PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türkçe- İngilizce metin çeviri yardım

slave
06-08-2013, 18:54
abilerim bir çeviri konusunda yardım istiyorum türkçe yarım sayfalık bir metni ing çevirmem lazım gramerim zayıf olduğu için düzgün çeviremiyorum , bu konuda yardımcı olabilirmisiniz ? teşekkür ederim

metin : WHITE IN WHITE BEACH CLUB & RESTORAN

Alanya'nin dogu plajinda denize sifir plaji iskelesi ve dalga sesi ile bütünlesen deniz üzerinde ay isiginda muhtesem kale manzarasi esliginde nezih bir ortamda yemek yiyebileceginiz Alanya nin en iyi fine dinening restoranina sahip özel bir mekandir...
gündüz 09 00 da beyazlara bürünmüs plajimizda iskelede özel lounch ve cabana da baslayan plaj servisimiz gün batimina kadar sürer.
aksam üzeri seflerimizin özel olarak size hazirlayacagi aperatiflerle içkinizi sun set barda yudumlarken kendinizi whiteinwhite da tatilde oldugunuzu hissettiririz.
White in White da gün batimini her mevsim farkli tatlarda yasanir.

not...güzdüz iskele plaj servisi ve aksam iskelede aksam yemegi servisi için bizi arayip 514 38 80 den lütfen rezervasyon yaptiriniz.
pick up servisimiz aksam yemegi için saat 19:00 da oba köy ile dinek mevkii arasinda yapilmaktadir

Kahn23
06-08-2013, 18:57
Mehmet Ali sana yardımcı olur.
http://www.techturkey.com/forum/members/16250-63owen63.html

slave
06-08-2013, 22:06
teşekkür ederim iletişime geçicem hemen çok saolun

slave
07-08-2013, 11:19
çeviri konusunda yardımcı olabilicek kimse varmı ? çok acil yardıma ihtiyacım var bu konuda :(

slave
07-08-2013, 12:11
kimse yokmu çeviri yapabilicek çok acil yardıma ihtiyacım var

doush
08-08-2013, 02:28
İngilizce öğretmenliği okuyorum ama bu biraz beni aşacak seviyede... turbo&quattro yusuf abiden rica ederseniz belki daha kolay olur. Ben çeviririm türkçesi kadar etkili bir şey olmaz kelime falan eksiltirim baya, o da istediğiniz etkiyi verrmez.

slave
10-08-2013, 16:50
bu konuda yardımcı olabilicek yokmu lütfen çeviri yapıyorum ama düzgün bir grammerde olmuyor lütfen yardımcı olablicek biri varsa yazsın çok rica ediyorum acilll

Time-R
10-08-2013, 18:52
Soyle bir ceviri yaptim, umarim isinizi gorur. Bu arada bahsettiginiz yerde artik bir yemek borcunuz var. :) Sultanahmet'ten selamlar...

"Here is the best fine dining restaurant that you can dine with a decent atmosphere over the sea, located right at the beach of East Alanya. It has been integrated with the port side beauty, the gorgeous view of Alanya Castle (Alanya Kalesi), the moonlight and the whisper of sea wave; which make you feel absolutely special.

The beach service starts at 09:00 ** in the morning, till the sunset. It also serves as a lunch service at the port side and cabana of our white wrapped beach.

You can order a drink and sup it with the appetizers prepared by our executive cuisine chief, which make you feel relax and home away from home, at the Sunset Bar in the evening.

In whiteinwhite, you taste and feel the sunset difference at each four seasons.

Note: Please kindly make sure that you give us a call and make your reservation for the beach service (in the day time) and the port side dining (in the evening) at 514 38 80. We have a pick-up service at 19:00, in the between of "Obakoy and Dinek" area."