PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : AZ'rail RC-EC RC Le Mans

ysn zkn
17-09-2013, 14:29
rc specler:
filtre
egzos
yazılım
ayarlı kasnak
timing
kısa
17 jantlar
araç full takılı

rc lemans specler:
filtre
downpipe
egzos
s3 dumpwalve
yazılım

http://www.youtube.com/watch?v=d0gZnz1kv-M

http://www.youtube.com/watch?v=PTv9CZ-TV7Q

derece43
17-09-2013, 14:42
Maşallah Can yakar cinsten kuduz köpek gibi kazasız belasız yasinim

ErK_aY
17-09-2013, 14:58
Masallah 6rc ye 7rc nin plakası nedir ?

Volkann
17-09-2013, 15:00
maşallah araçlaraaa

guwen_ar
17-09-2013, 15:09
Sonuc oldukca normal geldi bana.deneyen araclara nazar degmesin.
Tic rs le denicek olan 206 bu sanirim di mi ?

ferroo
17-09-2013, 15:27
ewet sanırım o rc...bu 207 ler ndn bu kadar speclerle yurumuyor anlamıyorum...

i-vtec07
17-09-2013, 17:31
maşallah araçlara

iynn-RS
17-09-2013, 18:39
maasallah yasin iyi gitmissin :)

rakibimizide gormus olduk. ona gore hazirlanalim :D

JDM VTİ
17-09-2013, 18:46
hadi bakalım gözdağıda verildi :D şaka bi yana maşallah cok güzel gitmişsin

APO
17-09-2013, 19:29
araçlara maşallah...

Low-Rider
17-09-2013, 21:50
ewet sanırım o rc...bu 207 ler ndn bu kadar speclerle yurumuyor anlamıyorum...

206'da kısa varmış yazılana göre 9 olarak 207 ağır malesf

CRUEL
17-09-2013, 22:50
maşşallah:) specleri nie uzatıyosun yasin yaf timing yaz yeter ayarlı kasnak falan liste kabarık görünüo:D timing varsa kasnak vardır zaten:D

LIGHT RS
17-09-2013, 23:19
Maşallah her iki aracada.

derece43
17-09-2013, 23:23
maşşallah:) specleri nie uzatıyosun yasin yaf timing yaz yeter ayarlı kasnak falan liste kabarık görünüo:D timing varsa kasnak vardır zaten:D

:icon_tup::icon_tup::icon_tup::icon_tup:
207 lerde beklenen verim olmadı herhalde 208 de çözdüler..

ferroo
18-09-2013, 00:11
:icon_tup::icon_tup::icon_tup::icon_tup:
207 lerde beklenen verim olmadı herhalde 208 de çözdüler..

aynen bi turlu yurumedi bu 207 ler naparsa yapsinlar clio rs le yuruyemiyolar malesef

chiefkadir
18-09-2013, 02:26

rakibimizide gormus olduk. ona gore hazirlanalim :D:hahaha:
Gördün rakip hızlı hemen proce peşine düştün:D

Yasinim maşallah ciğerim Rc çok hızlı:)

brs_odbs
18-09-2013, 07:24
Maşallah yasin

ysn zkn
18-09-2013, 09:23
Maşallah Can yakar cinsten kuduz köpek gibi kazasız belasız yasinim

sağolasın abi Allah razı olsun :)

Masallah 6rc ye 7rc nin plakası nedir ?

206 rc : 81 az 206
207 rc lemans : 81 ec 808

maşallah araçlaraaa

:icon_tup:

Sonuc oldukca normal geldi bana.deneyen araclara nazar degmesin.
Tic rs le denicek olan 206 bu sanirim di mi ?

teşekkrler usta :)
aynen tıc la denicez inşallah hawa kötü olmaz :soru:

maşallah araçlara

:icon_tup:

rakibimizide gormus olduk. ona gore hazirlanalim :D

:D ibo görmesende sen her zaman iyi hazırlanıyosun :icon_tup:

hadi bakalım gözdağıda verildi :D şaka bi yana maşallah cok güzel gitmişsin

:) yok kardeşim ne göz dağı sonuçta iboyla dnicez en fazla birbirimizi geçcez sorun yok.sağolasın bu arada kısadan sonra biraz daha toparladı ;)

araçlara maşallah...

sağolasın usta

doğru diosun ne bilim herşeyi yazıyorum işte :D

Maşallah her iki aracada.

sağolasın abi :D

:hahaha:
Gördün rakip hızlı hemen proce peşine düştün:D

Yasinim maşallah ciğerim Rc çok hızlı:)

:D sağolasın kadir abim

Maşallah yasin

eywallh barış :icon_tup:

Ek.Civic_Spoon
18-09-2013, 11:01
maşAllah yasin, güzel çeviriyor, tıc ile olan denemeleride bekliyoruz :) kazasız belasız ..

