PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motorsiklet ve otobanfaresi

individual
16-08-2013, 21:57
Bir motorsikletli ile arabanın arasındaki atışma

Motorsiklet Vs. Otoban Faresi - YouTube (http://youtu.be/PWye9L-VipI)

Equinox
16-08-2013, 22:18
Ahaha iyi kızmış adam :)

berk34
16-08-2013, 22:21
Buyukcekmeceden beykente cikan yokus . Ama niye o kadar kufur ediyor anlamadim , micra bir vursa allah korusun ciddi yaralanabilir .

Edit: bir daha izledim sanki dokunuyor micra .

mert_can 41
16-08-2013, 22:34
Micra vurmuş bide duraymış bari böylelerini görünce çıldırıyorum motorun üstün dekinin canına kast ediyolar direkman bir derdin varsa çektir çeksin sağ vurmak nedir yaa bu yüzden motor almaktanda kullanmaktanda korkuyorum geçenlerde aynı olayın yurt dışı versiyonu olmuştu orda da motorcu hayatını kaybetmişti arabanın arkadan vurması sonucu :mad:

qatrio
16-08-2013, 22:49
bunu alıcaksın arabayi götüne sokucaksın . adama vurmak ne lan adammı oldun ?

0zan
16-08-2013, 23:30
Motorcu gereksiz yere gider yapmis
Motoruna vurmus bari git pesinden yakala sor hesabini o da yok ne anladim bu isten

ibratice
16-08-2013, 23:40
bence motorcu suçlu gidemediğin yerde solda işin ne hadi yanlışlıkla kaldın o şeritte okadar ağır küfür etmenin gereği yok mikranın çarpmasıda yanlış olmuş .

siR
16-08-2013, 23:44
Max. hız 70 yazıyor diye sol şeridi rehin almak yanlış, otomobilin yaptığına diyecek birşey bulamıyorum

Oz`
17-08-2013, 01:34
onun varya 7 ceddine söwmek üstüne birde döwmek lazım herife bak motor lan bu düşşe cvursa kafayı ki bacagına vurmuş böyle kansız itler

Turbo1
17-08-2013, 08:05
ben hem motorcu hem arabacıyım. motor sürerken böylelerini az dövmedik. iyiki bana denk gelmemiş.

MatraX_07
17-08-2013, 08:14
Sol şeriti kapatmak kimsenin hakkı değil
Micracı'da motora dokundurarak savunamaz kendını

YavuzNaz
17-08-2013, 08:31
Arabayla düşük hızla gidildiğinde bişey yok motor yavaş gidince kenara çık lan, motosikletin bir taşıt olduğunun farkında olmayan bir öküz daha, motosiklet kullanmayan arkadaşlar buna benzer bişey yaşamadıkları için motosiklet basit geliyor, sizin üstüne bi kırarım korkar bidaha gitmez dediğiniz an motorcunun sonu olabilir.

murat86
17-08-2013, 08:35
Bu videonun orjinalini izledinizmi bilmem ama adam ayagından ciddi şekilde yaralanıyor acıklama yapmış videoda o yüzden gidemedim demiş.

onat
17-08-2013, 08:40
motorcu safi rüzgar.. anca söv. altındaki makine en kötüsüde olsa 10 sn de yakalar oyar dolma yaparsın micracıyı.

rs2000
17-08-2013, 08:52
Motor biraz hatali yolu isgal etmemeli insanlarimiz bizim sabirsiz zaten trafikte micraya gelince tam dayaklik herkez dalgin yada fark edilmemissindir motorun ustune cikmasina ne gerek vardiki bana denk gelse kafasini kirmistim ..

TayfunS
17-08-2013, 09:09
Soldan gitsin gitmesin vurulmaz. Ne yani başka araba giderken kenardan git deyip vurup öyle mi gidilmesi gerekiyor.

