PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bg vtec---kg 306 yenİİİ

kadi-R
01-09-2013, 20:52
IMG 0595 - YouTube (http://youtu.be/8ZKfvZQpGgg)

BG VTİ FİLTRE EGZOS VİDASINA KADAR TAKILIDIR

ykavcioglu
01-09-2013, 21:19
Helal olsun Bg vtece, formunda.
Ne zaman denendi?

OmeR-FE
01-09-2013, 21:22
MasAllah BG bugunde iyi duruyordu.
Sesi solugu iyidi :D
Resul kardesime selamlar, tekrar bekliyorum izmite.

MasAllah araclara iki aracta cok saglikli.

civelek
01-09-2013, 21:22
ikisinede maaşallah gayette hakkıyla dibine kadar rol olmuş

kanashibari
01-09-2013, 21:24
Deneyen araçlara maaşallah. 306 arada debriyaj çekmese zaman kaybı yaşamazmış.

MTNVTI
01-09-2013, 21:52
BG de iman power var MAŞALLAH :) tabiki 306 yada MAŞALLAH.

CRUEL
01-09-2013, 21:54
ne 306 ymış arkadaş dert oldu vti lara :)) bide o debriyaja basma olayını yıllardır çözemedim amaç ne:)

sasuuke
01-09-2013, 21:58
Çok güzel rolling olmuş maşallah araçlara.

KaanBRS
01-09-2013, 22:25
ne 306 ymış arkadaş dert oldu vti lara :)) bide o debriyaja basma olayını yıllardır çözemedim amaç ne:)

Tam ben dicektim denemeyen vti kalmicak yakinda :-). İki aracada masallah ama benim gonlum 306 dan yana iyi yuruyenini cok yok piyasada :icon_tup:

ykavcioglu
01-09-2013, 22:54
306 da yazılım olsa topunu duman eder:)

aLLen
01-09-2013, 23:06
Maşallah BG ye :) ikizime

ggtoker
02-09-2013, 00:23
maşallah maşallah kasasız belasız bol denemeler...

Bi1ReD
02-09-2013, 08:18
Araclara masallah boyle cekismeli videolari izlemek güzel...

orhan_guney
02-09-2013, 08:19
Maşallah daha iyi olacak İnşallah .

OmeR-FE
02-09-2013, 10:06
306'ya Emme'nin içindeki borazanlar kesilip polish yapılsa, kelebek polish yapılsa, filtre sistemi nasıl bilmiyorum ama sol sisin oraya verip borunun yalıtımı yapılıp sis ve davlumbaz sökülse, güzelde bi yazılım yapılsa, dolu vti'ı bile rahatlıkla geçer diye tahmin ediyorum. Çok değişiyor. Yakın zamandaki örneklerden GFJ 306.

Ama 306 bu speclerde kalıp, BG'ye headers ve güzel bi filtre kiti ile soğuk hava çektirilse daha öne çıkacağını düşünüyorum.

MaşAllah 2 arabada cidden çok sağlıklı.
Polemik yapmayın bence, güzel arabalarınız var keyifle deneyin. Geçme geçilme sıkıntı olmasın aranızda. Kafa burun gidiyorsunuz zaten bence en zevkli deneme böyle oluyor.

Samet306
02-09-2013, 10:30
306'ya Emme'nin içindeki borazanlar kesilip polish yapılsa, kelebek polish yapılsa, filtre sistemi nasıl bilmiyorum ama sol sisin oraya verip borunun yalıtımı yapılıp sis ve davlumbaz sökülse, güzelde bi yazılım yapılsa, dolu vti'ı bile rahatlıkla geçer diye tahmin ediyorum. Çok değişiyor. Yakın zamandaki örneklerden GFJ 306.

Ama 306 bu speclerde kalıp, BG'ye headers ve güzel bi filtre kiti ile soğuk hava çektirilse daha öne çıkacağını düşünüyorum.

MaşAllah 2 arabada cidden çok sağlıklı.
Polemik yapmayın bence, güzel arabalarınız var keyifle deneyin. Geçme geçilme sıkıntı olmasın aranızda. Kafa burun gidiyorsunuz zaten bence en zevkli deneme böyle oluyor.

