PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara Kaza

denizalpakinci
08-08-2013, 23:36
Eskisehir yolu ümitköy güzergahında kızmızı bir e30 ve halk otobusu görebildim 4-5 ambulans ve ekip arabası vardı yerde yatan birinin üstünü kapatmışlardı forumdanmıdır bilmiyorum ama Allah rahmet eylesin kalanlara sabır versin.Allah kimseye kaza bela vermesin.

phoenixs
08-08-2013, 23:39
allah rahmet eylesin bayram trafiği ayrı oluyor insanlar daha dikaktsiz oluyor

MeRtCaN
08-08-2013, 23:40
Plakasını gordunmu acaba ?

Sert@ç
08-08-2013, 23:43
Cepaya onu kapaliymis

denizalpakinci
08-08-2013, 23:43
Plakalara bakamadım hiç o telaşla olayı çözmeye çalıştım ama ciddi bi hasar yoktu araçlarda bide baya kalabalıktı olayıda tam çözemedim işin açığı ama yerde yatan birini gördüm üstünü kapatmışlardı.2-3 kişiyede mudahale ediyolardı.

denizalpakinci
08-08-2013, 23:45
Cepaya onu kapaliymis

Aynen cepayı biraz geçtikten sonraydı.

MeRtCaN
gecmıs olsun yapacak bısı yok :/

penguinhakan
E30 sonradan geldi olayla alakası yok, tam ben de ordan geçiyordum ama sanırım ölü vardı.

denizalpakinci
08-08-2013, 23:47
Olay hakkında bi fikriniz var mı e30 un önünü göremedim zaten.Emin olamadım tam

MeRtCaN
08-08-2013, 23:47
o beyaz halk otobuslerının kullananların Allah belasını versın zaten
yol kendılerının gıbı kullanıyorlar

sankı koca yolu ona tahsıs etmısler gıbı sınyal vermeden sola saga cıkıyorlar

bende motor ıle tehlıke atlattım kac kere onların yuzunden

ınsallah kımsenın canına kıymamıslardır :(

esmerhan
09-08-2013, 00:03
Allah rahmet eylesın,,,aman arkadaslar dikkat bayram arıfesınde soforlugu olanda olmıyanda dıreksıyon basında canlı bomba gıbı gezıyolar aman dıkkat..

denizalpakinci
09-08-2013, 01:18
Tinercilerin kovaladığı genç, otomobil çarpması sonucu öldü | Timetürk Haber (http://www.timeturk.com/tr/2013/08/08/tinercilerin-kovaladigi-genc-otomobil-carpmasi-sonucu-oldu.html)

exca-
09-08-2013, 01:20
Yahu lanet olsun ya! yazık olmuş gencecik çocuk hiç yüzünden yitip gitmiş. cam filmi bilmem ne kovalayacağına polisler bu işleri kovalasalar keşke! şehrin göbeğinde yaşanan işe bak..

denizalpakinci
09-08-2013, 01:22
Cidden içim acıdı başındaki insanlar nasıl ağlıyorlardı.Çarpan adam içinde zor bi durum.

Time-R
09-08-2013, 01:24
Olayin püf noktasi burasi ne yazikki. ->> "Polis ekipleri kayıplara karışan tinercileri arıyor...."

Yazik, zamaninda yakalayip iceri atmadigi yada psiko terapiye yonlendirmedigi tinercileri simdi ariyor!!

Ilginc gercekten.

Allah rahmet eylesin, kalanlara sabir versin.

Chatin
09-08-2013, 01:25
Bu tinercilerden ne çektik yahu. Kimse de bir çözüm bulamıyor. Kardeşimin kız arkadaşına yine o Kentpark daki durakta bıçak çekip cep telefonunu alıp kaçmışlar. Demek ki orayı mesken tutmuş o tinerciler. Al işte ekmek parasının derdinde olan bir genç bu tinerciler yüzünden hayatını yitirdi.

Allah korusun benim kardeşim veya çocuğum böyle vefat etseydi bulduğum bütün tinercileri öldürebilirdim o sinirle. Allah ailesine sabır versin.

