PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Koru Gate Roll Night 1

iynn-RS
20-06-2008, 07:52
Clio RS vs. Bmw 3.2D vs. Astra Coupe Turbo

http://videos.streetfire.net/video/Clio-RS-vs-BMW-320D-vs_167026.htm

RCkid
20-06-2008, 08:26
yürüyen herkese tebrikler

Mr.K
20-06-2008, 08:29
masallah masallah :)

chiefkadir
20-06-2008, 08:48
Güzel uğraşmışın gene videolara..
izo yu hafif alttan yakaladımı işi zor,birde ben yanındaydım heyecan ve kilo faktörü oldu :D
320d inanılmaz yaw :) 200sx de balatam kaçırıyo dedi,düzelince bidaha bakenzi ;)

facia
20-06-2008, 09:25
O nasıl bir 3 kornadır. dııt dııt d.

levent
20-06-2008, 09:29
izonun doldurması biraz uzun sürüyo sanki, yada iynn-rs çok iyi gidiyor :)

maşallah hepsine, merak ettim izo vs 320d nası yürürdü acaba?

Bestsi
20-06-2008, 10:10
O nasıl bir 3 kornadır. dııt dııt d.

O kronik sorun koray hiç karıştırmaa gen 3.nun sesi cıkıyo calmadan gazlayanlarda var ama ben meganın daha iyi gittiğini dusunuyordum hayalkırıklıgı oldu :(

chiefkadir
20-06-2008, 10:16
Hayal kırıklığı olmasın zaten iyi fakat rs de iyi,ayrıca ikiye tek bastık birde alttan basınca turbo dolana kadar bir sıkıntı oluyo 60+ basıldığında megane iki üç boy açar.
İbrahimin Rs in stok s2000 ile(50 gibi basılırsa) 170 lere kadar yarım veya bir boy önünde olacağını düşünüyorum.

Bestsi
20-06-2008, 10:19
Bende onu anlamaya calısıyorum carsamba akşamı izzetina rabasına bindim bana super gidiyor gibi gelmişti clioyu gormustum daha once ama sonra bişey yapıldımı bilmiorum ama bana 3 ve 4de kapatması gerekir gibi gelmişti sende kilolusun galiba :)

RCkid
20-06-2008, 10:21
turbo zaten ufak bir turbo değil mi? şöyle 3500 rpm gibi dolması gerekiyormuş gibi geliyor

Erol
20-06-2008, 10:23
mşllh. bu rs e alalayını ayıklıyor

chiefkadir
20-06-2008, 10:25
Bende onu anlamaya calısıyorum carsamba akşamı izzetina rabasına bindim bana super gidiyor gibi gelmişti clioyu gormustum daha once ama sonra bişey yapıldımı bilmiorum ama bana 3 ve 4de kapatması gerekir gibi gelmişti sende kilolusun galiba :)Rejimdeki halimle 77kg.yim ;) Araba gerçekten iyi bizimde denemelerimiz oldu alttan basarsak şansı olmuyo yokuş aşşağı yine aynı,fakat düzde 60 gibi turbosu dolduğunda geçiyor..
Mustafa turbo kaçta doluyo bilmiyorum ama bizim arabalar typer ve rs alttanda olsa direk gaz alıyo biliyosun

RCkid
20-06-2008, 10:28
Mustafa turbo kaçta doluyo bilmiyorum ama bizim arabalar typer ve rs alttanda olsa direk gaz alıyo biliyosun

doğru evet bilirim

iynn-RS
20-06-2008, 10:29
O kronik sorun koray hiç karıştırmaa gen 3.nun sesi cıkıyo calmadan gazlayanlarda var ama ben meganın daha iyi gittiğini dusunuyordum hayalkırıklıgı oldu :(

kornaya hızlı basmak onemlı degıl.
onemlı olan gaza kornadan once basmamak.:D

iynn-RS
20-06-2008, 10:30
Hayal kırıklığı olmasın zaten iyi fakat rs de iyi,ayrıca ikiye tek bastık birde alttan basınca turbo dolana kadar bir sıkıntı oluyo 60+ basıldığında megane iki üç boy açar.
İbrahimin Rs in stok s2000 ile(50 gibi basılırsa) 170 lere kadar yarım veya bir boy önünde olacağını düşünüyorum.

