PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : KinG 306 & Gag 306 Roll Nıght..

Samet306
22-09-2013, 21:47
Tamamen dostane bir deneme olmuştur. kornolarda sıkıntı oldu el ile işaret ettik Maşşallah eksik etmeyelim iki araç içinde:)

KG 306 da emeği olan Mehmet ZENGİN'e teşekürler yaptığı dokunuşlardan ötürü:)

İlk deneme

KinG 306 & Gag 306 (DZ) 1 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=NeQe4SA31Ic&feature=youtu.be)

İkinci deneme

KinG 306 & gag 306 DZ) - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=3U_ftj2H41Y&feature=youtu.be)

altima
22-09-2013, 21:51
ilk videoda kornalardan başlayamayacak zannettim :D

güzel denemeler, maşallah 2 aracada..

Rıdvan :icon_tup:

APO
22-09-2013, 21:54
maşallah KG 306 ya 2 20 de 4-5 boy oluyor heralde...

ferroo
22-09-2013, 22:00
masallah vites atislar cok iyi...

dc_crx
22-09-2013, 22:34
Maşallah araçlara KG'De ciğerden başka speclerde değişiklik varmı?

Samet306
23-09-2013, 09:46
ilk videoda kornalardan başlayamayacak zannettim :D

güzel denemeler, maşallah 2 aracada..

Rıdvan :icon_tup:
aynen öyle kornoda sıkıntı oldu ama bize engel olamadı gazlamaya devam:D
Teşekürler:icon_tup:

maşallah KG 306 ya 2 20 de 4-5 boy oluyor heralde...
Teşekürler 220 de bıraktım 4 5 boy oluyo.. Eksikleri var benim gözümde giderilirse dahada iyi olucaktır araç sahibi arkadaşımız zaten..

masallah vites atislar cok iyi...
Eyvallah kardeşim saol:)

Maşallah araçlara KG'De ciğerden başka speclerde değişiklik varmı?
Değişiklik 3 gün önce yeni bakımdan çıktık tabi Mehmet kankamın farkıyla:icon_tup:

brs_odbs
23-09-2013, 09:51
Maşallah araçlara kg 306 güzel yürümüş

guwen_ar
23-09-2013, 10:10
Samet masallah guzel yuruyosun.
SV 306 dimi bu denizcandan aldigin ?

wekoo
23-09-2013, 10:24
maşallah araçlara specler nedir.....

ledler
23-09-2013, 11:03
Gag gti:Samet 3 de bastigimiz video yokmu 3 de top speed de önde gidiyorduk.. kardeşim ağirliklar eşit değil daha sonraki yolcu deişikliginde vites levyesi kırdık hemen hemen eşitlenmişken ağirlik. Tekrari olmasınıda diliyorm sam :)

D.CaN
23-09-2013, 11:34
Masallah ıkı aracada mert gag 306 degısıme fıncanlardan baslaması gerekıyo bılıyosun hem kayıp hemde rısk kanka. ılk denemelerde gag gerı kaldı ama ısındıktan sonra fark dahada azaldı gıbı gordum ben, donuste co pılot degısıklıgınden sonra 5'e atarken cubuk kırılmasaydı daha zevklı olucaktı dıye dusunuyorum.

dc_crx
23-09-2013, 12:55
Samet Arabanın kıçını yere indir üst süratlerde seni çok tutar rüzgar türbülans yapıyor arkada fazlaa..

Samet306
23-09-2013, 13:09
Samet masallah guzel yuruyosun.
SV 306 dimi bu denizcandan aldigin ?
eyvallah saolasın 39 SV değil onu İzmite verdim çok oldu

Gag gti:Samet 3 de bastigimiz video yokmu 3 de top speed de önde gidiyorduk.. kardeşim ağirliklar eşit değil daha sonraki yolcu deişikliginde vites levyesi kırdık hemen hemen eşitlenmişken ağirlik. Tekrari olmasınıda diliyorm sam :)

Var kardeşim seçerek koydum videoları 3 de bastımızda bi sen erken bastın bi ben erken bastım tekar denedik yine ben önde gidiyorum yanlış anlama sakın ayrıca 6 attığımda önüme araç kırdı sende bunu gördün bıraktım ordada küfür olduğu için yuklemedim levye kırıldı denemede'de ben yine geç bastım halde öne cıktım 2 boy falndı sizdede video çekildi izlersen görebilirsin ama sıkıntı yok yükliyim yada özelden izle bakalım önde kim gidiyo görelim hep beraber hiç önümde gittiğin olmadı yanlışın var videoda da görüceksin bunu..

Masallah ıkı aracada mert gag 306 degısıme fıncanlardan baslaması gerekıyo bılıyosun hem kayıp hemde rısk kanka. ılk denemelerde gag gerı kaldı ama ısındıktan sonra fark dahada azaldı gıbı gordum ben, donuste co pılot degısıklıgınden sonra 5'e atarken cubuk kırılmasaydı daha zevklı olucaktı dıye dusunuyorum.

aynen bunu sana öncedende söylemiştim kanka yapılması lazım ve risk levye kırıldığında da yine sonuç aynı olucaktı video çekti gag 306 da zaten görünüyor herşey bende de var yarım yamalak olduğu için yuklemedim ama yüklicem polemik yaratılmasın die..

cakaragol
23-09-2013, 14:25
[B] masallah araclara kazasız belasız kg ayrı masallah samet dedıklerımı yap dahada zevklı hale gelcek araban :icon_tup:

cffsymbol
23-09-2013, 21:43
Araclara masallah ama videolar eksik sanirim biZdeki videoyu izliyorum simdi kafa kafaya gidiyo araclar ;)

