PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hematoloji Doktoru Yardımı

erturul çiçek
15-08-2013, 17:29
İstanbul'da önerebileceğiniz hematoloji doktoru var mıdır? Anadolu veya avrupa her iki yakada da öneri de bulunabilirseniz sevinirim. Yaklaşık 2 yıldır Ankara'da uğraşıyoruz ama bir sonuç elde edemedik. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

sınan karayel
16-08-2013, 08:19
öncelikle geçmiş olsun hematoloji doktoru olarak ıstanbul egıtım arastırma hastanesınde dr.mesut ayer var onu onerrım eskı hasekı hastanesı doktorudr cok ılgılı bı doktordur sımdılık gecıcı gorev olrk samatyada gorev ypıyo onu onrbılırm

HaKo
16-08-2013, 08:30
ONURLU SAĞLIK | Prof.Dr.Burhan Ferhanoğlu (http://www.bferhanoglu.com/)

benim kendi doktorum 1 yıl kendisinde tedavi oldum. Alanında Türkiye de bir numara diye biliyorum. Hatta Dünya da sayılı doktorlardan biridir.

miniks
16-08-2013, 08:40
Burhan hoca ve Anadolu Saglık grubu gebze (john hopkins) Zafer Hoca beraber bılgı alısverısı ıcndeler.

s2k
16-08-2013, 08:56
Burhan hoca ve Anadolu Saglık grubu gebze (john hopkins) Zafer Hoca beraber bılgı alısverısı ıcndeler.

Zafer Gülbaş | Anadolu Sağlık Merkezi (http://www.anadolusaglik.org/tr/hekimler/zafer-gulbas)

Çalıştığım kurum olduğu için söylemiyorum ama hematoloji ve özellikle hematolojik onkoloji konusunda Türkiye en iyi kurumuz diyebilirim. Zafer Hoca ile görüşmenizde fayda var.

Kahn23
16-08-2013, 08:58
Zaten birçok konuda John Hopkins'i övüyor insanlar. K.peder bile Cerrahpaşalı olmasına rağmen oranın dr.'ları üstüne yok diyor.

erturul çiçek
16-08-2013, 12:27
İlginiz için teşekkür ederim devlet hastanesi olarak Kartal Eğitim Araştırmayı çok methettiler orası ile ilgili bir fikriniz var mı acaba?

s2k
16-08-2013, 12:41
İlginiz için teşekkür ederim devlet hastanesi olarak Kartal Eğitim Araştırmayı çok methettiler orası ile ilgili bir fikriniz var mı acaba?

Devlet hastanesi ile ilgili bir bilgim yok malesef.

erturul çiçek
16-08-2013, 12:58
Devlet hastanesi ile ilgili bir bilgim yok malesef.

Teşekkürler abi peki istediğimiz zaman muayene olma gibi bir imkanımız var mı biliyorsun bazı hocalar her hasta ile muhattab olmuyor

s2k
16-08-2013, 13:18
Teşekkürler abi peki istediğimiz zaman muayene olma gibi bir imkanımız var mı biliyorsun bazı hocalar her hasta ile muhattab olmuyor

Randevu alıp gelebilirsiniz. Telefon açarak randevu alabilirsiniz. Yardımcı olurum geldiğinizde.

erturul çiçek
16-08-2013, 14:05
Randevu alıp gelebilirsiniz. Telefon açarak randevu alabilirsiniz. Yardımcı olurum geldiğinizde.

Eyvallah abi iletişime geçeceğim seninle teşekkür ederim.