PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SS Megane F7R Yeniden doğuş tanıtım videosu..

Driver
01-10-2013, 19:44
Türkiye'de bu F7R motor üzerinde ilk proje niteliğinde bir çalışmanın verdiği zorluk olsada eğlenerek ve tüm azmimizle aracımızı tamamladık sayılır. Hem geriye dönerek bitimine kadar neler yaptığımızı görelim hemde bazı arkdaşların yoğun isteğini yerine getirelim diye bir video yaptık paylaşmak istedim :)

Özellikle Lüleburgaz gibi küçük ve imkanları kısıtlı bir şehir sınırları içinde bunu başarmak mutluluk verici oldu bazı şeylerin sadece büyük şehirlerde ve bilinen araçlar üzerinde yapılmasına gerek olmadığını isteyince herşeyin olduğunu gördük. Aracın tüm yapım aşamasında yanımda olan Barışa , İbrahime, ustamız Tuncay abimize , yurtdışı parça temininde emeği geçen Aytuğ abime ve son aşama Ankaradan buralara kadar gelip beynimizi takıp ayarımızı yapan Erkut abi ve Kadir abimize sonsuz teşekkürler..

Video sonunda stock halinden bu zamana kadar nelerin değiştiğini ve performans olarak ne aldığımızı daha net bir biçimde göreceksiniz.. :)

OegXmtgxCdQ
Link : http://www.youtube.com/watch?v=OegXmtgxCdQ

dip not : hala şanzımanımız uzun ve ayarlarımız rodaj ayarı ;)
Çok kısa zamanda bi bukadar daha hızlanacağımızı umuyorum.. :icon_tup:

civelek
01-10-2013, 19:52
:icon_tup::icon_tup: elinize sağlık Allah utandırmasın.

dc_crx
01-10-2013, 19:58
video bomba olmuş abi :D :D

Alper_
01-10-2013, 19:59
maşallah kazasız belasız :)

meganes
01-10-2013, 20:19
Mükemmel olmuş ilk olmasıda ayrı birgüzel :)

Driver
01-10-2013, 21:24
Teşekkürler arkadaşlar bu arada telefondan video izlenmiyor ayarlardan düzenleyemedim sanırım arka fondaki müzikten dolayı youtube böyle bir önlem almış nasıl anlıyor anlamadım ama pc den girip izlemeyi deneyin yada mobile değil normal youtube.com dan girebiliosanız o şekilde izleyin. :) çözemedim tam olarak olayı hala..

emre55
01-10-2013, 21:26
Maşallah çok iyi :)

chiefkadir
01-10-2013, 23:18
İyi video olmuş,zamanla bikaç roll videosu daha ekler renklendirsin :)
Manken profesyonel mi ?:)

Driver
02-10-2013, 07:26
İyi video olmuş,zamanla bikaç roll videosu daha ekler renklendirsin :)
Manken profesyonel mi ?:)

Dahada renklendirecez inş abi :) Manken prof değil yakın bi arkadaşım ama proflara taş çıkarır :D Araca başlamadan önce çekmiştik o fotoları :)

MatraX_07
02-10-2013, 08:36
çok iyi ya maşallah

TRSemih
02-10-2013, 09:31
gayet başarılı olmuş, emeğinize sağlık.

bu arada, görsele çok önem veriyor musun bilmiyorum ama bence farlarını orijinal f7r farları ile değiştirmelisin.

guwen_ar
02-10-2013, 09:34
Brayn hala izleyemedim illa ewe gidence bilgisayar actrtcaksin bana :D

rs2000
02-10-2013, 10:11
Hayırlı olsun ilk megane F7R`ın ALLAH utandırmasın Başarılarının devamını bekleriz :)

Demir
02-10-2013, 12:41
Hayırlı olsun Okan...Epey maddi ve manevi emek harcanmış..Güzel bir Megane ortaya çıkmış...
İyi günlerde keyifle kullanmanı dilerim....

