PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 5.Hafta Beşiktaş-Galatasaray Derbi maç izleme talebi

Kahn23
18-09-2013, 09:26
Slm arkadaşlar,

Forum'da maçları izleyen-takip eden birçok arkadaşımız var. Forumda samimi olupta yüzyüze görüşememiş olan da var. Bunu bir çözüme ulaştırmak için Pazar günkü Beşiktaş-Galatasaray maçını hep beraber izleyelim. Yer her ne kadar Beşiktaşlı mekanı gibi gözükse de kapılar taraftarlara herzaman açık. Eski futbolcuları görmen şansınız çok fazla :D Sahibi babam gibi sevdiğim, saygı duyduğum bir abimdir.

Mekan Rakı-Balık ağırlıklıdır. Ama bunlar haricinde menüsü ve mezeleri leziz ve zengindir.

Katılmak isteyen olursa en C.tesi öğlene kadar sayı bildirelim.( Korkmayın mekan fazlasıyla ferah ve geniş :p )

Fiyat konusunda ister fix menü ayarlatırım isterseniz Alman usulü herkes kendi hesabını öder..

Mekanın facebook sayfası > https://m.facebook.com/pages/KARTAL-YUVASI-OCAKBA%C5%9EI-RESTAURANT/289635433812?id=289635433812&_rdr

Alternatif paylaşım > KARTAL YUVASI OCAKBAŞI | NEREYE GELDİK? (http://nereyegeldik.wordpress.com/2011/07/22/kartal-yuvasi-ocakbasi/)

Bu arada mekan Dikilitaş'ta. Çetin Emeç halı sahasının bulunduğu alan..

Evrenoz
18-09-2013, 09:31
Rakip takıma laf sokan, rencide eden, luzumsuz gerginlik yaratanın her rmesajına tek tek forum düzenini tehlikeye sokacak mesaj atmaktan 25 puan ceza var

sonra vay ben duymadım, vay ben bilmiyordum, ne alaka bu ceza demeyin

rebelh
18-09-2013, 09:31
illa forumdakileri dövüştüreceksiniz :D

ben iyi bir fikir olduğunu düşünmüyorum samimi arkadaş olmadıkça yanyana maç izleyebilecek kadar medeni bir toplum değiliz

free-hifi
18-09-2013, 09:33
BENCEDE bu konunun ömrü olmayacak dünkü real maçından sonraki yorumları gördükten sonra

aslan
18-09-2013, 09:36
Şurda yan yana gelip bir maç bile seyredemeyecek durumdaysak vay halimize

Kahn23
18-09-2013, 09:36
Önyargılı olmayın beyler. Adamakıllı izlendiği sürece bi sıkıntı çıkmaz.

matthardy
18-09-2013, 09:42
25 yıldır beşiktaşta oturoyorum muradiyede top oynadım.
hala buan buranın nerde olduğunu çözmüş değilim :D
bi tarif alabilirmiyim

Kahn23
18-09-2013, 09:43
25 yıldır beşiktaşta oturoyorum muradiyede top oynadım.
hala buan buranın nerde olduğunu çözmüş değilim :D
bi tarif alabilirmiyim

Çetin Emeç halı sahasının olduğu alan.
Haktan'ı tanırmısın ? Beşiktaş-Dikilitaş-Muradiye

matthardy
18-09-2013, 09:49
Çetin Emeç halı sahasının olduğu alan.
Haktan'ı tanırmısın ? Beşiktaş-Dikilitaş-Muradiye

biraz haritada baktım bura daha içerdeymiş ;)
isim hafızam çok yoktur zaten muradiyeye sürgüne yollanmıştım 1 - 1.5 ay kadar sonra bjk geri çağırdı.

samimi olduklarım arasında (bjk-muradiye arasında gidip gelmiş topçular) ; çöp ali , kaleci seçkin , hakan hacıbektaşoğlu (göztepede şuan) , küçük umut falan vardı.

benim başka bir önerim çarşıda pub'ta izlemek ama sanırım gsli arkadaşlar için o biraz sıkıntı olur.

free-hifi
18-09-2013, 09:50
Önyargılı olmayın beyler. Adamakıllı izlendiği sürece bi sıkıntı çıkmaz.

