PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hyundai Servis Bakım

BaybuRtlu69
13-08-2013, 12:57
Arkadaşlar Merhabalar;

Eylül 2011 Trafiğe çıkışlı , 2012 Model Accent era aracım var.

Pek trafiğe çıkmadı geçen yıl, 7-8 ay garajda yattı.

Kilometresi henüz 9.000 de, fakat daha önce hiç bakım yapılmadı...

Belli bir süre yada km zorunluluğu oldu için, benim süre geçti sanırım 1 yılı aştı neredeyse şuan 2.yılına girecek... Bu yüzden garanti dışında kalır mı ? ve şuanda ilk bakımını yaptırcak olsam, normal fiyatlara göre daha yüksek bir rakam çıkar mı

OguzU
13-08-2013, 13:11
yok sanmam cünkü benm aracımda ben almadan önce bi sene yattı ilk bakımsa fiyat konusunda bişey diyemem biraz tuzlu olabilir hyundai yetkili servislerde sürekli indirim oluyo belki şu an bile vardır

GuneyOnur
13-08-2013, 13:41
Anadolu Yakasın'da olan Hyundai Yetkili Servislerini arayarak garanti ve fiyat hakkında bilgi alabilirsin abi en doğru cevabı onlar vericektir..

http://www.hyundai.com/tr/tr/Shopping/ShoppingTools/FindDealer/index.html

huncherry
13-08-2013, 14:25
2012 eylül 1. yıllık bakım,2013 eylül 2. yıllık bakım şeklinde sistemde görünmesi gerekiyor.
halihazırda kampanya var bu ayın 17'sine kadar,servisten bluecard edinip yararlanabilirsiniz.
ayrıva garantiyi fazla dert etmeyin fazlasıyla iyi niyet gösteriyorlar.

ef186
13-08-2013, 14:30
Hyundai asotomotiv den Satis muduru muhammet beye ulas Bugra bey yonlendirdi dersin yardimci olurlar ne gerekiyorsa

BaybuRtlu69
13-08-2013, 15:00
yok sanmam cünkü benm aracımda ben almadan önce bi sene yattı ilk bakımsa fiyat konusunda bişey diyemem biraz tuzlu olabilir hyundai yetkili servislerde sürekli indirim oluyo belki şu an bile vardır

Teşekkr ederim, ayın 19 una kadar kampanya sürüyormuş edindiğim bilgiye göre. Bakalım artık sonucu paylaşırım burdan

Anadolu Yakasın'da olan Hyundai Yetkili Servislerini arayarak garanti ve fiyat hakkında bilgi alabilirsin abi en doğru cevabı onlar vericektir..
Yetkili Satıcı & Servisler | HYUNDAI - NEW THINKING NEW POSSIBILITIES (http://www.hyundai.com/tr/tr/Shopping/ShoppingTools/FindDealer/index.html)
Kardeşim teşekkür ederim ilgin için, şuanda istanbul dışındayım. Kartal bölgesinde olsaydım, oralarda sıkıntı olmazdı.

2012 eylül 1. yıllık bakım,2013 eylül 2. yıllık bakım şeklinde sistemde görünmesi gerekiyor.
halihazırda kampanya var bu ayın 17'sine kadar,servisten bluecard edinip yararlanabilirsiniz.
ayrıva garantiyi fazla dert etmeyin fazlasıyla iyi niyet gösteriyorlar.
Şuanda 2012 de yapılması gereken bakımı yaptıracağım, bir snraki yani bu yıl ki bakım içinde aralık ayında ziyaret edersem, iyi niyetimi görerek onlarda gerekli yardımlarda bulunurlar gibime geliyor. Tşekkr ederim bilgi içinde.

Hyundai asotomotiv den Satis muduru muhammet beye ulas Bugra bey yonlendirdi dersin yardimci olurlar ne gerekiyorsa

Buğra abi teşekkür ederim, şuanda ilk bakımı Trabzon Çakırlar Hyundai Servisinde yaptıracağım, ilk bakım ücreti minimum 280 Tl çıkar denildi artısıda olabilirmiş bakalım artık cumartesine randevuyu aldım. Garanti konusunda sıkıntı olmazmış sanırım, Aralık ayında İstanbuldayken, as otomotive mutlaka uğrarım teşekkür ederim.