SmT
09-08-2013, 01:32
Yahu bu haber gerçek mi yoksa bildiğimiz yalandan ibaret 3. sınıf gazete haberlerinden mi ?

Kentpark dediğimiz yerde tinerci ne gezsin,hadi gezse bile tinercinin borusunun öteceği bir yer değil ki orası ? Sürekli insan bulunan otobüslerin durduğu bir yer orası..
Tinerci kovalasa dahi (ki bana göre yalan dolan) aklı başında bir gencin Eskişehir yoluna çıkacağını hiç sanmıyorum...
Allah rahmet eylesin 16 yaşında daha yazık...

Chatin
09-08-2013, 01:39
Yahu bu haber gerçek mi yoksa bildiğimiz yalandan ibaret 3. sınıf gazete haberlerinden mi ?

Kentpark dediğimiz yerde tinerci ne gezsin,hadi gezse bile tinercinin borusunun öteceği bir yer değil ki orası ? Sürekli insan bulunan otobüslerin durduğu bir yer orası..
Tinerci kovalasa dahi (ki bana göre yalan dolan) aklı başında bir gencin Eskişehir yoluna çıkacağını hiç sanmıyorum...
Allah rahmet eylesin 16 yaşında daha yazık...

Neye inanamadın anlamadım kardeş. Bak bu yazının iki üstünde olmuş bir olaydan bahsettim. O durakta o saatlerde kaç kere olmuş bir şey bu. Ki işte dediğim gibi benim bir tanıdığıma da oldu. Ki söylediği şu ki oradaki kimse bu tinercilere müdahale etmemiş/edememiş. Hangimiz edebilir ki eli bıçaklı bu tinercilere? Sen orada olsan müdahale eder miydin? Edebilir miydin?

Birisi seni bıçakla kovalasın bakalım sırf onlardan kurtulmak için kendini o yola atar mısın atmaz mısın? Ki 16 yaşında bir çocuktan bahsediyoruz. Ve karşısında 3-4 eli bıçaklı tinerci.

Bir daha düşün istersen böyle bir şeyin olup olamayacağını?

EmreS13
09-08-2013, 02:30
Allah rahmet eylesin bi garip oldum.
Tinerci olayları azalmıştı iyice yada ben öyle görüyorum devletin asıl böyle işlere el atması lazım cidden.

SmT
09-08-2013, 02:46
Neye inanamadın anlamadım kardeş. Bak bu yazının iki üstünde olmuş bir olaydan bahsettim. O durakta o saatlerde kaç kere olmuş bir şey bu. Ki işte dediğim gibi benim bir tanıdığıma da oldu. Ki söylediği şu ki oradaki kimse bu tinercilere müdahale etmemiş/edememiş. Hangimiz edebilir ki eli bıçaklı bu tinercilere? Sen orada olsan müdahale eder miydin? Edebilir miydin?

Birisi seni bıçakla kovalasın bakalım sırf onlardan kurtulmak için kendini o yola atar mısın atmaz mısın? Ki 16 yaşında bir çocuktan bahsediyoruz. Ve karşısında 3-4 eli bıçaklı tinerci.

Bir daha düşün istersen böyle bir şeyin olup olamayacağını?

Ben geçen sene orda oturuyodum hocam,Cepa-Kentpark'ın arkasında..Benden iyi bilemezsiniz sanırım orayı.

Gece saat 01:00'da çok ringe bindim Kentpark'ın önünden Bilkent'e gitmek için..Tinerci falan görmedim daha..

Tabiki tinerci gelmiş olabilir,birşeyler yaşanmış olabilir ancak elini kolunu sallaya sallaya gezdirmezler iti kopuğu o Avm'nin önünde..Barınabilecekleri bir yer değil..

Şanssızlık mı denir,kader mi denir açıkcası bilemedim..Gençte hiç tahmin etmemiştir böyle birşey olacağını..Keşke yola koşmak yerine güvenliğe sığınsaydı..Allah rahmet eylesin bu mübarek günde..