yoksa s2000 videosumu gelioy:p

diye düşünenler olmasın:D

chiefkadir
20-06-2008, 10:32
yoksa s2000 videosumu gelioy:p

diye düşünenler olmasın:DTyperı satarsak neden olmasın:D

iynn-RS
20-06-2008, 10:33
yürüyen herkese tebrikler

masallah masallah :)

mşllh. bu rs e alalayını ayıklıyor

saolun arkadaşlar :icon_tup:

iynn-RS
20-06-2008, 10:35
Typerı satarsak neden olmasın:D

valla senın arabalarla denemesi sadece ilk 1 hafta zevklı oluyo benım açımdan:D

iynn-RS
20-06-2008, 10:37
Bende onu anlamaya calısıyorum carsamba akşamı izzetina rabasına bindim bana super gidiyor gibi gelmişti clioyu gormustum daha once ama sonra bişey yapıldımı bilmiorum ama bana 3 ve 4de kapatması gerekir gibi gelmişti sende kilolusun galiba :)

abi sen çağlarla denediğim zaman mı görmüştün benim arabayı?

chiefkadir
20-06-2008, 10:45
valla senın arabalarla denemesi sadece ilk 1 hafta zevklı oluyo benım açımdan:DÇakalll seniii:D
s2000 alacak kadar paramız yok yaf bunu biraz gıdıklayalım hele..:cool:

GokhanErol
20-06-2008, 10:55
videolar güzel oldu İzo dün gece motoru kucaklamadığına dua etsin bence...
rs e maşallah...

iynn-RS
20-06-2008, 11:06
videolar güzel oldu İzo dün gece motoru kucaklamadığına dua etsin bence...
rs e maşallah...

saolasın hacım:D

ibrahim
20-06-2008, 11:11
güzel vieo olmuş maşallah araçlara

M3CSL
20-06-2008, 11:41
ah coupe turbo 320d videosu ıcerden olsaydı:( coupe az önde gibi geldı bana sankı videoda.. ibo anlatsana durumu nasıl oldu tam olarak?

ızoylada 2 ye tek ha alt devir:) clıo tek kişiyi sever zaten:)

chiefkadir
20-06-2008, 11:48
ah coupe turbo 320d videosu ıcerden olsaydı:( coupe az önde gibi geldı bana sankı videoda.. ibo anlatsana durumu nasıl oldu tam olarak?

ızoylada 2 ye tek ha alt devir:) clıo tek kişiyi sever zaten:)İbrahim zaten aynı şartlarda geçerim demiyoki :) Rs te atmosferik ve hacim 2 biliyosun ..Denk kuvvetlerde Rs te 3 kişide olabilir..
Dün bizim eski Rs ve sizin ordan Rc ve bikaç araba denemiş Fırat dedi yine eski formundaymış Rs380 :)

Coupe turbo iyiydi normal gidiyodu ;)

M3CSL
20-06-2008, 11:57
İbrahim zaten aynı şartlarda geçerim demiyoki :) Rs te atmosferik ve hacim 2 biliyosun ..Denk kuvvetlerde Rs te 3 kişide olabilir..
Dün bizim eski Rs ve sizin ordan Rc ve bikaç araba denemiş Fırat dedi yine eski formundaymış Rs380 :)

Coupe turbo iyiydi normal gidiyodu ;)

yokyaw gecceınden deıl ztn:)
bılmıorum rs rc denemelrını ben koptum bu ara:)ama formuna kavustuğuna sevındım...