öyle diyorsunda mekan bjk mekanı nasıl gs lı gelsin rahat maç izlesin alkolde var rahat bırakacaklar mı

SekoLive
18-09-2013, 09:54
müsait olursam gelmek isterim beşiktaşlı arkadaşlarla yan yana maç izlemekde sorun olmaz benim için. fakat sorun şu olabilir mekanda alkol var yüz yüze cok fazla tanımadıgım insanlarla alkol masasında olmak istemem herkesin içme v.s. tarzı bir değil.

daha makul daha salaş bi yerde izlemeyi öneriyorm daha kalabalık oluruz :)

free-hifi
18-09-2013, 09:56
müsait olursam gelmek isterim beşiktaşlı arkadaşlarla yan yana maç izlemekde sorun olmaz benim için. fakat sorun şu olabilir mekanda alkol var yüz yüze cok fazla tanımadıgım insanlarla alkol masasında olmak istemem herkesin içme v.s. tarzı bir değil.

daha makul daha salaş bi yerde izlemeyi öneriyorm daha kalabalık oluruz :)

alkolsüz olan yarı yarıya orantı olan takımın semti olmayan herhangi bir yerde izlenir bu maç maltepe kartal pendik te eskisi gibi kavga vs olmuyor sahildeki cafelerde

yusufiii
18-09-2013, 09:58
Akşamki maçtan sonra sosyal paylaşım sitelerinde yapılan yorumları görünce , insan bir kere durup düşünüyor mümkün mü diye. :beuj:

Kahn23
18-09-2013, 10:03
Ben birçok Fb-bjk maçı izledim. Hiçbir seferinde ne kavga ne başka bir olaya denk geldim.

Kahn23
18-09-2013, 11:22
Ayrıca kafasında soru işareti olan arkadaşlar için ; mekan sahibi divan kurulu üyesi. Süleyman Seba dahil tüm emekli futbolcuların geldiği bir yerdir. Yeri geldiğinde geçmiş dönemlerde görev yapmış yöneticilerde geliyor. Kavga çıkar - laf atılır olayına burada pek rastlayamazsınız.

XoR
18-09-2013, 15:38
Maça gitmiyor olsam gelirdim çok keyifli olurdu :)

Kahn23
18-09-2013, 15:40

Maç'a gitme izlemeye gel :)

ersandeniz
18-09-2013, 15:42
Ankara'da olmasaydım keşke..

XoR
18-09-2013, 15:43
Maç'a gitme izlemeye gel :)

Hastalanmış olsam kolumda serumla giderim :) o modda bekliyorum Pazar'ı :D

turbo&quattro
18-09-2013, 15:44
Sonerin keyfine bilet bulamadik. Bi zahmet 3 tanecik buluver :)

Quantum
18-09-2013, 15:44
Herkesle alkol masasına oturulmaz.. Hele ki maç izlerken tanımadığınız kişilerle alkol olan masaya oturmayın.. Kulağınıza küpe olsun.. Birbirinizi çok iyi tanımıyorsanız oturmayın o masaya..

Bu arada teklifin çok iyi niyetli ve içten olduğunun farkındayım. Bu yüzden takdir ediyorum. Lakin keyiften çok keyifsizlik yaratacağını düşünüyorum. Sadece bir öneri..

ahmetuygur
18-09-2013, 15:45
Ben geçen sene en son 2 sene önce mecidiyeköy çıtırda FB - GS maçını izledim maç sonun da masalar sandalyeler havada uçtu

63owen63
18-09-2013, 15:45
İnşallah maça giderim de gelemem :) Gidemezsem gelirim :)

Kahn23
18-09-2013, 15:46
Bi iyiliğimiz dokunsun istedik. Hepberaber maç izleyelim diye ama daha baştan fanatiklik baş gösterdi. :(

Ki ben de Fenerliyim. Maksat arkadaş ortamında maç izlemek..

Kahn23
18-09-2013, 15:48
Herkesle alkol masasına oturulmaz.. Hele ki maç izlerken tanımadığınız kişilerle alkol olan masaya oturmayın.. Kulağınıza küpe olsun.. Birbirinizi çok iyi tanımıyorsanız oturmayın o masaya..

Bu arada teklifin çok iyi niyetli ve içten olduğunun farkındayım. Bu yüzden takdir ediyorum. Lakin keyiften çok keyifsizlik yaratacağını düşünüyorum. Sadece bir öneri..