Driver
02-10-2013, 12:54
çok iyi ya maşallah

Teşekkürler dahada iyi olacak inşallah :)

gayet başarılı olmuş, emeğinize sağlık.

bu arada, görsele çok önem veriyor musun bilmiyorum ama bence farlarını orijinal f7r farları ile değiştirmelisin.

Teşekkürler görsele şuanlık pek zaman ve nakit harcamak istemiyorum zaten kuruttuk cebi falan sanırım şuan itibariyle sadece motora 11.000 tl gibi bir rakam harcadık buda nerden baksan bir f7r araç parası :( Farklı araç yapmanın parçalarıda zor bulunduğundan fiyatlarıda heryerde yapılan araçlardan tabiki farklı oluyor böyle zorluklarına katlanacağımızı bilerek çıktık yola umarım sorunsuz devam ederiz ve değer..:icon_tup:

Brayn hala izleyemedim illa ewe gidence bilgisayar actrtcaksin bana :D

hadi olm en son getircem laptobu yanına izletcem :D

Hayırlı olsun ilk megane F7R`ın ALLAH utandırmasın Başarılarının devamını bekleriz :)

Teşekkürler umarım daha nice F7R lar görürüz bu şekilde :)

Hayırlı olsun Okan...Epey maddi ve manevi emek harcanmış..Güzel bir Megane ortaya çıkmış...
İyi günlerde keyifle kullanmanı dilerim....

Teşekkürler abi. Evet yukardada bahsettiğim gibi iyi para döktük maddiyat yönünüde geçtim maneviyat açısından zaten paha biçilmez kaç gecemizi gündüzümüze kattık birde gece yaptık genelde herşeyini bu yüzden manevi anlamda çok büyük emeğimiz var maşallah diyorum tekrardan yüzümüzü kara çıkarmadı hiç böylede devam eder inşallah :icon_tup:

muratburunce
02-10-2013, 13:04
maşallah emğinize zevkinize sağlık çok güzel bir proje olmuş :icon_tup:

GokhanRS
02-10-2013, 13:19
hayırlı olsun okan. hayli hızlanmış. şu haliyle clio rsle ne olur muhtemelen? şanzıman v.s bitince ne olur?

Driver
02-10-2013, 13:55
maşallah emğinize zevkinize sağlık çok güzel bir proje olmuş :icon_tup:

teşekkürler saolasın :)

hayırlı olsun okan. hayli hızlanmış. şu haliyle clio rsle ne olur muhtemelen? şanzıman v.s bitince ne olur?

Abi videodaki denediğim 206 Rc zaten chipli 180-185hp civarlarında olan clio rs le denk yürüyor :)
Şanzıman ve güzel bir güncel beyin ayarı ile pek zevkli bir deneme olmaz o güçte clio rs lerle :p

Ek.Civic_Spoon
02-10-2013, 14:55
maşAllah brayn borzo güzel olmuş .. :))

Can's
02-10-2013, 14:56
maşallah maşallah benım arabaya da boyle atlı avratlı vıdeo yapıcaz mı la

Driver
02-10-2013, 14:58
maşAllah brayn borzo güzel olmuş .. :))

ee herşey emek kokuo video bile :D

Onu bırakta videoda scoop u açarken gözüküosun hadi sayemde ünlüde oldun yakında tv lerde seyrederiz scoopçu diye :D:D ahaha :hahaha:

maşallah maşallah benım arabaya da boyle atlı avratlı vıdeo yapıcaz mı la

yaparık be nolcak at zebra tay fil :p:hahaha:

iynn-RS
02-10-2013, 19:07
belgesel tadında vıdeo olmuş :D

Google a uzun sanzuman yazıyorm SS F7R çıkıyo :D

kısa sanzumanı 4 gözle bekliyorum.dananın kyrugu o zaman kopacak ;)

sinanbaysal
02-10-2013, 19:40
Masallah elınze emegınıze saglık .

