PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ARM saxo vts , ALV saxo vts , Golf 5 stage 3 GTI , Astra Turbo ,BMW 3.28ci

evkali_tuning
09-08-2013, 13:29
ARM saxo vts , ALV saxo vts , Golf 5 stage 3 GTI , Astra Turbo , BMW 3.28ci .. bütün roll denemelerinde adalet saglansin diye ARM saxo 3.vitese kurulmustur diger araclar 2.viteste basmistir. Tüm araçlar takılıdır 3.28'de biraz hafifletme için bi kaç parça sökülmüştür.

https://www.youtube.com/watch?v=_Hh853qvktM
ARM saxo vts , ALV saxo vts , Golf 5 stage 3 GTI , Astra Turbo , BMW 3.28ci ROLL - YouTube (http://youtu.be/_Hh853qvktM)

erdnc
16-08-2013, 13:53
Ateşli VTS :)

CeM öZeR
16-08-2013, 14:11
Videodan pek bişey anlayamadık :) Specler ayrıntılı yazılırsa iyi olur. Bide golf 5 gti kime veya neye göre stage 3 acaba ?

evkali_tuning
16-08-2013, 14:21
golf 5 stage 3 değil yanlış yazılmıştır editlenirse sevinirim . Videoda biraz sıkıntılı netlik tam bişi yok malesef 5 araç yan yana kurunca böyle oluyo :) ayrıntılı bakınca biraz yogunlaşınca belirli

TünayK
16-08-2013, 14:45
ya arkadaş bu plaka mevzu beni iyiden iyiye ayar başladı. yok GOT saxo BAS Type-r'a karşı, SIK vtec SOK vtec'e karşı...nerden bileleim birader arabalarda ne olduğunu?

birde yazıyorlar specleri bilen biliyor diye ona daha da ayar oluyorum. günlük data topluyoruz sanayilerden amk! aaa bugün ZIRT vtec filtre temizledi MM 106 kapak açtı!!!

konu sahibi de kişisel almasın...

Batuhan Gül
16-08-2013, 14:50
ya arkadaş bu plaka mevzu beni iyiden iyiye ayar başladı. yok GOT saxo BAS Type-r'a karşı, SIK vtec SOK vtec'e karşı...nerden bileleim birader arabalarda ne olduğunu?

birde yazıyorlar specleri bilen biliyor diye ona daha da ayar oluyorum. günlük data topluyoruz sanayilerden amk! aaa bugün ZIRT vtec filtre temizledi MM 106 kapak açtı!!!

abi senin içimizi okuma gibi bi hobin mi var yoksa sadece bana özel mi yapıyosun bunu ?

evkali_tuning
16-08-2013, 16:40

Kişisel alabilceğim birşey göremiyorum ortada sadece saxoların plakası yazıldı zaten oda 2 saxo olduğu için videoda farkettiniz mi bilmiyorum , ayrıca diğer araçlardada plaka var ama yazmadım farkındaysanız . Ayrıca böyle bi yasak söz konusumu bilmiyorum ama olsaydı sanırım diğer arkadaslarda video atarken o şekilde atmazdı . Çoğu araçlar plakasıyla tanınıdığı için bu yol tercih edilmektedir . :icon_tup:

Burhan Type R
18-08-2013, 16:40
videodan birşey anlaşılmıyor kim kimle yarışmış belli değil sırayla yarışılsa 2 ser ikişer daha iyi olur

ertovts
20-08-2013, 01:44
5 araç otobanı esir edip gazlamış kısa ve özü aynı basılmış gaza maşallah araçlara güzel deneme olmuş

Dookan
20-08-2013, 07:13
bende stage 3 golf var diye izleyim dedim :D

Ertug_T.
20-08-2013, 12:15
bende stage 3 golf var diye izleyim dedim :D

Bende ayni niyetle actimda iste :D

kaan megi
20-08-2013, 12:54
diğer araçları bilmemde arm vts gayet yüklüdür zaten ilk yürüyüp gidende o tabi video biraz daha iyi olabilirmiş