Bunu gayet iyi biliyorum ki zaten bikaç post önce böyle birseyin bu mekanda ol(a)mayacağını belirttim..

aslan
18-09-2013, 15:49
Beşiktaşlı ile Gs li bulamadım ki maçın son düdüğü ile birlikte bu görüntü oluşurmu acaba?
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRnLcPmwBIJP6FPbSqyJD5JAhf5xtNVY vlcyZPwusB3K8bksQJn7Q

SekoLive
18-09-2013, 15:51
Bunu gayet iyi biliyorum ki zaten bikaç post önce böyle birseyin bu mekanda ol(a)mayacağını belirttim..

mekana götürdüğün adamları tanımıyorsun içki masasında kimin ne olacağını bilemezsin. bu konuda emin olmamak lazım. mekancı izin vermesede tatsızlık içki ortamında ani gelişiyor gördük bunu.

ahmetuygur
18-09-2013, 15:55
Beşiktaşlı ile Gs li bulamadım ki maçın son düdüğü ile birlikte bu görüntü oluşurmu acaba?
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRnLcPmwBIJP6FPbSqyJD5JAhf5xtNVY vlcyZPwusB3K8bksQJn7Q

GS - FB
BJK - BURSA
BOCA - RIVERPLATE
DORTMUND - SCHALKE
AJAX - PSV
ARSENAL - CHELSEA

Bu takımların herhangi biri araya gelirse dünyanın sonu gelir :P

Kahn23
18-09-2013, 15:56
Haklısın.

Anlaşılan Gs'li olarak maç izleyen çıkmayacak.
Benim teklifim hala her 2si içinde geçerli. Ama Bjk'lilerle de izleyebiliriz.

SekoLive
18-09-2013, 15:57
GS - FB
BJK - BURSA
BOCA - RIVERPLATE
DORTMUND - SCHALKE
AJAX - PSV
ARSENAL - CHELSEA

Bu takımların herhangi biri araya gelirse dünyanın sonu gelir :P

senin stad olayı 1 sezonlukmuydu suan hala devam ediyomu?

ahmetuygur
Haklısın.

Anlaşılan Gs'li olarak maç izleyen çıkmayacak.
Benim teklifim hala her 2si içinde geçerli. Ama Bjk'lilerle de izleyebiliriz.

Dostum sen bu işten vazgeç alkol alıosan al evine birayı fındığı fıstığı otur izle :D

Quantum

yo yo senin samimiyetini çok iyi anlıyor ve daha önce de dediğim gibi takdir ediyorum.
orada bir sorun yok tabiiki..

ancak benim dediğim mekanla ilgili değil. çok iyidir orası da mutlaka da, benim bu güne kadar yaşadığım gördüğüm bildiğim kadarıyla bir öneride bulundum sadece..

daha yüzünü bile görmediğiniz kişilerle alkol masasına oturmayın.. sadece bir tavsiyede bulundum.

ahmetuygur
18-09-2013, 15:58
senin stad olayı 1 sezonlukmuydu suan hala devam ediyomu? Benim ceza kalktı artık gidebiliyorum maçlara :D

Kahn23
18-09-2013, 15:59
Benim ceza kalktı artık gidebiliyorum maçlara :D

Hangi tribündensin :soru:

ahmetuygur
18-09-2013, 16:00
Hangi tribündensin :soru:

Bu sene pegasus aldım daha önce hep doğu üstteydim :rolleyes:

SekoLive
18-09-2013, 16:00
Benim ceza kalktı artık gidebiliyorum maçlara :D

bazen sinirlenince gaza gelince stadda aklma geliyosn vazgeçiyorm :D hayırlı olsun

bu arada aynı yerdeymsiz alttaysan görüselim :)

ahmetuygur
18-09-2013, 16:01
bazen sinirlenince gaza gelince stadda aklma geliyosn vazgeçiyorm :D hayırlı olsun

bu arada aynı yerdeymsiz alttaysan görüselim :)

Benim de aklıma 6222 Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesi kanunu geliyor terörist davulla zurnayla girdi bayrakla karşıladılar biz bi meşale yaktık eve 10 tane mahkeme kağıdı geldi :D

XoR
18-09-2013, 16:38
Sonerin keyfine bilet bulamadik. Bi zahmet 3 tanecik buluver :)

Moruk bizimkiler Vodafone sponsor bilet 10 gün önce son 2 kayda bizi aldılar :(

turbo&quattro
18-09-2013, 16:46
Neyse yalan olduk gibi Sonere cokeriz artik. yenersek mactan sonra partye gelirsiniz stadin dibi zaten :)

Yigit-Y
18-09-2013, 17:04
Rakip takıma laf sokan, rencide eden, luzumsuz gerginlik yaratanın her rmesajına tek tek forum düzenini tehlikeye sokacak mesaj atmaktan 25 puan ceza var

sonra vay ben duymadım, vay ben bilmiyordum, ne alaka bu ceza demeyin

Evet 40 puan sahibi oldum.

