PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ecutek kablo gt86

ahk
07-08-2013, 09:13
Ecutek yazlım için kabloya ihtiyacım var türkiye dis. olan numarayı arıyorum açan yok. Elinde olan vs. var mı?
Programla ilgili problemim var kablodan olup olmadığını anlamam gerekiyor.

Oz`
07-08-2013, 21:37
elinde kimsenin yok ciddi şekildede pahalı öçünkü 1 sana vermiyorlar 2. si ise yazabilmek için türkiye distiributorunun abunu alması lazım yani yaklaşık 3000 eurodan bahsediyoruz

yanlış hatırlamıyorsam sen almıştın sıkıntımı oldu ?

Korsti
08-08-2013, 00:00
Bi ara full e 85 yazilima fln geccektin sknra satiliktaydi araba. Sattin mi yoksa modladin mi bi ara gt 86 alip yuklemeyi dusunuyodum baya arastrdim bn de ondan merak ettim. Ayfinlatirsan sevinirim.

Ranthor
08-08-2013, 17:46
direkt ingiltereyi arayabilirsin, ecutek distrib. mkshop olması lazım.
Toptancıdır, pek ilgili değildir.

Eyup Duygun
09-08-2013, 02:02
gt86 ya baska ınterfacelerde programlama yapabiliyor.kablo testi degilde arac tarafını test etmış olursunuz.

ahk
11-08-2013, 16:18
elinde kimsenin yok ciddi şekildede pahalı öçünkü 1 sana vermiyorlar 2. si ise yazabilmek için türkiye distiributorunun abunu alması lazım yani yaklaşık 3000 eurodan bahsediyoruz

yanlış hatırlamıyorsam sen almıştın sıkıntımı oldu ?

Kabloda sikinti oldu sanirim bozdum laptop'a arac sarji almistim laptopun wifi yi bozdu bu arada kabloda bozuldu sanirim. Usa deki amcada tatile cikmis ulasamiyorum. Aslinda 3000 euro cok degil baya araba var bende her tur parca icin pump gas ve e85 yazilim mevcut ama ince ayar yapamiyorum mustafa'ya da soyledim bi yapabilsen super olucak...

Bi ara full e 85 yazilima fln geccektin sknra satiliktaydi araba. Sattin mi yoksa modladin mi bi ara gt 86 alip yuklemeyi dusunuyodum baya arastrdim bn de ondan merak ettim. Ayfinlatirsan sevinirim.

Araci satmak pek istemiyordum vazgectim. Atmosferik olarak alinacak herseyi almaya basladim. E85 bulmak haricinde problem yaratmiyor.

direkt ingiltereyi arayabilirsin, ecutek distrib. mkshop olması lazım.
Toptancıdır, pek ilgili değildir.

Ingiltereyi her aradigimda hemen aldigin yeri ara diyor. Hatta bir kere mail at bakalim dediler maili attiltan sonra aradigimda usa'den almissin orayi ara dediler.
Mkshop telefonu bile acmiyor en son almanya master ile konustum bakalim oradan halledebilirsem yapicam.

ahk
11-08-2013, 16:19
gt86 ya baska ınterfacelerde programlama yapabiliyor.kablo testi degilde arac tarafını test etmış olursunuz.

Ecutek ve unichip haric efektif kullanilan program bilmiyorum. Elimde toyota techstream var fakat onunla sadece servistekiler gibi far sensor ayari ariza silme vs. yapabiliyorum.

Eyup Duygun
12-08-2013, 00:05
Ecutek yazılımlar kac kb acaba ? toplamı ama bayiiseniz falan sıkıstırılmıs halı degil.

ahk
12-08-2013, 13:18
Benim aracim icin olanlar 1,2 - 1,5 mb. Arasinda tabi flexfuel icin dosya buyuklugu nedir bilmiyorum.
sordugun kullandigim programsa proecu programi internetten ucretsiz indiriliyor buyuklugunu bilmiyorum.
Ben bayii falan degilim evo x'da oldugu gibi bana gelen yazilimlari atiyorum tek fark ecutek dealer olmadikca beyni okumana izin vermiyor.

ahk
21-08-2013, 09:08
yaw Türkiye'de bi tane ecutek kablosu olan yok mu yaw :)

Oz`
22-08-2013, 01:07
ehuuhehue ben allah izin verirse 10 u gibi bitanesi ile sewişeceğim :)

Oz`
22-08-2013, 01:07

kanka acamıyorsun deneim ben daha önce encrypt :D ilk önce okur yedek almak için ecutek

o 2 mb mesela yazdığı 560 kb :D

ahk
22-08-2013, 11:32
draglara yetişmedi ..... kablosu.
boşuna draglara giricem....

Eyup Duygun
22-08-2013, 14:22
kanka acamıyorsun deneim ben daha önce encrypt :D ilk önce okur yedek almak için ecutek

o 2 mb mesela yazdığı 560 kb :D

tamda bunu sormustum bende arac sahibine :D

kb farkı varsa bizim cıhazlar yazmaz.Ya ecutek interface olmadan üzerindekını okuyup tune etmek gerek yanı baska arayuzle yada ecutek kablo bulmal şart.