PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tr de Tek Mazda 626 coupe -Capella c2

Oldschool
17-09-2013, 13:12
selam arkadaşlar TR de bir kaç tane var olan mazda 626 Coupe ve eşi benzerini ben dahil daha önce görmedigim 626 nın coupe modeli araca niyetlendik alacagız fakat araç nasıldır ne degildir bileniniz varsa yada 626 lar hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa seviniriimm araç gümrük girişli gidip baktık denedik temiz bir makina diyebiliriz fakat alıp almama konusunda veya başımızı agrıtırmı diye şüphelerimiz mevcut tavsiyelerinizi bekliyorum....

Connecting site... (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-2,2-i-626-coupe-acill-turkiyede-esi-benzeri-yok-64444712/detay/)

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/55/Mazda_MX-6.jpg
arac motoru bildigim 2.2 soch 12v motor oldugu ve 626 ailesinden oldugu japonya amerika ve avusturalyada satısı yapıldıgı yurt dışında capella c2 olarak geçmektedir

tuner faruk
17-09-2013, 13:24
Araç gayet diri duruyor bi kaç defa canlı olarakta görmüştüm yakın zamanda satma gibi bir düşünce yoksa farklılık duygusunu fazlaca tattırır :)

timucintt
17-09-2013, 13:26
benimde uzun zamandır düşündüğüm bir araç kendisi... ama ben full oğlu fullünü arıyorum otomatik elektrik suspanyion klima olanından :D bu makinede MX6 olarak zibil gibi parçası var amerikada C2 capella ismi japonya ve avustralyadaki adı 626 coupede avrupadaki ismi, amerikada ismide mx6 mk1... alt takım ve mekanik trde herşeyini 1 günde bulursun ama kaportası imkansız bulamazsın :) onun dışında çok zevkli arabadır... ama hayvan gibi yakan bir araçtır haberin olsun :) kmde 60 70 kuruştan aşağı yürümez... uçan kaçan bir araç değil ama hacminden dolayı torkundan ve üstlerde araç hiç sıkmaz kendini yağ gibi akar yolda ara hızlanmaları gayet iyidir bayılmaz ayılmaz rampada... konforuna gelince japonlar içinde ilk 10 na girecek türden çok rahat ve kaliteli bir araçtır... tek kötü yanı bana göre Avrupa modellerinde klima çıkmıyor genelde otomatik aynada olmuyor. ama bu sanaırım ara modeli klima yok otomatik ayna mevcut. büyük ihtimalle elektrikli suspansiyonda vardır sertlik yumuşaklığı ayarlanabilir...

elpadre
17-09-2013, 13:26
ıntegraya typarı hyundai coupe andıyor :)

stlegal
17-09-2013, 14:29
ıntegraya typarı hyundai coupe andıyor :)

Yavaş integrayı andırsın integra nere bu nere

driftboy
17-09-2013, 14:36

uyanamamıs daha :D

yanlız ben aynısından gördüm diye hatırlıyorum ? varmıdır acaba olma ihtimali ?

Oldschool
17-09-2013, 16:24
aynısından olabilir bide bi eski kasası var nedersiniz arkadaşlar alınır mı fiyat ta sıkıntı yok anlaştık güzel bi fiyata

sahnnn
17-09-2013, 16:35
aracın ***** sitedeki linki bu
Connecting site... (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-2,2-i-626-coupe-acill-turkiyede-esi-benzeri-yok-64444712/detay/)

chatlaxs
17-09-2013, 16:46
R32 Skyline'a benzettim bende :D

http://t1309.hizliresim.com/1f/k/ssyyv.jpg

bond777
17-09-2013, 19:36
skyline a benziyor ve temiz gorunuyor ama lpgsi mikserli gibi sirali yazmadiklarina gore

sahnnn
17-09-2013, 20:40
sıralı sistem iyi uyum sağlamış gibi geldi bana...

snan1910
17-09-2013, 21:48
Istanbulda yine kırmızı vardı bir tane , tekneci bir adam satıyordu

Mutlu Değerli
17-09-2013, 21:50

Bende ilk gördügümde integra coupe sandım...
http://imgc.classistatic.com/cps/blnc/130519/242r1/33372f4_20.jpeg
http://www.civicforumz.com/attachments/civicforumz-discussion-3/16472d1315180833-1991-acura-integra-only-32-500-miles-mint-10-jpeg
http://team1.poweredbyaloe.com/images/jon_integra.jpg

Frid
17-09-2013, 22:15
arkadaşım nıyetlenmişti alibeyköy lisesinin karşısında, araç uzun süredir oralarda, sahibi geçenlerde evlendi.lpg li muayene yoktu sanırım klimada yok. ama içidışı çok diri, zaten sizde bakmışsınız. ama o paralar çok fazla gibi bence.

