PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Astra Coupe Turbo Stage3 vs TM Astra GSI Turbo

KA®ANLIK
09-09-2013, 09:10
TM Astra GSI Turbo Specs...
C20LET Engine
T3/T4 Turbo
MegaSquirt3 Ecu
Front Mount Intercooler Kit
Cold Air Intake
70mm DownPipe & Exhaust

Astra Coupe Turbo
Ecufast Remapping
Z20LEH Turbocharger
Z20LEH Injectors
Front Mount Intercooler Kit
Air Intake Kit ( Vectra 1.9 )
AEM Wather/Methanol Kit
70mm DownPipe, 60mm Exhaust

Videolar:

Deneme 1:

1K3Bhg4hjec
Link:TM Astra GSI Turbo vs Astra Coupe Turbo Stage3 - 1 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=1K3Bhg4hjec)

Deneme 2:

YQ8c4MvM-6g
Link: TM Astra GSI Turbo vs Astra Coupe Turbo Stage3 - 2 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=YQ8c4MvM-6g)

orhan_guney
09-09-2013, 09:13
Maşallah deneyen araçlara.

turbogsi
09-09-2013, 09:30
maşşallah z20letleri bu şekilde görmek cidden güzel.

Letkid
09-09-2013, 10:19
maşallah Engin... güzel olmuş hatta on numara olmuş kanka :)

isotta
09-09-2013, 10:29
her 2 aracada maşallah.

orcunnn
09-09-2013, 10:45
insan araç içi çekmezmi

2 araçta süper oldu en çok sinana seviniyorum ne yalan söyliyim yüzü güldü valla

bertoneye söylenecek söz yok zaten duruşu gidişi ile mükenmel bence.
allah nazarlardan korusun

halilcan9455
09-09-2013, 10:47
deneyen araçlara + Camcar 'a maşallah

aLperTunga
09-09-2013, 11:02
cam carımız yavaş olduğu için sizin arabalar ışınlanıyor sanki.maşallah araçlarınıza.

Ama tabi TM astramız yavaş yavaş oluyor daha çok gideri var bu incilmiş duygularıyla oynanmış hali birde :D

orcunnn
09-09-2013, 11:03
cam carımız yavaş olduğu için sizin arabalar ışınlanıyor sanki.maşallah araçlarınıza.

Ama tabi TM astramız yavaş yavaş oluyor daha çok gideri var bu incilmiş duygularıyla oynanmış hali birde :D

hahahah ulan alper :D

basınç 0.8 daha baya gideri olacak sinancım biraz toplasın kendini

KA®ANLIK
09-09-2013, 11:04
TM GSI 1 bar basarsa rakip bulamaz kendine, oturur ağlar rakibim yok diye Sinan sonra,

CAMCAR a kaldırmazsa tabi

ahahuauhahua :D:D:D:D

orcunnn
09-09-2013, 11:07
TM GSI 1 bar basarsa rakip bulamaz kendine, oturur ağlar rakibim yok diye Sinan sonra,

öyle deme kanka ben bulurum ona rakip salarım 4 çekerlerin peşine ;)

aLperTunga
09-09-2013, 11:10

cam cara kaldırması için daha önünde çok yol var öyle ha deyince en hızlı olunmaz..

Denildiği gibi Tecrübe Pahalı birşeydir.

ama uzun zamandır böyle zevkli roll geçirmemiştik.Ayağınıza sağlık.

Ben inanıyorum TM nin daha çok gideri var araba ilk çıktığı gün gazladık.Daha eksiklerini tamamlarız ufak tefek sorunlarını çözeriz sonrada allah izin verirse ufak ufak ver boostu gelsin :D

devolation
09-09-2013, 11:10
buarada tm astra suan 0.8 bar da deneme tekliflerine acigiz devo astra yi garaja dinlenmeye biraktik tm astra ile rollere start verdik hadi hayrlisi bertonenin nekadar hizli oldugunu denemelerde gorursunuz artik hizli typerlarla denerken gormek isteriz