bide ızoyla denemede yol yokus olabilirmi rs ın 4. vıtes bıtmedı gibi geldı sankı bana bı turlu:confused:

M3CSL
20-06-2008, 11:58
bide şu koltuğu ne diye sökersin hala 15kg bişey, 300nm var arabada, gereksiz...

katılıyorum ızo sökme yaws:) etkılemez pek:)deli gibi torkun var bak videolarda ısmın cıkıo koltuksuza:p

grkm
20-06-2008, 12:03
Başarın arabasının maşallahı var , çok güzel gitmiş gerçekten

ayrıca izzetinn aracında bir problem olması olası çünkü o güçte bir aracın ani gelen güçle biraz sarması gerekiyor :soru:

chiefkadir
20-06-2008, 12:12
yokyaw gecceınden deıl ztn:)
bılmıorum rs rc denemelrını ben koptum bu ara:)ama formuna kavustuğuna sevındım...

bide ızoyla denemede yol yokus olabilirmi rs ın 4. vıtes bıtmedı gibi geldı sankı bana bı turlu:confused:Son 200-300 deviri biraz sıkıntılı indirmesi normal..Eskiye göre baya iyi bence 206rc ve diğer chipli rs ile o hızlarda eskiden sıkıntı çekerken şimdi daha iyi (sanayi power:D)..

levent
20-06-2008, 12:15
ayrıca izzetinn aracında bir problem olması olası çünkü o güçte bir aracın ani gelen güçle biraz sarması gerekiyor :soru:

bende böyle düşünmekteyim :beuj:

facia
20-06-2008, 12:25
megane turbo dolmadan basıyor ve bir kişi fazla var, geçen hafta type r ile denemiştik turbo dolunca nası gittiğini gördük ama videolar konulmadı nedense ,
bide şu koltuğu ne diye sökersin hala 15kg bişey, 300nm var arabada, gereksiz...

Bastığı devir işine gelmyorsa basmıcak ... 2. kişiyide yanına almıcak ...
Gerçi arabanın sahibi hiçbirşey dememiş ama :)

Sportline
20-06-2008, 12:28
Bastığı devir işine gelmyorsa basmıcak ... 2. kişiyide yanına almıcak ...
Gerçi arabanın sahibi hiçbirşey dememiş ama :)

tabi orası öyle geçmek istese rahat geçerdi yine ...

izzet dışarda gelince kendi anlatır zaten arabada sorunlar varmış ....

tool
20-06-2008, 14:01
tek gordugum var,
300nm gibi gitmiyor megane...

izo
20-06-2008, 14:11
ooo konu almış yurumuş...
ilk olarak denemelerden sonra gittik kopmpresyonu olctuk arabada bir sorun oldugu belliydi, biri 8 biri 6 cıktı....simdi sbhtan beri sorunu bulmaya calısıyoruz, subap,sekman veya piston...sakırtılı sakırtılı calısiyo, guc kaybımız varmıs demek ki... bu sorunları bilsseydim gitmezdim tabi dun gece, 9bucuk da ayar yapmaya cıktık yarım saaat fln ayar yapıp milletin yanına gittik, bi dynoya soksaydık oncekınden dusuk vericeini tahmin ediyorum...
iboyla deneme tam yapmadık zaten o da bilio, geyigine bastık...50 de basınca bnm turbo 60 da bi anda devreye giriyo, biz 2 kişi o tek kişi ama 170 te anca yakalıyoruz demek ki iyi gidiyo ibonun araba...
videoları koymayalım demiştim dun gece araba sorunlu oldugu icin..hayırlısı...
erhan kardeşim araba icn saolsun benle haftalarca ugrastı, beni koruması normal..
kadir abiyle denemelerde belli zaten 60 da basıp turbo devrede oldugu zaman...gerci arkadan gelp de gectik dun gece de boyle olması gerkiodu ama sorunlar varmış demek ki..

neyse duzeltip herseyi deneris bu sefer, sonucları gorur herkes...