Filtre sistemimiz tam da dediğin gibi yanlız emmeyle kelebeyi bozmak istemediğimden hiç ellemedim ellemicemde:) yazılım ve polish yapılırsa çok daha iyi oluca aşikar zaten:)

BG headers ve küçük bi ayardan sonra VB gibi gideceğine inanıyorum 306 ile denemeye gelince kesinlikle geçme geçilme gibi bi muhabbetim yok zevk için yapıyorum bunu ogünde bunu anlamıştır heralde arkadaşlarımız pistonlu beyinli vtecle bile denemek istedim :) BG ile olan geçen haftaki denememiz diğer konudan izlemişsinizdir 4 boy faln vardı daha 5.vitesteydim bu hafta dahada hızlanmış maşallah bu haftaki denememizde sürekli önümüz doldu tekrar tekrar denemeye oturduk BWM 3.28 benim sağımdan önüme geçti ve gaz kestim tekrar devam ettim kesinlikle riske atmam kendimi bunuda kavacıkda söyledim enesdi galiba arkadaşın ismi buda yalış anlaşılmasın sakın BG nin dahada iyi gitmesini canı gönülden isterim ben sadece zevkine basıyorum :)

Volkann
02-09-2013, 10:33
maşallah her iki aracada

OmeR-FE
02-09-2013, 10:39
Filtre sistemimiz tam da dediğin gibi yanlız emmeyle kelebeyi bozmak istemediğimden hiç ellemedim ellemicemde:) yazılım ve polish yapılırsa çok daha iyi oluca aşikar zaten:)

BG headers ve küçük bi ayardan sonra VB gibi gideceğine inanıyorum 306 ile denemeye gelince kesinlikle geçme geçilme gibi bi muhabbetim yok zevk için yapıyorum bunu ogünde bunu anlamıştır heralde arkadaşlarımız pistonlu beyinli vtecle bile denemek istedim :) BG ile olan geçen haftaki denememiz diğer konudan izlemişsinizdir 4 boy faln vardı daha 5.vitesteydim bu hafta dahada hızlanmış maşallah bu haftaki denememizde sürekli önümüz doldu tekrar tekrar denemeye oturduk BWM 3.28 benim sağımdan önüme geçti ve gaz kestim tekrar devam ettim kesinlikle riske atmam kendimi bunuda kavacıkda söyledim enesdi galiba arkadaşın ismi buda yalış anlaşılmasın sakın BG nin dahada iyi gitmesini canı gönülden isterim ben sadece zevkine basıyorum :)

Hepimiz aynı dertten sebep elletmiyoruz işte kardeşim :)
SL 306 varken bende yaptırıcaktım emme kelebek ve yazılım kıyamadığım için yaptırmamıştım. Ama bence emme çok büyük bi faktör.

Samet306
02-09-2013, 11:11
Hepimiz aynı dertten sebep elletmiyoruz işte kardeşim :)
SL 306 varken bende yaptırıcaktım emme kelebek ve yazılım kıyamadığım için yaptırmamıştım. Ama bence emme çok büyük bi faktör.

Aynen emmede büyük rolü var polish'in aklıma giriyosun ama olmuyo bak:) yok yok bozmayalım biz hiç böyle olduğu kadar yeter bize:)

enRS
02-09-2013, 14:06
Helal olsun Bg vtece, formunda.
Ne zaman denendi?

cumartesi gecesi deneme oldu.

MasAllah BG bugunde iyi duruyordu.
Sesi solugu iyidi :D
Resul kardesime selamlar, tekrar bekliyorum izmite.

MasAllah araclara iki aracta cok saglikli.

sağolasın abi inşallah yolumuz düştüğünde çayını içeriz yine eyvallah.

Maşallah BG ye :) ikizime

VB BG kardeşler ya sağolasın :)

Bizde aynı şekilde stres atmaya geliyoruz oraya kardeşim ama forumdaki yorumlarla ordaki yorumlar arasında fark oluyor herneyse iki aracada maşallah allah kaza beladan korusun diyelim.

Gry
03-09-2013, 08:12
BG nin masallahi var gidişi duruşu her halı ile imrenilecek bir araba ;)
Gecen hafta boş konuşanları göremedim ben tatilemi çıktı hepsi?

Enka_55
03-09-2013, 08:23
Masallah gayet çekişmeli ve güzel deneme olmus :)

by_hayali
03-09-2013, 08:28
maşallah iki aracada bg kendini geliştiriyor her geçen gün. 328 ile Serhat istemeden önünüze çıkmak zorunda kaldı özürünü de diledi yoksa kimseyi sıkıntıya sokacak birşey yapmaz. denemelerde gayet güzeldi bu hafta sonu 328 ve 35 Vt nin eksiklerini gideriyoruz kısmetse haftasonu hem 306lar ile hemde diğer vtecler ile deneyebiliriz.