PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çin Uçak bileti hakkında

Zorbey
20-08-2013, 21:45
İyi akşamlar. Çin'in Tianjin bölgesinde 6 aylık dil kursu bursu kazandım. Ancak uçak biletleri birazcık anasının nikahı.uygun fiyat verebilecek bildiğiniz firma,internet sitesi vb. var mı ? :)

Bileti aldım herkese teşekkür ederim. :) skyscanner sağolsun

DERAN_TUYNER
20-08-2013, 22:22
0 (533) 473 45 33 kemal ak Biletci
0 (536) 477 33 81 Hasan Alikan Vızecı
Numarayı Derandan aldım dersin yaklaşık on yıldır bizim şirketin islerini yapıyorlar konularında uzmanlar

McS_R53
20-08-2013, 22:30
kayak.com 'a fln baktın mı en uyguna oradan bulabilirsin.

turbo&quattro
20-08-2013, 22:33
Reise und Hotel buchen sowie billig Fliegen - Urlaub mit Expedia.de (http://www.expedia.com) dan aliyorum biletlerimi arastirmalarima gore en uygunu.

G_TT_I
20-08-2013, 22:50
2 ayda bir çine uçan biri olarak takip et tek yol thy, gideceğin yolun uzaklığını unutma en uçuz bulacağın bilet öyle yarı yarıya olmayacak, Arap ülkelerinden aktarma ile 20 saat aktarma ile geldim, havaalanları çok kötü internet yetersiz alanda kaldığım saatler yüzünden 600tl turkcell faturası ödedim,
Yanlış hatırlamıyorsam git gel 1500e direk uçuş thy almıştık, Çin içinde aktarma al ama onun dışında uğraşma,
Hediye kursunu iyi araştır, bizim çok iyi bildiğimiz dil okulları var ef vs. Birde saçma sapan yerler var.

Zorbey
20-08-2013, 23:56
0 (533) 473 45 33 kemal ak Biletci
0 (536) 477 33 81 Hasan Alikan Vızecı
Numarayı Derandan aldım dersin yaklaşık on yıldır bizim şirketin islerini yapıyorlar konularında uzmanlar

yarın görüşüyüm teşekkür ederim :)

Zorbey
20-08-2013, 23:59
kayak.com 'a fln baktın mı en uyguna oradan bulabilirsin.

baktım biraz daha uygun arıyorum bulamazsam buraya başvurcam

Zorbey
21-08-2013, 00:00
Reise und Hotel buchen sowie billig Fliegen - Urlaub mit Expedia.de (http://www.expedia.com) dan aliyorum biletlerimi arastirmalarima gore en uygunu.

evet fiyat uygun gözüküyor bakıyorum teşekkürler :)

Zorbey
21-08-2013, 00:02
2 ayda bir çine uçan biri olarak takip et tek yol thy, gideceğin yolun uzaklığını unutma en uçuz bulacağın bilet öyle yarı yarıya olmayacak, Arap ülkelerinden aktarma ile 20 saat aktarma ile geldim, havaalanları çok kötü internet yetersiz alanda kaldığım saatler yüzünden 600tl turkcell faturası ödedim,
Yanlış hatırlamıyorsam git gel 1500e direk uçuş thy almıştık, Çin içinde aktarma al ama onun dışında uğraşma,
Hediye kursunu iyi araştır, bizim çok iyi bildiğimiz dil okulları var ef vs. Birde saçma sapan yerler var.

Hediye kursu değil. Hanban enstitüsü burs sınavı yaptı o sınavı kazanıp burs haketmişim :) odtü destekli bir burs :)

turbo&quattro
21-08-2013, 00:21
Uzun mesafelerde aman aman fark yoksa non stop al mutlaka. Havalimani degistirme, aktarma, bekleme o bu cok stresli . İki hafta once Tr den buradaki evime 22 saatte geldim bi daha tovbe:)
Thy biletlerini expedia uzerinden alabilirsin thy nin kendi sitelerinden daha ucuza satiyorlar.

ruudvan
21-08-2013, 00:44
One way price for 1 traveler, including taxes and fees: $10,725.84

You'll always get the best price. We guarantee it.
Free Cancellation within 24 hours of booking!