Oz`
17-08-2013, 10:00
ozaman sol motorla sagdan git ben san bi vurim bakayım napacaksın ! komik OLMA soldanda gider sagdanda adam diyorki 50 diohız limiti Uyuyormuusn ? uydunmu hiç ?:) bilmeden konuşma

i-vtec07
17-08-2013, 10:27
abi nereye yakalıyo mıcra yı yapmayın altındaki motor cbf 150 bende ybr 125 var cbf ile performansı yakın benim motorumun 0-100 19 sn max120 yapıyo.. yani mıcra gaza dokunsa yakalayamaz..ayrıca adamın ayağına çarpmış şerefsiz adam solu işgal etti diye kimseye vurma hakkı yok..motorsikleti taşıtttan saymıyo millet..

Oz`
17-08-2013, 10:48
:) i vtec orda trafik yok dimi !

i-vtec07
17-08-2013, 11:00
bi yandanda haklısın abi yakalayamasa bile ilerde mutklaka işıkta bi yerde durucak micracı motorcuda ya o cesaret yok yada ayağı gerçekten yaralandı ...

MazdaSpeed
17-08-2013, 11:52
Micra ilk durduğu zaman motorcunun orda müdahale etmesi lazımdı

EM-RE
17-08-2013, 13:39
Motora biniorsan kuvvetli yada heybetli birşeye biniceksin
İnsanlar yemin ederim motorun tipine göre hareket ediyorlar şimdi Scooterim varken köprüde pizzaci muamelesi görüyordum simdi daha büyük vitesliye gectim o sallamayan kamyoncular bile daha bi ozenli,hee adam olmayan motoru hiç görmeyen ****** ve cocuklari yokmu var tabi...

Chatin
17-08-2013, 14:32
Bu Micra'yı kullananın plakası okunsa kendim polise ihbar ederdim ama plaka okunmuyor. Bu yaptığı ****** çocukluğudur. Hiç motor kullanmadım ama onları çok iyi anlarım. Anlamak için kullanmak gerekmez. Adamlar iki teker üzerinde zaten üstüne kırıp vurmak ne demektir yahu? Resmen öldürmeye teşebbüstür bu motor kullanıcıları için. Lavuğa bak yahu.

Micra haklı diyenler gitsin beynini aldırsın. Boşa ağırlık yapmasın kendine.

murat86
17-08-2013, 14:59
Buyrun videonun orjinali plakada mevcut açıklamayı okuyun.

34 eg 0796 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=sYhQXZOKb84)

ibratice
17-08-2013, 15:05
Soldan gitsin gitmesin vurulmaz. Ne yani başka araba giderken kenardan git deyip vurup öyle mi gidilmesi gerekiyor.

bence arabacı soldan gittiği için değil ağır küfür ettiği için vurmuş. bence videonun önceside var ama kimse adamın ana avrat düz gitmesine değil vurmasına takılmış adam duruyo motrcu yanından geçerken hala küfür edince oda çarpıyo .birde motorcunun ettiği küfürleri sindire bilecek adamlar aslıında onlar beyinlerini aldırsın boşa ağırlık yapmasın .

APO
17-08-2013, 15:39
haklı haksız muhabbeti yapmıycam ama ...trafikte böyle ilk hamlade ana avrat düz giden tiplere hasta oluyorum...ilk hamlede insan konuşarak çözüm arıyabilir..ben bu tür yolverme muhabbetine hemen küfür etsem hergün 3 tane adam öldürürüm...:)
ayrıca bende motor kullanıyorum...trafikte umursanmamak insanı çıldırtıyor...adam 80-90 la dibine giriyor...hemen kaçıyorum...araba değilki bu kardeşim bir dokunsan Allah korusun...

TayfunS
17-08-2013, 16:14
bence arabacı soldan gittiği için değil ağır küfür ettiği için vurmuş. bence videonun önceside var ama kimse adamın ana avrat düz gitmesine değil vurmasına takılmış adam duruyo motrcu yanından geçerken hala küfür edince oda çarpıyo .birde motorcunun ettiği küfürleri sindire bilecek adamlar aslıında onlar beyinlerini aldırsın boşa ağırlık yapmasın .