orcunnn
09-09-2013, 11:13
buarada tm astra suan 0.8 bar da deneme tekliflerine acigiz devo astra yi garaja dinlenmeye biraktik tm astra ile rollere start verdik hadi hayrlisi bertonenin nekadar hizli oldugunu denemelerde gorursunuz artik hizli typerlarla denerken gormek isteriz

devo astra dinlenmeli artık bütün yaz bizi en iyi derecede temsil etti

şimdi biraz tm koştursun aynen dememek isteyen herkezle deneriz

KA®ANLIK
09-09-2013, 11:17

Bertone çıktı devo gsi garaja girdi !!!!! :D:D:D

TM GSI gerçekten çok güzel oldu, adam hızlı :)
roll den sonra durup sinanın beni kucağına alması paha biçilemezdi auhhuahuauhauha :DD:D:D:D

sinan FAZLASIYLA hakediyor kardeşim, emeklerin karşılığını yavaş yavaş görmeye başladı. önünde daha çok yol var...

ofli
09-09-2013, 11:18
maşallah engin maşallah canavar gibi olmuş istanbula geldiğimde bi bindir be hacı :D

KA®ANLIK
09-09-2013, 11:19
maşallah engin maşallah canavar gibi olmuş istanbula geldiğimde bi bindir be hacı :D

arabasız mı gelcen olm :D

ayıpsın sen gel kardeşim, haberli gel :D

ofli
09-09-2013, 11:24
araç biterse arabayla bitmezse yayan :D hasduashd bu cumartesi oradayım işte hacı

KA®ANLIK
09-09-2013, 11:26
araç biterse arabayla bitmezse yayan :D hasduashd bu cumartesi oradayım işte hacı

vay amk,
söylediğin iyi oldu :D

Alper_
09-09-2013, 11:29
maşallah araçlara :)

Selcuk_RoL
09-09-2013, 11:30
Massallah astra lara ama bertone standrt turbo ve agirliga ragmen dahami iyimi gitmis yoksa goremedigimiz sonuc nedir?

brs_odbs
09-09-2013, 11:39
maşallah araçlara

Eyup Duygun
09-09-2013, 11:48
Maşallah ikisinede tahminler yanılmadık :)

ofli
09-09-2013, 11:53
vay amk,
söylediğin iyi oldu :D

hahahaha erkenden söyledim işte bro geliyom haftasonu artık roll felan bişeylere denk geliriz inşallah :D

KA®ANLIK
09-09-2013, 12:03
Massallah astra lara ama bertone standrt turbo ve agirliga ragmen dahami iyimi gitmis yoksa goremedigimiz sonuc nedir?

Eyvallah Selçuk,

Bertonenin Turbosu Opelin OEM turbosu ama standart 192hp lit Z20LET motorun turbosu değil, Z20LEH yani Astra H OPC motorlarında kullanılan turbo. Yine manifolduyla plug and play spec bir turbo ama, dediğim gibi işin özünde stock turbo değil,
heee tabi T3/T4 turbo ile karşılaştırırsak, fındık kadar bir turbo tabi :D:D:D:D:D
(Sinaaaannn) :D

Ağırlık demişken,
Bertone standart 1300kg + 100kg şoför

Astra GSI
arka koltukları sökük 1190kg falandır herhalde, + 90kg şoför

toplum olarak obezite ile başımız belada kısacası :D

Görkem
09-09-2013, 12:03
astra coupenin son dokunuşları tekrar hayırlı olsun :) güzel deneme olmuş gerçektende,,,uzunda tam ne olduğunu göremesekte bertone 1-2 boy önde sanırım ?

KA®ANLIK
09-09-2013, 12:04
astra coupenin son dokunuşları tekrar hayırlı olsun :) güzel deneme olmuş gerçektende,,,uzunda tam ne olduğunu göremesekte bertone 1-2 boy önde sanırım ?

yoook,
aksine Astra GSI önde...

