PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ford festiva gl otomatik vites hakkında .

serkan6606
08-08-2013, 10:41
ford festiva gl 1993 model . ustalar bu otomatik vites ---kaç vites ? 3 vitesmi 4 vitesmi bide lpgde ne kadar yakar ? kronik sorunları varmıdır ? aracın gidişi güzel ama n ye alınca 2bin devire cıkıyo d de giderken düsüyor felan bide çok aşırı yakıcak sanırım :S 3.5 den aşşagıya inmiyo yolda basmazsanda gitmiyor araba sanzumanda bi sıkıntı yok ama asırı yakıyo :S piyasası nasıl ?? satılırmı hemen genelde bayan arabası diye satılır sanırım

tylan
08-08-2013, 10:57
otomatik hıç kullanmadım ama ıkı tane festiva sahibi oldum ikisi de 1.3 xl modelıydı içi çok rahat ve kullanması zevklı arabadır bendeki her ıkısı de az yakıyor iyi kaçıyordu festiva aslında ford değil kia dır festivalar kia nın pride modeliyle tamamen aynıdır parçaları ve parçasını bulmak kolay değildir

serkan6606
08-08-2013, 11:20
parça işini hallederiz. babam sanayici olmadı uydururuz daa . kafama bu cekiş olayı takıldı :D acaba gereksizmi zorluyorum 3 vitesmi bu arabanın otomatigi . yakıt tuketımı kafamı karısdıran 2. şey

onursumer
08-08-2013, 11:32
düzleri 4 ileri otomatikleri 3 ileri olması lazım

zaten ortak platform aracı bu denilen gibi birkaç marka kullandı bu alt yapıyı

1.2 cc ile çok yakan bir araç değil diye biliyorum bir donem komşumuzda vardır.

ayrıca N ye aldığında devrin yükselmesi rolanti ile ilgili birşey olabilir

serkan6606
09-08-2013, 16:47
3 günlük tecrube bu araç bi naneye yaramaz 1.5 ladamla 20 tl ye yaptgım yolu 35 tl ye yaptım :S aşırı yakıtı var hiç bi sorunu yok . kısacası şehir içi bayan arabası ufacık :S