PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Autdrom da Drag ve Time Trail artık yok.

Mechanix
30-04-2006, 19:16
Bugün Atıl abi ile konuştum,time trail için ne zaman boş gün var öğrenmek istedim. Bundan sonra time trail ve drag yapılmayacağını söyledi.Sebep ise Antalyadaki kazaymış.
Olaya bakarmısınız,her türlü kaza bize malediliyor.Körfeze de clubperformans yüzünden kimseyi çıkarmayacaklarmış.Suçu başkalarına atarak pistlerden uzak tutuyorlar , sonra caddelerde gazlayınca katiller oluyoruz.
Özgün F1 imkansızmıdır peki ?

VteC_MaNiaC
30-04-2006, 19:50
e napcaklarmış autodromu turşusunu mu kurcaklarmış bence imkansız..... öyle bir tesisi kimse heba edemez ettirmezler

grkm
30-04-2006, 20:09
f1 pistinin bedeli çok ağır. Antalya da ya$anan felaket sonrası kimse drag organizasyonuna sponsor olmak istemez. Kısacası bu spor dalına legal olarak elveda diyin beyler

Tolga-R
30-04-2006, 20:32
ohhaa. peki otodırom da napılacakmış . piknik mi düzenlicekler. ? kimse sadece brunch veya karting yapmaya gitmezki oralara ...

madem öyle o zaman bizde S e gelmeden önceki ışıklarda denemeye devam edicez :)

Eriador
30-04-2006, 20:53
ohhaa. peki otodırom da napılacakmış . piknik mi düzenlicekler. ? kimse sadece brunch veya karting yapmaya gitmezki oralara ...

madem öyle o zaman bizde S e gelmeden önceki ışıklarda denemeye devam edicez :)

+ 1907 kardeş çok doğru söylemiş

GökhanO
30-04-2006, 21:49
resmen insanlari tekrar caddelere sevk ediyorlar, otodrom da sadece artik egitim vericeklermis yarim yamalak bi pistimiz vardi artik oda yok.

Juggernaut
30-04-2006, 22:05
Antalyadaki kaza yüzündense bütün pistlerdeki organizasyonları iptal etmeleri lazım daha dün izmir pınarbaşı pistinde Time Trial Organizasyonu vardı ve iki hafta sonra tekrar varmış.Madem kaza yüzünden autodromda yarıs yapılmıyor bu pistte neden yapılıyor peki?Autodrom da yaklaşık 6-7 aydır TT düzenlemiyor ozaman ne kaza vardı ne bişey.F1 pistide bildiğim kadarıyla el değiştiriyordu belki değiştirmiştir bile el değiştirdiği zaman halka açılıcakmış diye duymuştum nekadar doğrudur bilmiyorum..

Low-Rider
30-04-2006, 22:11
act draglarıda bu yüzden iptal oldu
uzun bisüre bişi yapmayı düşünmüolarmş

OmerRS
30-04-2006, 22:19
arkadaslar endiselenmeyin neden iptal olsıun butun motorsporları organizasyonları boyle bişi soz konusu degil zaten. usulune uygun yapıdıgı surece butun organizasyonlar devam edecektir ozellikle turkiye pist sampiyonasını izlemenizi tavsiye ederim cok iyi arabalar gelnmeye basladı. 3 4 ay unutun dragları falan sonra yine duzenlenir zaten

Tolga-R
30-04-2006, 22:21
doydular ,, başka açıklaması yok. mekanlarını tanıtana kadar herkese açıktı. şimdimi tehlikeli oldu.. ben söylüyorum abi artık küçük oynamicaklar .. daha düne kadar forumlarda yazıp insanları davet ediyolardı,, şimdi böle oldu .. kimse gitmesin protesto :)

uln iyiki bi draglara araba hazılrdaık elimizde patladı oda sinir oldum :)

GökhanO
01-05-2006, 00:13
arkadaslar endiselenmeyin neden iptal olsıun butun motorsporları organizasyonları boyle bişi soz konusu degil zaten. usulune uygun yapıdıgı surece butun organizasyonlar devam edecektir ozellikle turkiye pist sampiyonasını izlemenizi tavsiye ederim cok iyi arabalar gelnmeye basladı.