Cliosportve
18-09-2013, 11:09
Yasin bu araç İzmirdeyken cvk rs ile denemesi vardı
O video halen duruyor mu ?

ysn zkn
18-09-2013, 14:25
maşAllah yasin, güzel çeviriyor, tıc ile olan denemeleride bekliyoruz :) kazasız belasız ..

inşllah bi aksilik olmaz :) bu ara pek şansım yok cumartesi flnda sakaryada denicektik olmadı

Yasin bu araç İzmirdeyken cvk rs ile denemesi vardı
O video halen duruyor mu ?

maalesef o videolar yok mutide warmı sormak lazım ???

Turboğuz54
18-09-2013, 14:29
Maşallah rc ye güzel gidiyo şansızlık oldu deneyemedik deneriz ama yakınız haberleşelim yine

ysn zkn
18-09-2013, 14:38
Maşallah rc ye güzel gidiyo şansızlık oldu deneyemedik deneriz ama yakınız haberleşelim yine

bu sefer biz bekliyoruz kardeşim ;)

Burak Demirci
18-09-2013, 14:40
başlıgı okuyunca rahatsız olan tek benmıyım acaba azrail felan konmuya giresim gelmedi . az rc daha makul olmazmı. genel içerik olarak görünüş olarak fikrimi söylüyorm yanlş anlaşılmasın

ysn zkn
18-09-2013, 15:01
başlıgı okuyunca rahatsız olan tek benmıyım acaba azrail felan konmuya giresim gelmedi . az rc daha makul olmazmı. genel içerik olarak görünüş olarak fikrimi söylüyorm yanlş anlaşılmasın

sadece bi lakap :D bence rahatsız olcak ne war onu anlamadım???ama rahatsız olan warsa az rc yazarız sorun yok ;)

İBRAHİM_MEY_GTİ
18-09-2013, 15:32
Maşallah kanka araç güzel gidiyo :)

ysn zkn
18-09-2013, 21:33
Maşallah kanka araç güzel gidiyo :)

Sagolasin kanka :) senden sonra rc lerin piyasasi dusmustu tekrar cikarmaya calisiyrm :D

LIGHT RS
19-09-2013, 06:57

Neden rahatsız oldun onu anlayamadım????

sadece bi lakap :D bence rahatsız olcak ne war onu anlamadım???ama rahatsız olan warsa az rc yazarız sorun yok ;)

Herkesin rahatsızlığına göre konu başlığı yazmaya kalkarsan foruma konu açamazsın. Böyle basit şeylerden rahatsız olanlar işine baksın. Kimsenin isteğine göre değil forum kuralları çerçevesinde istediğini yazabilirsin biraderim

Burak Demirci
19-09-2013, 15:02
yanlış anlaşılmasın art niyetle soylenmedi diye mesajımdada belirttim boyle zevkli araç deneme videolarına sevimsiz bir başlık olmuş diyip fikrimi soyledim .yaşın olgunlugunda adam gibi cevap yaz konunun sahibi sen değilsin sana ne oluyor yaranmı var sanamı dedim ben hayırdır ? herkes işine bakıyor zaten ben sana şoyle başlık aç diye yazmadım yazılan yazıları 3 defa oku anlayabilirsen anla sonra yaz.

mtcvtc
19-09-2013, 23:54
yanlış anlaşılmasın art niyetle soylenmedi diye mesajımdada belirttim boyle zevkli araç deneme videolarına sevimsiz bir başlık olmuş diyip fikrimi soyledim .yaşın olgunlugunda adam gibi cevap yaz konunun sahibi sen değilsin sana ne oluyor yaranmı var sanamı dedim ben hayırdır ? herkes işine bakıyor zaten ben sana şoyle başlık aç diye yazmadım yazılan yazıları 3 defa oku anlayabilirsen anla sonra yaz.

Öncelikle araçlara maşallah ikiside canım ciğerim kardeşimin araçları kardeş sen bu muhabbeti uzatıp can sıkma yorumun için sana kimse karışamaz başlığı beğenmemekte özgürsün bu forumda bu tarz lakabı olan birçok araçta var onada sen karışamazsın kısacası herkez özgür forumda sadece konu uzatıp can sıkılmasın!!!

LIGHT RS
20-09-2013, 07:26

Güzel kardeşim konuya girip (giresinin bile gelmediğini belirttiğin halde) araçlar ve deneme hakk. yorum yazacağına konu başlığı hakk. yorum yazarak fikir beyan etmen bence yersizdi. bende sana neden rahatsız oldun anlayamadım diye sordum??? Ayrıca yaram falan olsaydı sana bu şekilde sormaz farklı şekilde yazardım.

sana yazılan veya sorulan farklı bişey varmı bir önceki yazdığım yazıya bak istersen ve ona göre yazdıklarına dikkat et. Adamlığı ve nasıl cevap yazacağımıda senden öğrenecek değilim. Konunun sahibi ne ben nede sensin.

Fakat her konuda, konunun asıl mevzuu dururken, senin gibi biri çıkıp konu dışı yorum yapınca ve buda benim kardeşimin açtığı konu olunca rahatsız oldum ve tepki gösterdim. sende bundan sonra baktığın konulara yorum yazarken dikkat edersin.