PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Toyota T sport Sorgu

s2kfreak
23-08-2013, 00:06
selam arkadaslar bu t sporttu bılen varmıdır acaba sahıbı buradanmıdır.

Connecting site... (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-acil-fiyat-dustu-turkiyede-tek-t-sport-corolla-109389845/detay)

Can's
23-08-2013, 00:23
burda degıl ama benım tanıdıgım bırı sahıbı aracıda bılıyorum az cok yardımcı olurum

GÖKTÜRK
23-08-2013, 00:25
arabanın görünüşü baya iyi gördüğüm en iyi t sport

Can's
23-08-2013, 00:30
arabanın görünüşü baya iyi gördüğüm en iyi t sport
kac tane gördün ? zaten bundan temizini ilankarda görmek zor :)

MazdaSpeed
23-08-2013, 00:31
selam arkadaslar bu t sporttu bılen varmıdır acaba sahıbı buradanmıdır.

Connecting site... (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-acil-fiyat-dustu-turkiyede-tek-t-sport-corolla-109389845/detay)

Arac sahibi benimde tanıdıgım baya temiz bi arac ilgileniyosan kaçırma bence

GÖKTÜRK
23-08-2013, 00:57
kac tane gördün ? zaten bundan temizini ilankarda görmek zor :)

gördüklerim arasında en iyisi :) ben sadece fikrimi belirttim :icon_tup:

Can's
23-08-2013, 01:00
gördüklerim arasında en iyisi :) ben sadece fikrimi belirttim :icon_tup:

bende bilgi sahibi yaptım :icon_tup:

GÖKTÜRK
23-08-2013, 01:01
bilgiye ihtiyacım olduğunu nerden çıkardınız :icon_tup:

Can's
23-08-2013, 01:03
bilgiye ihtiyacım olduğunu nerden çıkardınız :icon_tup:

pmden yaz ne yazıcaksan kardes konuyu kırletme ;)

GÖKTÜRK
23-08-2013, 01:04
benim yazacak bişeyim yok , kardeşiniz de değilim , bilgiye ihtiyacı olanlara bilginizi verin bana sataşacağınıza ;)

mert1612
23-08-2013, 08:28
tramerde 600 tl gibi bişey çıkıyodu sadece bence ilanlar arasında en iyisi

Can's
23-08-2013, 13:35
Tramerde cikmasinin nedeni bir onceki yani ilk sahibiyle alakali yasli bir amcaydi ilk sahibi benim bildigim boya yoktu yada tek parcada boya vardi sahibindendeki en temizi oldugu kesin o paralarada alinir

tolgaaydın
31-08-2013, 20:50
Arkadaşlar Merhaba, yeni bir konu açıp kirlilik yaratmak istemedim. Aşağıdaki araç hakkında bilgisi olan varmı? Corsa D aracım ile takas etmek istiyor. Biraz araştırdım araç hakkında iyi yorumlarda var kötü yorumlarda. Linkteki araç hakkında bilgisi olan varmı acaba? Yardımlarınızı bekliyorum ve teşekkür ediyorum.

Connecting site... (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-servis-bakimli-t-sport-132025555/detay)

Can's
31-08-2013, 20:52
kotu yorumlar neler ıyı yorumlar neler ?

tolgaaydın
31-08-2013, 21:07
kotu yorumlar neler ıyı yorumlar neler ?

şanzımanda kronik sorunlar olduğu, yağ pompası yüksek devirlerde yağlamayı kestiği ve nedense okuduğum yorumlardan sürekli dışlama ve kötüleme var. T-sport yerine 206RC ve RS alınabilir tarzından araçlar alınabilir gibisinden yorumlar vardı.

