PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kredİ Çekmek İÇİn fİnans daniŞmanlik Şİrketlerİ...

EmrGti
28-09-2013, 09:09
Gazetede bir ilan gördüm 'Emeklilere çalışanlara kredi çekme imkanı' adlı ve posta gazetesinden bir kaç firmanın ilanlarını 1 senedir belki daha fazladır görüyorum.

Ancak aradım konuştum tc kimlik numarası anne baba adı ve doğum tarihi istediler onlarıda verdim yarım saat sonra dönüş yapıcaklarını ilettiler.

Yarım saat sonra aradılar benim istediğim miktar olan 10 milyarı çıkartıyorlarmış 10 milyarada sadece 1 milyar komisyon alıyorlarmış ancak krediyi tamamen çıkarmak çekmek için benden kimlik fotokopisi ve maaş bodrosunun fotokopisini istediler fax şeklinde aslen galericilermiş söylediklerine göre ve yerleri beşyüzevlerdeymiş neyse bende güvenemedim,benim yerime kredi falan çekerler diye ama sonrada dedim ki bankada böyle birşeyi yapamazlar benim kimlik fotokopimle nasıl gidip çeksinler.

Bir de şöyle birşey var burda bankacı arkadaşlar mutlaka vardır 1 ay önce bankaya gittiğimden kredi ön onayı alındı ancak 3 ay beklemem gerektiğini söyledi garanti bankası bu olaydan başıma birşey gelir mi yada siteden bankacı olan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi acaba ?

Kahn23
28-09-2013, 09:13
Kardeşim, geçen gün aracını satarken ağzın yandı. Hala bunlarla uğraşıyorsun. Kolunu kaptırırsın gerisin alamazsın. Boş işler bunlar.

EmrGti
28-09-2013, 09:15
Kardeşim, geçen gün aracını satarken ağzın yandı. Hala bunlarla uğraşıyorsun. Kolunu kaptırırsın gerisin alamazsın. Boş işler bunlar.

Maksat ne olduğunu öğrenmek ve sitede varsa bankacı arkadaşların yardımını istemek eğer yapıcak olsam zaten sormazdım direk yapardım ama bu insanların ilanları ben 1 senedir takip ediyorum belki daha geçmişede dayanıyor merak ettim ve dedim ya sitede ki bankacı arkadaşların yardımı

Kahn23
28-09-2013, 09:16
Ben de bankacıyım. Bunlar el altı yapılan illegal factoring şirketler. Ne idüğü belirsizdir.
1 kredi çekersin bi geç ödemende tepene çıkarlar..

EmrGti
28-09-2013, 09:19
Ben de bankacıyım. Bunlar el altı yapılan illegal factoring şirketler. Ne idüğü belirsizdir.
1 kredi çekersin bi geç ödemende tepene çıkarlar..

peki şuan kredi ihtiyacım var benim üzerime olmıcak annemin üzerine olucak ve sigortalı çalışan maaş bodrosuda var yardımcı olur musunuz acaba ayrıca hangi bankada görev alıyorsunuz ?

Durango
28-09-2013, 09:44
Validenizin maaş bodrosu varsa, faiz oranlarını araştırıp size en yakın şubeye gitmeyi düşündünüz mü?