PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Astra Coupe Turbo Dynosheet

KA®ANLIK
29-08-2013, 20:38
Araç: Opel Astra Coupe Turbo
Motor: Z20LET ( 192hp )

Dr. Ecu Remapping
OEM Z20LET Motor (rebuilded)
OEM Z20LEH OPC/VXR Turbo (K04-049)
Port-Polished Cylinder Head ( Opel Tech Service )
Z20LEH Injectors ( 470cc )
Front Mount Intercooler Kit
AEM Water Methanol kit
70mm Downpipe, 60mm Stainless Exhaust System ( Opel Tech Service )

97 octane,
1.4bar peak, 1.1bar cont.

http://www.techopel.com/images/projects/34TE1122/astra_coupe_turbo_opc_dynodynamics.jpg

285hp 400nm @DynoDynamics...

KA®ANLIK
30-08-2013, 07:45
Herkesten önce yazmak lazım;

Bu spec lerde, alınan bu güç gerçekten beni çok tatmin etti... Beklentilerimin üstünde oldu açıkçası...

Bu arabadan bu güçler çıktıysa bazı "sorunlular" var tabiki :)
en başta Opel Tech Service - Selim Usta... Kanka adamsın, elini değdirdiğin belli oluyor bertoneye :) Sen olmasan olmazdı...

e tabiki biz yumurtayı dölledik, doğumu da Özgünün sihirli ellerine bıraktık, o kaç beygir verirse o diyerekten :)
Çok uğraştın Özgünüm, gerçekten dediğim gibi beklentilerimin de üzerinde oldu "yine" :)
tabiki sayende... ellerine sağlık... :icon_tup:

ofli
30-08-2013, 07:47
maşallah engin çok güzel sonuç çok eğlenceli olmuştur. Darısı başıma :D

aliergun
30-08-2013, 13:31
hayırlı olsun güzel güç almışşsınız :) ustamında, özgün abininde ellerine sağlık :)

KSE71
30-08-2013, 13:46
İşte beklediğim proje yaa, maşallah Engin abi. Hep düşünüyodun yapalım yapalım diye, sonunda yaptın valla. İnşallah istediğin gibi olmuştur. bi roling yaparız ben yanındayken artık :) maşallah bertoneye. Selim abinin, Özgün abinin de ellerine sağlık.

Kadett_gsi
30-08-2013, 13:50
Masallah Bertoneye , en kisa zamanda video cekmeye baslamak lazim

Görkem
30-08-2013, 13:52
maaşallah ,,gayet başarılı sonuçlar çıkmış güzel günlerde kullanın,,emeğinizin karşılığı almak güzel bişidir tabiki,,,,şöle bi kaç çıtırdan roling videosunuda görmek isteriz artık :)

Selcuk_RoL
30-08-2013, 15:04
Massallah massallah bu sene opel senesi valla

KA®ANLIK
30-08-2013, 20:47
maşallah engin çok güzel sonuç çok eğlenceli olmuştur. Darısı başıma :D

Aslanım eyvallah, daha güzel güçler senin olsun inşallah...
arabayı bitir, istanbula gel bekliyorum, LEH vs LEH yapak la :D

hayırlı olsun güzel güç almışşsınız :) ustamında, özgün abininde ellerine sağlık :)
Eyvallah Alicim, sağolasın, Hızlı Dizel :)

İşte beklediğim proje yaa, maşallah Engin abi. Hep düşünüyodun yapalım yapalım diye, sonunda yaptın valla. İnşallah istediğin gibi olmuştur. bi roling yaparız ben yanındayken artık :) maşallah bertoneye. Selim abinin, Özgün abinin de ellerine sağlık.

Berkim teşekkür ederim...

