.

keskinli_ali
30-07-2013, 21:55

aynı senin araba gibiymiş :))))

ofli
30-07-2013, 23:33
aynı senin araba gibiymiş :))))

Ahahahah ayni ayni bro

by_speedvw
31-07-2013, 00:30
semtimin arabası akşamları gezerken görüyorum dışardan temiz bakımlı duruyor.

semtte görürsen el et :) evet araç benim mersinden gelen arkadaşlar aracın ilanını alt üst ettiği için sildirdim konuyu ben zaten keyfiye satıyorum.
1. Araç önden kazalı felan değil şase direkler aracın heryerine bakabilirsiniz. o çok bilen arkadaşlar bu araçlarda koltuk sökülürkende o kemer gericisi kilitlenmediğinde açıldıgınıda biliyordur umarım aracımda kesinlikle kaza YOK
2.Yağ yakma konusuna gelince araç 105 derecelere gelince yağ çok çok inceliyor ve segman arasından akarak dumanı her opelde yapıyor 105 civarı calışanlarda benım aracımda olması gereken 2 susturucu ve katalizatör yok düz boru var diğer araçlarda susturucular dumanı en gelliyor bendeki kadar belli olmuyor dahasını isteyen varsa gelir kompresör testine sokarız aracı yada motor bitik diyenlerle roll drag hepsine gelirim gerekirse dynoyada girerim sorun yok yani.

3. direksiyon kutusunu zaten söylüyorum her arayana
4. klima kompresör devreye girip cıkması normal çalışıyor bugun yarın vermezsem gider gazınıda bastırırım paşa gibi çalışır
5. sol ön cam kirkosu kırık diyo arkadaşlar tabire bakarmısınız ya kırık sanki çekiç vurup kırmışız mekanizma sıkıntısız çalışıyor yanlızca tam en dibe indirdiğinizde kirkodan cıkıyor oda son dişliyle alakalı bi problem yemin ederim vaktim yok yoksa söküp kendim yapacağım eğer vermezsem o arkadaşlara cevap kompresyonuda ölçücem video koycam buraya cam kirkosunuda halledicem videosunu koycam
6. zaten genel bölümde konu açtım 82-90 lık hararet müşürü takıcam ne yağ incelmesi nede başka birşey kalacak
dip no : Mersin diyip ankaradan gelen arkadaşlar yeterince yorum yaptım bu konudada tartışmicam beni siteden soğuttular. Gelecek olan arkadaşlar aracı gelip görünce anliyacaklar.

by_speedvw
31-07-2013, 00:34
Satılık 1997 model 92 bın km de arızalı sıkıntılı içinden çıkılmaz GSİ var gel vatandaş :)))))))) töbe yaa :))) 16 yaşında. artı araç nasıl kazalıysa gram çürüksüz altdan üstden gel vatandaş :)))))) şaseler direkler ok gibi yarın resimlerini atıcam :))):)))

ofli
31-07-2013, 08:47
yazdıklarına sen inanıyormusun silinen konuda hani klima gazını bastırmıştın çalışıyordu. yasin çoluk çocuk muhabbeti yapma sana sordugumda emniyet kemer gergisini neden soylemedin durumu peki hala deli gibi yag yakan aracını satmaya calısıyorsun utanmadan. ben bu siteden oldugun icin guvendigim icin geldim hüsranla karşılaştım. Kimsede benim gibi duruma düşmesin diye heryerde yazacam. dreksiyon hidroliginede telefonda 150 tl lik işi var diyordun servise sordugumuzda cıkma parcalarla 600 tl tutar dediginde hiç cevap veremedin nedense.

Patlak arabanı insanları kandırarak satmaya çalışma

SOMEONESPECIAL
31-07-2013, 08:53
92,000 km de yağ yakması da düşündürücü ?

uerbas
31-07-2013, 09:41
birde sfı değil galiba

ofli
31-07-2013, 09:41
92,000 km de yağ yakması da düşündürücü ?el freni vites korugu felan degişmiş dreksiyon kaplanmış 92 binde gel vatandaş derler adama :) en zoruma giden mevzu adam sanıp lafına guvendik okadar yol teptik almadık daha biz konuya yazmadan arkadasın zoruna gitmiş bundan sonra gelen kişiler ustasıyla gelsin demiş :) arabayı servise biyere gostermeye yuzu olmadıgından işte yazık ya sahibinden uzerindende şikayet edecem seni sen daha dur...

