PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kw Coilover Yardım.?

CemKD
16-06-2008, 01:44
Arkadaşlar 1 aydır kw coilover kit kullanıyorum.. yükseklik alçaklık ayarı olup sertlik yumuşaklık ayarı yok ve fabrika çıkış sertliği var.Bana cok yumuşak gibi geliyor ve virajlara makaslara girdiğimde araba yatıyo ve tümseklerden falan geçtiğimde yayın üstünde gibi aşağı yukarı gidiyo satsam satamam napcağımıda bilmyrm bunun üzerine sert yay alma ihtimalim varmı acaba ne yapmam gerek ?

simdiden tesekr ederm..

Onuralp
16-06-2008, 08:47
Baştan hatalı olmuş bence amortisör seçimi. KW çok iyi markadır da, ilk defa duydum sertlik ayarlı olmayan modeli olduğunu. Bi de coilover'a nerden bulacaksın sert yayı onların yayları da bir garip küçük ve kısa değil mi? Walla hayırlısı olsun inşallah bulursun. :)

STeaM
16-06-2008, 09:56
Variant 1 de sertlik ayarı yok.
keşke variant 2 alsaydın cem. sert yay takmak gibi bir şansın yok. neticede sertlik ayarı amort. ile yapılıyor yay ile değil. satmaya çalışsan kaç kişide varki bu araçta alsın ... :(

ben buddyclub d1 spec kullanıyorum sertlik ayarı en sonda şuan ve deli gibi sekiyo biraz daha yumuşatıp öyle kullanacağım. tavsiyem buddyclub.

sorunun için ise yapacak bişey yok. amort. açtırıp sertleştirebilirsin ama bu tür bir işlemin sağlıklı olması konusunda kimse garanti veremez.

CemKD
16-06-2008, 14:46
evet doğru söylüyosn tesekkr ederm satmayı denicez ozm napym ya cok da paya verdim onlara :)