PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankaradaki Abilerim Bakıverin =)

yusufcan_k
01-07-2008, 15:44
abilerim bu diecast olayı sonunda benide sarıyor =) biliyorum bir cogunuz bulasmayın diyeceksiniz ama benimkiler kısa sürecek =) sadece gc8 den baslayıp son kasa imprezaya kadar gidecek belkide sonra evolar baslayacak var mı ankarada bulabilecegim biryer =) BİDE BU KONUDA YARDIM EDEBİLECEK ABİLERİM MSNİ EKLERSE SEVİNİRİM YADA ÖZEL MESAJLA İLETİSİME GECERSE COK GÜZEL OLUR

EMG
01-07-2008, 15:48
Diecast konusu var zaten. Ayrı konu açmana gerek yoktu.

http://www.techturkey.com/forum/showthread.php?t=9615

yusufcan_k
01-07-2008, 16:20
tamamda abi ben arıyorum o konunun farkındayım ben

facia
01-07-2008, 16:21
en basitinden cepa 2. kattaki oyuncakcıya bak orda vardı bugeye ... Onun haricinde hobby time RC06 oralarada bakabilirsn

egb@lo
01-07-2008, 16:22
panorada bi yer war rc 06 sanırım
yıldızın orda www.hobbytime.com war
bıde oyuncakcılarda oluo

SinanTT
01-07-2008, 16:38
şımarık oyuncak buraya bi bak aradığını bulabilirsin.websayfasıda olması lazım

Onuralp
01-07-2008, 16:44
Hobbytime kazık ötesi, RC06(Tolga) daha da kazık ötesi... :D
Sen en kralı www.towerhobbies.com'a gir krallar, paşalar gibi istediğini getir. Ya da Ebay'de sağlam adam bul onlarda da fazlasıyla var. 2000$'dan 3$'a kadar :D
Ben bütün Rc'lerimi tower'dan aldım hiç bir problem de yaşamadım. Burda pahalı pahalı alışveriş yapma bence... :D

FcX
01-07-2008, 16:51
En bulunamayacak modelle başlamışsın listene, GC8 i bulman çok zor :D Şansın açık olsun :)

Hobbytime kazık ötesi, RC06(Tolga) daha da kazık ötesi...
Sen en kralı www.towerhobbies.com'a gir krallar, paşalar gibi istediğini getir. Ya da Ebay'de sağlam adam bul onlarda da fazlasıyla var. 2000$'dan 3$'a kadar
Ben bütün Rc'lerimi tower'dan aldım hiç bir problem de yaşamadım. Burda pahalı pahalı alışveriş yapma bence...

King'im pin'im, diecast istiyor arkadaş, rc değil :)

Şımarık oyuncak iyidir diyorlar.

http://www.maketarabalar.com/ da siteleri.

Bir de, Bug eye İmpreza'ları (Sedan/SW) Maxi Toys/Joker mağazalarında uygun fiyata bulabilirsin belki, hala kaldıysa.

yusufcan_k
01-07-2008, 16:54
yardımlarınız icin tesekkurler butun sitelere ve o verdiginiz adreslere bakacagım =)