PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bilgisayardan Anlayanlar Yardım !!!

Risendark
07-08-2013, 00:41
Çok önemli bi dosyam vardı geri dönüşüme attım ve sildim sonradan fark ettim geri dönderme şansımız var mı acaba bilen varsa yardımcı olabilir mi??:(:(:(:confused:

painkller
07-08-2013, 00:46
abidik gubidik bir veri kurtarıcı programla bile kurtardığımı biliyorum. Programları deneyebilirsin. :) örnek aklıma şuanda gelmiyor malesef.

Evrenoz
07-08-2013, 00:46
Get data back isimli programı indirip geri getirmeyi dene bakalım

pcvirus
07-08-2013, 00:59
easy recovery denemek lazım

Risendark
07-08-2013, 01:02
Yorumlar için çok teşekkürler deniyorum şimdi

Type-Rdinc
07-08-2013, 01:21
Abi başlattan aramaya gir ve" SİSTEM GERİ YÜKLEME "yi bul oradan sana en uygun güne geri döndürme yap ama büyük bi ihtimalle en son yükledigin programa gidersin daha gerisi cok veri kaybıdır. Bu yolla da geri getirebilirsin. En fazla 5 dakikanı alır.

Fatih_
07-08-2013, 02:03
Hazır konu açılmışken ben de sorayım.

Aslında belli ama bilene danışmak lazım :)

Bilgisayarıma 1 ay akdar önce format atıldı.
1 hafta sonra sanki benim pc gitti başka bir pc geldi.

İnanılmaz birşekilde yavaş hem internet hem normal kullanımda.
Normalde 20+ sekme açabiliyorken şimdi 5. sekmede kasıyor kendine gelemiyor.
programlar aşırı yavaşladı.

Sanki pc yi ben değilde 3-5 kişi ortak kullanıyormuşuz gibi Virüs var herhalde ama daha önce hiç bu akdar etkilenmemişti pc , normal bir format ile kurtulunabilir mi ?

Ayrıca başlat > tüm programlar > başlangıç a geldiğimde tek çıkan seçenek zzzzzzzzzzzzzzzzzz2897 yanında pc işareti olan birşey .

tıklamaya korktum ..

Ben pek anlamam pc den yapabileceğim birşey var mı ?
Bilgisayarcılara da güvenmiyorum açıkçası format atıp veriyorlar aynı hamam aynı tas

bilalMW
07-08-2013, 02:07
ben tez dosyamı bununla kurtarmıştım kaç sene önce hakkını yiyemem. :D

Recuva - Download (http://www.piriform.com/recuva/download)

fatih temiz bir format at. Bişeyi kalmaz.

deeperblack
07-08-2013, 02:22
Easy Recovery tavsiye ederim. Şimdiye kadar dünya kadar dosya kurtardım

Format recovery işlemi çok uzun sürüyor ama çok değerli dosyalarınız varsa kesinlikle beklemeye değer.

Risendark
07-08-2013, 02:56
Easy Recovery tavsiye ederim. Şimdiye kadar dünya kadar dosya kurtardım

Format recovery işlemi çok uzun sürüyor ama çok değerli dosyalarınız varsa kesinlikle beklemeye değer.

easy recoveryde pc hata verip programı direk kapatıyor çıldıracağım valla :Deli::Deli:

MBuğra
07-08-2013, 03:48
5500 nickli abi zamanında ilaçlı bir recovery programı linki atmıştı foruma, kendisinden Allah bin defa razı olsun annemin yanlışlıkla silinen hacı foroğrafllarını sayesinde geri getirmiştim de dilinden kurtulmuştum :)

overblack
07-08-2013, 04:06

Sanki pc yi ben değilde 3-5 kişi ortak kullanıyormuşuz gibi Virüs var herhalde ama daha önce hiç bu akdar etkilenmemişti pc , normal bir format ile kurtulunabilir mi ?

Ayrıca başlat > tüm programlar > başlangıç a geldiğimde tek çıkan seçenek zzzzzzzzzzzzzzzzzz2897 yanında pc işareti olan birşey .

tıklamaya korktum ..

Bilgisayarcılara da güvenmiyorum açıkçası format atıp veriyorlar aynı hamam aynı tas

ram'lere bak bakalım hepsi yerinde duruyormu :)

Evrenoz
07-08-2013, 08:43
Abi başlattan aramaya gir ve" SİSTEM GERİ YÜKLEME "yi bul oradan sana en uygun güne geri döndürme yap ama büyük bi ihtimalle en son yükledigin programa gidersin daha gerisi cok veri kaybıdır. Bu yolla da geri getirebilirsin. En fazla 5 dakikanı alır.

Silinen dosya sistem geri yükleme ile geri gelmez.

matthardy
07-08-2013, 12:48

tıklamaya korktum ..

ctrl + alt + del ' e basın.
görev yöneticisi girin.
açılan pencerede " performans " sekmesine tıklayın.

cpu kullanımına bakın.

bir anormallik görürseniz hard format işinizi görücektir.

Kahn23
07-08-2013, 12:56
easy recoveryde pc hata verip programı direk kapatıyor çıldıracağım valla :Deli::Deli:

Bunların hiçbiri işe yaramadıysa PC'den anlayan birisi senin pc'ne uzaktan erişim sağlasın bilen yapsın :)

Rec.O
07-08-2013, 13:00
Active file recovery full u indir kur