3 ten 4 e atınca GSI 1-1.5 boy önde oluyor aşağı yukarı,
5 e atıp 240 lara geldiğimizde aradaki fark sabit olarak 1 boy devam ediyor, tam tamponunda oluyorum GSI'ın, GSI önde gidiyor... 200 den sonra ne açılıyooor, ne kapanıyor fark :)

orcunnn
09-09-2013, 12:09

arada 100 kg bir fark var 35hp dynomics fark var denk geliyor aynı ayarladar suanda ikiside gitmesi gerektigi nasılsa tam hakkını veriyor

sinansimbil
09-09-2013, 12:13
yoook,
aksine Astra GSI önde...

5 e atıp 240 lara geldiğimizde aradaki fark sabit olarak 1 boy devam ediyor, tam tamponunda oluyorum GSI'ın, GSI önde gidiyor... 200 den sonra ne açılıyooor, ne kapanıyor fark :)

:icon_tup: tam anlattigin gibi kanka :)

Hayirli dilekleriniz tesekkur ederim bni kirmayip deniyen herkeze tesekkurler daha istedigim gibi olmadi arabam hayirlisiyla ins zamanla olucak simdilik tatmin edici....

sinansimbil
09-09-2013, 12:15
Dyno videosunuda bugun eklicem insallah

yasin_R
09-09-2013, 12:16
değişik arabaları rollinglerde görmek güzel,

devran çıkmadı ki arabam deneyelimmmmmm :):):)

sinansimbil
09-09-2013, 12:17
Eyvallah Selçuk,

Bertonenin Turbosu Opelin OEM turbosu ama standart 192hp lit Z20LET motorun turbosu değil, Z20LEH yani Astra H OPC motorlarında kullanılan turbo. Yine manifolduyla plug and play spec bir turbo ama, dediğim gibi işin özünde stock turbo değil,
heee tabi T3/T4 turbo ile karşılaştırırsak, fındık kadar bir turbo tabi :D:D:D:D:D

Ağırlık demişken,

Astra GSI

Findik kadarrrr :) getirde cebimde tasiyim hahahahaa ama dedigin gibi findiktan biraz buyuk :D

KA®ANLIK
09-09-2013, 12:19
Findik kadarrrr :) getirde cebimde tasiyim hahahahaa ama dedigin gibi findiktan biraz buyuk :D

ahuahua

adamın dibisin la :D
seviyom seni,

TM nin daha temiz gideri var hacı, basınç açmasan bile, ki basınç açarken internal ları da dikkate alarak insan gibi aç :D
bak devo ya kaç zamandır gazlıyor tık yok ;)

sinansimbil
09-09-2013, 12:19

Incilmis :) irzina gectik be resmen bunada sukur gene gidiyo ya :)

Selcuk_RoL
09-09-2013, 12:26
Eyvallah Selçuk,

Ağırlık demişken,

Astra GSI

anladım her iki aracada maşşallah diyorum ve yine söylüyorum opeller coçtu bu sene :D

devolation
09-09-2013, 12:29
değişik arabaları rollinglerde görmek güzel,

devran çıkmadı ki arabam deneyelimmmmmm :):):)

yasinim insallah istedgin gibi olur ama buarada orcunun mustang bile bitti bitecek seninki hala cikmadi şaseyi bastanmi tasarliyosunuz anlamadimki :))) saka biyana gec olsun temiz olsun kardesim sikinti yapma kendine

devolation
09-09-2013, 12:31
anladım her iki aracada maşşallah diyorum ve yine söylüyorum opeller coçtu bu sene :D

amacimiz oydu zaten yanliz belli basli markalarin hizli olmadigini ispatlamak ve bayragi tasimaktan gurur duyarim herzaman :)

aLperTunga
09-09-2013, 12:33
amacimiz oydu zaten yanliz belli basli markalarin hizli olmadigini ispatlamak ve bayragi tasimaktan gurur duyarim herzaman :)

heyttt yavrumm :)

Selcuk_RoL
09-09-2013, 12:35

yürüüüü beee :D:D :icon_tup:

Görkem
09-09-2013, 12:43
yoook,
aksine Astra GSI önde...