İyi yorumların çoğunu sizin açtıgınız roll videolarında okudum, ve hepsini izledim. ufak işlemlerle güzel sonuçlar alındığı, kalite konfor güvenlik olarak iyi olduğunu okudum

efe_
31-08-2013, 21:17
Bence bundan ziyade kazasız,düzgün t-sport varmı sorusunu sormalı diye düşünüyorum

Can's
31-08-2013, 21:17
valla sanzıman da sorun olması ımkansız kasap olman lazım sıkıntı cıkarması ıcın yag pompası kesınlıkle sıkıntı 60-70 bınde degıstırılme taraftarıyım çünkü yag pompasının içindeki mekanizma sürtünerek çalıştgı için bir sure sonra aşınmalar başlıyor ve basınc kaybı oluyor motor direk yatak sarıyor o saydıgın araçlar yanına yaklasamaz kalıte hız konfor olarak imkansız yürütmeyı bilmeyenlerin elinde oldugu için araç yürümüyor sanıyorlar hatta deneyen yok bu aracı benım arabamda sadece fıltre egsoz headers var ben cok aracla denedım en son denememde sandık motoru olan yürürü iyi olan ep3 typer ile yanyana gidiyordum ssr headers filtre egsoz vardı onda da kısacası kompresyon olcumune sokulup degerler iyi çıkarsa alınır yag pompası değiştirilicek gazlamaya devam edilicek cok basıt motoru cok saglam kesınlıkle kapagı blogu cok ama cok saglam nerden biliyorsun dersen 130 bındeyken aracım komresyon ölçtüm cıkan deger 215-215-215-213 psi cıktı bu degerın yavas yavas indiğini düşünürsek km yaptıkca yıpranma olarak fabrıkanın kabul degeri 165 psi olması lazım o degere inmesi 250 bini bulur düzgün bakım yapılırsa dediğim gibi sen araştır hesap yap hangısı daha zevkli bu fiyatlarada bu zevkte bir araç alabılmen mumkun mu düşün karar ver

Can's
31-08-2013, 21:18
Bence bundan ziyade kazasız,düzgün t-sport varmı diye sormalı diye düşünüyorum

var oda bende ömürlük :) sandık motorumuda getirdim cillop matkap testere bakalım nasıl olucak :)

BerkayKamaci
31-08-2013, 21:23
Can ilandaki araba corsayla takas ediyormuş ben mi yapışsam :D

tolgaaydın
31-08-2013, 21:40
valla sanzıman da sorun olması ımkansız kasap olman lazım sıkıntı cıkarması ıcın yag pompası kesınlıkle sıkıntı 60-70 bınde degıstırılme taraftarıyım çünkü yag pompasının içindeki mekanizma sürtünerek çalıştgı için bir sure sonra aşınmalar başlıyor ve basınc kaybı oluyor motor direk yatak sarıyor o saydıgın araçlar yanına yaklasamaz kalıte hız konfor olarak imkansız yürütmeyı bilmeyenlerin elinde oldugu için araç yürümüyor sanıyorlar hatta deneyen yok bu aracı benım arabamda sadece fıltre egsoz headers var ben cok aracla denedım en son denememde sandık motoru olan yürürü iyi olan ep3 typer ile yanyana gidiyordum ssr headers filtre egsoz vardı onda da kısacası kompresyon olcumune sokulup degerler iyi çıkarsa alınır yag pompası değiştirilicek gazlamaya devam edilicek cok basıt motoru cok saglam kesınlıkle kapagı blogu cok ama cok saglam nerden biliyorsun dersen 130 bındeyken aracım komresyon ölçtüm cıkan deger 215-215-215-213 psi cıktı bu degerın yavas yavas indiğini düşünürsek km yaptıkca yıpranma olarak fabrıkanın kabul degeri 165 psi olması lazım o degere inmesi 250 bini bulur düzgün bakım yapılırsa dediğim gibi sen araştır hesap yap hangısı daha zevkli bu fiyatlarada bu zevkte bir araç alabılmen mumkun mu düşün karar ver

toyota corolla daha önce kullanmadığım ve düşünmediğim bir araç. böyle bir takas teklifi gelincede araştırdım ve muallaktayım şuan. eğer iş almaya kadar gelirse her zamanki gibi a'dan z'ye birkaç yere gösteririm tabiki. linkteki araç hakkında bilginiz varmı peki?