EEE
20-06-2008, 16:18
megane turbo dolmadan basıyor ve bir kişi fazla var, geçen hafta type r ile denemiştik turbo dolunca nası gittiğini gördük ama videolar konulmadı nedense ,

7 kg 1 hp degerin de ondandır belki

MeRtCaN
20-06-2008, 16:28
Neden boyle garıp polemiklere girilio araba ıyı olan gelır gecer ve gıder arkadasındanda boyle konusmalar olur
hanı atalarımız demis ya Zenginin mali züğürdün çenesini yorarmiş....
bence hıc gerek yok
geçilen der araban guzel gıdıyo masallah gecende evallah der konu bıter bence gereksız yere uzatmayın.....
araçarın sahıblerı yorum yapsın yanındakıler degıl........

izo
20-06-2008, 16:56
eğik kol megane vs...
olmuşuz haberimiz yok:(

BAHADIR24
20-06-2008, 18:09
Neden boyle garıp polemiklere girilio araba ıyı olan gelır gecer ve gıder arkadasındanda boyle konusmalar olur
hanı atalarımız demis ya Zenginin mali züğürdün çenesini yorarmiş....
bence hıc gerek yok
geçilen der araban guzel gıdıyo masallah gecende evallah der konu bıter bence gereksız yere uzatmayın.....
araçarın sahıblerı yorum yapsın yanındakıler degıl........

+1905 iki gece buluşmaya geldim keyfim yerine geldi:D ortamı bozmaya gerek yok bencede;)

levent
20-06-2008, 18:41
eğik kol megane vs...
olmuşuz haberimiz yok:(

gelmiş olsun izzet, kol piston zamanın gelmiş demekki :o

chiefkadir
20-06-2008, 19:01
piston boynunu bukmus aglıyordu,ilk ciktiginda inanamadık..ucuz yırttın izo

erkin006
20-06-2008, 20:08
yakışmıyor hacılar:)

KMR2-GT
20-06-2008, 20:38
geçmiş olsun izzet:( forgede dön bari kafan rahat etsin

izo
20-06-2008, 21:47
oyle yapabilirsem yapıcam insallah, kol bulmak zor bnmkine gore...

chiefkadir
21-06-2008, 00:12
forged secildi,alındı,geldi diyene kadar 1 ay gecer,yazın bu doneminde yatırma,git sanayiye coz isini

G60
21-06-2008, 02:13
Geçen gün kullanma şansım oldu Megane'ı İzzet saolsun. Vites atışlarında gazdan ayağı çekmemek gerekiyor sanırım, gaz bırakıp vites atınca, ne kadar hızlı olursa olsun vites atışları, araç 0.5 sn - 1 sn kadar turbonun dolmasını bekliyor. Bence buna da bir çözüm aramalısın İzzet.

Bestsi
21-06-2008, 07:54
abi sen çağlarla denediğim zaman mı görmüştün benim arabayı?

Evet Ozman gormustum Kardeş

Bestsi
21-06-2008, 08:00
izzet ok gecmiş olsun

iynn-RS
21-06-2008, 08:02
Evet Ozman gormustum Kardeş

biraz geç oldu cevap:)

o zaman sadece kutu içi filtre ve son susturucu vardı ve şanzumanda sıkıntılıydı.
ikinci denemede son susturucu bıle orjınaldı sadece fıltre vardı.

baya baya farklı gıdıyo şu an.

AvcI
21-06-2008, 08:19
geçmiş olsun, gereksiz gerginliğe gerek yok.