F4R
02-10-2013, 21:21
takkk şu kısayı artık tak beeeeee :) beklemedeyiz videoları okan hocam :)

Driver
02-10-2013, 22:49
belgesel tadında vıdeo olmuş :D

Google a uzun sanzuman yazıyorm SS F7R çıkıyo :D

kısa sanzumanı 4 gözle bekliyorum.dananın kyrugu o zaman kopacak ;)

Saolasın ibo inş koparcaz kuyruk sokumundan bide koyar mangal yaparık aahaha :hahaha::D

Masallah elınze emegınıze saglık .

Saolasın kardeşim :icon_tup::icon_tup:

takkk şu kısayı artık tak beeeeee :) beklemedeyiz videoları okan hocam :)

Takıcaz çok kısa bir zaman içinde oem olsun bizim olsun diyoruz ilaç gibi gelir şimdi oem şanzıman oranları :D abi inş beklediğimize değecek saolasın renocuların gücü adına :p

dc_crx
02-10-2013, 22:54
Okan abi böyle yavaş arabalarla uğraşmaa yaa.. :P :D

Driver
02-10-2013, 23:09
Okan abi böyle yavaş arabalarla uğraşmaa yaa.. :P :D

önemli olan hızlıyı hızlandırmak değil yavaşı hızlandırmak zaten :rolleyes:

HaLuK-35
03-10-2013, 09:17
maasallah okan,ugrasmak kadar zevklisi var mı :) suan bizde de var 2 tane sarı f7r ,yaz gecti piyasa devri bitti baslıyalım diyoruz inceden :) su anki guncel haliyle kadran videon var mı kadran saglıklı calışıyosa :D

Driver
03-10-2013, 09:33
valla haluk kadran hiç çekmedik çekerim belki bu gece :) ama jantlar 15 yanaklarda 45 şanzımanı biraz kısaltır dedik ama bu bile fayda etmedi lastik jant orjinalden çap olarak dar olduğu için km fazla gösteriyor olabilir. Geçen 206 rc ile denerken o 200 lerde bıraktı biz bi top speede gidelim dedik tam olarak kaç yaptık bilmiyorum ibre 250 den sonrasını göstermiyo ibre bozulmasın diye bıraktık hatta :D

kutsal
03-10-2013, 09:53
çok ıyı olmus cokta ıyı guzel olmus :p

SRT59
03-10-2013, 16:43
okan eline emeklerine sağlık 10numero olmuş makine :)
güle güle gazla arkadaşım.
:)

Driver
03-10-2013, 17:26
okan eline emeklerine sağlık 10numero olmuş makine :)
güle güle gazla arkadaşım.
:)

saolasın inş güzel güzel denemeler yapacaz hepberaber :) bu akşamda road runner 106 ile müsait olursa deneyip görecez kısadan sonrada tekrar deneyip farkı daha iyi görebilcez onunla :)

SRT59
03-10-2013, 17:37
saolasın inş güzel güzel denemeler yapacaz hepberaber :) bu akşamda road runner 106 ile müsait olursa deneyip görecez kısadan sonrada tekrar deneyip farkı daha iyi görebilcez onunla :)

walla canlı hiç görmedim. Ama videolarını izledim.
Çok keyifli bi deneme olcak gibi. :)
napsak hatunu annesine gönderip bende mi gelsem izlemeye :D

Driver
03-10-2013, 17:40

kesinleşsinde haberleşiriz gel tabi ne durcan orda :D :icon_tup:

FeaTuRiNG
03-10-2013, 22:46
Okan maşallah : ) KeH KeH

Firattoptas
03-10-2013, 22:50

ben bahane bulup alırım seni evden serhat :)

samet_61
03-10-2013, 22:53
barzo tuning :) emegıne saglık. luleburgazda ımkanlar kısıtlı dıosun ama mersınde bulamadıgımız hatunlarla luleburgazda resım cekılıorsun:) we love unıversity:))))

Driver
03-10-2013, 23:28
ne univesitysi not university its a yüksek okully :D:D