bu parayı ucak biletine veren çini satın alıp gelmesi lazım.
bide bilet sitesii dalga geçer gibi en iyi fiyatı biz veririz demiş :D

valla çine gidene Allah kolaylık versin :D
en faiş fiyat buydu

DERAN_TUYNER
21-08-2013, 01:24
One way price for 1 traveler, including taxes and fees: $10,725.84

You'll always get the best price. We guarantee it.
Free Cancellation within 24 hours of booking!

bu parayı ucak biletine veren çini satın alıp gelmesi lazım.
bide bilet sitesii dalga geçer gibi en iyi fiyatı biz veririz demiş :D

valla çine gidene Allah kolaylık versin :D
en faiş fiyat buydu

Ben ortalama 45 günde bir gidiyorum 15 gun kalıyorum 900tl yede bilet aldığım oldu 2500 e de ama genelde 1200 1500 arası Thy hep nonstop sangay
Aktarma bende tavsiye etmem o senin baktığın first class olabilir business bile 4000 kusur civarı genelde

turbo&quattro
21-08-2013, 02:17
One way her zmaan round trip ten pahali oluyor . İki hafta sonrasi icin Tr ye geliyorum one way $1900 round trip $750 aldim . 10 kusur bin dolar biraz fazla olmus :)

kelalper
21-08-2013, 07:26
kardeşim gidin düzgün bi firmadan alın 10 saat uçacaksınız. THY nin ekonomi bileti bana ızdırap gelio o kadar mesafe için. Ekimde Shangai a uçucam gene şimdiden kara kara düşünüyorum.

G_TT_I
21-08-2013, 08:51
Thy sh uçuşu her gün var ve hep aynı saat, bilet fiyatlarıda hep aynı çıkar, 1 pahalı 1 ucuz ama bilet aldıktan sonra puanlar ile ekonomiyi hemen bir üste taşırsın zaten 25.ooo mil veriyor sanırım :)

Eğer çok kasıcam dersen air china'dan bilet al, staraliance üyesi zaten ortak uçuş gene thy ile uçarsın ama bilet biraz daha uygun çıkabilir.

Thy'de Miles kartım olduğu için ben epey kg taşıyabiliyorum ama normal yolcu 20kg, Arap hava yollarında 50kg :)
Gidiş geliş arasında bile 1 saat oynuyor bu benim gözüme batar halde oyüzden akıllı seçim yap.

Başarılar :)

Kaan
21-08-2013, 09:14
biraz ucuz arıyorsan Emirates'e bak istanbul dubai ordan çin uçarsın emirates te uygun fiyata bilet var.

XoR
21-08-2013, 09:17
Thy sh uçuşu her gün var ve hep aynı saat, bilet fiyatlarıda hep aynı çıkar, 1 pahalı 1 ucuz ama bilet aldıktan sonra puanlar ile ekonomiyi hemen bir üste taşırsın zaten 25.ooo mil veriyor sanırım :)

Eğer çok kasıcam dersen air china'dan bilet al, staraliance üyesi zaten ortak uçuş gene thy ile uçarsın ama bilet biraz daha uygun çıkabilir.

Thy'de Miles kartım olduğu için ben epey kg taşıyabiliyorum ama normal yolcu 20kg, Arap hava yollarında 50kg :)
Gidiş geliş arasında bile 1 saat oynuyor bu benim gözüme batar halde oyüzden akıllı seçim yap.

Başarılar :)

Ben SH giderken Ist - Bej THY ile uçtum Bej - Sh parkurunu Air China ile gittim hiç sıkıntı yaşamadım. 2,5 saat falan sürdü Air China uçağı. Toplamda gidiş dönüş 1003 Dolara aldım bileti.

Günstige Flüge mit Skyscanner.de finden - Alle Billigflüge im Vergleich! (http://www.skyscanner.com)

G_TT_I
21-08-2013, 09:33
Ben SH giderken Ist - Bej THY ile uçtum Bej - Sh parkurunu Air China ile gittim hiç sıkıntı yaşamadım. 2,5 saat falan sürdü Air China uçağı. Toplamda gidiş dönüş 1003 Dolara aldım bileti.