Küfür konusuna bişey diyemem tabi

APO
17-08-2013, 16:21
olaya karışan eleman facebookta şu aşağıdaki yorumu yazmış..

""Merhabalar.
Dün öglen saat 1 civarında olan kazadaki motosiklet sürücüsü benim.Bu konuyla ilgili açıklama beklendiğine dair mesajlar aldım.
O araba sürücüsü bulunmuştur.Özür diletilip,gerekli hasarın karşılanması karşılığında videoyu silmek durumunda kaldım ki zaten o araç sahibi süren dangalağın babası...
Ben şunu öğrendim ki bana ve "Motosikletli Yaşama" sahip çıkan bir çok sürücümüz var,hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum.Şu bir gerçek ki;kask kameram olmasaydı,bugün aptal gibi dolanıyor olurdum.Ben kask kamerasının önemini anladım,umarım bu videoyu 23 saatte izleyen yaklaşık 9 bin kişi de bunun farkına varmıştır.
Bir kez daha söylemeliyim ki eğer motorcu dostları sizler ve tanıdığım/tanımadığım kurye arkadaşlar/abiler bana yardımcı olmasaydı hiç bir yere varamayacaktım.
Bana çoğunuz sahip çıktınız;Allah yardımcı olan/olmayan herkesten razı olsun.Tekeriniz düz bassın.""
http://n1308.hizliresim.com/1d/k/rlq83.jpg (http://bit.ly/c25MCx)
http://u1308.hizliresim.com/1d/k/rlq9k.jpg (http://bit.ly/c25MCx)
http://n1308.hizliresim.com/1d/k/rlqfg.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

ibratice
17-08-2013, 16:43
haklı haksız muhabbeti yapmıycam ama ...trafikte böyle ilk hamlade ana avrat düz giden tiplere hasta oluyorum...ilk hamlede insan konuşarak çözüm arıyabilir..ben bu tür yolverme muhabbetine hemen küfür etsem hergün 3 tane adam öldürürüm...:)
ayrıca bende motor kullanıyorum...trafikte umursanmamak insanı çıldırtıyor...adam 80-90 la dibine giriyor...hemen kaçıyorum...araba değilki bu kardeşim bir dokunsan Allah korusun...

bende haklı haksız muhabbeti yapmıyorum ama arkandan korna çalanada ana avrat küfür edersen olacaklarada katlanacaksın maduru oynamayacaksın benimde motorum olduğu için çeşke motora vuran suçlu demeyi isterdim ama akıl var zaten o motorcu öyle her arkasından korna çalana ****** çocuğu diye bağırırsa fazla yaşamaz.

emir91
18-08-2013, 20:20
Adam vurmakta haklı değil keşke inip dövseydi arabayla vurmak yerine motorcu sol şeridi kapayıp üstüne bide amk spor gazetesi kac yazıyo kac yazıyo diye bağırıp küfredersen sonucuna katlanırsın

SekoLive
18-08-2013, 20:27
adamın cesaretıne hayran kaldım... Motorculardan cok korkuyorum el verdıkce gecıp sagında solunda gıtmiyorum kamyoncular gıbı dusunuyorm allah korusun kaza anında ölümcül durumlar olabiliyo. Yanlız motorcuda cok ak kaşık değil adama küfr ediyor ıkı korna yaptı diye okadar kufur hak ettıgını dusunmuyorum.

poşetçay
18-08-2013, 21:18
böyle sürücüler yüzünden motor sürmek zevkten korkuya dönüyor şuda var kimseye bu kadar küfür etmeye gerek yok

M_PROJECT
18-08-2013, 21:46
bende haklı haksız muhabbeti yapmıyorum ama arkandan korna çalanada ana avrat küfür edersen olacaklarada katlanacaksın maduru oynamayacaksın benimde motorum olduğu için çeşke motora vuran suçlu demeyi isterdim ama akıl var zaten o motorcu öyle her arkasından korna çalana ****** çocuğu diye bağırırsa fazla yaşamaz.

