PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Esenyurt Beylikduzu İkitelli otomatik sanziman servisi onerisi

XSi
24-09-2013, 11:10
Arkadaslar, Peugeot 206 da solenoid arizasi yasiyoruz klasik sorunu :)

Valfleri parcacidan alip degisim icin gidebilecegin bir servis var mi onerebileceginiz?

yavuz364
24-09-2013, 11:55
ikitelli de bağcılar güngeren sanayi sitesinin arka kapısından girince 2. yada 3. sol sokak olması lazım. ismini flan hatırlamıyorum ama güzel işleri vardı

Ahmet Saraçoğlu
24-09-2013, 11:55
ikitelli de m-car diye biyer vardı.Zamanında c2 vtr ımda robotik değiştirmişlerdi.Fiyat makul ve sorunsuz bi işlem olmuştu.Memnundum.Kartları yok , üç seneye yakın oldu yaptıralı ama nette varsa bi görüşün isterseniz.

Edit,,, nette araştırınca şu siteyi buldum , logoları benziyor , adres te orası
http://www.mcarelectronic.com/default.asp

XSi
24-09-2013, 18:09
ikitelli de m-car diye biyer vardı.Zamanında c2 vtr ımda robotik değiştirmişlerdi.Fiyat makul ve sorunsuz bi işlem olmuştu.Memnundum.Kartları yok , üç seneye yakın oldu yaptıralı ama nette varsa bi görüşün isterseniz.

Edit,,, nette araştırınca şu siteyi buldum , logoları benziyor , adres te orası
Oto Elektronik Tamiri, M-Car Electronic - Anasayfa (http://www.mcarelectronic.com/default.asp)

bu tükkanın karşısında PAX diye bir PEJO / CİTROEN servisi var mı? PAX a götürdüm PEJO ları, hatırlıyorum sanki karşısında böyle bir yer..

Teşekkürler

XSi
24-09-2013, 20:10
ikitelli de bağcılar güngeren sanayi sitesinin arka kapısından girince 2. yada 3. sol sokak olması lazım. ismini flan hatırlamıyorum ama güzel işleri vardı

teşekkürler..

Ahmet Saraçoğlu
25-09-2013, 12:11
bu tükkanın karşısında PAX diye bir PEJO / CİTROEN servisi var mı? PAX a götürdüm PEJO ları, hatırlıyorum sanki karşısında böyle bir yer..

Teşekkürler

valla tam hatırlamıyorum.Çünkü araç çekiciyle bizsiz gitti , biz sadece teslim almaya gittik.Bitek şunu hatırlıyorum , köşede bi dükkandı.Yani hem ön hem solunda sokak vardı.

STP
25-09-2013, 13:08
Esenyurt sanayide saglam mekanikcim var istersen

XSi
02-10-2013, 23:24
Esenyurt sanayide saglam mekanikcim var istersen

Mesajı yeni gördüm :( Fatih oto sanayide mi?