Can's
01-09-2013, 15:49
toyota corolla daha önce kullanmadığım ve düşünmediğim bir araç. böyle bir takas teklifi gelincede araştırdım ve muallaktayım şuan. eğer iş almaya kadar gelirse her zamanki gibi a'dan z'ye birkaç yere gösteririm tabiki. linkteki araç hakkında bilginiz varmı peki?

araç orjınalden bıraz uzak sacma sapan stop ızgara marspıyel vs takılı zaten bu ve bunun gıbı 3-4 arac nette yıllanmıs araclar yanı 23 taneden bu 4-5 ı hep sahıbınden de bu aracların temızıne sahıp olanlarda satmıyor kolay kolay.
aracta sandık motor vardı jantmax cem abının eskı aracı ondan sonra 2 el degıstırdı, temız ıcı dısında boya var degısen yok sanırım bakmak gerek sacma sapan stoplar marspıyel ızgara spoıler fln takılmıs onları sokup orjınallerı ıle degıstırırsen cok daha ıyı olur aracta bırde sıfır sandık motor var motordan yana hıc sıkıntı olucagını sanmıyorum aklıma gelenler bunlar

atituti
01-09-2013, 15:52
bitane çekmeköyde galeride vardı t sport yanına gidip incelememiştim ama diri duruyodu füme renk jantları siyah boyalıydı sanırım

EREN34
01-09-2013, 15:52
Birde Kavacık'ta bir sokakta var. 60 bin küsür km'de boyasız siyah. 45li yaşlarda bir abimiz kullanıyor. Çok istedik sat diye ama satmadı. Satmayacak....

Can's
01-09-2013, 15:56
bitane çekmeköyde galeride vardı t sport yanına gidip incelememiştim ama diri duruyodu füme renk jantları siyah boyalıydı sanırım

suan 21 e satıılık alkollu gitsem almam :)

tolgaaydın
01-09-2013, 17:06
araç orjınalden bıraz uzak sacma sapan stop ızgara marspıyel vs takılı zaten bu ve bunun gıbı 3-4 arac nette yıllanmıs araclar yanı 23 taneden bu 4-5 ı hep sahıbınden de bu aracların temızıne sahıp olanlarda satmıyor kolay kolay.
aracta sandık motor vardı jantmax cem abının eskı aracı ondan sonra 2 el degıstırdı, temız ıcı dısında boya var degısen yok sanırım bakmak gerek sacma sapan stoplar marspıyel ızgara spoıler fln takılmıs onları sokup orjınallerı ıle degıstırırsen cok daha ıyı olur aracta bırde sıfır sandık motor var motordan yana hıc sıkıntı olucagını sanmıyorum aklıma gelenler bunlar

2007 yılında sıfır sandık motor takılmış. 2.000km önce sıfır piston, gömlek, s2000 yağ pompası vs. getirtmiş oem olarak. bursada cem usta toplamış. Bugün aradı konuştuk söylediğine göre yakıttan şikayetçi. şuan iş yerindeyim çıkınca sizi aramak istiyorum :)

Can's
01-09-2013, 17:41
2007 yılında sıfır sandık motor takılmış. 2.000km önce sıfır piston, gömlek, s2000 yağ pompası vs. getirtmiş oem olarak. bursada cem usta toplamış. Bugün aradı konuştuk söylediğine göre yakıttan şikayetçi. şuan iş yerindeyim çıkınca sizi aramak istiyorum :)

yanlısın vardır s2000 yag pompasının olmasına ımkan yok sogutucu bır ıhtımal ama sogutmayla ılgılı sıkıntı yok kı kendı sogutucusu yeterlı oluyor fazlasıyla, yag pompası ıflas edınce yatak sardıgı ıcın bunu yag cok ısındı o yuzden boyle oldu dıye dusunceye kapılmıslardır bu yuzden boyle bır yol ızlemıslerdır dıye dusunuyorum cunku tek sıkıntı yag pompası oda ;
bu mwr yuksek basınclı pompadan alıcaksın dıslılerı asınmıycak asınınca basınc kaybı oluyor dogal olarak ve yatak sarıyor arac yada orjınal pompayı 50-70 bın km arası en gec degiştiriceksin
http://j1309.hizliresim.com/1f/1/s5dnc.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

tuner faruk
01-09-2013, 22:11
Can yakıt ortalaman nedir?

Can's
01-09-2013, 22:26
Can yakıt ortalaman nedir?

Bir kere ortalama kastim oda 5.6 idi ama 80i gecmedim genelde denemeden denemeye kullandigim icin 30-40koyuyorum kumburgaz yapip geliyorum yetiyor denemelerde bence yakit iyi

typh10
02-09-2013, 09:02

Gidip bakmışlığım var bu araca, bilgiler aynen doğrudur.Fiyat bana göre yüksek, 22 Bine aldı bir önceki sahibi.(İstanbuldaki son sahibi)

Can's
02-09-2013, 12:56
Gidip bakmışlığım var bu araca, bilgiler aynen doğrudur.Fiyat bana göre yüksek, 22 Bine aldı bir önceki sahibi.(İstanbuldaki son sahibi)

o farklı iş aynı arabadan 22 ye olupta temızı 40 bıne olabılıyor mesela ben 40 dan asagı vermem hakkı o benım arabamın ama baskası kaca verır beni ilgilendırmez :)

OnurD.
03-09-2013, 10:21
Milas'ta vardı bitane galerimidir otoyıkamamıdır bilmem ama bir dükkanda duruyor. Kesicide geziyor habire canını alıyorlar arabanın. Yağ pompasının 60binde falan değişmesinin gerekebileceğinden haberleri olduğunuda sanmıyorum.
Hazır konusu açılmışken araştıranlara bilgi olsun diye yazmak istedim.

srt
24-06-2015, 19:09
Konuyu biraz hortlatmış olacam ama arac hakkında bilgisi olan var mı?
Connecting site... (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-t-sport-217995463/detay)

Can's
24-06-2015, 19:34
Konuyu biraz hortlatmış olacam ama arac hakkında bilgisi olan var mı?
Connecting site... (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-t-sport-217995463/detay)

aracın durusundan bellı degıl mı :) ne oldugu baska bır t sport bak kendıne bence ordakı yazdıkları dogru ama kasa derbeder

srt
24-06-2015, 20:51
Aslinda evet cok yorgun duruyor ama motor yeni falan olmasi artı gibi dusundum sonra vazgectim :)daha oncede mugladaymis sanirim yukardaki bahsedilen aracla aynisi :)

F4R
24-06-2015, 22:03
Hocam sahibi ile sanayide ayni ustaya gidiyoruz, bikac kez denk geldik bakim sirasinda. Sahibi 30lu yaslarda aile babasi, gazlamayla felan isi olmaz, tamamen keyfi almis arabayi, konusursaniz anlarsiniz zaten. Arac konusunda ise bildigim kadariyla motor serviste toplandi, belirttigi gibi japonyadan siparis ettiler blogu felan sanirim. Tam detayini bilmiyorum ama tahminim herseyi faturalidir serviste oldugu icin. Duzgun bakiyor arabasi arabasina.

Dusenceniz ve imkaniniz varsa gidip bakin, baktirin. Soylediklerime itimat etmeyin 1 yil once gordum en son. Yardim amacli yazdim, almak gibi bir niyetiniz varsa kesinlikle detaylica baktirin.

srt
24-06-2015, 22:59
Niyet var tabiki detaylı bir şekilde bakmak lazım. Bilgi için çok teşekkür ederim. Bursada gosterilebilecek tavsiyesi var mıdır peki?

Can's
24-06-2015, 23:32
Niyet var tabiki detaylı bir şekilde bakmak lazım. Bilgi için çok teşekkür ederim. Bursada gosterilebilecek tavsiyesi var mıdır peki?

Motor olarak tek yapman gereken kompresyon testine sokmak kasa olarak birsey deyemem ama eksigi cok dedigim gibi