Adam vurmakta haklı değil keşke inip dövseydi arabayla vurmak yerine motorcu sol şeridi kapayıp üstüne bide amk spor gazetesi kac yazıyo kac yazıyo diye bağırıp küfredersen sonucuna katlanırsın

siz neyin kafasindasiniz ? yok magduru oynamayacakmis yok sol seridi kapamayacakmis .. .

izlediginiz videonun onceside mevcuttur buyuk ihtimalle , ayrica motor cbf yandaki araci gecmekte yavas kalip sol seridi mesgul etme suresinin uzamis olacagini hic mi dusunmuyorsunuz ? kimse durduk yere sovmez , hele motorcu adamlar trafikte daha dikkatli ve hosgorulu olur . guya sizde motorcusunuz ama adam araba ile yandan motora carpiyor ve bunu magduru oynamak olarak goruyorsunuz .

bu nasil bir mantik anlamiyorum , su olay sizin basiniza gelse biz burda " magduru oynamayin " hak ettiniz kufretmekle desek cok mu hos olurdu ?

Oz`
18-08-2013, 21:55
ya salakmısın ı öylemi gözüküyorsunuz ? adamı delirtmeyin MOTOR taşıt değilmi SOLDAN gidemezmi ? lan hanginizin arabası motorlar kadar hılzı siz sagdan gdin adam elinle gösteriyor KM ye uyuyporum sendeuy demeye getiriyor herif dsaydırarak geçiyor zaten farkında değilemisiniz

siz yolda yürüyün soldan ozaman laf ettiniz die sizi ezim ne mantıktasınız ya

GÖKTÜRK
18-08-2013, 22:00
micranın acelesi olabilir adam kornaya basmıs doğal bişey adamın direk ana bacı yardırması da pek mantıklı değil sonuç olarak motorcuda sütten cıkmıs ak kasık degl

Oz`
18-08-2013, 22:38
micranın acelesi olabilir adam kornaya basmıs doğal bişey adamın direk ana bacı yardırması da pek mantıklı değil sonuç olarak motorcuda sütten cıkmıs ak kasık degl
bak aynen sanda sölüyorum sen bana söwdün sana vurduğumu düşün Mantıklımı?

ibratice
18-08-2013, 23:06
siz neyin kafasindasiniz ? yok magduru oynamayacakmis yok sol seridi kapamayacakmis .. .

izlediginiz videonun onceside mevcuttur buyuk ihtimalle , ayrica motor cbf yandaki araci gecmekte yavas kalip sol seridi mesgul etme suresinin uzamis olacagini hic mi dusunmuyorsunuz ? kimse durduk yere sovmez , hele motorcu adamlar trafikte daha dikkatli ve hosgorulu olur . guya sizde motorcusunuz ama adam araba ile yandan motora carpiyor ve bunu magduru oynamak olarak goruyorsunuz .

bu nasil bir mantik anlamiyorum , su olay sizin basiniza gelse biz burda " magduru oynamayin " hak ettiniz kufretmekle desek cok mu hos olurdu ?

bişeyi merak ediyorum seninde birgün acil bir işin olur önüne bir tın tın giden bir motor yada araba çıkar korna çaldığında aynı küfürleri sane etse tepkin ne olurdu yada yolda hiç korna kullanmazmısın onu merak ediyorum bir allahın kulu çıkıpta adamın ettiği küfürler çok ağır etmemeliydi adamı tetiklemiş demiyor ben zaten ilk yazımda arabayla vurması doğru olmadığını yazdım ikincisi ben yollarda kimsnin anasına avradına küfür etmiyeceğim için böyle bir olay başıma gelmez motoru yavaş değil solladığı adam bile gaz basıp geçirtmiyor niye uyuz olduysa senin dediğin gibi kimse durup dururken küfür etmez adam koorna çalmıış anasıına sövmüş anasna sövülende çarpmış burda motorcu bukadar küfür etmese adam üstüne sürmez herhalde bu motorcunun bizim motor sitelerine sessiz videolarını koymuş kendini haklı göstermek için küfürü sevmem birde sessiz videeoolarıı motor siteleerinde görünce iyice uuyuz ooldum herife uzamasın diye dahada yazmıyorum.

