PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 31 AĞUSTOS MEGANE RS 1. SEANS (us 9888)

ahm_
04-09-2013, 02:49
31 Ağustos İstanbul park Megane RS (us 9888) - YouTube (http://youtu.be/OatkchVvnL4)

Full stock araç süre 2,36

Öncelikle tam 2 tur yol vermeyen subaru sti arkadaşa teşekkür ederim =) Virajlarda cizgimi çok bozdu ve daha iyi bir süre yapmamı engellediği için tabi düzlüklerde de aracım standart olduğu için hiç bir şekilde geçemedim (güç farkından dolayı )

M6 yı kullanan arkadaş çok iyi niyetli başka bir konuda da konuşmuştuk ama içe daldığını farketmeyip yol vermesem ciddi bir kaza olabilirdi.
Dip not : sesi 1 km den farkettim yol verdim =)

C.tesi günü kaza yapan araç videonun sonunda ki maseratidir . Yaklaşık 3-4 km önlü arkalı gittik sanırım hırs yaptı geçmek için ve limitin üstünde bir hıza çıktı ( çünkü orda aracımla ilk defa 220 km hıza ulaştım yol verdim geçmesi için böyle olucağını tahmin etseydim vermezdim ama beni o süratle geçince durmasının münkün olmadığını biliyordum şöförün kendisinde bir şey olmaması o kazada sevindirici bir şey .

İyi seyirler çizgilerle alakalı ve araç kullanımı limitleriyle alakalı hatamız muhakkak vardır daha çok pisti tanıyarak bu sürenin belki biraz daha düşebiliceğini düşünüyorum ya da motoru biraz güçlendirerek biraz daha düşebilir...

Zero
04-09-2013, 03:17
Bu seanstada mı 2:36.9 döndün?