Rahatsızlık verici mesaj yazmışım.

Dikkatli olun beyler.

Dodoo
18-09-2013, 17:34
Evet 40 puan sahibi oldum.

Rahatsızlık verici mesaj yazmışım.

Dikkatli olun beyler.

1.5 porsiyon :)

Maçı fenerbahçede izlesin TT, dert tasa kalmasın. :)

XoR
18-09-2013, 17:39
Neyse yalan olduk gibi Sonere cokeriz artik. yenersek mactan sonra partye gelirsiniz stadin dibi zaten :)

Aynen kutlamaya size geliriz :D

Alkol ve fanatik olarak maç izlenmesi konusunda yapılan yorumlara malesef katılıyorum. Tutup yanımdakinin gırtlağını hiç sıkmadım ama küfür edecek element kalmadığında pimapen'den tut abajura kadar küfür ettiğim için çevreye rahatsızlık veriyorum :D

wolrath
18-09-2013, 17:51
Hastalanmış olsam kolumda serumla giderim :) o modda bekliyorum Pazar'ı :D

Tovbe de kanka... gassay kopegn olsun lan ne bicim laf o...

tamam ugrasioruz brbrimzle de abartmayalm yahu... hirsnzn sagliginizi bozmasna izin vermeyin...

+

Mac izleme olayina gelirsek. Simdiye kadar 10defa izlemisimdir fbliler ile. Bir kere kavga ciktigini gormedkm elbette mekanin da etkisi vardir. Bir de ortam biraz elektriklense de tek maca dayali bi kupa felan yok ortada.ligde 10 mac bile yapilmadi daha.hakem de cok scip ortami germezse bisey olacagini dusunmuorum. 6gun ailemden uzak kalmasam ben gelirdim izlemeye...

XoR
18-09-2013, 18:10
Tovbe de kanka... gassay kopegn olsun lan ne bicim laf o...

tamam ugrasioruz brbrimzle de abartmayalm yahu... hirsnzn sagliginizi bozmasna izin vermeyin...

+

Mac izleme olayina gelirsek. Simdiye kadar 10defa izlemisimdir fbliler ile. Bir kere kavga ciktigini gormedkm elbette mekanin da etkisi vardir. Bir de ortam biraz elektriklense de tek maca dayali bi kupa felan yok ortada.ligde 10 mac bile yapilmadi daha.hakem de cok scip ortami germezse bisey olacagini dusunmuorum. 6gun ailemden uzak kalmasam ben gelirdim izlemeye...

Moruk çok farklı şuanda bizler için durum :) yıllar sonra ilk defa böyle bir takım ruhu oluştu harika bir başlangıç yaptık. Her maça inanılmaz konsantre ve istekli çıkıyoruz buda taraftar olarak bizleri de inanılmaz etkiliyor. Her zaman kalbim Beşiktaş dı ama bu sene dediğim gibi her şeyi bir kenara attım sadece Beşiktaş var :) Parçalayalım rezil edelim gibi bir istek yok içimde kazanalım yeter 1 olsun bizim olsun :)

Mesela seninle izlerim maç çok keyifli olur :D

@Kaan face'den cevap yazdım :)

Day Walker
18-09-2013, 18:15
Moruk çok farklı şuanda bizler için durum :) yıllar sonra ilk defa böyle bir takım ruhu oluştu harika bir başlangıç yaptık. Her maça inanılmaz konsantre ve istekli çıkıyoruz buda taraftar olarak bizleri de inanılmaz etkiliyor. Her zaman kalbim Beşiktaş dı ama bu sene dediğim gibi her şeyi bir kenara attım sadece Beşiktaş var :) Parçalayalım rezil edelim gibi bir istek yok içimde kazanalım yeter 1 olsun bizim olsun :)

Mesela seninle izlerim maç çok keyifli olur :D

@Kaan face'den cevap yazdım :)