anladım tam başabaş yakın keyifli bir deneme olmuş,,zaten kimin önde olduğunun önemi yok önemli olan keyifle araba denemek tabiki,,tam göremediğimden sordum bende durumu,,,,iki aracada maaşallah :heyoo:

mami_makinen
09-09-2013, 12:44
Maşallah araçlara

Sinan araban hızlanmış maşallah

yasin_R
09-09-2013, 12:52
yasinim insallah istedgin gibi olur ama buarada orcunun mustang bile bitti bitecek seninki hala cikmadi şaseyi bastanmi tasarliyosunuz anlamadimki :))) saka biyana gec olsun temiz olsun kardesim sikinti yapma kendine

conta bekle şanzıman bekle üst kapak bekle. ustayı bekle, bekle babam bekle. iş güç koşturmam olmazsa tek işim bu olsa cokktaan çıkartırdım herhalde:( cok özledim hacı abi yeter çıkarmak istiyorum artıkk

orcunnn
09-09-2013, 13:15
conta bekle şanzıman bekle üst kapak bekle. ustayı bekle, bekle babam bekle. iş güç koşturmam olmazsa tek işim bu olsa cokktaan çıkartırdım herhalde:( cok özledim hacı abi yeter çıkarmak istiyorum artıkk
vay kader arkadaşım :D

sinansimbil
09-09-2013, 13:57
Maşallah araçlara

Sinan araban hızlanmış maşallah

saol abi hadi sök ng yide deneyelim.. :)

orcunnn
09-09-2013, 14:26

vay kankama bak :d
yavaştan hızlıya git dur hele bi

mami_makinen
09-09-2013, 14:26

Sen ilk önce benim geçtiklerimi geç sonra gel :)

Bi daha araba sökmekmi imkanı yok sökmem

orcunnn
09-09-2013, 14:29
yok mu astra ile deneyecek ekşın lazım iddalı bir araba yokmu 200 300 hp arası aracın giderini tam görmüş oluruz

sinansimbil
09-09-2013, 14:47
Sen ilk önce benim geçtiklerimi geç sonra gel :)

Bi daha araba sökmekmi imkanı yok sökmem

reis kalbimi kırdın şimdi :( biz kimle denicez o zaman adres göster... takılıyken deneyelim olmazmı :)

mami_makinen
09-09-2013, 15:03
reis kalbimi kırdın şimdi :( biz kimle denicez o zaman adres göster... takılıyken deneyelim olmazmı :)

Piyasada turbo araba kıtlığımı var çık denk geldiğinle dene şimdi arabanı bana güvenerekmi yaptın veya benimi gözüne kestirdin ?

sinansimbil
09-09-2013, 15:07
Piyasada turbo araba kıtlığımı var çık denk geldiğinle dene şimdi arabanı bana güvenerekmi yaptın veya benimi gözüne kestirdin ?

yoo kıtlık yok sadece teklif ettim ataşehirde araba bitince denermiyiz dediğimde deneriz dedin o kadar sırf seninle denemek için yapmadım abi seninle denemek istediğim için sordum denemek istemiyosanda saygı duyarım bunda kızacak bişey yok.

Selcuk_RoL
09-09-2013, 15:09
Turbo arabadan N/a arabaya teklif:)

Ben denerim ya sikinti yok

mami_makinen
09-09-2013, 15:11
yoo kıtlık yok sadece teklif ettim ataşehirde araba bitince denermiyiz dediğimde deneriz dedin o kadar sırf seninle denemek için yapmadım abi seninle denemek istediğim için sordum denemek istemiyosanda saygı duyarım bunda kızacak bişey yok.

Orçun arıyo suss2000 ile deneyebilirmiyiz sen burdan bana yazıyosun deneyelimmi :)
Araban hızlanmış olabilir ama biraz zamana yaymak lazım hemen en hızlı kimse onu hemen tahrik etmeye gerek yok

Hem araban turbo aç basıncını turbo typer / subaru / evo larla dene bence en azından turboya turbo daha mantıklı olur

sinansimbil
09-09-2013, 15:15
Turbo arabadan N/a arabaya teklif:)