FL RS
23-09-2013, 21:49
Kilolar eşit oldgunda fark bariz kapaniyodu :) iki aracada masalah ama bu isler boyle olmuyor butun videolri koymak lazim :)

Emre.Krgz
23-09-2013, 21:53
Filtre egsozlu 106ci kankilerim geldi :):) iki aracada masallah aynen videolar eksik sanirim ;)

ykavcioglu
23-09-2013, 23:01
Maşallah araçlara, Samet hızlanmışsın iyice:)

Samet306
24-09-2013, 00:37
Bu islerin nasil oldugunu biz cok iyi biliyoruz 4 tane video var bende topu topuda 4 kere ancak denedik hicbiride kafa kafaya degil nasil bir aracdaydiniz sizler cok merakediyorum kilo esitlendiginde diyosun videosu sende de bendede var bariz gec bastigim halde geciyorum hala fark azaliyodu diyosunuz:) benim icin hic problem degil ben cikar sabaha kadar denerim arac ici video da herseyi gosterir disardan cekim gibi degil arac sahibi mert te konussun arabayi kullanan o 3 viteste bastigimizda nasil bastik bende vdeosu var yuklicem suan il disina cikyorum dondugumde yuklicem yani boyle polemiklere gerk yok 4 kere basmisiz 4 videoda ondeyim siz kafa kafa diyosunuz aradaki boy farkindan biraz hesabni yapin video cekmesem kim bilir neler cikicak nyse onemli degil yuklicem dedgim gbi cikar yine basarim hic problem degil;)

cffsymbol
24-09-2013, 09:10
Bu islerin nasil oldugunu biz cok iyi biliyoruz 4 tane video var bende topu topuda 4 kere ancak denedik hicbiride kafa kafaya degil nasil bir aracdaydiniz sizler cok merakediyorum kilo esitlendiginde diyosun videosu sende de bendede var bariz gec bastigim halde geciyorum hala fark azaliyodu diyosunuz:) benim icin hic problem degil ben cikar sabaha kadar denerim arac ici video da herseyi gosterir disardan cekim gibi degil arac sahibi mert te konussun arabayi kullanan o 3 viteste bastigimizda nasil bastik bende vdeosu var yuklicem suan il disina cikyorum dondugumde yuklicem yani boyle polemiklere gerk yok 4 kere basmisiz 4 videoda ondeyim siz kafa kafa diyosunuz aradaki boy farkindan biraz hesabni yapin video cekmesem kim bilir neler cikicak nyse onemli degil yuklicem dedgim gbi cikar yine basarim hic problem degil;)

Samet kardesim isi cok iyi biliyosunda 4 denemenin niye ikisini koyuyosun her denemede video cektiniz benim izledigim videoda 5 te aciyosun 6 da yanyanasiniz hatta gag kafa cikartirken sen kesiyosun isi iyi bilmekten kastin buysa aynen iyi biliyosun ;) butun videolari koysaydin ona biz karar verseydik erken basti gec basti diye biz yorum yapsaydik hesabi suan sen tek basina yapiyosun gectigin videolari koyarak . Ben disardan izledim bu arabalar bidaha denesin yanyanadan fazla gidemezler senin 4un iyidir onun 5 i buarabalar 6 da yanyanalar

FL RS
24-09-2013, 11:20
Samet kardesim isi cok iyi biliyosunda 4 denemenin niye ikisini koyuyosun her denemede video cektiniz benim izledigim videoda 5 te aciyosun 6 da yanyanasiniz hatta gag kafa cikartirken sen kesiyosun isi iyi bilmekten kastin buysa aynen iyi biliyosun ;) butun videolari koysaydin ona biz karar verseydik erken basti gec basti diye biz yorum yapsaydik hesabi suan sen tek basina yapiyosun gectigin videolari koyarak . Ben disardan izledim bu arabalar bidaha denesin yanyanadan fazla gidemezler senin 4un iyidir onun 5 i buarabalar 6 da yanyanalar

Yess :) nerde Y 106 gtmız ozledım valala mıllet 6 ya atıyodu biz 5 te halen ondeydik :D

Samet306
25-09-2013, 11:31
lebyenin attığı video:

20130922 014959 002 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=k82yPj5Y4m4&feature=youtu.be)

3 de bastığımız video: biraz argo var k.bakmayın

20130922 014959 001 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=2GTuZb9lrFw&feature=youtu.be)

Şimdi kararı ver bakalım çok merakediyorum vericen kararı ufuk geç basmışmıyım basmamışmıyım dışardan gördüğünle konuşuyosun el işaretiyle başlıyoruz mert benim en solumda kalıyo adam akıllıda görünmüyo ben devrime bakıcam sırada el işareti yapıyo geç basıyorum istediğim gibi devirlenemiyorum ama yinede çıkıyorum öne mevzu bukadar basit beni çakal çukalla karıştırma geçtiğin videoyu koyuyosun diyosun geçildiğim videolarımda var 6 kesmemin sebebinide videoda iyi izle boşa polemik yapmayın burdan çıkar yine denerim dibine kadar sıkıntı tunne;)

JDM VTİ
28-09-2013, 12:52
maşallah araçlara arkadaşlar. tartışmaya gerek yok tekrar denensin olay biter zaten her haftasonu denemiyor musunuz.

askerliği bi bitiriyimde seneye sezona tekrar 306yla geri dönerim kısmetse aranıza katılırım bende kg 306nın sahibi hep bi farktan söz ediyor farkı bende görmek istiyorum :D