PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Galatasaray Fatih Terim ile yollarını AYIRDI!

ege_c
24-09-2013, 18:34
Galatasaray'da uzun süredir gündemi meşgul eden teknik direktörü Fatih Terim ile yolların devam edip etmeyeceği ile ilgili kararların konuşulacağı bilinen yönetim kurulu toplantısı sona erdi. Henüz resmiyet kazanmayan iddialara göre Terim ile Galatasaray'ın yolları ayrıldı...

Kaynak :Spor X

Edit:Kanal D Ana Haber yolların ayrıldığını son dakika olarak verdi.

alperkirman
24-09-2013, 18:37
teşekkürler tüpçü!!!!

rebelh
24-09-2013, 18:39
şu tüpçü yüzünden herkes her şeyden şikayetçi bi kovamadılar o yavşakı..

Kahn23
24-09-2013, 18:39
Fatih Terim'in klüp kariyerinde yaşamadığı başarı kalmadı. ( Şamp. Ligi hariç )
Adam artık herşeyin tadını aldı. Onun amacı Milli Takımla ismini tekrar yukarı çıkarmak. Olası Dünya Kupasına gidilmesi durumunda bu takımı tepeye oynatır.

McKrop
24-09-2013, 18:40
Galatasaray basin sozcusude ayrildigini acikladi. Ntvspor alt yazu gecti.

GÖKTÜRK
24-09-2013, 18:40
atvde gördüm az önce çok üzüldüm fanatik galatasaraylı olarak onun yerine gelecek bi hoca tanımıyorum acıkcası

Onurkk06
24-09-2013, 18:42
bu tüpçü bjkyi bitirdi sıra geriye kalanlarda

Kahn23
24-09-2013, 18:42
Klüpten birisiyle sabah denk gelmiştim. Kendisinden duydum ben. Çok büyük ihtimal Mancini ile anlaşılacakmış..

GÖKTÜRK
24-09-2013, 18:44
sevdiğim bi abimin abisi gsde çalışıyor bunu ben 1 hafta önce kadar duymuştum ama inanamamıştım çok kötü oldu

LVIII
24-09-2013, 18:45
derbi akşamı netleşmişti bu , Fatih hocaya milli takım yolunda başarılar

ChtArdARSL
24-09-2013, 18:45
Bu serefsız tupcunun yaptıgı baska ne kaldıkı.. Basarılı sampıyonlar lıgı hedefıl olan bır takımın dırektorune teklıf goturmekte neymıs!

rebelh
24-09-2013, 18:46
fatihin yerine kenan komutanı çağıracaklarmış..

Onrcn
24-09-2013, 18:46
bana kalirsa tupcuyle falan pek alakasi yok. Takimin icinde enteresan seyler olmaya da baslamisti..

Kadyr
24-09-2013, 18:48
Terim tupcu yuzundenmi gitti bilinmez ama milli takim tur atlayamassa terime yazik olur yada o kendine yazik eder

LVIII
24-09-2013, 18:52
Milli takım işin gözüken yüzü , bu vedadaki sebep başkanla zıt düşmesinden başka bir şey değil

GÖKTÜRK
24-09-2013, 18:58
okuduğum yerlerde kovulduğu söyleniyo sanırım şu son ustanın hikayesiyle falanda bağlantısı var

McKrop
24-09-2013, 19:00
İmparatora saygım, sevgim sonsuzdur. Ama hiç kimse Galatasaray'dan büyük değildir. Verilen karar yanlıştır fakat öncelik Galatasaray'dır.

Yılmaz Vural'a şans verilebilir. Ya da umarim Türk hocayla anlaşılır. Mustafa Denizli, Abdullah Avcı gibi

doncarlo
24-09-2013, 19:02
Teşekkür ederiz.

rebelh
24-09-2013, 19:03
iyi gslilerin bilmesi lazım aysal son ongrede terim taraftarlarının hepsini şutladı
şampiyon olmasa ztn terimi yollicaktı ama şampiyon olunca iş uzadı
milli takımdan teklif gelince aysal hiç itiraz etmedi
yani aysal ztn terimle çalışmak istemiodu bu da bir süredir konuşulan bişey
ayrıca bütün başarıları terime yüklemek haksızlık olur tribünü yönetimi futbolcusu hepssinin payı var başarılarda