Ben denerim ya sikinti yok

deneyelim tabi :) maksat muhabbet denemek için yaptık arabaları kapıda paslansın diye değil başkan kızdı bana ama ne diyim biz abi dediklerimize göz kestirmeyiz sevdiğimiz için ve işi bildikleri için onlarla denemek isteriz ama nedense yanlış anladı..

sinansimbil
09-09-2013, 15:18
Orçun arıyo suss2000 ile deneyebilirmiyiz sen burdan bana yazıyosun deneyelimmi :)
Araban hızlanmış olabilir ama biraz zamana yaymak lazım hemen en hızlı kimse onu hemen tahrik etmeye gerek yok

Hem araban turbo aç basıncını turbo typer / subaru / evo larla dene bence en azından turboya turbo daha mantıklı olur

abi dynosu 250 hp olan arabamla tutupta turbo typer la deneyemem heralde daha önce devoyla denemiştin o yüzden sordum seninle deneme talebini bende arabamın ne kadar gittiğini görmek istiyorum. ama dedimya hayatta gücenmem yanlış anlama selçukla deneriz başkalarıyla deneriz hedef sen yada sus falan değil f/e/h typerla da denememe gerek yok o yüzden biraz daha iyi bişiler olması gerekiyor. sadece maksat bu...

KSE71
09-09-2013, 15:30
Maşallah Engin abi, maşallah Sinan abi, babam akşam anlattı da, fena üzüldüm gelemedim diye. İlk defa bi role gelmedim, buda ne güzel geçmiş yaa öncekiler gibi. bu denemeden sonra hiç bi rolingi kaçırmam bi daha

Selcuk_RoL
09-09-2013, 15:34
Yani isin özü sinan mami abinin bence anlatmak istedigi;

Simdi ng N/a olarak king 2 2 daha 4 bu acik ve net araba sokukken denedi kim istediyse golf r indan subarusuna kadar e abi simdi bu arac pat kut her denemeye cikarilip yorulmaz e her dakka sokulup takilamazda ondan ziyade bu unvani korumak icinde gecilmesi istenmez bu herkez icin boyledir kim gecilmek ister? Hic kimse e sen simdi yaptin arabani bitti pat ng ye gel dersen olmaz bi antreman yap adamin denedikleri ile dene fln filan yani biraz tanin senin arabani daha bilen yok ng gecse hee turbo astra ne varki denir? Ama sen gecsen durum oyle olmaz yanlismiyim?onun icin biraz kostur arabani hatta araban daha yeni yol alir basincini hallet setupunda gelinecek son noktaya gel bunuda yavas yavas bize denemelerle göster arac kendini bi ispatlasin sonra ng de olur sus ta olur df de olur rol de olur denemeye araba cok ben sahsi fikirlerimi paylastim yanlis gelebilir kusura bakmayin
He ben denerim yine seviyorum 2 ye almayi musait bi aksam cikalim bizim axgti paslandi anasini satiyim bi gazini alalim:)

EMG
09-09-2013, 15:43
sinan stock motor kırılana kadar gazla sonra yap motor içini adam akıllı bi turbo tak atmosferik 106 typer falan işin olmasın ben geriliyorum burda :D

KA®ANLIK
09-09-2013, 15:54
sinan stock motor kırılana kadar gazla sonra yap motor içini adam akıllı bi turbo tak atmosferik 106 typer falan işin olmasın ben geriliyorum burda :D

:D:D

sen anca geril, amk hep flu videolar video bulana kadar g.tüm çatladı, ne zikim bi video çekmek lan o öyle :D

EMG
09-09-2013, 15:59
:D:D

sen anca geril, amk hep flu videolar video bulana kadar g.tüm çatladı, ne zikim bi video çekmek lan o öyle :D

