PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SuperOnline da üst düzey tanıdık

kelalper
12-08-2013, 10:25
Arkadaşlar Superonline ile alakalı bir sorunum var ve telefona çıkan müşteri hizmetlerindeki dümbüklerle çözemiyorum çünkü anlayamıyorlar problemi. Bi yerde sıkışıp yetkim yok diyorlar. Yetkisi olanı bağla diyorum bağlayamıyorum ben çöziim e dönüyo. O nedenle sorunum acil. internetim kesik telefonu bağladım onunda kotası doldu hızı yavaşladı. İş için yollamam gereken yüklü dosyalar var yollayamıyorum.

ozgurluk
12-08-2013, 10:36
işyerinde bende uzun süreler cebelleştim ve sonunda birisine ulaştım. çok efendi ve ilgili birisi. devreye girince akdeniz bölgesinde ne kadar yetkili varsa ofise gelmişti. adını ve telefonunu öm atıyorum, umarım yardımı dokunur.

slowmotion
12-08-2013, 11:24
hep diyorum superonline dert!!! konu bile açmıştım 2 sene önce

GC8 GT
12-08-2013, 11:25
bizim burda 98 vtec vt 555 in sahibi volkan abi, ege ve akdenız bolge muduru, yardımcı olabılır mı acaba

emoro
12-08-2013, 11:29
Abi allah kolaylık versin katil eder ordaki müşteri temsilcileri superonline kadar saçma bir şirket görmedim devamlı erteliyolar hiç bir işlemi düzgün yapmıyolar:S

kelalper
12-08-2013, 13:35
işyerinde bende uzun süreler cebelleştim ve sonunda birisine ulaştım. çok efendi ve ilgili birisi. devreye girince akdeniz bölgesinde ne kadar yetkili varsa ofise gelmişti. adını ve telefonunu öm atıyorum, umarım yardımı dokunur.

Çok saolasın aradım. Kurumsalmış ama genede yardımcı olacağını söyledi.

Yaw böyle gerzeklik olabilir mi salak teknik alt yapıdan sorumlu hıyarlar yönetici yardımcısına rüşvet teklif etmişler abi sen açıktan bize izini ver 3 yıl sana bedava internet verelim demişler. Adamda ifrit olmuş ben komşularımı satmam diye kapı dışarı etmiş. Şimdi fibere geçmem gerek ama geçemiyorum. ADSL den geçiş diye ADSL i de kapadılar. Çük gibi kaldım ortada internetsiz.

ozgurluk
12-08-2013, 13:44
Çok saolasın aradım. Kurumsalmış ama genede yardımcı olacağını söyledi.

Yaw böyle gerzeklik olabilir mi salak teknik alt yapıdan sorumlu hıyarlar yönetici yardımcısına rüşvet teklif etmişler abi sen açıktan bize izini ver 3 yıl sana bedava internet verelim demişler. Adamda ifrit olmuş ben komşularımı satmam diye kapı dışarı etmiş. Şimdi fibere geçmem gerek ama geçemiyorum. ADSL den geçiş diye ADSL i de kapadılar. Çük gibi kaldım ortada internetsiz.

işine yaradıysa ne mutlu.

superonline , rüşvet falan, noluyor orda ya :)