Vtec-SEDAN
21-06-2008, 14:03
çok güzel yürümüşün ibo, tebrikler kardeşim :icon_tup:

edo typer
21-06-2008, 14:52
butun araclara masallah....ama rs e helal olsun:icon_tup:

edo typer
21-06-2008, 18:06
aracın arıza yapmıs gecmıs olsun ıns.. cbk halolur...anladıgım kadarı ıle arkadassınız rahat olun gerılmeyın...hayırlısı ıle arabanın sorunu halolunca tekrar denersınız...tekrar gecmıs olsun...

senna
21-06-2008, 18:35
mesajların gereksiz olanlarını temizledim, gözümden kaçanlar olmuş olabilir pm vs atmayın lütfen kasıtlı yapılan şeyler değil bunlar

senna
22-06-2008, 08:13
video ile ilgisiz olanları sildim konu açıklama vs bakmadım, konuyu açıklaman çok biişey ifade etmiyo benim için çünkü konu dağılmış zaten gereksiz olanları temizledim kısaca

BAHADIR24
22-06-2008, 12:03
izzet geçmiş olsun geçen nato yolunda görmüştüm meggy i çuflaya çuflaya gidiyordu ama maşallah demiştim benim nazarım değil yani;)

basar13
22-06-2008, 12:45
buarada 200 kmh den sonra clio-rs i geçiyor 320d. önümüz düz olmasına rağmen ibo 200 kmh den sonra frene bastı oda ayrı konu :)

DoDo_hamann
22-06-2008, 12:55
her yapılan roll'den sonra bu muhabbetlerin dönmesi gerçekten hiç yakışmıyor,bir değil iki değil her topic böyle bitmek zorundamı,yürütmeyin ozaman araçlarınızı bu şekilde hakaret edilecekse karşılıklı.
İnsan arabasını denemek istemiyor çıkıpta,herkesin kendine göre gerekçeleri vardır ama tebrik edip uzatmamakta bir erdemdir.

M3CSL
22-06-2008, 13:16
buarada 200 kmh den sonra clio-rs i geçiyor 320d önümüz düz olmasına rağmen ibo 200 kmh den sonra frene bastı oda ayrı konu :)

astra coupe ıle nasıl oldu sızın 200 ustunde ve altında??

senna
22-06-2008, 13:54
devam edecekseniz pm vs kullanın bi daha silmem kilitlerim konuyu uzatmayın artık burda

deathofacar
22-06-2008, 14:03
sırf çene...vır vır vır... vatan kurtarılıyo sanki...

M_PROJECT
22-06-2008, 17:47
ya harbiden gidiosunuz araba deniosunuz 3lu 4lu sonra buraya gelip videolar konulunca yok 100 den sona o gecio yok 70 den sonra bu gecio . ya cekiosaniz , araba deniosaniz koyarsiniz belirli limitler ona gore denersiniz kendi kendinize dusmezsiniz , dikat ediorumda yani surekli ayni kisiler surekli birbirinize dusuyosunuz . komik oluyo .

EEE
22-06-2008, 19:23
ya harbiden gidiosunuz araba deniosunuz 3lu 4lu sonra buraya gelip videolar konulunca yok 100 den sona o gecio yok 70 den sonra bu gecio . ya cekiosaniz , araba deniosaniz koyarsiniz belirli limitler ona gore denersiniz kendi kendinize dusmezsiniz , dikat ediorumda yani surekli ayni kisiler surekli birbirinize dusuyosunuz . komik oluyo .

problem olan bırkac sahıs hep aynı cunku baska forumlarda da aynı tutum ıcerısındeler:cool:

EvrenCan_RS
23-06-2008, 10:28
problem olan bırkac sahıs hep aynı cunku baska forumlarda da aynı tutum ıcerısındeler:cool:

Yeter artık.. İnsanları kavga ettitmeye çalışmayın.... Onlar denerler,yorumlarını yazarlar, sabahta sanayide birbirinin aracı için koşturup çalışırlar... İzoda-Chifte-İboda iyi dostlardır... Kasmayın kalavye başından dost kalsınlar... Ben eminimki ibo bir çoğunuzdan çok istiyodur izonun arabası yürüsünde birde turbo renomuz olsun diye...
Siz keyfinize bakın,onlarda... Modifiye güzel şey... Denemek,arabanın günden güne iyi gittiğini tecrübe etmek... Modifiye güzel şey modifiye yapın,dedkodu değil !!!!