Araç daha 10.000 olmadan 2.bakıma girecek, demekki biraz kullanmak lazım :)

Muharrem C.80
13-08-2013, 15:03
Rakamda fazlalık olmaz 10000bakımı fiyatı ne ise o olacaktır. Yalnız, bakım periodları benzinliyse 15k dizelse 10k dır, km dolmuyorsa 1 yıldır. Normal şartlarda garantiden çıkmış durumda aracınız. Ben hyundaide iken müdür insiyatifiyle:) bazen iyi niyet garantisi uygulardık tabi de hiç 1 sene geçirmiş birine uygulamamıştık.

BaybuRtlu69
13-08-2013, 15:06
Rakamda fazlalık olmaz 10000bakımı fiyatı ne ise o olacaktır. Yalnız, bakım periodları benzinliyse 15k dizelse 10k dır, km dolmuyorsa 1 yıldır. Normal şartlarda garantiden çıkmış durumda aracınız. Ben hyundaide iken müdür insiyatifiyle:) bazen iyi niyet garantisi uygulardık tabi de hiç 1 sene geçirmiş birine uygulamamıştık.

Telefondaki yetkili personelde bu şekilde söyledi, garanti hakkında birşey diyemem fakat hallolur gibisinden konuştu...

2.bakımı geliyor nerdeyse onuda aralık ayında yaptırırsınız, iyi niyet olarak algılar firma ve garantiniz devam eder dedi bundan sonra...

Şimdi şöyle birşeyde var, garanti garanti diyoruz fakat biz bu serviste yapılan işlemleri dışarda daha uygunada yaptırabiliriz aslında, bakalım bi gidelim c.tesi Trabzona o zaman görücez. İlk bakım ücreti olarak 300 TL kafadan gider zaten... Fakat baskı balata vs işlemler değişmez ise, fiyat böyle kalır gibi

darkmoon
13-08-2013, 15:10
Telefondaki yetkili personelde bu şekilde söyledi, garanti hakkında birşey diyemem fakat hallolur gibisinden konuştu...

2.bakımı geliyor nerdeyse onuda aralık ayında yaptırırsınız, iyi niyet olarak algılar firma ve garantiniz devam eder dedi bundan sonra...

Şimdi şöyle birşeyde var, garanti garanti diyoruz fakat biz bu serviste yapılan işlemleri dışarda daha uygunada yaptırabiliriz aslında, bakalım bi gidelim c.tesi Trabzona o zaman görücez. İlk bakım ücreti olarak 300 TL kafadan gider zaten... Fakat baskı balata vs işlemler değişmez ise, fiyat böyle kalır gibi

ben geçen sene benim sonatanın şanzıman yağı normal bakımlarını resmi servisde yapdım 1500 tl ye yakın para verdim ve memnunda kalmadım biliyorum dışarda yaptırsam çeyreğine yaptırırdım ama servisde garantili iiş olsun istedim ama memnunda kalmadım..

Muharrem C.80
13-08-2013, 15:19
Periodik bakımında benzinlide aracınız 15kda polen-hava-yağ f.-yağ değişir tapa cona sarf işçilik vs. ikili bakım yapabilirler. 30k ve 45k da bunlara ek antifriz ve buji olur işte. 60kda kayışlar our. 90da triger. Dizelde buji olmadığından değişmez enjektör temizleme atarlar :)

ek-
benzinli era müşterileri araçlarını bilinçli olarak çıkartıyordu garantiden gelip malzemeyi alıyordu dışarda yaptırıyordu. Zaten fazla kronik sorunu olan araç değil bi amortisörleri birde viraj demir çubuk ve lastikleri garantiden sık değişirdi. Amortisör ön 90 arka 40lira +kdv:)
dizel era müşteriis turbo yüzünden çıkarmazlardı hiç zaten turbo tırt garantiden değişir. Sonatalarda da bir katalizör modası başlamıştı o aralar.

darkmoon
13-08-2013, 15:23
ben gittim sol rot değiştirdiler 2 ay sonra tekrar incik boncuk bakımına sokdum tekrar sol rotu değiştirdiler kızınca listeden sildiler onu o saatten sonra güvenim kalmadı resmi servise bizim arkadaşların özel servise götürüyorum