PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Intercity İstanbul Park Track Day 01.09.2013 Peugeot 207 RC LeMans

Low-Rider
03-09-2013, 22:08
İkinci pist günüm, acemilik devam ama çok keyifliydi benim için.

Kameranın pili vardı, sd kart'ta yer vardı ama ne olduysa ilk 2 tur'u çekmiş sadece.

Trackmaster datasına göre 2.49 yapmışım en iyi, bir önce ki 2.57 idi.

Düzlüklerde ince ince kesiklik yaptı araba o yüzden bazı yerlerde performans ciddi düştü gitmedi hiç araba sesten anlaşılıyor bazı yerlerde, bazende kestiği için erken vites atıyorum

İlk viraja neden öyle girmişim hiç hatırlamıyorum sonrasında kendime kızıyorum zaten el hareketinden anlaşılıyor :D

http://i.imgur.com/lNBZS7A.png

Intercity İstanbul Park Track Day 01.09.2013 Peugeot 207 RC LeMans - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=UHQvIBy0Qzo)

UHQvIBy0Qzo

öncel
03-09-2013, 22:35
maşallah özgür

Antalyalogy
03-09-2013, 22:42
özgūr maşallah ama kesiklik problemini artik hallet bence..

Low-Rider
03-09-2013, 22:46
Abi bobinleri değiştim, yolda hiç kesme yok o kadar gazlamaya.

Daha önce ki pist gününde 2kere kesmişti sadece oda anlıktı bir daha yapmadı. Hep aynı yerden benzin alıyorum ama son aldığım baya kötü geldi, benzinden olabilir mi diye düşünmüyor değilim

Antalyalogy
03-09-2013, 22:51
sadece pistdemi kesiyor suanda?

Low-Rider
03-09-2013, 22:54
Aynen abi .

OrcunInce
03-09-2013, 22:56
Bence önemli olan katılıp denemeye devam etmek ve gelişmek istemek Özgür :)

3'te herşey daha farklı olacak ben eminim, başarılarının devamını dilerim :)

SON TC
03-09-2013, 22:59
Tebrikler kardesim ii sonuc cikartmissin.

Low-Rider
03-09-2013, 23:00
Bence önemli olan katılıp denemeye devam etmek ve gelişmek istemek Özgür :)

3'te herşey daha farklı olacak ben eminim, başarılarının devamını dilerim :)
Eyvalalh Orçun:) Aslında süre falan çok umrumda değilde piste çıkmak iyi geliyor, o 20dakika hayattan kopup herşeyi unutmak baya iyi reset atıyorum kendime :D artı olarak yolda gazlama isteğimide köreltiyor.

Bir sonrakinde bakalım neler olacak :D

Tebrikler kardesim ii sonuc cikartmissin.
Eyvallah :)

maşallah özgür

Sağol abicim

lethaldoze
03-09-2013, 23:01
Maşşallah. Bu arada kamera açısı çok iyi olmuş.

M3CSL
03-09-2013, 23:25
kamera acısı cok yakın kalmıs tam gırıs acıları gorunmuyor surede zamanla gelısecektır zaten.

Low-Rider
03-09-2013, 23:26
Bu seferlik kamera böyle oldu makina değiştiği için, biraz yukarı kaldırabilirdik yolu görecek şekilde ama tam çıkış zamanı bu açıyıda bozmayalım diye riske etmedik.

Schumi
03-09-2013, 23:35
Keşke tam olaydı video. :) Devam Özgün devam. :)

grkm
03-09-2013, 23:38
Kamera acisi tam gercekleri yansitmiyor ama bence gayet keyifli dönmüşssün bro. Vites tercihlerini tam yerinde ve tadinda yapmissin, gereksiz vitesleri kucultmemissin, gayet takdir ettim :)

Low-Rider
03-09-2013, 23:41
Keşke tam olaydı video. :) Devam Özgün devam. :)
Özgün kim la :D

Kamera acisi tam gercekleri yansitmiyor ama bence gayet keyifli dönmüşssün bro. Vites tercihlerini tam yerinde ve tadinda yapmissin, gereksiz vitesleri kucultmemissin, gayet takdir ettim :)
Sağol yavrumm

neothenew
03-09-2013, 23:50
Abi senin de dediğin gibi, bir dahakine kamera açısını iyileştirmek lazım ama RC'nin o şahane koltukları o kadar heybetli ki hele yolcu da varken araçta koltukların arasından yolu iyi gören kamera bir açısı yakalamak oldukça güç olacaktır. Belki azıcık daha yükseğe monte edilebilse kamera yola daha hakim bir çekim olabilir.
Ben keyifle izledim sürüşünü, sonraki seferlerde zaman kasmak istediğinde ve bunu amaçlayarak piste çıktığında eminim ki en az 4-5 saniye indirip 2:45'leri rahatlıkla göreceksindir RC ile. Kazasız, sorunsuz bir pist gününü daha geçirdik, hepimize tebrikler:)

Zero
04-09-2013, 00:44
O kesiklikler falan olmasa iner daha düzgün ve stabil gitmişsin lastik sesi olmaması buna işaret zaten.Tebrikler,kamera açısı daha iyi olursa çizgilerde gözükür uzmanlar daha net yorum yapar.