Bu maçı aslında beraber izlememiz lazım :D

XoR
18-09-2013, 18:24
Bu maçı aslında beraber izlememiz lazım :D

Aynen hacı süper olurdu ama o gün stad'da yaşanacak atmosfer paha biçilemez, sizin için her zaman mastercard :D

turbo&quattro
18-09-2013, 18:48
Moruk ben misafirim biletini bana versen stada gitsem sen Oguz la fln seyretsen nasil olur ? :D

Day Walker
18-09-2013, 18:54
Aynen hacı süper olurdu ama o gün stad'da yaşanacak atmosfer paha biçilemez, sizin için her zaman mastercard :D
Ahahahhahaa hacı fark atıcaksınız dün akşam handiyi kaçırdım bu sefer kaçırmam :D

İdda varsa sıkıntı yok :D

Moruk ben misafirim biletini bana versen stada gitsem sen Oguz la fln seyretsen nasil olur ? :D

Ahahahhahaa süper olur :D

XoR
18-09-2013, 19:01

TC no ile register moruk biletler :D

Ahahahhahaa hacı fark atıcaksınız dün akşam handiyi kaçırdım bu sefer kaçırmam :D

İdda varsa sıkıntı yok :D

Ahahahhahaa süper olur :D

2-1 alıcaz gibi geliyor bana handi olmaz

turbo&quattro
18-09-2013, 19:06

Oha... Kesin yalan olduk . 1 sise jagermeilter Sonere kismetmis o zmaan :D

XoR
18-09-2013, 19:15
Oha... Kesin yalan olduk . 1 sise jagermeilter Sonere kismetmis o zmaan :D

N/Asip :D :D

Kahn23
18-09-2013, 19:22

Jagel'e bile gelmiosa dusun fanatikligi Yusuf :)
Koray, adam taaa Usa'lerden gelmis bi mac biletini cok mu goruosunn ! :D

Shadow_Dancer
18-09-2013, 19:23

Kardeş ben maç günü Adanada olacam kusura bakma

ahauhauuahhua :D :D :D

XoR
18-09-2013, 19:26

:D

http://galeri7.uludagsozluk.com/260/banane-abi-en-buyuk-besiktas_468933_m.jpg

Sales & Marketing :D

Biletix'de hiç bilet kalmamışmı yahu ?

Day Walker
18-09-2013, 19:45

2-1 alıcaz gibi geliyor bana handi olmaz

Hacı drogba yok moraller sıfır rahat olur bence.

Ayrıca okuyan arkadaşlar için gs liyim :) ama iddayı daha çok seviyorum :)

matthardy
18-09-2013, 19:45
pazar günkü maçta bjk yenilirse herhalde girdim iddaları karşılıyabilmem için oturdum evi satmak gerekicek

Dodoo
18-09-2013, 20:04
pazar günkü maçta bjk yenilirse herhalde girdim iddaları karşılıyabilmem için oturdum evi satmak gerekicek

Yada yeni bi ev alırsın artık kazandıklarınla :D

Kazanmak için büyük oynamak gerek :p

RedSun
18-09-2013, 20:06
eray bjk kazanırsa hesap senden cafede.

turbo&quattro
18-09-2013, 20:10

Bugun tum gun telefonlara cikmamandan belliydi zaten;)

XoR
18-09-2013, 20:14
Bugun tum gun telefonlara cikmamandan belliydi zaten;)

Satışfekşın :D

aZcSCT34H84

turbo&quattro
18-09-2013, 20:14

Bu boyle sirf cene zaten vir vir vir:D

Kahn23
18-09-2013, 20:27
Biraz önce bi bilet düştü ama sahibi uçuk fiyat istedi ;(

Kahn23
20-09-2013, 10:03
Gs'liler olmadı bari Bjk'lilerle izleyelim :)

turbo&quattro
20-09-2013, 10:14
Bilet alacaklar karsborsaya para vermesimler. Kartal yuvalarindan 250tl alisveris yapinca bilet veriyorlar.

Kahn23
20-09-2013, 10:25
Bilet alacaklar karsborsaya para vermesimler. Kartal yuvalarindan 250tl alisveris yapinca bilet veriyorlar.

Bilet kalmış mı ya :soru:

turbo&quattro
20-09-2013, 10:28
Kartal yuvalarina ayri bir kota ayriliyor ki su an hala urun alana bilet var ama sadece bilet satilmiyor, tukendi. Egerki illaki lazimsa forza besiktas forumlarinda bilet alpta son anda gidemeyecek olanlar aldiklari fiyattan satiyorlar. Karaborsa yapamiyorlar yoksa forumdan atiliyorlar.