PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eskişehir aciliyeti olan yardım talebi..

fasterhan
07-08-2013, 15:56
eskişehirli arkadaslardan çekilen araçları nereye götürdükleri hakkında acil bilgi istiyorum... aracım hamamyolu caddesinin başından çekilmiş ordaki motorlu polisle aramızda biraz gerginlik oldugu için bana ısrarla nereye çekildigini söylemiyor emniyeti ara diyor , sagdan soldan zor bela buldugum emniyet numarası sürekli mesgul çalıyor.... acil cevap bekliyorum kız arkadaşımla perişan oldum sokakta sağa sola koşturmaktan... 1-2 otopark varsa çekilen numaralarını bilen varsa hepsini yazsın en azından gidemediklerime telefonla ulaşmak istiyorum...

seWki26
07-08-2013, 16:12
başkan alpu yolundaki otoparka cekmişlerdir genede araçları oraya cekerler telefon numarasına baktım bulamadım

Time-R
07-08-2013, 16:18
Erhan direk 155'i arasan kardesim?

seWki26
07-08-2013, 16:28
erhan kardeşim 155 arayıp aracının plakasını söylediğinde sana nereye cekildiğini söyleyeceklerdir

DOHC
07-08-2013, 16:31
Orada bekle, çekici geçer tekrardan yarım saat içinde falan.....

fasterhan
07-08-2013, 19:05
valla arabamı göremeyince aklıma en kolay numara olan 155 bile gelmedi iyi mi :D direk taksiye atladım bildigin ilk otoparka götür dedim taksiye.... şewki evet dedigin yer alpu tarafında ankara yolu taraflarında bi yere çekmişler....Allah'a şükür buldum arabamı.... ufak tefek hasarlar vardı hiç bakmadan çıkardım otoparkdan... Ön tampon vidalarından atmış ayarı bozulmuş.. soför kapısının ve sol arka kapının ortasındaki şeritlere bişeyler sürtülmüş boyası kalkmış.... 2 jantda derin çizikler olmuş.... bu kadar hasarla atlattık bakalım....arabanın otoparka giriş saatine baktım ben oraya gelmeden 10 dakika önce girmiş.... yani bana o 10 dakika , 77 lira trafik cezası , 30 lira taksi parası , 90 lira çekici parası , 5 lira otopark parası olarak geri döndü :D ... Bu arada arabayı bulmanın verdigi o sevinçle yapmadığm bişey yapdım arabayı yıkamacıda yıkattım... eskişehirde yıkama olarak neo alısveriş merkezindeki speedy tavsiye edilir... yardımcı olmaya çalışan samet sevki ve dohc çok teşekkürler...

Time-R
07-08-2013, 19:11
valla arabamı göremeyince aklıma en kolay numara olan 155 bile gelmedi iyi mi :D direk taksiye atladım bildigin ilk otoparka götür dedim taksiye.... şewki evet dedigin yer alpu tarafında ankara yolu taraflarında bi yere çekmişler....Allah'a şükür buldum arabamı.... ufak tefek hasarlar vardı hiç bakmadan çıkardım otoparkdan... Ön tampon vidalarından atmış ayarı bozulmuş.. soför kapısının ve sol arka kapının ortasındaki şeritlere bişeyler sürtülmüş boyası kalkmış.... 2 jantda derin çizikler olmuş.... bu kadar hasarla atlattık bakalım....arabanın otoparka giriş saatine baktım ben oraya gelmeden 10 dakika önce girmiş.... yani bana o 10 dakika , 77 lira trafik cezası , 30 lira taksi parası , 90 lira çekici parası , 5 lira otopark parası olarak geri döndü :D ... Bu arada arabayı bulmanın verdigi o sevinçle yapmadığm bişey yapdım arabayı yıkamacıda yıkattım... eskişehirde yıkama olarak neo alısveriş merkezindeki speedy tavsiye edilir... yardımcı olmaya çalışan samet sevki ve dohc çok teşekkürler...

Adina sevindim kardesim, gecmis olsun ucuz atlatman guzel. Yardimci olabildiysek ne mutlu ama keske hic cekici uzerine binmeseydi arac.

Park ettigin yere dikkat et yada icerisinde mutlaka birini birak kardesim. Eskisehir polisi bu cekme isini cok seviyor, baska seylerle pek ilgilenmiyorlar. :)