Masallah Bertoneye , en kisa zamanda video cekmeye baslamak lazim
yarından sonra DBN alacağız inşallah kuzenim :)

maaşallah ,,gayet başarılı sonuçlar çıkmış güzel günlerde kullanın,,emeğinizin karşılığı almak güzel bişidir tabiki,,,,şöle bi kaç çıtırdan roling videosunuda görmek isteriz artık :)

Teşekkürler, Rolling videosu için söz vermiyim ama, kendi aramızda takılıyoruz biz genelde, o videoları da kendi ufak bir portalımız var sadece orda yayınlıyoruz :)

Massallah massallah bu sene opel senesi valla
Sağol Selçuk,
aynı zamanda 106 ların da :)

speed_emre
30-08-2013, 21:14
masallah engın abı cok guzel degerler cıkmıs gercektende ufaktan roll vıdeoları beklıyoruz ama yayınlamam dıyosun :D dbn sonuclarını beklıyoruz. masallah cok degerlı cok guzel bır araba gercektende degerı hıc bılınmıyor basarılarının devamını dılerım. kazasız belasız.

KA®ANLIK
30-08-2013, 21:39
masallah engın abı cok guzel degerler cıkmıs gercektende ufaktan roll vıdeoları beklıyoruz ama yayınlamam dıyosun :D dbn sonuclarını beklıyoruz. masallah cok degerlı cok guzel bır araba gercektende degerı hıc bılınmıyor basarılarının devamını dılerım. kazasız belasız.

yok yayınlamam değil, yayınlıyoruz, youtube da zaten bütün videolarımız atla deve değil videoları görmekte kendi aramızda denemeler yapıyoruz, onu demek istemiştim, başka araçlarla çoook nadirdir ama olabilir tabi, sadece söz vermiyim dedim :)

teşekkürler

Eyup Duygun
30-08-2013, 23:54
Engin abı masallah süper güc tam rakamı tutturamasamda cok yaklastım :D

orcunnn
31-08-2013, 09:58
engin süper güç valla allah nazarlardan saklasın

selim abi ve özgünde eline koluna saglık
yakından test etmek lazım :)

EEE
31-08-2013, 10:23
Hayirli olsun

ofli
31-08-2013, 11:09
Aslanım eyvallah, daha güzel güçler senin olsun inşallah...
arabayı bitir, istanbula gel bekliyorum, LEH vs LEH yapak la :D

hehe tamam bro allah izin verirse bitsinde musait zamanda istanbul yapacam denerik eğlenceli olur brom :D:D

KA®ANLIK
01-09-2013, 14:29
Engin abı masallah süper güc tam rakamı tutturamasamda cok yaklastım :D
Teşekkürler kardeşim,
Fatal error :)

engin süper güç valla allah nazarlardan saklasın

selim abi ve özgünde eline koluna saglık
yakından test etmek lazım :)
Sağolasın orçun !
Darısı ve fazlası sana inşallah (:

Hayirli olsun
Sağolasın, senin arabaya da maşallah, videolarını merakla bekliyoruz Ender...

hehe tamam bro allah izin verirse bitsinde musait zamanda istanbul yapacam denerik eğlenceli olur brom :D:D

Brooomm bekliyore, geçen sefer çok plansız programsız oldu,
Bir dahakine önceden haberimiz olsun mutlaka !

sinansimbil
04-09-2013, 17:00
Masallah masallah guzel guç deneyecek arabalar çoğaldi allah nazarlardan saklasin

doush
05-09-2013, 00:56
Maşallah abi, banka manka soyup geleceğim az kaldı olmadı aslan abinin bitmeyen arabasından bir şeyler söküp getiririm para niyetine :D

zx-10rr
05-09-2013, 06:32
Herkesin emeklerine saglik insallah daha iyilerini yapmakta nasip olur.daha once z20let turbo ile 245 hp cikarmistiniz.simdiki setupta z20let oem rebuilt yazmisiniz.motor oem parcalarla yeniden mi revize edildi z20leh turbosu takilirken?