ALPER-VNS
09-08-2013, 04:30
turan güneşte sülük gibi yapışıyolar insana.. 13 14 yaşlarında gerçi boy boy var bunlardan 7den 70e.. bi tanesini dövdüm aynı iti bi kere yakalayamadım kaçtı bu sefer de ona araba çarpıyodu.. keşke çarpsaydı o ayrı mesele ama sürene yazık olucak bu sefer de.. Sonra komşular uyardı birine bıçak mı çekmiş napmışsa arıyodu bunu polis bugün dediler.. e iyi aradık polisi kimse gelmedi.. günde 3 kere arıyoruz polisi ne gelen var ne giden.. Kuzenim bi tanesinin kolunu kırdı, sonra bunların üst tayfası var onlarla uğraşıldı bisürü..

polis işine gelmeyen işi yapmıyo arkadaş.. Dükkanın alarmı çalıyo, yanlışlıkla çaldırdım.. polis arabası hayırdır diyip durmuyo geçip gidiyo.. nasıl iş bu.. bu tinerciler nası bu kadar özgür dolaşabiliyo aklım almıyo..

yazık olmuş çocuğa Allah rahmet eylesin..

ghibli06
09-08-2013, 09:13
çok üzüldüm konuyu okuyunca, sonra bir de tinerci olayını okudum daha fena oldum :(

kimse kendi kendine tinerci olmuyor aslında, 7-8 yaşında veriyorlar bunlara tineri alıştırıyor sonra da kendilerine ve suç örgütlerine bağımlı yapıyorlar... onlar sinek ve bizle uğraşıyor ama devletin ; toma gaz bombası vs yi, asıl bataklık için kullandıklarını hiç göremedik... Çin Çin'e 2500 özel harekat polisiyle girildiği bir ülkede yaşıyoruz, gecenin köründe alemlerde barda pavyonda gezerken değil, ekmeğinin peşinde hem de ilk bayram günü koşturan delikanlıya Allah'tan rahmet diliyorum, şu mübarek günde mekanı cennet olsun... kaçan tinerci mi? ben öldürsem katil diye içeri atarlar, birinin önüne atlasa ölse yıllarca sürünür, polisin önünden geçer küfür eder bir de tekme atar cezasını verir!!!???!!!

Aytacd
09-08-2013, 09:43
Allah rahmet eylesin üzücü durum ekmeğinin peşinde insanların başına neler gelior...

blumenberg
09-08-2013, 10:22
allah rahmet eylesin, bi keresinde bana da musallat oldu biri geçen ramazandı hatta, turan güneşte park halinde bekliyordum, geldi tanesi sağ cam açık benim, abi para dedi, verdim gönderdim bi tane daha geldi sağ camdan kafayı soktu hemen, abi para dedi yok dedim, bu artislik yapmaya başladı, ramazan ramazan ugraştırma beni dedim, abi beni bi dövsene dedi, sol kapıma geldi, indim araban, tabi korktu kaçtı fakat öncesinde de bu it hamile bi bayana bıçak çekmiş korkutmuş, polisi aradım ama gelen olmadı.. böyle bi ülkede yaşıyoruz işte,

Melih-Ö
09-08-2013, 10:27
Olmaz ki böyle haber bayram günü. Allah rahmet eylesin...

Tahir
09-08-2013, 11:23
Akıl alır gibi değil her yeri kuruttular şimdi de avm önlerimi mesken oldu :( Bazı Arap ülkerinde sallandırıyorlar ya işte bazen diyorum ibreti alem için bu ve bunun gibileride sallandıracaksın...Allah vefat eden arkadaşın ailesine sabırlar versin.

civic@ef
09-08-2013, 11:36
Akıl alır gibi değil her yeri kuruttular şimdi de avm önlerimi mesken oldu :( Bazı Arap ülkerinde sallandırıyorlar ya işte bazen diyorum ibreti alem için bu ve bunun gibileride sallandıracaksın...Allah vefat eden arkadaşın ailesine sabırlar versin.