Gko
18-08-2013, 23:10
bişeyi merak ediyorum seninde birgün acil bir işin olur önüne bir tın tın giden bir motor yada araba çıkar korna çaldığında aynı küfürleri sane etse tepkin ne olurdu

acil işi olan adam motoru geçer gider, düşürmeye çalışmaz diye düşünüyorum

poşetçay
18-08-2013, 23:16
micranın acelesi olabilir adam kornaya basmıs doğal bişey adamın direk ana bacı yardırması da pek mantıklı değil sonuç olarak motorcuda sütten cıkmıs ak kasık deglacelesi var die motorcuyu ezsin o zaman adam hiç bir türlü kurallara uymuo hız sınırı belli ışıkta bile kırmızı yanarken geçio nerdeyse motorcunun üstüne kırıyo bu zihniyetle bi *** olmaz bizim sürücülerden

Jeandan-R
19-08-2013, 01:30
Sol şerit sollama şeritidir motorcunun yol vermesi gerekirdi diye düşünüyorum ben. Üzerine küfür felan yakışmamış. Çarpma olayını hiç söylemiyorum, o zaten ap ayrı bi olay.

Anu
19-08-2013, 02:37
Yahu hala yol vermesi gerek diyorsunuz, hiç motorsiklete bindiniz mi? Kaç defa sollamaya çıkıp geçtiğim aracın gaza dokunmasıyla sollayamayıp geri şeridime girdiğimi bilirim, düşük cc motorsikletler gitmiyor. Adam sollarken orada kalmış arkadaki de dibine girince ne ileri gidebiliyor ne de sağa geçebiliyor. Küfür etmesi dışında yanlışı yok ama küfür etti diye de motora vurulması zaten yorumsuz, gece gece sinirimi bozdu video.

McS_R53
19-08-2013, 04:01
burda micra haklı diyenler çıksınlar amerika trafiğinde şehir içinde 25 mil denen yerde 30 mil gitsinler bakalım ne oluyor. kimse kimsenin canına kast edemez

i-vtec07
19-08-2013, 07:40
editttt......

individual
19-08-2013, 08:02
Çarpması yanlış micra'nın ama motorlu'da hız sınırı 30KM diye sol şeriti bence kapatmaması gerekiyor.Motorlu sağ şerit'deki arabayı geçip arkadaki araca bence yol verebilirdi.gereksiz yere ikiside inatlaşmışlar bence.

Ben öle yapıyorum 90KM hız sınırı sol şeriti sadece orta şerit'de daha yavaş giden bir araç varsa onu geçmek için kullanıyorum işgal etmiyorum 90KM ile daha acelesi olan biri vardır belki geçsin gitsin.

dc106
20-08-2013, 10:19
motorcunun iki kornaya küfür etmesi çok yanlış olmuş ama micracıda harbi kasap çıkmış.bende en çok şuna tav oluyorum orta şeritte 80-90 ila gidiyorum adam arkadan dibime kadar giriyor selektör yapıyor sonra neymiş yol vercekmişim yürü git sol şeritten ...

President
20-08-2013, 22:03
Ülkemizde sol şeridi işgal etmek, yol vermemek, yol isteyeni taciz etmekle suçlamak, hız sınırında gidiyor olunca ondan daha hızlı kimsenin gidemeyeceğini gitmemesi gerektiğini düşünmek gibi acayip algılar var. Sonra bu tip videolar daha da ileri seviyesi yol verme kavgaları ve trafikte ölümler vs. oluyor.

Biri yol istiyor, biri yol vermiyor, biri küfür ediyor, biri diğerinin üzerine sürüyüor ve biz buna trafik diyoruz, enteresan.