PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 25000 tl ye kadar alınabilir otomatik coupe cabrio hb3k araç önerileriniz

furkantekfidan
09-08-2013, 12:31
arkadaslar merhaba öncelikleri ramazan bayramınız mübarek olsun.25000 tl ye kadar otomatik tek kapı bir araç arıyorum önerilerinizi bekliyorum..

MazdaSpeed
09-08-2013, 12:32
corsa d sport

srkns
09-08-2013, 12:34
Honda Civic Sport EP2

furkantekfidan
09-08-2013, 12:36
@srkns bende öle düşünüyorum yakıt gidiş hakkınızda bilginiz varmı o kasada sadece type r a bındım

furkantekfidan
09-08-2013, 13:29
corsa d nın otomatıgı varmı tek kapıda

OnurÖzden
09-08-2013, 13:31
yarı otomatik easytronic var

furkantekfidan
09-08-2013, 13:32
problem degıl easy tronıc olması link atma sansınız varmı pm

Yiğit G.
09-08-2013, 13:35
corsa d sport varken civic e bakılmaz.Yakıt olsun , konfor olsun , donanım olsun..

srkns
09-08-2013, 14:09
@srkns bende öle düşünüyorum yakıt gidiş hakkınızda bilginiz varmı o kasada sadece type r a bındım

yaklaşık 4 ay kadar manuel vitesini kullandım,
görüntü olarak fazlasıyla tatmin ediciydi, performans olarak beklentiniz yüksek değilse tam sizlik bir araç. Biraz daha hızlandırmak için motoru yüklemeye başlamıştım fakat harcadığınız rakamlara karşı çok düşük güç/tork verdiği için daha fazla bütçeyi zorlamamak için satmak istedim, yaptığınız masrafın karşılığını satarken alamıyorsunuz çünkü.
Aracı limitlerinde çok zorlamadım ama yol tutuşu sınıfına göre iyi diyebilirim, sanırım benim lastiklerden kaynaklı abs çok erken devreye giriyordu, arka süspansiyon da biraz sert gibiydi.
Yaptığım yolun %70'i şehiriçiydi ve ortalamam 7,7 - 9,0 lt arası değişiyordu genelde, uzun yolda şehirdışı ve karma olarak net bir ölçüm yapma şansım hiç olmadı, lpg yoktu araçta.
İç mekan genişliği, arka koltuk diz mesfesi özellikle sedan araçları aratmıyordu.

Burada 5K makyajsız kasanın test yorumlarını da bulabilirsiniz;
arabam.com - Honda Civic 1.6 Hatchback 5 Kapı - HONDA testleri Arabam.com'da (http://www.arabam.com/Test/Honda-Civic-16-Hatchback-5-Kapi/Detay-104)

furkantekfidan
09-08-2013, 14:21
ya fiziksel yapımdan dolayı ufak arabalara bınemıyorum corsadan zıyade honda cok daha agır basıyor.guc olarak fazla bı beklentım yok yokuslarda sorun yasamadıgım surece atmosferık aracta guc artısında pek bı beklentım yok zaten bende o yuzden motor falan ugrasmam tek yapcagım yazılım olur 10 12 bg almak ıcın bıde kardesımde kullancak fazla hızlı olmasın zaten

furkantekfidan
09-08-2013, 14:23
yaklaşık 4 ay kadar manuel vitesini kullandım,
görüntü olarak fazlasıyla tatmin ediciydi, performans olarak beklentiniz yüksek değilse tam sizlik bir araç. Biraz daha hızlandırmak için motoru yüklemeye başlamıştım fakat harcadığınız rakamlara karşı çok düşük güç/tork verdiği için daha fazla bütçeyi zorlamamak için satmak istedim, yaptığınız masrafın karşılığını satarken alamıyorsunuz çünkü.
Aracı limitlerinde çok zorlamadım ama yol tutuşu sınıfına göre iyi diyebilirim, sanırım benim lastiklerden kaynaklı abs çok erken devreye giriyordu, arka süspansiyon da biraz sert gibiydi.
Yaptığım yolun %70'i şehiriçiydi ve ortalamam 7,7 - 9,0 lt arası değişiyordu genelde, uzun yolda şehirdışı ve karma olarak net bir ölçüm yapma şansım hiç olmadı, lpg yoktu araçta.
İç mekan genişliği, arka koltuk diz mesfesi özellikle sedan araçları aratmıyordu.

Burada 5K makyajsız kasanın test yorumlarını da bulabilirsiniz;
arabam.com - Honda Civic 1.6 Hatchback 5 Kapı - HONDA testleri Arabam.com'da (http://www.arabam.com/Test/Honda-Civic-16-Hatchback-5-Kapi/Detay-104)

sizin aracınız sport du dimi

srkns
09-08-2013, 14:33
evet sport, ep2 kasa kodu

linkini verdiğim araçta da aynı motor, şanzıman kullanılıyor

furkantekfidan
09-08-2013, 14:37
anladım valla suan aklımda sadece ep 2 var kardesım beetle dıye tutturuyoda bakalım..kronık sorunları falan varmı

Mpower
10-08-2013, 12:15
Golf 4 dizel otomatik
Edit:3 kapıyı görmemişim :)