Can's
17-09-2013, 23:18
fıyat biraz yuksek eger piyasayı bılen arkadasların yorumları dogru ise ama ben cok begendim acıkcası guzel bir pazarlıkla alınır cunku bu aractan baska olmadıgını dusunuyorum temız dırıde duruyor

ENGean
18-09-2013, 05:00
2011 senesınde seyrantepede bı buulusmaya gelmıstı bu arac, cok dıkkat cekıcıydı masallah, cokta diri duruyordu o zmnlar. bende bı kac resmı olması lazım bulursam eklerım.

sahnnn
18-09-2013, 07:38
pazarlıkla 11 bine anlaştım muayne yok bi de bikaç eksiği var toplam 1000 lira gibi bi masrafı var ama hala kararsızım bilemedim napim.

snan1910
18-09-2013, 17:21
pazarlıkla 11 bine anlaştım muayne yok bi de bikaç eksiği var toplam 1000 lira gibi bi masrafı var ama hala kararsızım bilemedim napim.

Bize diğer araç için 7000lira civarı fiyat almıştık, boya ihtiyacı vardı birde tavan açılmıyordu

Fiyatı siz karşılaştırın

Ama kesinlikle zevkli bir araç

semavi
18-09-2013, 17:40
Fiyat zevk meselesi... Ama o verdiğiniz para koleksiyoncu parası.. defalarca çok daha ucuzuna rastladım. Sonuçta aynı kasanın 4 kapıları 6-7bin lira...

Aracın neye benzediği konusunda ise bu aracın kasası 86-91 kasasıdır. Neyin neye benzediğini o yıllara bakıp çıkarabilirsiniz. Maalesef ben integranın falan kaç yılında lanse edildiğini bilmiyorum...

Timu gereken bir çok şeyi yazmış. Ben geçende bir tane bulmuştum. Hanım şiddetle karşı çıktığı için almadım :) Garajda yatırmaya alacaktım 5-6 bin mi neydi fiyatı.

Bir tane beylikdüzünde var. Bir tane benim ortak tanıdığım birinde var, sanırım bu eyipteki araçtır o. Sahibiyle muhabbeti geçmişti. Ramideki japon otoya gelip giden bir arkadaştı ve çok temiz olduğunu söylemişti...

Dediğim gibi, araba sizin için çok önemli ise o para verilir, ama tipi güzeli adam bayada indirim yaptı diye atlıyorsanız, sakın!

Ben şahsen 323f GT bulsam 1.8 140 hp, 8-9 bin veririm hatta 10 bin... Ama başkası 5 bile vermez, hatta çok yakar der, sıralı sistem lpg koymak lazım, karbratörlü olsa daha iyi bile diyebilir :)

Kaporta parçası sorun olur, mekaniği dert etme, hallolur...

Oldschool
20-09-2013, 09:47
Fiyat zevk meselesi... Ama o verdiğiniz para koleksiyoncu parası.. defalarca çok daha ucuzuna rastladım. Sonuçta aynı kasanın 4 kapıları 6-7bin lira...

Aracın neye benzediği konusunda ise bu aracın kasası 86-91 kasasıdır. Neyin neye benzediğini o yıllara bakıp çıkarabilirsiniz. Maalesef ben integranın falan kaç yılında lanse edildiğini bilmiyorum...

Timu gereken bir çok şeyi yazmış. Ben geçende bir tane bulmuştum. Hanım şiddetle karşı çıktığı için almadım :) Garajda yatırmaya alacaktım 5-6 bin mi neydi fiyatı.

Bir tane beylikdüzünde var. Bir tane benim ortak tanıdığım birinde var, sanırım bu eyipteki araçtır o. Sahibiyle muhabbeti geçmişti. Ramideki japon otoya gelip giden bir arkadaştı ve çok temiz olduğunu söylemişti...

Dediğim gibi, araba sizin için çok önemli ise o para verilir, ama tipi güzeli adam bayada indirim yaptı diye atlıyorsanız, sakın!

Ben şahsen 323f GT bulsam 1.8 140 hp, 8-9 bin veririm hatta 10 bin... Ama başkası 5 bile vermez, hatta çok yakar der, sıralı sistem lpg koymak lazım, karbratörlü olsa daha iyi bile diyebilir :)

Kaporta parçası sorun olur, mekaniği dert etme, hallolur...

acıklayıcı olmuş yorumunuz teşekkürler aracı almaktan vazgeçtik gerek sözleriniz gerekte aracın muayenesi olmayısı ve basımıza dert olup olmayacagı hayırlısı olsun dedik vazgeçtik ama arkadaşın aracını kötülemiyoruz araç gerçekten diri ve güzel keyf verir fakat bizi aşar

semavi
20-09-2013, 11:56
Dediğim gibi... Fiyat zevk meselesi. Bu araç benim düşündüğüm bir araç olsa ve imkanım olsa 10-11 farkletmez verir alırım. Ama düşündüğüm bir araç olmadığı için normal 626 muamelesi yaparım fakat bir başkası yapmaz...

Bu aracın bu kondisyonda kalması bile başlı başına mucize Türkiye'de...