by_speedvw
31-07-2013, 09:44
Sen kalkip gelmedin kardesim siz buraya m5 v10 alamaya geldiniz benide o gun isimden edip magdur ettin oyaladin tamam kardesim benim aracim patlak tamam on cama kadar girmis arac tamam olmustur umarim. Kimse salak degil ya gelen bakan araca anlar ne demek istedigimi daha da uzatmiyorum kardesim he o kutuya degiscek diyen ustada adi gibi biliyor bostanci koc tornanin zimba gibi yaptigimi o garantici olarak oyle soyledi sen onu tanimiyorsun tamam o usta yillarin gsi cisi kalkip adamin yaninda oyle demek de ayip ne dicem almadin sonucta ne olmus olmus s. Et

by_speedvw
31-07-2013, 09:48
Yag yakma yok isteyen gelir bakar kardes dogru yipranmisti degistim tuh degismeseydimde bire bin katip yazsaydin kusura bakma

toGah
31-07-2013, 09:56
konu ile alakam yok, ama burda onun bunun arabasına şöyle yada böyle demeniz yanlış,
canı isteyen alır arabayı götürür baktırır olmazsa almaz keyfi olan alır,
her malın bir alıcısı vardır,
çok iyi diye baktığımız ustalarımız sayesinde, çok kez alakasız araçlar aldım, o ustaya götürüyorsun burda boyası var bu ustaya götürüyorsun farklı bşi diyor.

abartmamak gerekiyor insanlara hakaret derecesine getirmeyelim

ofli
31-07-2013, 10:15
Sen kalkip gelmedin kardesim siz buraya m5 v10 alamaya geldiniz benide o gun isimden edip magdur ettin oyaladin tamam kardesim benim aracim patlak tamam on cama kadar girmis arac tamam olmustur umarim. Kimse salak degil ya gelen bakan araca anlar ne demek istedigimi daha da uzatmiyorum kardesim he o kutuya degiscek diyen ustada adi gibi biliyor bostanci koc tornanin zimba gibi yaptigimi o garantici olarak oyle soyledi sen onu tanimiyorsun tamam o usta yillarin gsi cisi kalkip adamin yaninda oyle demek de ayip ne dicem almadin sonucta ne olmus olmus s. Et

Yasin bos konusma keyfimizemi geldik oraya m5i karsi taraftan aldik dogru denk geldi arabalar bu sni ilgilendirmez madur olmussun patlak araba satmaya calisma bizim 1 gunumuz heder oldu hala utanmadan isimden ettin madur ettin oyaladin diyosun garip gercekten

ofli
31-07-2013, 10:20
konu ile alakam yok, ama burda onun bunun arabasına şöyle yada böyle demeniz yanlış,
çok iyi diye baktığımız ustalarımız sayesinde, çok kez alakasız araçlar aldım, o ustaya götürüyorsun burda boyası var bu ustaya götürüyorsun farklı bşi diyor.

Durumu tam bilmeden konusuyosun.aracimda problem yok dreksiyon kutusu yag kaçırıyor tavanı sarkik dedi baska bisey varmi dedik yok dedi. Gittiğimizde yag yakıyor kliması calismiyor emniyet kemer gergisi acilmis cam krikosu calismıyor radyator su hortumlari davul gibi sismis patlamak uzere su bidonu kirik olan araci bize cakmaya calisti.buradan herkes bilgilensin bizim gibi bosa kurek sallamasin diye bilgi verdim. Senin ihtiyacin yoksa okumazsin ok

by_speedvw
31-07-2013, 11:44

Aman abi birak ya ben bu adam gibi birini gormedim hayatimda daha yazmak istemiyorum istediginizi yazabilirsiniz

ofli
31-07-2013, 11:49
Aman abi birak ya ben bu adam gibi birini gormedim hayatimda daha yazmak istemiyorum istediginizi yazabilirsiniz

Adam olursan adam gibi birileri cıkar karşına dalavereyle iş olmaz. Yasin hakkımı helal etmedigimi tekrar soyluyorum sana köşeye sıkışınca daha bişey yazmayacam dersin tabi hadi kolay gelsin sana

by_speedvw
31-07-2013, 11:56
O gun buraya sirf dolasmaya gelmissiniz belli bare oraya buraya yazip milletin kafasini karistirma bare aslan sen helal etmiyorsunda ben ediyormuyum saniyosun pesinizde dolandim ayaginiza kadar geldim. Soylediginiz herseyin aciklamasino yaptim gerisi aliciya kalmis

ofli
31-07-2013, 12:12
Yasin komik olma ben seninle telefonda bosami pazarlik yaptim arabayi almaya geldik biz sen sahtekar olmasaydin dedigin gibi ciksaydi alacaktik ayagimiza gelmedin otobusten indim nerede bulusacaz dedim goztepe koprusune gel dedin gelip atasehirden aldin sanki konusuyon yasin arabani yaptir duzgunce insanlari kandirmadan satmaya calis durust olhelal etmesen neolur ne hakkin var arabayi gostermeye gittik yol kenarinda bakma firsatim olsaydi oraya kadada gitmezdik

doush
31-07-2013, 15:21
Aslan abi yıllardır opele biniyor, beğenecek olsa alırdı boşuna *** atacak adam değil

erhann
01-08-2013, 13:37
Arkadaş araçla ılgili bilgi rıca konusu acmış Aslanında gördüklerini yazması neden zorunuza gidiyor

by_speedvw
05-08-2013, 18:16
araç satıldı konu kapanabilir