kameran patates dedik sana ayfonla çekelim diye :D

sinansimbil
09-09-2013, 15:59

Simdi ng N/a olarak king 2 2 daha 4 bu acik ve net araba sokukken denedi kim istediyse golf r indan subarusuna kadar e abi simdi bu arac pat kut her denemeye cikarilip yorulmaz e her dakka sokulup takilamazda ondan ziyade bu unvani korumak icinde gecilmesi istenmez bu herkez icin boyledir kim gecilmek ister? Hic kimse e sen simdi yaptin arabani bitti pat ng ye gel dersen olmaz bi antreman yap adamin denedikleri ile dene fln filan yani biraz tanin senin arabani daha bilen yok ng gecse hee turbo astra ne varki denir? Ama sen gecsen durum oyle olmaz yanlismiyim?onun icin biraz kostur arabani hatta araban daha yeni yol alir basincini hallet setupunda gelinecek son noktaya gel bunuda yavas yavas bize denemelerle göster arac kendini bi ispatlasin sonra ng de olur sus ta olur df de olur rol de olur denemeye araba cok ben sahsi fikirlerimi paylastim yanlis gelebilir kusura bakmayin
He ben denerim yine seviyorum 2 ye almayi musait bi aksam cikalim bizim axgti paslandi anasini satiyim bi gazini alalim:)

Eyvallah selcuk herkezin bi bildigi vardir ama ben bu arabayi zaten emrenin dedigi gibi basinc falan acmak icin yapmadim bu motor iciyle setupim bu gruptaki arabalarla denemek icin zaten basinc acicak olsam motoru forged yapar basinc acar ust klasman arabalarla denerim amac engininde daha once dedigi gibi deneycek arabalar statusunde kalmak yoksa acarim basinci gider turbolarin iyileri ile denerim.. neyse uzatmayalim senle deneriz bi kac piyasada olan aarabayla deneriz kistaslar alinir heralde. :) en basinda soledim ben gazina basip zevk almak icin para harcadim kimseyle atarlanmak yada boy olcusmek icin degil benim icin gecmekte var gecilmekte ikisinde de sevinirim

orcunnn
09-09-2013, 16:01

ben sinanın yerınde olsam denemem 106 ile

2 de bassa 200 bitse bişey anlamayacak

3 vites de 106 denemez haklı olarak vs.... he zevkine basarız derseniz basınlır o zaman işin sonuçu polimik olur gibime geliyor

Selcuk_RoL
09-09-2013, 16:05
Eyvallah selcuk herkezin bi bildigi vardir ama ben bu arabayi zaten emrenin dedigi gibi basinc falan acmak icin yapmadim bu motor iciyle setupim bu gruptaki arabalarla denemek icin zaten basinc acicak olsam motoru forged yapar basinc acar ust klasman arabalarla denerim amac engininde daha once dedigi gibi deneycek arabalar statusunde kalmak yoksa acarim basinci gider turbolarin iyileri ile denerim.. neyse uzatmayalim senle deneriz bi kac piyasada olan aarabayla deneriz kistaslar alinir heralde. :) en basinda soledim ben gazina basip zevk almak icin para harcadim kimseyle atarlanmak yada boy olcusmek icin degil benim icin gecmekte var gecilmekte ikisinde de sevinirim

:icon_tup: aynen kardesim bende basinctan bahs ederken hani kendi setupunun dibini bulursun anlaminda soyledim bende rol ile 180 hp lerlde kaldim sonra 195 sonra 200 ustu yani araba ha deyince olmuyor onu kast ettim

KA®ANLIK
09-09-2013, 16:08
kameran patates dedik sana ayfonla çekelim diye :D

hadi len ordan,
full hd kamerayla, karıncaların intikamı vol.2 yi çeken ulvi... :D

Selcuk_RoL
09-09-2013, 16:08
ben sinanın yerınde olsam denemem 106 ile

2 de bassa 200 bitse bişey anlamayacak

3 vites de 106 denemez haklı olarak vs.... he zevkine basarız derseniz basınlır o zaman işin sonuçu polimik olur gibime geliyor

Hayirdir orcun 2 gunluk amerikanci oldunda 106 mi beyenmiyon? Yakismadi valla sana neyse ;

106 bu abi suan N/a olarak daha iddali baska bsy goster bu kategoride yok? Ayrica 200 degil 200 ustu yola gore gorulur e daha naapsin 106 inip itelimmi 200 ustunde zaten kadrani 210 hacmi 1,6 :)

sinansimbil
09-09-2013, 16:10
:icon_tup: aynen kardesim bende basinctan bahs ederken hani kendi setupunun dibini bulursun anlaminda soyledim bende rol ile 180 hp lerlde kaldim sonra 195 sonra 200 ustu yani araba ha deyince olmuyor onu kast ettim