Günstige Flüge mit Skyscanner.de finden - Alle Billigflüge im Vergleich! (http://www.skyscanner.com)

Ortak uçuş olduğu için çine kadar thy sonrasındaki aktarmada air china oluyor, bana 1 kere yemekler aynı denk geldi hangisinde hatırlamıyorum, uçak çok beklediği için böyle oldu filan denmişti,
Ama ortak uçuş bazen zulüm oluyor. Bileti thy kesiyor ama taşımayı air chine, Çin bölgesi aptal kaynadığı için bizim biletimiz değil thy bankosuna gidin filan diyor, 3 saat önceden gittiğim uçuşumu bu yüzden kaçırdım, sanırım tr ile geç bir saate denk geldim acentam kapalıydı.
2 kişi yeni bilete 5000usd çıkardılar ve alanda 8 saat kadar kaldım en son Çin yetkilisini bankonun arkasından tutup ön tarafa alınca 1 saat sonraki uçuşa yer verdiler ama 300tl gibi fark ödedik, tabi bu farka bilet kesilmediği için acenta şirket vs. geri alamadım.

XoR
21-08-2013, 09:41
Ortak uçuş olduğu için çine kadar thy sonrasındaki aktarmada air china oluyor, bana 1 kere yemekler aynı denk geldi hangisinde hatırlamıyorum, uçak çok beklediği için böyle oldu filan denmişti,
Ama ortak uçuş bazen zulüm oluyor. Bileti thy kesiyor ama taşımayı air chine, Çin bölgesi aptal kaynadığı için bizim biletimiz değil thy bankosuna gidin filan diyor, 3 saat önceden gittiğim uçuşumu bu yüzden kaçırdım, sanırım tr ile geç bir saate denk geldim acentam kapalıydı.
2 kişi yeni bilete 5000usd çıkardılar ve alanda 8 saat kadar kaldım en son Çin yetkilisini bankonun arkasından tutup ön tarafa alınca 1 saat sonraki uçuşa yer verdiler ama 300tl gibi fark ödedik, tabi bu farka bilet kesilmediği için acenta şirket vs. geri alamadım.

Talishsizliğin son noktası olmuşsun :D Bana extra 53 kg bagajdan fena sapladılar Pekinde sadece. Bunun dışında sıkıntı olmadı :) Air China uçağının leş gibi kokmasını ayrı tutarsak tabi :D

altima
21-08-2013, 09:55
üstad selam.

gidiş tarihini bilmediğim için kafan 2 eylul yazıp fiyatları araştırdım.

en ucuz sadece gidiş fiyatın 1001 TL vergiler dahil..

araştırdıgım program skyscanner.com guzel bir yazılımdır..

burdan bakabilirsin. android ve IOS versiyonlarıda mevcut cok guzel bir yazılım.

tşk
Rıdvan.

zgnn
21-08-2013, 10:45
Bende pekine dil eğitimine gidiyorum. Thy'den bileti premium economy sınıfnda 2.350 ye aldım aktarmasız. Airchina vs vs de vardı uygun fiyatlara ama ilk etapta bildiğim firmayla gitmek istedim. Ucuz Uçak Bileti Skyscanner (http://www.skyscanner.com.tr) ye bak istersen bide

G_TT_I
21-08-2013, 12:24
Talishsizliğin son noktası olmuşsun :D Bana extra 53 kg bagajdan fena sapladılar Pekinde sadece. Bunun dışında sıkıntı olmadı :) Air China uçağının leş gibi kokmasını ayrı tutarsak tabi :D

Pis Çinliler maalesef baharatlara bayılıyor, ama Hint uçağından iyidir, hele çocuk olursa sıkıntı.

Uzak yola gidecekler uçuzcu sitelere çok dikkat etsin,
Bileti Almanya'dan bir siteden alıyorsunuz, ortak uçuş ise ana taşıyıcı firma farklı, yani ortada 3 farklı yerel saat oluyor tek telefonla halledilebilir şey ofislerin farklı anlarda kapalı olduğu için çözüm olmuyor.

Valiz için ben git gel Thy'nin görevlisine kankiş oldum, tek valiz 50kg geldi, 2 tane vardı, el valizi 12kg ama hep benim eşyalarım, total 1000tl ödedim,
1 uçuşumda genç birine denk geldim basın kartı vardı 4 yolcunun ekstra valizlerini aldı hiç para almadılar :)