PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ankarada focus 1.6 tdci icin bakimlarini yaptirabilcegim yer?

ferroo
25-09-2013, 19:39
yeni aldigim aracinin a dan z ye butun bakimlarini yaptirmak icin yer ariyorum guvenebilcegim ustada yok malesef sizlerden gelen onerileri bekliyorum...

CasabLanca
25-09-2013, 22:34
Yıldırım Ford'da Ali ve Engin usta işin ehlidir ne gerekiyorsa yapar. Yan dükkan komşularıda karşı dükkan komşularıda foruma üyedir burdan yönlendirdiğimizi söylediğinde gerekeni yaparlar. Şaşmazın içinde pttye doğru çıkarken solda cancanın olduğu sokağa gir soluna bakarak git görürsün.

Oto Yıldırım Ford Özel Servisi
Ali Yıldırım & Engin Akbulut
Adres: 1 Cadde 9. (2537) Sokak No:37 Şaşmaz/Ankara
Tel: 0312 278 2031 7/24: 0507 765 7513 – 14

ferroo
25-09-2013, 22:48
tesekkur ederim ayin 1 inde gidecegim peki bunlar egr iptali ve carbon clean yapiyolarmi?

CasabLanca
25-09-2013, 22:55
tesekkur ederim ayin 1 inde gidecegim peki bunlar egr iptali ve carbon clean yapiyolarmi?

egryi yaparlar carbon için net birşey diyemem

ferroo
25-09-2013, 22:57
tamam 3 4 gun sonra gidicem zaten cok teskkur ederim...

Görkem
26-09-2013, 12:35
ford konusunda bence en uzman servislerden bir tanesi azim oto dur,,sahibi Erol beye benim selamımla giderseniz her türlü konuda yardımcı olur ;) işinizi orda yaptırmıcaksanız bile gidip Erol ustayla bi tanışmanızı ve şaşmazda olupta bir çok hastaneden bile temiz olan dükkanı görmenizi tavsiye ederim .

EGR iptalinide carbon clearıda yapıyorlar bildiğim kadarıyla

bu da internet siteleri gerekli ulaşım bilgilerini burdan görebilirsiniz

Azim Oto Ford Özel Servisi | Ankara Ford Servisi (http://www.azimfordservisi.com/)

ferroo
28-10-2013, 17:29
ford konusunda bence en uzman servislerden bir tanesi azim oto dur,,sahibi Erol beye benim selamımla giderseniz her türlü konuda yardımcı olur ;) işinizi orda yaptırmıcaksanız bile gidip Erol ustayla bi tanışmanızı ve şaşmazda olupta bir çok hastaneden bile temiz olan dükkanı görmenizi tavsiye ederim .

Azim Oto Ford Özel Servisi | Ankara Ford Servisi (http://www.azimfordservisi.com/)

dedıgınız yere gıttım bugun sabahtan sagolsunlar cok ılgılendıler aracımın butun bakımlarını a dan z ye yaptırdım gerek ıscılıkleri gerek arabama olan ılgılerınden dolayı cok begendım gercekten ıslerını ıyı yapıyolar...dedıgınız gıbı sasmazda ama gercekten cogu hastaneden temiz...teskkurler tekrar

Görkem
28-10-2013, 22:44
dedıgınız yere gıttım bugun sabahtan sagolsunlar cok ılgılendıler aracımın butun bakımlarını a dan z ye yaptırdım gerek ıscılıkleri gerek arabama olan ılgılerınden dolayı cok begendım gercekten ıslerını ıyı yapıyolar...dedıgınız gıbı sasmazda ama gercekten cogu hastaneden temiz...teskkurler tekrar

kendi arabamı götürmediğim yada 100 de 100 memnuniyet garantisi olmayan hiçbiyeri kimseye tavsiye etmem zaten ,,,sizinde beğenmenize sevindim :) çünkü düzgün iş yapan yerlerin sayısı bir elin parmaklarına indirgenmiş durumda ;)

emp:)
28-10-2013, 23:17

+1
Gözüm kapalı gider, değil arabamı canımı bile teslim ederim. Beni hiç tanımadığı halde büyük bir kazık yemekten kurtarmıştır.,(kaç sene geçti üstünden hala unutmam)

Gözlemlediğim kadarıyla inanılmaz temiz ve itinalı çalışıyorlar, içerisinin temizliği topluluğuda taktire şayan.

Ömer ve Erol ustaya tekrar teşekkür ediyorum.

ferroo
28-10-2013, 23:44
kendi arabamı götürmediğim yada 100 de 100 memnuniyet garantisi olmayan hiçbiyeri kimseye tavsiye etmem zaten ,,,sizinde beğenmenize sevindim :) çünkü düzgün iş yapan yerlerin sayısı bir elin parmaklarına indirgenmiş durumda ;)

aynen tekrar teskkur ederım sızın sayenızde ıyı bır ustamız oldu :)emme manıfoldundan tutun ıntercoler a kadar soktuler tek tek temızledıler bole ıslerle bu kadar ugrasan usta cok az...ısın temızlıgı ve gorulen ılgıde cabası...

AdemAr
28-10-2013, 23:55
ben ne zaman tanıdığa gitsem itelemeye çalıştı o yüzden malzememi kendim alır 50 lira işcilik veririm