Diesel
04-09-2013, 08:11
Özgür güzel video. Sorunlar halolduğu ve daha çok tur atma imkanımız olduğu sürece daha çok pişicez. Bende 2.51:55'ten 2:45:026'ya düştüm. Sonraki hedef inşallah 2:40

Özgür videoyu seyrederken arka koltukta oturan cüce gibi hissettim kendimi. :) boynu içine kaçmış misali :D

HUSNU
04-09-2013, 08:12
Özgür bazı virajlararın çıkışında vites yüksek kalmış gibi algıladım. Videodan da o şekilde duyuluyor olabilir tabiki ya da aracını yormak istememişsindir.

Yine de sürüş ve video süper . Tebrikler

mmustu
04-09-2013, 08:16
maşallah hacı

bu arada metin amca ne oldu nana girdimi yarışa :D

azrail
04-09-2013, 10:19
Bir iki pist sonra ne canlar yakarsın sen :)

Onrcn
04-09-2013, 11:02
Masallah cok guzel gelisim gosteriyorsun ;) Bende biraz zaman kaybettirmisim sana, sende ustume kirar gibi geldin sonra :D

KMR2-GT
04-09-2013, 11:17
bileğine sağlık güzel sürmüşsün bence.daha da geliştirirsin umarım:)

hasan çağri
04-09-2013, 11:36
Aynadaki koku da "G Force meter" gibi olmuş.
Tecrübem olmadığı için sürüşe yorum yapamacağım.

Low-Rider
04-09-2013, 21:02
Abi senin de dediğin gibi, bir dahakine kamera açısını iyileştirmek lazım ama RC'nin o şahane koltukları o kadar heybetli ki hele yolcu da varken araçta koltukların arasından yolu iyi gören kamera bir açısı yakalamak oldukça güç olacaktır. Belki azıcık daha yükseğe monte edilebilse kamera yola daha hakim bir çekim olabilir.
Ben keyifle izledim sürüşünü, sonraki seferlerde zaman kasmak istediğinde ve bunu amaçlayarak piste çıktığında eminim ki en az 4-5 saniye indirip 2:45'leri rahatlıkla göreceksindir RC ile. Kazasız, sorunsuz bir pist gününü daha geçirdik, hepimize tebrikler:)
Valla iyi bir pilotajla 2.45'inde altına iner bu araba kesinlikle ama şu an değil en azından benle :D

O kesiklikler falan olmasa iner daha düzgün ve stabil gitmişsin lastik sesi olmaması buna işaret zaten.Tebrikler,kamera açısı daha iyi olursa çizgilerde gözükür uzmanlar daha net yorum yapar.
Teşekkürler, normalde ön camdan çekim yapıyordum ama bu seferlik böyle oldu

Özgür güzel video. Sorunlar halolduğu ve daha çok tur atma imkanımız olduğu sürece daha çok pişicez. Bende 2.51:55'ten 2:45:026'ya düştüm. Sonraki hedef inşallah 2:40

Özgür videoyu seyrederken arka koltukta oturan cüce gibi hissettim kendimi. :) boynu içine kaçmış misali :D
Aynen kardeşim turlar arttıkça zamanlar gelişir, koptum yorumuna :D

Özgür bazı virajlararın çıkışında vites yüksek kalmış gibi algıladım. Videodan da o şekilde duyuluyor olabilir tabiki ya da aracını yormak istememişsindir.

Yine de sürüş ve video süper . Tebrikler
Sağol Hüsnü, valla viteslerin farkında değilim hiç tekrar izliyeyim bir videoyu :)

maşallah hacı

bu arada metin amca ne oldu nana girdimi yarışa :D
Metin amca ctesi girmiş hacı:D

Bir iki pist sonra ne canlar yakarsın sen :)
Tek rakibim var sen biliyorsun :D

Masallah cok guzel gelisim gosteriyorsun ;) Bende biraz zaman kaybettirmisim sana, sende ustume kirar gibi geldin sonra :D
Eyv panpa, valla aynada görür görmez verdim yolu zaman kaybı önemli değil ama sen geçtikten sonra geçtim sağa yaw :D

bileğine sağlık güzel sürmüşsün bence.daha da geliştirirsin umarım:)

Sağol kamer:)

Aynadaki koku da "G Force meter" gibi olmuş.
Tecrübem olmadığı için sürüşe yorum yapamacağım.

eheh aynen koku ve nazar boncuğu gmeter oldu

mechanic
07-09-2013, 22:44
maşallah.. araca acımaktan vazgeçersen daha iyi süreler olur bence