KA®ANLIK
05-09-2013, 08:03
Masallah masallah guzel guç deneyecek arabalar çoğaldi allah nazarlardan saklasin
eyvallah Sinanım :)

Maşallah abi, banka manka soyup geleceğim az kaldı olmadı aslan abinin bitmeyen arabasından bir şeyler söküp getiririm para niyetine :D
sağol kardeşim, buyur beklerim :)

Herkesin emeklerine saglik insallah daha iyilerini yapmakta nasip olur.daha once z20let turbo ile 245 hp cikarmistiniz.simdiki setupta z20let oem rebuilt yazmisiniz.motor oem parcalarla yeniden mi revize edildi z20leh turbosu takilirken?

Motor Z20LET Turbosu varken revize edilmişti OEM olarak. 30.000km oldu aşağı yukarı revize olalı... Zaten önceki halinde tüm alt yapı hazırdı, sadece LEH turbosunu takmak kalmıştı. z20let turbosu ile önce düşük basınçta kullanmış olduk 30.000km. şimdi de LEH turbosu ile 1.1 barda biniyorum.

teşekkürler,

keskinli_ali
05-09-2013, 08:14
maşşallah enginim ateş etmeye başladın desene

zx-10rr
05-09-2013, 14:39
bilgi için teşekkür ederim.oem motor içi ne kadar sağlam örneğin gt 2871 li bir setup ta 1.2-1.4 bar arası sağlıklı kullanılabilir mi?

KA®ANLIK
05-09-2013, 14:53
maşşallah enginim ateş etmeye başladın desene

eyvallah Alicim, aynen bakalım kendi çapımızda eğleniyoruz :), sen ne yaptın ?

bilgi için teşekkür ederim.oem motor içi ne kadar sağlam örneğin gt 2871 li bir setup ta 1.2-1.4 bar arası sağlıklı kullanılabilir mi?

o setup ile ortadan ikiye bölünür makine :)

Güvenli alan orjinal internal ile her ne kadar gevurlara baksanız 340-350hp ye kadar kullanıyoruz deselerde;
320hp den sonrası sıkıntı... Eğer uzun uzadıya sorunsuz bineyim derseniz orjinal internal ile 310-320hp de bırakmakta fayda var...

Forged kol pistonla önü açık tabiki...

zx-10rr
05-09-2013, 16:57
eyvallah Alicim, aynen bakalım kendi çapımızda eğleniyoruz :), sen ne yaptın ?

o setup ile ortadan ikiye bölünür makine :)

Güvenli alan orjinal internal ile her ne kadar gevurlara baksanız 340-350hp ye kadar kullanıyoruz deselerde;
320hp den sonrası sıkıntı... Eğer uzun uzadıya sorunsuz bineyim derseniz orjinal internal ile 310-320hp de bırakmakta fayda var...

Forged kol pistonla önü açık tabiki...

teşekkür ederim bilgilendirme için.trde alınabilecek güzel araçlardan birisi.şuanki hali ile 100-200 hızlanmasıda gayet iyidir.emeği geçenleri bir kez daha tebrik ederim.

KA®ANLIK
11-09-2013, 14:19
teşekkür ederim bilgilendirme için.trde alınabilecek güzel araçlardan birisi.şuanki hali ile 100-200 hızlanmasıda gayet iyidir.emeği geçenleri bir kez daha tebrik ederim.

yakın zamanda bir DBN almayı istiyorum denk getirirsem inşallah...

teşekkürler,

Kahn23
11-09-2013, 14:37
Bertone Astra'yı 300hp'lere yakın görmek çok iyi. Yolların Turbo Astra'lara ihtiyacı var..
R.I.P Astra'cı olarak tebrik ediyorum :D