Simdilik bu sezonu boyle kapaticam kisin zaten gerkli duzenlemeleri yapip hedefi yukselticez senle deneriz o zaman ne istersen problem yok arabami gormus olurim bende

sinansimbil
09-09-2013, 16:11
Ne istersen = ne zaman istersen :)

Selcuk_RoL
09-09-2013, 16:11
Simdilik bu sezonu boyle kapaticam kisin zaten gerkli duzenlemeleri yapip hedefi yukselticez senle deneriz o zaman ne istersen problem yok arabami gormus olurim bende

Tamam dayi bu hafta ici bi aksam konusalim cikalim bulusuruz gec saat rahat rahat deneriz

sinansimbil
09-09-2013, 16:13
Tamam dayi bu hafta ici bi aksam konusalim cikalim bulusuruz gec saat rahat rahat deneriz

Tmm kanka haberlesiriz

EEE
09-09-2013, 16:16
masallah ıkısınede

orcunnn
09-09-2013, 16:19
Hayirdir orcun 2 gunluk amerikanci oldunda 106 mi beyenmiyon? Yakismadi valla sana neyse ;

106 bu abi suan N/a olarak daha iddali baska bsy goster bu kategoride yok? Ayrica 200 degil 200 ustu yola gore gorulur e daha naapsin 106 inip itelimmi 200 ustunde zaten kadrani 210 hacmi 1,6 :)

oha be o 106 begenmedıgımden degil saçmala sinanın 2 60 70 basmak hoşuna gitmez s2000 typer gibi 260 lara kadar gidebileceği araçlarla denerse daha iyi olur

atrı bu benim 3. amerikan arabam kanka 3 gün degil sene falan mustan saymıyorum zaten 1 senede o var gerçi 8 aydan beri saniyede :)

sinansimbil
09-09-2013, 16:21
[QUOTE=EEE;7030377]masallah ikisinede

Saolasin enderim

Selcuk_RoL
09-09-2013, 16:24
oha be o 106 begenmedıgımden degil saçmala sinanın 2 60 70 basmak hoşuna gitmez s2000 typer gibi 260 lara kadar gidebileceği araçlarla denerse daha iyi olur

atrı bu benim 3. amerikan arabam kanka 3 gün degil sene falan mustan saymıyorum zaten 1 senede o var gerçi 8 aydan beri saniyede :)

İyide zaten s2000 de 70 de type r de 70 basicak yani s2000 mehmetten baska hizli olmadigina gore onun icin 70 dedim 106 210 a kadar onde olursa astra o hiza kadar yanina gelemesse zaten 250 de gorulse demekki bi gecme olmaz he 200 lerde yanyana olursa demekki astra gidicek yani bi deneme aninda belli olur zaten bu araclar kendini belli eder adini koyariz sinan gibi adamla sikinti yasanmaz

aLperTunga
09-09-2013, 16:46

yavf senin türkçe hocana vuriyiimmm :) yine hızlı yazdın dimi? :D

Yavf bu 106 taşşaaa öpülecek araba :D bi bitmedi hammına bitmezde ;)

KA®ANLIK
09-09-2013, 16:48
İyide zaten s2000 de 70 de type r de 70 basicak yani s2000 mehmetten baska hizli olmadigina gore onun icin 70 dedim 106 210 a kadar onde olursa astra o hiza kadar yanina gelemesse zaten 250 de gorulse demekki bi gecme olmaz he 200 lerde yanyana olursa demekki astra gidicek yani bi deneme aninda belli olur zaten bu araclar kendini belli eder adini koyariz sinan gibi adamla sikinti yasanmaz

Selçuk öyle deme,
çok çirkef ben neler çektim bu Sinan'dan saymakla bitmez :D:D:D

sinansimbil
09-09-2013, 16:52
Selçuk öyle deme,
çok çirkef ben neler çektim bu Sinan'dan saymakla bitmez :D:D:D