Bizim derdimiz zaten rali, pist sampiyonasi gibi ulusal yarislar degil bizim istirak edebilecegimiz amator organizasyonlar. Boyle sanki olan olaylarin sorumlusu bizmisiz gibi bu organizasyonlardan bizi men etmeleri cok yanlis bence. Adam gibi guvenlik onlemini almiyorlar olan bize oluyor..

ahmetbaha-drs
01-05-2006, 00:20
yaa bu dragların we timetrial'ın ıptal olması cok kotu..uzun bı sure yasal olarak drag fln olmıcak gıbı..sonrada tunerlara laf atıyolar sokaklarda kapısmalar oluyo v.s resmı dragları duzenleyen sponsorun arabası resmı dragda adam oldururse dıcek laf bulamıyorm ztn..

MiaMi
01-05-2006, 00:25
Bugün Aynı şeyi mustafa gibi bende Atıl abiyle konuştum. Pisti bozmuşlar zaten. aRtık piknik yapılacak orda.

grkm
01-05-2006, 00:45
Kendin pi$ir kendin ye drom a ho$geldiniz

İçki satı$ıımız yoktur

Arka tarafta masalarımız mevcuttur..

yazık günah bu kadar para ve emek harcanmı$ alana

Maxiboost
01-05-2006, 09:10
başka planları vardır ya inanmıyorm çok ah alırlar caddede 3-5 kişi geberdimi vicdanları başlar sızlamaya. pistin nesi var ki? al güvenlik önlemlerini. Benim bildiğim güvenlik önlemleri için tadilata başlayacaklarıydı o olmasın sakın? drag pisti için yeniden yapilanacak diye duyumlar aldım pist i de biras toparlarlar herhalde işallah öyle birşeydir

fastest
01-05-2006, 14:31
haydi beyler caddelere:) bu kadarda olmaz yani artık bizde bağdat caddesinde drag falan yaparız daha neler:Deli:

Manimillion
01-05-2006, 17:50
Salaklara bak, pistte kaza oldu diye hadi pistleri kapatalimda, caddelerde kaza olsun....

Akillari hicmi calismiyor bunlarin?

grkm
01-05-2006, 17:58
Çalı$saydı sistem böyle i$lemzdi . . .

fastest
01-05-2006, 18:23
Salaklara bak, pistte kaza oldu diye hadi pistleri kapatalimda, caddelerde kaza olsun....

Akillari hicmi calismiyor bunlarin?
dalga geçtik herhalde gidip insanları ezicek halimiz yok

s2k
01-05-2006, 18:27
Bu arada olan kaza pıstte olmadı orası pıst degıldı ama pıstte olmayan bır kaza yuzunden artık pıstlerde yarıs yasak ıronıc ısn't ıt...

Eriador
01-05-2006, 20:52
Türkiye abi bura başka açıklaması yok bu laf çoğu şeyi açıklıyo zati ...

Mechanix
01-05-2006, 20:57
Antalyadaki olay o kadar amatörceydi ki yapılan hatayı ört bas edemediler ve elleri ayaklarına karıştı.Ne yapacaklarını bilemediler ve böyle saçma kararlarla işleri yoluna koyup sakinleştirmeye çalıştılar.Aslında kim pistde gazlamış kim cadde bunların pek umrunda değil,onlara heryerde imkan var nasıl olsa,bizi kim takar ?

Eriador
01-05-2006, 20:58
çocuun ailesine para teklif etmişler zarf içinde bu kadar yüzsüzlük olurmu ...

JenGoO
03-05-2006, 10:28
Ya öle düşünmeyelim ahiretlik değil bu işler,elbet biri çıkıp bunun saçmalık olduğunu duyuracak..Sadece sabıredelim..

Saygılar..

erischman
03-05-2006, 16:53
Drom'a giden yok o yüzden bahanesi hazırmış:)
Zaten droma git gel masrafıyla 2 senede kendime pist yaparım...
İyi olmuş mangal'a gideriz hamak falan:P