328ia
11-09-2013, 22:36
maşşalah cok iyi deger

KA®ANLIK
12-09-2013, 08:08
Bertone Astra'yı 300hp'lere yakın görmek çok iyi. Yolların Turbo Astra'lara ihtiyacı var..
R.I.P Astra'cı olarak tebrik ediyorum :D
eyvallah Kaan :)
Senin Astra neden R.I.P ? (:

maşşalah cok iyi deger

teşekkürler,

TanerErbay
12-09-2013, 11:47
masallah masallah :)

erdikeser
22-09-2013, 16:08
maşallah maşallah süper çıkmış

keskinli_ali
22-09-2013, 16:30
[QUOTE=KA®ANLIK;7023632]eyvallah Alicim, aynen bakalım kendi çapımızda eğleniyoruz :), sen ne yaptın ?QUOTE]

walla ne yapalım arabasızım artıkın şimdilik huzur spec yaptım kendime biraz dinleniyim güzel bi proje yapacağım allah izin verirse

Alperen-B
23-09-2013, 17:53
Maşallah Engin'im Leh turbosundan sonra dynoya çıktığını yeni görüyorum. O dynoda bu güç gerçekten şahane. Keyfini çıkar :)

KA®ANLIK
23-09-2013, 20:48
walla ne yapalım arabasızım artıkın şimdilik huzur spec yaptım kendime biraz dinleniyim güzel bi proje yapacağım allah izin verirse

Eyvallah Alicim, hayırlısı olsun...

Maşallah Engin'im Leh turbosundan sonra dynoya çıktığını yeni görüyorum. O dynoda bu güç gerçekten şahane. Keyfini çıkar :)

Sağolasın Alperen :)

aLperTunga
23-09-2013, 20:55
maşalah kanka çok güclü makina ama birde şu kilo problemi olmasa meretin :)

Kahn23
23-09-2013, 20:59
[QUOTE=KA®ANLIK;7035086]eyvallah Kaan :)
Senin Astra neden R.I.P ? (:

Sattım. Sattıktan sonra da alamadık daha. Herkes kronik sorunlu der ama alırsam yine Opel alırım. İlk aşk başkadır :icon_tup:
Ama bu Zafira olabilir hem de Opc :)

KA®ANLIK
24-09-2013, 14:18
maşalah kanka çok güclü makina ama birde şu kilo problemi olmasa meretin :)

Eyvallah Alper,
Obezite başa dert :D
Ama ne yapalım biz onu böyle seviyoruz :D

Sattım. Sattıktan sonra da alamadık daha. Herkes kronik sorunlu der ama alırsam yine Opel alırım. İlk aşk başkadır :icon_tup:
Ama bu Zafira olabilir hem de Opc :)

Zafira OPC çok iddialı, hoş bir araba :)

Westi555
24-09-2013, 14:52
Engin'im nihayet olması gerekeni yaptın çok sevindim, çok güzel olan coupe'mize bu güçler yakışırdı zaten, emeği geçen herkesin ellerine sağlık. güle güle kullan.

Chatin
26-09-2013, 16:15
Kocaman maşallah Enginim. Bu arabaların farkına varanlar çok zevkli makineler yapıyorlar.

MtnAkdeniz
26-09-2013, 22:37
çok iyi sonuçlar büyük emek var belli keyifli sürüşler :)

KA®ANLIK
29-09-2013, 11:56
Engin'im nihayet olması gerekeni yaptın çok sevindim, çok güzel olan coupe'mize bu güçler yakışırdı zaten, emeği geçen herkesin ellerine sağlık. güle güle kullan.
Kancam çok sağol, teşekkürler...

Kocaman maşallah Enginim. Bu arabaların farkına varanlar çok zevkli makineler yapıyorlar.
sağolasın Çetinim,

çok iyi sonuçlar büyük emek var belli keyifli sürüşler :)
teşekkürler,

Letkid
30-09-2013, 09:40
kaç zamandır görmemişim ya ben burayı :D

kanka Allah ağız tadıylda doya doya gazlamayı nasip etsin, maşallah o arabanın hakkıydı bu turbo ve beygirler... hadi bakalım coupeler yürüsün :cool: