PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Acilll Chrysler Vision Hakkında ??

Risendark
07-09-2013, 12:08
Connecting site... (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chrysler-honda-cem-den-chrysler-vision-emsalsiz-temizlikte-121806426/detay)

Abiler arkadaşlar bu arabayı almaya niyetlendik evladiyelik binecez büyük ihtimal alınca zaten son sahibi oluruz büyük ihtimal ama kafamıza takılan şeyler var bu araba Vision modeli bide concorde var aralarındaki fark nedir bu arabada concorde nin vision modeli mi? arıza cart curt yapar mı? hani açıkçası chrysler e hiç binmedik ilk defa olacak :) ayrıca bu arabayı bilen duyan gören var mı? En önemlisi vision modeli tutulan gözde model mi yoksa kenarda köşede kalmış dandik işe yaramaz bi araba mı? Bilenler yardım ederse sevinirim herkese şimdiden teşekkürler...

darkmoon
07-09-2013, 12:10
Aynı motorlusunun Lhs si var arkadaşımda.. Lhs leri bende öneririm bunlara oranla.. madem evladiyelik alınıcak..

Bu arada başlığıda düzeltirsen daha iyi olur bende chrsylerin vision modelimi var diye merakdan girdim yeni bir model mi çıkartmış diye.. concorde dersen daha iyi olur :)

Risendark
07-09-2013, 12:16
Aynı motorlusunun Lhs si var arkadaşımda.. Lhs leri bende öneririm bunlara oranla.. madem evladiyelik alınıcak..

Bu arada başlığıda düzeltirsen daha iyi olur bende chrsylerin vision modelimi var diye merakdan girdim yeni bir model mi çıkartmış diye.. concorde dersen daha iyi olur :)

hmm tamam LHS ye de baktım oda güzel araba hatta bundan daha da iyi :) ama işte abi masraftan biraz tırsıyoruz :D Başlığı halletmeye çalışacağım :)

ahmetbaha-drs
07-09-2013, 12:21
Belki yardımcı olur.
Eagle Vision - Wikipedia, the free encyclopedia (http://en.wikipedia.org/wiki/Eagle_Vision)
Eagle Vision - Vintage Car Ads (http://www.productioncars.com/vintage-ads.php/Eagle/Vision)
Bence fiyat-performans açısından eğer kısa vadede satılmayacaksa güzel ve temiz bir arabaya benziyor.

Chrysler LHS
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chrysler-vip-speed-shop-121647624/detay#

darkmoon
07-09-2013, 12:25
Lhs ler concorde lar hemen hemen aynı araçlar Lhs ler biraz daha lüks konforlu üst sınıf sadece.. 97 lhs nin farında adamlar o zamanlardan mercek koymuşlar ama sisine.. sisi ön farın içinde mercekli.. ilginç gayet dolu lüks bir araç..

Evladiyelik alınıcaksa lüks kaliteli araba çok bulursunuz.. saab 9-5 omega larada bakın derim..

Risendark
07-09-2013, 12:27
Belki yardımcı olur.
Eagle Vision - Wikipedia, the free encyclopedia (http://en.wikipedia.org/wiki/Eagle_Vision)
Eagle Vision - Vintage Car Ads (http://www.productioncars.com/vintage-ads.php/Eagle/Vision)
Bence fiyat-performans açısından eğer kısa vadede satılmayacaksa güzel ve temiz bir arabaya benziyor.

Chrysler LHS
Connecting site... (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chrysler-vip-speed-shop-121647624/detay#)

10 dakikadır son verdiğiniz ilana bakıyoruz babamla :D acayip içimiz ısındı :)

Risendark
07-09-2013, 12:29
Lhs ler concorde lar hemen hemen aynı araçlar Lhs ler biraz daha lüks konforlu üst sınıf sadece.. 97 lhs nin farında adamlar o zamanlardan mercek koymuşlar ama sisine.. sisi ön farın içinde mercekli.. ilginç gayet dolu lüks bir araç..

Evladiyelik alınıcaksa lüks kaliteli araba çok bulursunuz.. saab 9-5 omega larada bakın derim..

Abi adamlar aşmışlar yaa koltukları falan mükemmel abi yatak gibi anasını satıyım :D LHS lere bakıyoruz artık :) Saab'a karşı biraz soğuğuz nedense ısınamadık bi türlü :) Hayırlısı diyelim :)

PiscocuK
ben sorarım ne gerek var diye..sanırım araçta lpg yok.3500cc büyük ihtimal v6 dır iyi bir lpg taktırmaya kalksanız 2500 3000 TL arası min gider..takmazsanız buna benzin yetişmez

darkmoon
Lhs nin parçasında sıkıntı yok internet ve ebay kullanmayı biliyorsanız zebil gibi parçası var..
Taksimdeki parçaçılardada var parçaları ama baya bir tuzlu..

PiscocuK
07-09-2013, 12:30
fiyatlarınız 24500 TL ye kadar geliyorsa 2003 sonrası accord almanı tavsiye ederim

Risendark
07-09-2013, 12:31
hahh işte abi en can alıcı nokta :D araba v6 motora sahip LPG yok ki zaten istemem çünkü kendim hiç sevmiyorum 3.5 motor arabaya binecek adam benzin parasını hesap eder diye düşünüyorum açıkçası ama LPG takmazsan da 1 milyon falan yakar bu meret nasıl olacak bilmiyorum :) LPG taktırmaya kalk dediğin gibi en az 3.000 tl gider dandik bişey takılmaz çünkü....

darkmoon
07-09-2013, 12:31
ben sorarım ne gerek var diye..sanırım araçta lpg yok.3500cc büyük ihtimal v6 dır iyi bir lpg taktırmaya kalksanız 2500 3000 TL arası min gider..takmazsanız buna benzin yetişmez

arkadaşımın aracında prisin özel valve yağlama sistemli lpg si var..
gayet makul yakıyor normal gündelik hayatta kullanıyor ama pahalıya takdırmışdı prinsin normal kitleri içinde bile pahalı bir model takıyorlar bu lhs lere.. yalnız takıldımı ne performansda ne çekişde en ufak bir fark yaşamıyorsun..

onursumer
07-09-2013, 12:33
ilandaki aracı duşunursen yakın arkadaşımda detaylı goruşurum ama lhs daha iyi bana kalırsada :D

darkmoon
07-09-2013, 12:33
hahh işte abi en can alıcı nokta :D araba v6 motora sahip LPG yok ki zaten istemem çünkü kendim hiç sevmiyorum 3.5 motor arabaya binecek adam benzin parasını hesap eder diye düşünüyorum açıkçası ama LPG takmazsan da 1 milyon falan yakar bu meret nasıl olacak bilmiyorum :) LPG taktırmaya kalk dediğin gibi en az 3.000 tl gider dandik bişey takılmaz çünkü....

Evladiyelik alırsan lpg nin parasını her şekil uzun vadede amorti edersin.. lpg yide 12 takside kadar yapıyorlar.. 20 bin tl lere kadar çıkıyorsanız tabiki bencede lhs concorde bakmayın lhs ye şahsi fikrim 14-15 den fazla verilmez hadi çok çok temiz olur 16-17 falan olur..

Risendark
07-09-2013, 12:35
fiyatlarınız 24500 TL ye kadar geliyorsa 2003 sonrası accord almanı tavsiye ederim

Abi para var hep hondaya bindik babam 20 yıllık hondacı :D artık biraz ara verelim fantazi yapalım diyoruz chryslere girelim bakalım nasıl ? biraz ağır takılmayı düşünüyor babam :) Aslında Legend bakıyorduk yine honda dan devam edelim dedik ama chrysleri görünce biraz döndük...

PiscocuK
07-09-2013, 12:36
fantazi değil macera oluyor biraz..Allah utandırmasın :)

Risendark
07-09-2013, 12:40
ilandaki aracı duşunursen yakın arkadaşımda detaylı goruşurum ama lhs daha iyi bana kalırsada :D

Artık LHS diyoruz :)

Risendark
07-09-2013, 12:42
Evladiyelik alırsan lpg nin parasını her şekil uzun vadede amorti edersin.. lpg yide 12 takside kadar yapıyorlar.. 20 bin tl lere kadar çıkıyorsanız tabiki bencede lhs concorde bakmayın lhs ye şahsi fikrim 14-15 den fazla verilmez hadi çok çok temiz olur 16-17 falan olur..

Abi Kafamızdaki Fiyatlara o şekilde zaten Max.18 diyoruz oda sınf km si düşük olursa tabi... LPG işi kafamı karıştırıyor yani 3.5 motor arabaya bin LPG taktır bana çok komik geliyor ulan madem benzin alamıyacaksın gücün yok o kadar kalkıp o haltı işlemenin manası ne diye düşünüyorum ? :)

Risendark
07-09-2013, 12:44
fantazi değil macera oluyor biraz..Allah utandırmasın :)

Öylede denebilir :) Amin...

darkmoon
07-09-2013, 12:51
Abi Kafamızdaki Fiyatlara o şekilde zaten Max.18 diyoruz oda sınf km si düşük olursa tabi... LPG işi kafamı karıştırıyor yani 3.5 motor arabaya bin LPG taktır bana çok komik geliyor ulan madem benzin alamıyacaksın gücün yok o kadar kalkıp o haltı işlemenin manası ne diye düşünüyorum ? :)

bende seninle aynı fikirdeyim aynen ama bu tip araçlar istisnai araçlar o kapsamın dışında araçlar.. benzinde ciddi bir yakışları var ve alan kesimde ilk çıkdığı gündeki gibi çok zengin kesim değil artık fiyatlarından ötürü bulundukları sınıfın üstünde zenginlik arayan zengin orta kesmin yada orta üst kesmin aracı.. o kesim içinde aracın giderleri azda olsa önemlidir.. Benim fikrim tabiki.. benzinde üstesinden gelirseniz hiç takmayın tabiki.

Lhs ler zaten zamanının ötesinde dolu araçlar birazda alan üstüne titreyip modernize etse günümüz araçlarından donanım açısından fazlası olur eksiği olmaz..

Risendark
07-09-2013, 12:54
bende seninle aynı fikirdeyim aynen ama bu tip araçlar istisnai araçlar o kapsamın dışında araçlar.. benzinde ciddi bir yakışları var ve alan kesimde ilk çıkdığı gündeki gibi çok zengin kesim değil artık fiyatlarından ötürü bulundukları sınıfın üstünde zenginlik arayan zengin orta kesmin yada orta üst kesmin aracı.. o kesim içinde aracın giderleri azda olsa önemlidir.. Benim fikrim tabiki.. benzinde üstesinden gelirseniz hiç takmayın tabiki.

Lhs ler zaten zamanının ötesinde dolu araçlar birazda alan üstüne titreyip modernize etse günümüz araçlarından donanım açısından fazlası olur eksiği olmaz..

doğru söylüyorsun abi bizde alıp ufak tefek uğraşırız bakalım hayırlısı nerden nereye geldik Allahallaaaa Concorde dedik Vision dedik LHS ye geldik :D

By_emre
07-09-2013, 12:56
Hurda yasasıyla nasıl evladiyelik biniceksin ?

Risendark
07-09-2013, 13:05
Hurda yasasıyla nasıl evladiyelik biniceksin ?

bildiğim kadarıyla 90 model ve altını hurdaya alıyorlar... Ayrıca bu arabaya gelene kadar neler var hiç bişey olmadı araba trafikten men olur kapımın önünde yatırırım evladiyelik olmuş olur ;)

darkmoon
07-09-2013, 13:14
hurda yasası zorla arabanı almıyor.. hurda yasasında aracını gidip kendin gönüllü verirsen alıyorlar.. öyle kimsenin zorla kapısına gelipde senin arabanı alıcaz demiyorlar.. :)

bu araçda zorlanıcağınız tek şey teyp olur biz teybi arkadaşla amerikadan gelirken getirttik arabada çok farklı bir teyp var double desen değil 3.5 lik klasik teyp desen değil ikisinin tam ortasında 4.3 lük bir teyp birde tam karede değil köşeleri oval geliyor türkiyede bulamadık amerikadan arkadaş gelirken aldı ordan navili telefon özellikli dvd divx geri kamerası v.b özellikli güzel bu o zamanın lhs concorde voyagerlar 300m leri için yapılmış özel teyp sanırım türkiyede o teyp tek benim arkadaşın lhs de var ama aracın o iç havasını bir teyp bile fena değiştiriyor o klasik tuşlu teyp çıkıp bunu takınca içi bile baya bir modern görünmeye başladı.. :)

Risendark
07-09-2013, 13:16
hurda yasası zorla arabanı almıyor.. hurda yasasında aracını gidip kendin gönüllü verirsen alıyorlar.. öyle kimsenin zorla kapısına gelipde senin arabanı alıcaz demiyorlar.. :)

bu araçda zorlanıcağınız tek şey teyp olur biz teybi arkadaşla amerikadan gelirken getirttik arabada çok farklı bir teyp var double desen değil 3.5 lik klasik teyp desen değil ikisinin tam ortasında 4.3 lük bir teyp birde tam karede değil köşeleri oval geliyor türkiyede bulamadık amerikadan arkadaş gelirken aldı ordan navili telefon özellikli dvd divx geri kamerası v.b özellikli güzel bu o zamanın lhs concorde voyagerlar 300m leri için yapılmış özel teyp sanırım türkiyede o teyp tek benim arkadaşın lhs de var ama aracın o iç havasını bir teyp bile fena değiştiriyor o klasik tuşlu teyp çıkıp bunu takınca içi bile baya bir modern görünmeye başladı.. :)

babam amerikan elçiliğinde çalışıyor abi amerikaya gidip gelenlerden rica ediyor getirebilirse getiriyor yada kendi giderse kendisi getiriyor o yönden açıkçası pek bi sıkıntımız yok :)

ahmetbaha-drs
07-09-2013, 13:20
İlla ki otomobil olması şart değilse Ford Explorer ve Chevrolet Blazer'da güzel alternatifler olur.
Mesela;
Connecting site... (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-ford-suba-1998-ford-explorer-5.0-limited-edition-siyah-plus-lpg-88686937/detay)
Connecting site... (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-chevrolet-1998-model-lpg-li-sorunsuz-masrafsiz-blazer-bb-otomotivden-134158871/detay)

darkmoon
07-09-2013, 13:23
babam amerikan elçiliğinde çalışıyor abi amerikaya gidip gelenlerden rica ediyor getirebilirse getiriyor yada kendi giderse kendisi getiriyor o yönden açıkçası pek bi sıkıntımız yok :)

öyle bir avantajınız var ise şayet aracı alırsanız o teybi kesin kez alın hem araç kiti hem navigasyon hem film tv falan izleyebiliyorsunuz arka kafalıklara bağlantısına kadar var baya güzel arabanın donanım seviyesinide kalitesinide yükseltiyor..

birde bu lhs lerin amerikada bir tunning firması mercekli xenona uygun farlarını yapıyormuş chrsyler forumlarında okuduk yapanalrda var amerikada ama biz bulamadık temasa geçemedik ebayda dükkanıda yokdu onu türkiyede yaptırıcaz artık ama siz bulursanız onuda alın zaten sislerde mercek var kısalarda yok.. xenon da yapılırsa baya bir güzel olur lhs..
ön arka park sensörüde araba istiyor baya bir geniş çünkü..

darkmoon
07-09-2013, 13:25
işin ilginç yanı daha dün ahmet saraçoğlu ile facede sohbet ediyorduk dedim bir arkadaşımda lhs var falan anlatmışdım üstüne bugün bu konu denk geldi :)

Risendark
07-09-2013, 17:21
öyle bir avantajınız var ise şayet aracı alırsanız o teybi kesin kez alın hem araç kiti hem navigasyon hem film tv falan izleyebiliyorsunuz arka kafalıklara bağlantısına kadar var baya güzel arabanın donanım seviyesinide kalitesinide yükseltiyor..

birde bu lhs lerin amerikada bir tunning firması mercekli xenona uygun farlarını yapıyormuş chrsyler forumlarında okuduk yapanalrda var amerikada ama biz bulamadık temasa geçemedik ebayda dükkanıda yokdu onu türkiyede yaptırıcaz artık ama siz bulursanız onuda alın zaten sislerde mercek var kısalarda yok.. xenon da yapılırsa baya bir güzel olur lhs..
ön arka park sensörüde araba istiyor baya bir geniş çünkü..

inşallah bakalım abi hele bi alalımda :)

Risendark
07-09-2013, 17:22
İlla ki otomobil olması şart değilse Ford Explorer ve Chevrolet Blazer'da güzel alternatifler olur.
Mesela;
Connecting site... (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-ford-suba-1998-ford-explorer-5.0-limited-edition-siyah-plus-lpg-88686937/detay)
Connecting site... (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-chevrolet-1998-model-lpg-li-sorunsuz-masrafsiz-blazer-bb-otomotivden-134158871/detay)

yani olabilir ama jip tarzı alacak olursak babam iş yerinde chevrolet suburban ve tahoe kullanıyor... suburban gerçekten süper alırsak ondan alırız heralde :) Öneri için teşekkürler :)

Risendark
07-09-2013, 17:23
işin ilginç yanı daha dün ahmet saraçoğlu ile facede sohbet ediyorduk dedim bir arkadaşımda lhs var falan anlatmışdım üstüne bugün bu konu denk geldi :)

iyi denk gelmiş gerçekten :)

MBuğra
07-09-2013, 17:39
madem hafif maceraya kaçılıyor ben scorpio öneririm, parçasını chryslera nazaran daha rahat bulursunuz ve en az onun doluluğunda. bi tüple mis gibi olur :)

Connecting site... (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-scorpio-2.3-ghia-1998-model-takas-olur-136781045/detay)

darkmoon
07-09-2013, 17:50
ford da bende scorpio ya oranla taurusları daha çok beğeniyorum :) gerçi bu ilandakide çok fazla rakamı örnek olsun diye koydum ilanı yoksa taurusda 15-16 dan fazla ben şahsen vermem :)

Connecting site... (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-1997-model-ford-taurus-lx-lpg-li-isli-full-129536470/detay)

Kadyr
07-09-2013, 17:55
Ben verilen paraya acirim...

Nightfish
07-09-2013, 18:05
ford da bende scorpio ya oranla taurusları daha çok beğeniyorum :) gerçi bu ilandakide çok fazla rakamı örnek olsun diye koydum ilanı yoksa taurusda 15-16 dan fazla ben şahsen vermem :)

Connecting site... (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-1997-model-ford-taurus-lx-lpg-li-isli-full-129536470/detay)

İnanılmaz güzelmiş yalnız içi.

darkmoon
07-09-2013, 18:46
arka tasarımıda rx7 fd kasanın arkasına çok benziyor :)

maxpower
07-09-2013, 18:59
evladiyelik olmasına razı olduysanız kesinlikle alın, ayrıca müşteriside çıkar ve illa ki satılır

lpg konusunda ise "millet 100-150 bin tl lik araca lpg taktırıyor da ben niye taktırmayayım" şeklinde düşün, kesin ikna olursun :D

PiscocuK
07-09-2013, 19:22
tahoe alın bence hem macera olur hemde tüm gözler üzerinde

Kadyr
07-09-2013, 19:27
İnanılmaz güzelmiş yalnız içi.

ilk defa gördüm çok güzelmiş crysler yerine bu daha iyi valla

ALPER-VNS
07-09-2013, 21:38
Ben de cadillacları çok beğeniyorum.. Yolda yürürken yerde 20.000 lira bulsam alabilirim.. belki o da ama güzel yani :)

Connecting site... (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-cadillac-istinye-motors-1997-model-hatasiz-boyasiz-cadillac-sts-4.6-v8-134343932/detay)

yesil
07-09-2013, 22:33
önden çekiş bu araçlar sanırım, amerikan aracına önden çeker yakıştıramadım. Madem fantezi aranıyor, parça ve yakıt masrafları göze alınıyor, çok alakasız bir alternatif olacak ama range rover düşünün derim.

Connecting site... (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-kazasiz,sorunsuz-135511304/detay/)

darkmoon
07-09-2013, 22:41
Ben de cadillacları çok beğeniyorum.. Yolda yürürken yerde 20.000 lira bulsam alabilirim.. belki o da ama güzel yani :)

Connecting site... (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-cadillac-istinye-motors-1997-model-hatasiz-boyasiz-cadillac-sts-4.6-v8-134343932/detay)

Basma damarıma basma :) arabadır deposunu dolduramasan al bir sandalye karşısına otur tüm gün izle..

bilalMW
07-09-2013, 22:45

olmadı bahçeye çeker karşısında bir puro yakar mutluluklar dileriz :smokin:

alihan_27
07-09-2013, 23:10
Hepsini inceledim ama Cadillac bambaşka duruyor. Üstelik enine kutupyıldızı motorun susuz 150km gittiği denemeyi görünce herşeyiyle gönlümde ayrı bir yer etmişti.
Bence babana otomobil aldırma, bir Cadillac aldır :)

darkmoon
07-09-2013, 23:14
cadillac zor araba amerikada bile cadillaca bakmak zor iş diye biliyorum.. bu chrsyler lar fordlar gene oralarda halk işi araçlar ama cadillacların yeri adamlarda ayrı. :)

Nightfish
08-09-2013, 00:08
Chrysler o kadar naz yapan bi araba değil. Ben 300M le gayet mutluydum :D

Risendark
08-09-2013, 00:14
Hepsini inceledim ama Cadillac bambaşka duruyor. Üstelik enine kutupyıldızı motorun susuz 150km gittiği denemeyi görünce herşeyiyle gönlümde ayrı bir yer etmişti.
Bence babana otomobil aldırma, bir Cadillac aldır :)

Babam iş yerinde cadillac fleetwoodda kullanıyo abi ama bunun masrafını karşılamak için evi barkı satmak lazım her yiğidin harcı değildir caddilaca binmek dedi :D

Risendark
08-09-2013, 00:15
önden çekiş bu araçlar sanırım, amerikan aracına önden çeker yakıştıramadım. Madem fantezi aranıyor, parça ve yakıt masrafları göze alınıyor, çok alakasız bir alternatif olacak ama range rover düşünün derim.

Connecting site... (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-kazasiz,sorunsuz-135511304/detay/)

Range rover yerine tahoe yada suburban almayı tercih ederim daha doğrusu babam öyle tercih eder :D

turbo&quattro
08-09-2013, 00:32
Lincoln un Ls bilmemne modeli var v8 uygun fiyatli bir ara sahibinde bolca vardi . Macera ariyorsaniz oyle birsey bakin hem modelli 01+ ve gorseli cok iyi .

erdalss
08-09-2013, 00:37
Connecting site... (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-infiniti-dogan-auto-dan-kusursuz-infiniti-q30-3.0-lpg-li-123846275/detay)

darkmoon
08-09-2013, 01:33
aslında konu amacından sapdı sanırım arkadaşın babası evladiyelik ucuz fiyata kaliteli dolu güzel bir amerikan aracı arıyor.. evladiyelik olduğu için satma gibi bir sıkıntıları yok hani ticari bir yanı yok işin gene satılır yoksa lhs yada diğerleri..

prim yapsın değer falan dertleri yok.. olayın özü o ... arkadaşında babası amerikan konsolosluğunda çalışıyormuş haliyle tüm gün amerikan araçları sürüyorsa artık iyicene amerikana alışmış olması çok doğaldır.. :)
Amerikandan inip avrupa araca binincede bir tuhaf oluyor insan.. :) Babasınıda anlamak zor değil aslında.. :)

darkmoon
08-09-2013, 01:34
Lincoln un Ls bilmemne modeli var v8 uygun fiyatli bir ara sahibinde bolca vardi . Macera ariyorsaniz oyle birsey bakin hem modelli 01+ ve gorseli cok iyi .

lincoln burda çok ağır kaçar cadillacdan farkı yok onunda burda :)

Risendark
08-09-2013, 01:43
aslında konu amacından sapdı sanırım arkadaşın babası evladiyelik ucuz fiyata kaliteli dolu güzel bir amerikan aracı arıyor.. evladiyelik olduğu için satma gibi bir sıkıntıları yok hani ticari bir yanı yok işin gene satılır yoksa lhs yada diğerleri..

prim yapsın değer falan dertleri yok.. olayın özü o ... arkadaşında babası amerikan konsolosluğunda çalışıyormuş haliyle tüm gün amerikan araçları sürüyorsa artık iyicene amerikana alışmış olması çok doğaldır.. :)
Amerikandan inip avrupa araca binincede bir tuhaf oluyor insan.. :) Babasınıda anlamak zor değil aslında.. :)

evet tam bizi anlattın abi :D babam hep amerikan aracı kullanıyor 20 yıldır yani ciğerini bilir kullandığı arabaların ama hep kalbur üstü arabalar olduğundan pek yanaşamıyoruz o arabalara bizde ufak yollu dolu konforlu bi araç bakalım diyoruz evladiyelik diyoruz ama iyi para veren olursada satarız yani ben babamı bildim bileli daha bi arabaya 1 yıl aralıksız binmedik :D birazda konuun amacıda saptı.... Ayrıca hani infinity önerenler olmuş infinity yerine honda legend tercih edilesi bi araç gibi geliyor bana bilmiyorum yanlışmıyım ?