Chn53
düpcü dediğiniz yıldırım demirören mi :D

GÖKTÜRK
@McKrop , abi bu takımın başına çok hoca geldi ama Fatih Terim gibi kimse bu takıma ruh getiremedi adapte edemedi yılmaz vural abdullah avcı mustafa denizli 3ünü topla fatih terimin tırnağı etmez

rebelh
24-09-2013, 19:06
ayrıca bu ülkede futbol siyasetin tam ortasında
terimi gsye getirtende milli takıma getirtende belli

aysal ciddi bir riske girmiş gibi duruyor bundan sonra gsyede çorap örülebilir
muhtemelen ua yı yönetimin üzerine salacaklar

GÖKTÜRK
24-09-2013, 19:07
@rebelh abi söylediklerinle çok haklısın bu durumdan zararlı çıkacak olan gene Galatasaray ve taraftarlar olarak bizler

jr1905
24-09-2013, 19:18
ünal aysal kendi ipini çekti bu kararla bu yönetimde fazla kalmaz artık bildiğin kendi egoları yüzünden harcadı adam Fatih Terim'i

Le10ur
24-09-2013, 19:20
Bu tamamen GS uzerıne oynanmıs bır oyundur GS zırve yasarken Terım'ın Mıllı takıma getırlmesı ıle ıpler bırbır kopmaya basladı ve herkesın ıstedıgını basardılar.GS yı yıldırma cabalarıdır bana gore bu ulke de bu adamdan ıyı kım var hangı teknık dırektor var ? ulke de baska hoca mı kalmadı gıt baskasını al yanı ....

bu sezon GS ılk 3 e bıle gıremez bundan sonra

ondertopcu
24-09-2013, 19:24
Unal aysal ve tayfasi florya yi ele geciremedi diye ilk once onun yaninda olanlari daha sonra imparatoru gonderdiler. Boyle olacagi belliydi milli takim bahane. Olurda basarisiz olurlarsa ozaman kendileri yurtdisina kacmalari gerek

mmtrıza
24-09-2013, 19:31
Aslolan Galatasaray'dir imparatorun gitmesine cok uzuldum

Fakat bir daha takimin basina gelmemesinu temenni ediyorum her geldiginde onun emrine amade takim kuruluyor gidenler gelenler dunya paralar harcaniyor sonra cekip gidiyor

Kisilerin egolari yuzunden fb alexten gs fatih hocadan koparildi

sanirim mancini gelecek

mmtrıza
24-09-2013, 19:34
Tupcunun istedikleri oluyor arenadaki ilk macta yonetim istifa sesleri yukselecek ve gerginlik baslayacak

EgemeN.
24-09-2013, 19:40
Resmi siteden açıklama;

Kamuoyuna Duyuru

Son günlerde Profesyonel Futbol Tamımızla ilgili yaşanan gelişmeler, bugün düzenlenen Galatasaray Sportif A.Ş. (Kulüp) ve Şirketimizin kurucu ve hakim hissedarı olan Galatasaray Spor Kulübü Derneği Yönetim Kurullarında ayrı ayrı müzakere edilerek değerlendirilmiştir. Yönetim Kurullarımızın sözleşmesini iki yıl uzatma kararı almasına cevaben Teknik Direktörümüz Sayın Fatih Terim’in kendisine yapılan yeni sözleşme önerisini kabul etmediğini açıklamış olması Yönetim Kurulumuza yeni çözümler aramak konusunda önemli bir sorumluluk yüklemiş bulunmaktadır.

Yaşanan gelişmeler Galatasaray’ın tüm sportif başarılarının temelinde yer alan Galatasaray değerlerine zarar verecek aşamaya gelmiştir. Yönetim Kurulumuz her şeyden önce bu değerlerin korunması ve gelecek kuşaklara aktarılması sorumluluğu altındadır. Galatasaray’ın tarihsel süreçte oluşmuş yönetim şekli gerek kurum içi hiyerarşi bakımından gerekse görev, sorumluluk ve yetkilerin dağıtımı bakımından kuşku ve tereddüt götürmeyecek ölçüde bellidir ve nettir.

Bu sorumluluğun gereği olarak camiamızın daha fazla yıpratılmasını engellemek amacıyla Yönetim Kurullarımız oybirliği ile Sayın Terim’in sözleşmesinin feshi için kendisine bildirimde bulunulması kararı almıştır.

Bu kararın Şirketimiz, Kulübümüz ve de Sayın Terim için hayırlı olacağı umuduyla, Sayın Terim’e Kulübümüze verdiği hizmetlerinden ötürü teşekkür eder, Milli Takım’ın başında devam edeceği kariyerinde elde edeceği başarıların tüm camiamızı gururlandıracağının bilinmesini isteriz.