TünayK
23-06-2008, 10:52
Yeter artık.. İnsanları kavga ettitmeye çalışmayın.... Onlar denerler,yorumlarını yazarlar, sabahta sanayide birbirinin aracı için koşturup çalışırlar... İzoda-Chifte-İboda iyi dostlardır... Kasmayın kalavye başından dost kalsınlar... Ben eminimki ibo bir çoğunuzdan çok istiyodur izonun arabası yürüsünde birde turbo renomuz olsun diye...
Siz keyfinize bakın,onlarda... Modifiye güzel şey... Denemek,arabanın günden güne iyi gittiğini tecrübe etmek... Modifiye güzel şey modifiye yapın,dedkodu değil !!!!

ne dedıkodu yapacaz bırader??? sılınen mesajları gormedın herhalde sen? mıllet bırbırıne kaypak dıyor..neden bahsedıyosun?? ayrıcada artık satın su arabaları yeterı kadar pıyasa yaptırdınız bulun bı ıkı ordek de yollayın gıtsın...

EvrenCan_RS
23-06-2008, 11:03
ne dedıkodu yapacaz bırader??? sılınen mesajları gormedın herhalde sen? mıllet bırbırıne kaypak dıyor..neden bahsedıyosun?? ayrıcada artık satın su arabaları yeterı kadar pıyasa yaptırdınız bulun bı ıkı ordek de yollayın gıtsın...Mesajların bir kısmını gördüm bir kısmınıda adı üstünde silindiği için görmedim ! Arabayı nezaman satacağımı sanamı soracam sen nesin bi anlat hele ? Sen satsana o yürümeyen viteğini ? sende iyi kötü piyasa yaptın sağa sola sataşarak her yeni gelen üyeye bişeyler diyerek tanıttın kendini .. Sen oturduğun yerde otur ! Aklını başına topla tünay yoksa alırım o aklını ve ciddiyim ! Bu klavyeden sallamaya benzemez ! abimin dialogu kimle nedir ne boyuttadır beni ilgilendirmez bana sataşanı beni üzeni ciddi üzerim..Bunu meydan okuma olarak kabul etmeyin bu şahsa yapılan sataşmaya verilen harbi bir cevaptır..

TünayK
23-06-2008, 11:10
Mesajların bir kısmını gördüm bir kısmınıda adı üstünde silindiği için görmedim ! Arabayı nezaman satacağımı sanamı soracam sen nesin bi anlat hele ? Sen satsana o yürümeyen viteğini ? sende iyi kötü piyasa yaptın sağa sola sataşarak her yeni gelen üyeye bişeyler diyerek tanıttın kendini .. Sen oturduğun yerde otur ! Aklını başına topla tünay yoksa alırım o aklını ve ciddiyim ! Bu klavyeden sallamaya benzemez ! abimin dialogu kimle nedir ne boyuttadır beni ilgilendirmez bana sataşanı beni üzeni ciddi üzerim..Bunu meydan okuma olarak kabul etmeyin bu şahsa yapılan sataşmaya verilen harbi bir cevaptır..

yurumeyen vtec???hahaha komık olmus...

kendımı tanıtmama hıc ıhtıyacım yok emn ol!!!

bı gelıp aklımı alsana ya nolur cok rıca edıyorum senden....

geldıgınde uzebılırsın de...

sahsına satasma yapmısım???enteresan bız senle aynı galaksıdemıyız yaw???

EvrenCan_RS
23-06-2008, 11:14
yurumeyen vtec???hahaha komık olmus...

kendımı tanıtmama hıc ıhtıyacım yok emn ol!!!

bı gelıp aklımı alsana ya nolur cok rıca edıyorum senden....

geldıgınde uzebılırsın de...

sahsına satasma yapmısım???enteresan bız senle aynı galaksıdemıyız yaw???Azcık delikanlı ol ! Her tartışmanın içine dalma sazan gibi ! Elalemin arabasını satıp satmayacağına kadar bulaşma herşeye ! Başka uğraşın yokmu arkadaşım ?
yürümeyen vtec lafını senden duydum megane'a geçilmişsin o meganıda clio rs geçmiş sende yazmışsın bumu beni geçen vs. diye yoksa sallamam boşa ! Sıktığım zaman hedefi bulmalı !

TünayK
23-06-2008, 11:18
sen sızın ekıbın en tuhafıymıssın hakkaten...ne oldugunu bılmeden yurumeyen damgasını basmıssında...ben o meganında clıonunda sızın typrında ıcınden gerecım buna emın ol..ıstedıgınız kadar nos basabılırsınız...hatta bende her boy nos jetı var lazım olanlardan yollarım rahat ol...ayrıca emın ol cok ısım var ama arada senın gıbılere bulasıp kafa dagıtıyorum(soner abı spec:))...

EvrenCan_RS
23-06-2008, 11:22
sen sızın ekıbın en tuhafıymıssın hakkaten...ne oldugunu bılmeden yurumeyen damgasını basmıssında...ben o meganında clıonunda sızın typrında ıcınden gerecım buna emın ol..ıstedıgınız kadar nos basabılırsınız...hatta bende her boy nos jetı var lazım olanlardan yollarım rahat ol...ayrıca emın ol cok ısım var ama arada senın gıbılere bulasıp kafa dagıtıyorum(soner abı spec:))...Beni ekip mekiple karıştırma rica edecem senden ! Typerın içinden geçerken yavaş geç bozulmadan son hali ile yüzünü bir göreyim;)
Nosu posu sizin tayfa daha iyi bilir,bir araştır sen ;)
Megane geçilme olayını sen yazmışsın sonrada sildirmişsin şimdi gözüne sokamayacağım,..
Soner abiyi biz biliyoz sataşır takılır vs.ama nerde duracağını iyi bilir,bizde ona göre onun şahsına hakaret etmeyiz..
Ayrıca kafa dağıtmak için başka yöntemler var takılalım senle;)

TünayK
23-06-2008, 11:26
okudugunu bıle anlamıyosun malesef...megane konusunu ne sıldırecem ben sız hayal dunyanızla yasayın arada kol falan cıkartın...hahahhahaha....bız nos bastıgımız arabada bastıgımız solerız sen kendınle karıstırma bızı...ole delıkanlılık laflarıda agzına hıc yakısmıyor bunuda bıl....hade sana kolay gelsın bırader...

SONE-R
23-06-2008, 11:29
Soner abiyi biz biliyoz sataşır takılır vs.ama nerde duracağını iyi bilir,bizde ona göre onun şahsına hakaret etmeyiz..

evren senin haberin yok sanırım, artık abin ve ekibiyle muhattap olmuyorum, o nedenle bir daha ismimi yazmazsan sevinirim... ;)

tool
23-06-2008, 11:30
okudugunu bıle anlamıyosun malesef...megane konusunu ne sıldırecem ben sız hayal dunyanızla yasayın arada kol falan cıkartın...hahahhahaha....bız nos bastıgımız arabada bastıgımız solerız sen kendınle karıstırma bızı...ole delıkanlılık laflarıda agzına hıc yakısmıyor bunuda bıl....hade sana kolay gelsın bırader...

megane konusunda tunay'dan herhangi bir istek olmamistir ayrica konu yada mesaj silinsin diye ;)

EvrenCan_RS
23-06-2008, 11:31
okudugunu bıle anlamıyosun malesef...megane konusunu ne sıldırecem ben sız hayal dunyanızla yasayın arada kol falan cıkartın...hahahhahaha....bız nos bastıgımız arabada bastıgımız solerız sen kendınle karıstırma bızı...ole delıkanlılık laflarıda agzına hıc yakısmıyor bunuda bıl....hade sana kolay gelsın bırader...Aradan kol çıkartırız dikkat et ;) Nos ağzından düşmüyor maşallah,bize atıfta bulunuyosan küme düşersin.Delikanlılık laflarının kimin ağzına yakışmadığı senin şu ruh halinden belli zaten..Sen ezikspec devam et..
Hade ben çıkıyom sanada kolay gelsin döndüğümde bakalım ne yazmış olacaksın..