+10karakter

streetracer_nos
09-08-2013, 12:11
Polisin asıl görevi bunları suç işledikten sonra bulmak değil suç işlemesini engellemek.Polisler malesef olan olduktan çok sonra geliyo orda adam öldükten sonra gelse ne gelmese ne .Bu tarz adamları çekip öldürsen adam yerine koyup hapse tıkarlar...Saçma sapan bi ülkede yaşıyoruz

lethaldoze
09-08-2013, 12:23
Allah Rahmet Eylesin çok üzüldüm
Ya bu tinerciler ya gencecik ana kuzusunu trenden atar ya kalbinden bıçaklar yada böyle kovalar araba önüne atar. Arkadaş insan hayatının bu kadar ucuz olduğu bi memleket olabilirmi yahu. biz hala tartışalım yok türbandı, yok rejimdi ya yaşama hakkın yokken saltanatla yönetilsen nolur demokrasi olsa ne olur. Nalet olsun bu devlet hiçmi işini yapmaz.

denizalpakinci
09-08-2013, 13:47
Acı ama gerçek..Ciddi anlamda etkisinde kalmışım daha kurtulamadim.Mekanı cennet olsun genç kardeşimizin.Çarpan adamada Allah yardım etsin.

Chatin
09-08-2013, 15:16
Yahu bakın yaşadığımıza göre ki Allah hepimize uzun ömür versin. Bizler ölümlü bir kazaya karışmadık demektir. Peki biz ölmedik diye bayramda seyranda onca ölümlü kazayı es geçip Türkiye'de ölümlü kaza olmaz denilebilir mi? Var mı böyle bir mantık?

Polisi o gün Eskişehir Yolu'nda yapılan sulamadan dolayı aradım. 153 e şikayet ettim ama sonuç yok bari siz el atın. İlla kaza mı olması lazım derrrken tam Armada'dan geçerken gözümün önünde kaza oldu bu yolun ıslak olmasından dolayı. Ve baya büyük bir kaza idi. Kesin yaralı vardı. Polise diyorum ki bakın şimdi kaza oldu ekip yollayın ambulans yollayın. Adam bana diyor ki ¨Onlar bizi arar beyfendi arar onlar¨. Yahu adamlar kaza yapmış belki de arayacak mecalleri yok bizim polisin tepkisi bu.

İşte bu tinercilerin de yaptıklarını hepimiz biliyoruz. Yakın bir arkadaşım Kızılay'da kendisine musallat olan birini biraz tartakladı diye 20 tanesi bıçakla saldırdı kendisine. Bakın Kızılay! Polisin nerede ise merkez noktası. Kılını kıpırdatan yoktu diyor. İşte bizim can güvenliğimizi sağlaması için maaş alan polisimiz bu.

O Kentpark önünde bayanlar, çocuklar bekledikçe bu olay son olmayacaktır. Bakın buraya yazıyorum.

eran
09-08-2013, 15:18
Polisin asıl görevi bunları suç işledikten sonra bulmak değil suç işlemesini engellemek.Polisler malesef olan olduktan çok sonra geliyo orda adam öldükten sonra gelse ne gelmese ne .Bu tarz adamları çekip öldürsen adam yerine koyup hapse tıkarlar...Saçma sapan bi ülkede yaşıyoruz

Olur, herkesin basına bi tane polis versin devlet .. Herkes polis demiş, yaw suç üstünde yakalanan hırsızın bile elini kolunu sallayarak çıktığı mahkemelerde sen tinerciye hangi maddeden ceza vereceksin çok merak ettim .. Biraz düşünüp konuşun arkadas .. Ya siz bu ülkede olanları görmüyorsunuz ya da biz fazla denk geliyoruz bu olaylara kuruntu yapıyoruz .. Devlet kanun koymadıktan sonra polis ne yapsın ?

