PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Florya bankalar caddesi hızsızlık "

oguzhan999
01-10-2013, 10:05
Dün başımdan bi olay geçti , Florya nın girişinde bankaların bulundugu cadde var bircogunuz biliyosunuzdur , öğlen 2*3 suları ordan assa doğru inerken tam girişinde yol tıkandı , o sırada bi curcuna koptu , bi eleman kadının çantasını kaptı siyah bi golf 6 ya bindiler güvenlikler kadın halk malk peşine tabi eleman benim önümden assa girmek için girdi tabi yol kapalı o süratle geri vitese taktı , bende görünce arkaya bile bakmadan dip gaz geri gelip minibüse vurdum w115 Allah tan kurtardım, öyle bana vurmadan uzadı gitti geri geri mez in ordan kadın yerlerde sürüklendi bastı gittiler ,diyeceğim şudur bu sıralar oraya dadanmış durumdalar pek mobese yok aman dikkat edin ,

EmrGti
02-10-2013, 11:04
adamlar mobese olsada olmasada umurlarında deği ki hırsız kafaya koysun yeter kı gerısı hıkaye

AslanMustafa
02-10-2013, 11:23
Geçmiş olsun sonuç olarak yakalansalarda serbest kalicaklar onlar için sıkıntı yok

eran
02-10-2013, 12:13
Abi polis kapıdan kelepçeyle sokuyo onlar elini kolunu sallaya sallaya aynı kapıdan cıkıyo .. Kanun olmadıktan sonra mobese olmuş kaç yazar ..

muratburunce
02-10-2013, 12:38
aynen adamlar avukattan hakimden iyi biliyor ne kdr içerde kalıp çıkacağını onu göze alıyor çünkü caydırıcı ceza yok işin peşine düşen yok adamlar rahat girip alıp çıkıyorlar... insanlık edip önünü kesmeye fln kalksan mazallah sıkar geçerler yaralandığınla yada öldüğünle kalırsın ortada 3kuruş için...