Galatasaray Sportif A.Ş. Yönetim Kurulu

Hurriyet'ten alıntı:

Türkiye Futbol Federasyonu, Galatasaray ile yollarını ayıran teknik direktör sarı kırmızılı kulüpten gelecek resmi açıklamanın ardından Fatih Terim ile masaya oturuyor. Galatasaray Yönetim Kurulu, Fatih Terim ile sözleşmesini uzatmayıp yollarını ayırması üzerine Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, "Zaten 3+1 yıllık kontrat için kendisinden söz almıştık. Hemen masaya oturup, ayrıntıları konuşacağız" dedi.

Karar genel olarak bunlar gibi

ArMy
24-09-2013, 19:43
Unal aysal ve tayfasi florya yi ele geciremedi diye ilk once onun yaninda olanlari daha sonra imparatoru gonderdiler. Boyle olacagi belliydi milli takim bahane. Olurda basarisiz olurlarsa ozaman kendileri yurtdisina kacmalari gerek

Tam nokta atış bir yorum olmuş.:bravo:

Milli takım da kesinlikle bahane.Olağanüstü seçim yapıldığında da milli takım durumları mı vardı sanki..Bir bjklı olarak Ünal aysalın kesinlikle yanlış yaptığını düşünüyorum bende.O kadroyu kaldırabilicek yerli hoca şuan için yok gibi birşey..Muhtemelen ligi tanımayan bir yabancı getirilicek..

Serhat
24-09-2013, 19:47
Bu şekilde göndermek hiç bi şekilde yakışmadı. Yönetim büyük hata yapmıştır.

atituti
24-09-2013, 19:48
terimle tüpçünün ne alakası var, aysal sistemi kurumsal düzende kurmak istiyo duygusallıktan uzak biri rol model olan kişileri tek tek temizleyip yoluna bakacak gibi duruyor.türk futbolu bir mikroptan kurtuldu sıra aziz başkanda bakalım onu nası sepetliyebileceğiz

jr1905
24-09-2013, 19:56
terimle tüpçünün ne alakası var, aysal sistemi kurumsal düzende kurmak istiyo duygusallıktan uzak biri rol model olan kişileri tek tek temizleyip yoluna bakacak gibi duruyor.türk futbolu bir mikroptan kurtuldu sıra aziz başkanda bakalım onu nası sepetliyebileceğiz

Mikrop dediğin Fatih Terim değildir galiba yanlış okudum ben ?

Le10ur
24-09-2013, 19:57

mikrop dedıgın adam bu ulkenın en ıyı teknık dırektorudur.

rebelh
24-09-2013, 20:03
en iyi türk teknik direktördür ama her zaman siyasetin içinde olmuş biridir
gönderilmesindeki en büyük etkende siyaset
aysal klübün cemaatle bağını kopartmaya çalışıyor bana kalırsa

Kadyr
24-09-2013, 20:03
Tupcu sanirim 1+3 anlasma yapmis terimle anlasmanin aysala gonderilmemesi vede terimin iki yillik anlasma yapmamasi yuzunden olabilirmi

atituti
24-09-2013, 20:06
fatih terim için soyledim mikrop kelimesini.hertürlü pislik çirkeflik var koca kulübede oyuncularada yansıdı yıllar içinde, boşuna fatihin p.çleri denmiyordu zamanında emre okan bülent vs. biri gitti biri kaldı azizde gitse evlere şenlik olacak lig
not: hasta fenerliyim.

edit: türkiyenin görmüş ve görebileceği en iyi teknik direktördür orası ayrı

turci
24-09-2013, 20:06
fenerbahceli olarak terime milli takimda basarilar diliyorum.

jr1905
24-09-2013, 20:09
fatih terim için soyledim mikrop kelimesini.hertürlü pislik çirkeflik var koca kulübede oyuncularada yansıdı yıllar içinde, boşuna fatihin p.çleri denmiyordu zamanında emre okan bülent vs. biri gitti biri kaldı azizde gitse evlere şenlik olacak lig
not: hasta fenerliyim.

edit: türkiyenin görmüş ve görebileceği en iyi teknik direktördür orası ayrı

Milli Takımın başarılarına sevinme o zaman bundan sonra çünkü o başarıların altında Fatih Terim'in imzası olacak senin mikrop dediğin ADAM ın imzası

atituti
24-09-2013, 20:10
tamam sevinmem

GokhanRS
24-09-2013, 20:14
ben gitmesine üzüldüm.

SkY
24-09-2013, 20:15
sezon başladıktan sezon teknik adam değişmesi pek iyi olmuyor genelde..bu demirören Türk futbolunu iyice duman ediyor

matthardy
24-09-2013, 20:16
beter olsun.

futbolcuykende 5 para etmezdi.
teknik direktörkende.