streetracer_nos
09-08-2013, 16:00
Herkezin başına vermesine gerek yok Ankara için kızılayda evden işe dönen ya da giden adamların gbt lerine bakmak yerine it çakalın peşinde koşsunlar.Polisler gözü önünde millet birbirini doğradığında yada kavga ederken sineye çekilip olayları izliyo olayı yatıştırıyım vs. derdi yok olay bitiyo polis geliyo polisin eksikliği burda.Kanunların eksik olduğunu bende belirttim zaten Ben olanları son derece iyi görüyorum merak etme

Onurkk06
09-08-2013, 16:17
Olur, herkesin basına bi tane polis versin devlet .. Herkes polis demiş, yaw suç üstünde yakalanan hırsızın bile elini kolunu sallayarak çıktığı mahkemelerde sen tinerciye hangi maddeden ceza vereceksin çok merak ettim .. Biraz düşünüp konuşun arkadas .. Ya siz bu ülkede olanları görmüyorsunuz ya da biz fazla denk geliyoruz bu olaylara kuruntu yapıyoruz .. Devlet kanun koymadıktan sonra polis ne yapsın ?

Herkesin başına polis vermesin polis polisliğini yapsın yeter ankarada yan dairemize hırsız girmişti polis komşulara önden sen gir diyo eli sopalı adama :) kendisi de silahla arkadan giriyo şaka gibi :)

eran
09-08-2013, 16:18
Bu memlekette o iş olmaz kardeşim .. Polisin arkasında kimse yokken, kanun vs polisin hep aleyhine calışıyoken polis kendi canını neden ortaya koysun elin itine karşı ? X yoluna gitti niyazi oluyo, elin şerefsiz pkklısı dakikalarca haberlerde yer bulabilirken polise kaç SANİYE ayırıyorlar şehit olduğunda ? Kaç kişi bu memlekette polise insan gözüyle bakıyo ki ? Onların da insan olduğunu, bazı haklarının olması gerektiğini düşünüyo ki .. Sen bi adamı 10 sefer yakalasan, her yakaladığında mahkeme bu adamı salsa, sen on birinci kez yakalar mısın ? Eğri oturalım, doğru konuşalım ..

fatiii
09-08-2013, 16:26
sorun şu şimdi geldiler ellerinde bıçak bana sardıldılar çıkardım vurdum öldürdüm birini.en az 10 yıl yatırır şerefsizler tinerciyi bulamazlar seni 2 saatte evden alırlar.

ismailozkan_01
09-08-2013, 16:54
konu yine gelmiş polise dayanmış :D polisin asli görevi adli görevi idari görevi gibi kaç tane görevi var , bir kaç görev beraber çalışalım gelin nelerle karşılaşıyoruz görün , birazdan gece görevine çıkacağım ve bayram nedeniyle sabaha kadar uygulama var ne süprizler bekliyor....

SmT
09-08-2013, 19:48
Bende anlamadım millet Polise yüklenmiş durmuş :)
Polis tinerciyi yakalar adalete teslim eder..Sözde adaletimizde 2 gün sonra salar dışarı..
Ee artık Poliste; yakalıyorum tekrar bırakıyorlar uğraşmıyorum artık diyor bir noktadan sonra.

Sorun Poliste değil suçluyu tekrar salanlarda..

lethaldoze
09-08-2013, 21:40

Olur tabi, yeni polissiniz galiba.
Yahu alt sokaktaki komşunun dükkanına hırsız girdi, milyarlık sarısını götürdüler arabayı dayayıp. Polis gelse ne dese beğenirsin. Biz kim yaptı arar buluruz ancak atıyorum 5 milyarsa malın değeri sen şukadar para ver al. Verdiler adamların adresini gitti parayla kendi malını geri aldı dükkan sahibi. Hey gidi hey... Daha neler var hepsi anlatmaya gerek varmı bu olaydan sonra...

Edit: Polise .ok atıyorum gibi algılanmasın ama polsilerin %95 den nefret eden birsiyim çok uzun yıllardır. Ama %5 lik adam gibi adamlara gık diyemem ama malesef çok azlar. Ablamın kocası polisdir. Hergünümüz beraber. Oyle şeyler duydumki ondan. Yani oda polis direk polis düşmanı demeyin başka bi akrabamda var polis.