Tuuuu sana :) sen cirkef gormemisin

elpadre
09-09-2013, 16:53
karanlık ne zaman denıyourzz :D

sinansimbil
09-09-2013, 16:57
karanlık ne zaman denıyourzz :D

La sendikaci gel benle dene :D

elpadre
09-09-2013, 16:59
La sendikaci gel benle dene :D

denerızz sıkıntı yok :D en hızlınızla denıcemm zaten az kaldı :D

orcunnn
09-09-2013, 17:08

benden bahsetmiyon dimi :D :D astra demek istemişindir

KA®ANLIK
09-09-2013, 18:16

sen önce şunu geç de;

http://www.sancaklimetal.com/userfiles/image/b-253094-el_arabas%25C4%25B1.jpg

sonra en hızlı OPEL ile denersin canım... :)

Murat
09-09-2013, 22:15
maşşallah. güzel gidiyor :)

orcunnn
09-09-2013, 22:17
maşşallah. güzel gidiyor :)

avansı kısmayadın iyidi :D :D 6 hp gitti...

Murat
09-09-2013, 22:22
avansı kısmayadın iyidi :D :D 6 hp gitti...

vay arkadaş doyamadık avansa :D

tuncayakyz
10-09-2013, 07:53

camcar onlarla bir basmıyor ama merak ettim ne araç olduğunu gideri iyi çünkü :)

EEE
10-09-2013, 08:11
camcar onlarla bir basmıyor ama merak ettim ne araç olduğunu gideri iyi çünkü :)

Kuvvetle muhtemel devo astra

KA®ANLIK
10-09-2013, 08:15

CamCar
GT2871 li Astra GSI Turbo
Şu araç;
http://www.techturkey.com/forum/dyno-sheets/139198-opel-astra-gsi-turbo-quotsel20letquot-34-lsf-11-a.html

Kuvvetle muhtemel devo astra

Ne yaptın Ender adam arkamızdan sıkıyor, mermi gibi geliyor :D

KADİR KIRIŞ
10-09-2013, 15:59
kankalar maşşallah süper bi gündü tm kendi aştıı tabi te ye dicek bişey yok o kiloya göreeee ;)

sem2.2
10-09-2013, 18:27
engın abıcim maşallah allah kaza bela vermesin :) coupe turbolar yürüsünn yüürüsüün :)

Streamroller
10-09-2013, 19:12
Şu Bertonelerin yoldaki duruşlarına hastayım yau eski model astra minnacık duruyor yanında...:D

kaan megi
10-09-2013, 20:17
maşallah bu sene opeller damga vurucak gibi

EEE
10-09-2013, 20:25
CamCar
GT2871 li Astra GSI Turbo
Şu araç;
http://www.techturkey.com/forum/dyno-sheets/139198-opel-astra-gsi-turbo-quotsel20letquot-34-lsf-11-a.html

Ne yaptın Ender adam arkamızdan sıkıyor, mermi gibi geliyor :D

cok dıkkat etmedım hacı

MECOO
10-09-2013, 20:51
her iki aracada maşallah, sinan kardeşim sonunda bitirdin güzel günlerde kullan.

sinansimbil
11-09-2013, 00:23
her iki aracada maşallah, sinan kardeşim sonunda bitirdin güzel günlerde kullan.

Saolasin kardesim bitti sonunda ufak ufak kosturuyoruz senin arabada bitmis sanirim haberi geldi ins guzel olmustur sende gule gule hayirlisiyla kullan...

MECOO
11-09-2013, 00:27
Saolasin kardesim bitti sonunda ufak ufak kosturuyoruz senin arabada bitmis sanirim haberi geldi ins guzel olmustur sende gule gule hayirlisiyla kullan...

teşekkür ederim kardeşim, küçük bir iki ayarı kaldı bizimkininde, herkes verdiği emeğinin karşılığını alsın, tek dilediğim budur, hep beraber güzel günlerde kullanırız inşallah.

olcayozduman
11-09-2013, 22:40
bu ne bee canavar maasallah