EvrenCan_RS
23-06-2008, 11:32
evren senin haberin yok sanırım, artık abin ve ekibiyle muhattap olmuyorum, o nedenle bir daha ismimi yazmazsan sevinirim... ;)İstanbuldayım bazı şeylerden haberim yok,
Muattap olmadığın sürece seni sevindiririm;)

EvrenCan_RS
23-06-2008, 11:33
megane konusunda tunay'dan herhangi bir istek olmamistir ayrica konu yada mesaj silinsin diye ;)Ben görmedim mesajıda silindiğinide izo dedi yazdı ve silindi diye..

TünayK
23-06-2008, 11:34
Aradan kol çıkartırız dikkat et ;) Nos ağzından düşmüyor maşallah,bize atıfta bulunuyosan küme düşersin.Delikanlılık laflarının kimin ağzına yakışmadığı senin şu ruh halinden belli zaten..Sen ezikspec devam et..
Hade ben çıkıyom sanada kolay gelsin döndüğümde bakalım ne yazmış olacaksın..

en son bırısı yıne bu forumda bana ezık demeye calısmıstı karsımda nasıl ozur dıleyecegını bılememıstı ama ben senden ole bırsey beklemıyorum...cunku senın gıbı capsız adamlarla harcanan vakte yazık buda benım sen ve tayfana karsı olan son postumdur...sızı sefıl ve karaktersız hayatınızla basbasa bırakıyorum...

EvrenCan_RS
23-06-2008, 11:37
Biz çapsızız ama senin çapın kadar yürek var bizde işkembe değil..
bizi bize bırak ulu tünay ..senin karşında özür dileyende senden ezikmiş onada yazık..bende sana son mesajı atıyom..

SONE-R
23-06-2008, 11:52
İstanbuldayım bazı şeylerden haberim yok,
Muattap olmadığın sürece seni sevindiririm;)

bende seni sevindiririm, allaha yakın bana uzak olun bundan sonra :heyoo:

deathofacar
23-06-2008, 12:31
kurtlar vadisi sezon finali evvel ki hafta değil miydi???

Fır@t
23-06-2008, 14:04
abooo hararet 100'ü aşmışşş :eek:

EEE
23-06-2008, 14:57

Birader kımlerın ne yaptıgı ortada kımseyı kımseye dusurdugumuz yok ..dusenler bız olmadan bırbırınıe sardı zaten sılınenlerden haberın olmadıgından bu cıkısın yaptın sanırım...önemli degıl ama

chiefkadir
23-06-2008, 16:30
masalah songaz devam hadi bakalım nereye kadar,ikigun girmedik yine dip yapmıs..yaa arkadas bu nedir anlamadım gitti..birileri net uzerinden kahkaha atacak,zevk alacak diye dustugumuz hale bak..amerikadan almanyaya konyadan kenyaya okuyan hayrete dusuyodur,nedir sizi bizim ustumuze salan ?(kimler ustune alacagını iyi biliyo) sizlerin arabasına,sahsına,yaptıklarına lafmı diyoruzda bu sekilde davranıyosunuz ? Bir arkadas artık muhattap olmam diyor allah ondan razı olsun,lutfen diger arkadas ve o tarz davrananlar sizde bulasmayın kapansın bu muhabbet

MaG
23-06-2008, 17:47
:) yorum sadece

senna
23-06-2008, 18:10
konuyu kilitliyorum başka bi konuda görüşmek üzere