ArMy
24-09-2013, 20:19
Bu konu çipetpet olur beyler hayırlı olsun.Gene kin kusmalar başladı..

ondertopcu
24-09-2013, 20:19
beter olsun.

futbolcuykende şerefizdi.
teknik direktörkende.

Beraber mi oynadin?

GÖKTÜRK
24-09-2013, 20:21
bence haketmedi bunu

matthardy
24-09-2013, 20:22
Beraber mi oynadin?

birinin nası bi adam olduğunu anlamak için siz hep oyunmu oynarsınız yan yana ?

wiesmann
24-09-2013, 20:24
aysal kendı ıpını kendı cektı adnan ozturk hadı neyse ama alı durust abdurrahım albayrak gıbı ısımler gonullerde taht kurmustu uzerıne bıde terımı gondermek kendı ıpını cekmektır. bu camıa sıyaset ve turlu temaslarla bıtmesı ımkansız gorulen stad ve cesıtlı yapılanmaları organıze eden adnan polatı ındırdı aysalın ındırılmesıde ınan kıracın bır lafına kalmıs...

ısteyen ıstedıgı kadar begenmesın terımı (ozellıkle fenerlı arkadaslar) terımın adamlıgı antep olayları sonrası koydugu tepkıyle cumle aleme kapak olmustur...

NOT:suan batmanda dagda bayırda gorev alan bır devlet calısanıyım ve anladımkı Galatasaray ile Terim sevgısı o kadar buyukkı ıcımızde arkadasla yemekte donduk kaldık agzımızı bıcak acmadı haberı aldıgımızdan berı

ondertopcu
24-09-2013, 20:24
birinin nası bi adam olduğunu anlamak için siz hep oyunmu oynarsınız yan yana ?

Futbolcuyken de demissin birlikte oynamis gibi yazmissin

matthardy
24-09-2013, 20:27
Futbolcuyken de demissin birlikte oynamis gibi yazmissin

haklısınız.
size gören 1.dünya savaşıda Sırbistan'ın Avusturya-Macaristan imparator velihatını kışt demesiyle başlamıştı ????

ondertopcu
24-09-2013, 20:30
Terimi sevmeye bilirsin, yaptiklari hosuna gitmiyorda olabilir. Ama senin ona serefsiz deme hakkini dogurmaz.

matthardy
24-09-2013, 20:33
düzelttim 5 para etmez yaptım.
artık nereye cekerseniz..

Bu kadar köklü bir spor klubü ve eğitim yuvasına yakışmayan bi adamdı.

iyi oldu.

(özet geçtim)

siR
24-09-2013, 20:54
Başkanın kendi ipini falan çektiği yok, 2 yıl daha sözleşme teklif edilmiş, isteseydi kabul ederdi Terim.
Ünal başkan gibi ön görüsü, uluslar arası ilişkileri iyi, risk almayı seven bir yöneticimiz olduğu için şanslıyız, umarım taraftar baskısı yönetimi istifaya zorlamaz, aksi taktirde sonuç Galatasaray için hiç iç açıcı olmayacaktır.
Şahıslar gelip geçici, Galatasaray baki ..

SekoLive
24-09-2013, 22:22
utanç verici bi galatasaraylıolarak utandım. Lucescudan sonra terimede aynı iş yapıldı. Adam bastıra bawtıra soledi galatasaray beni göndermedikce ben biyere gitmiyorm aslolan galatasaraydır diye . Yazıklar olsun... Morinho bile gelse hiçgözümde yok. Yapılan yanlış.

overblack
24-09-2013, 22:24
Bir Fenerbahçeli olarak dışardan gördüğüm şudur; Ünal aysal denilen belçikadan hangi amaçlarla geldiği belli olan kişi,Fatih hocanın karizması altında ezilmiştir,dünyaca ünlü starlarıda takıma katması birşey farkettirmemiş,ismi spor camiasında ve medyasında Fatih hocanın altında kalmıştır.Ama bu şahsın önünün açılmasının başka sebebleri var...

S.Özeren
24-09-2013, 22:35
bu ülkede başarılı olanların sonu aynı

Asıl olan tabiki Galatasaray'dır ancak çok yanlış bir karar olmuş

2 yıl önce nerden geldiğimizi unutmuş bizim yönetim

EREN34
24-09-2013, 22:36
Bu sene GS bitti desenize. Üzüldüm...

Ranthor
Haberleri lutfen techturkeye de paylasmayalim..

Ranthor
sanirim 47 kere soyledik bunu