PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : satılık geyikleri

senna
04-07-2008, 14:26
satılık konularında elimzden geldiğince geyikleri engelliyoruz ama yanlı davranma yada başka şeyler yazıyosunuz(yazanlar üzerine alınsın biliyolar kendilerini) eğer böyle bir şeye inanıyosanız siteye yazmamakta sizin elinizde, herkes görevini yapmaya çalışıyor

umarım anlatabilmişimdir

Oz`
04-07-2008, 14:45
Teşekkürler semihcim

MiaMi
04-07-2008, 16:21
Bu arada hazır konu açılmışken ekliyeyim.

Satılık bölümündeki ilanları takip ederim ve ihtiyaçlar doğrultusunda alım yaparım. Burada bir ürün satın alıp sorun yaşadığım kimse olmadı. Hepsine teşekkür ederim. Saygı sevgi ve güven çerçevesinde devam arkadaşlar.

Aldıklarımmı

Vtec Jantı
İsotta Egsoz
EartQuake Bas anfisi
Filtre Kiti
MagnaFlow Egsoz
Teyp
Bass
Sonra başka bir teyp
Devir saati
SuperSprint egsoz
Fren Disklerim
SpooN Replika Jantlar

Aklıma gelmeyenler olaiblir kusura bakmayın.

dragon07
04-07-2008, 20:17
sayın MODERATÖRLER hiç bir zaman konumda geyik yapılmadı 1tane ilan verdik bu zamana kadar oda .... oldu.böyle şeyler yapmak yerine tamam arkadaşım bakıcam herkezin ilanlarına dense kimse kırılmaz üzülmez.orda bende önceki ilanların hepsi güncellenmiş 2.sayfaya geçmeden bişey söylemiyorsunuz.kafanıza göre mesajları siliyorsunuz bi uyarıyı yapılacaksa özelden yapın kimse rencide olmasın.böyle bi hata oldugun gözümüzle görüyoruz ÇÖZMEK yerine neden böyle cevap veriliyor.ister yaz ister yazma gibi...mesaj yazılmış takas olurmu diye silinmiş?AMA HER ZAMANKİ GİBİ SİZ HAKLISINIZ EYWALLAH ;)BUNUDA SİLİN OKUYUNCAA

tool
04-07-2008, 20:19
konunun sizin ilaninizla alakali acildigi yargisina nerden vardiniz?

dragon07
04-07-2008, 20:23
ya lütfen bari böyle geyik yapmayın siz bizi bizde sizi iyi biliriz.büyüklerimsiz moderatörsünüz haklısınız.hala nerden vardınız demeyin çözmeye çalışın yıkmaya değil.

sülüman
04-07-2008, 20:27
bende katılıyorum dargona bardagı tasıran son damla olmuş onun konusu .oytüzden üzerine alınmış alınmasıda normal haklı bencede.bazen cok kırıcı yazılar yazabiliyosunn tool (ismini bilmiyorum )Abi.

tool
04-07-2008, 20:30
ya lütfen bari böyle geyik yapmayın siz bizi bizde sizi iyi biliriz.büyüklerimsiz moderatörsünüz haklısınız.hala nerden vardınız demeyin çözmeye çalışın yıkmaya değil.

neyimi biliyorsunuz merak ettim, ben sizi bilmiyorum mesela ;)

bende katılıyorum dargona bardagı tasıran son damla olmuş onun konusu .oytüzden üzerine alınmış alınmasıda normal haklı bencede.bazen cok kırıcı yazılar yazabiliyosunn tool (ismini bilmiyorum )Abi.

madem kırıcı yazdim,
sikayet etmeyi dusundun mu?

sülüman
04-07-2008, 20:33
bide şimdi deil genel olarak senin yazdıgın yazılara baktıgımda ben böyle kanıya vardım .yok hiç düşünmedim cocukmuyuz sanki

dragon07
04-07-2008, 20:34
ben sizi bilmiyorum tamam özür dilerim.atası sensin kralda sensin hepsi sensin.laf yarışına giremeyiz rollingde,uzunda geçersin anlamışsınızdır umarın ;)

M_PROJECT
04-07-2008, 20:41
bide şimdi deil genel olarak senin yazdıgın yazılara baktıgımda ben böyle kanıya vardım .yok hiç düşünmedim cocukmuyuz sanki

88 lisin karsindaki 76 li , sanirim bi nebze .

Dragger
04-07-2008, 20:42
Benim de bazen abuk subuk fiyatlara tepki veresim geliyor ama forum kurallarına uymakta fayda var.

tool
04-07-2008, 20:44
Benim de bazen abuk subuk fiyatlara tepki veresim geliyor ama forum kurallarına uymakta fayda var.

benimde atilip tekrar baska isimle giren uyelere tepki veresim var ama ***** kurallar :D

Dragger
04-07-2008, 20:52
benimde atilip tekrar baska isimle giren uyelere tepki veresim var ama ***** kurallar :D

Yok yok yaslandık biz kaldırmıyor bünyeler artık :D

Oz`
04-07-2008, 22:18
bakın ilk istersenız satışıklar bolumundeki kurallları okuyun ne dersınız?

Şahan
04-07-2008, 23:16
yaşananları bilmem ama, bu kurallar sayesinde, hayırlı satışlar, yok fiyat çok yüksek filan gibi durumlar olmuyor ve ben şahsen seviyorum bu durumu..

Buğra A.
04-07-2008, 23:45
Satılık ilanında genel bir uygulama olması normal bence.Bizde aynı problemleri yaşıyoruz kendi platformumuzda.Hayırlı satışlar nedir çözemedim bu lafı ben mesela :) Bence en güzeli her konu kilitli kalsın ve sadece 10 günde 1 güncellenebilsin.

TAM35GNY
06-07-2008, 03:20
satılık konularında elimzden geldiğince geyikleri engelliyoruz ama yanlı davranma yada başka şeyler yazıyosunuz(yazanlar üzerine alınsın biliyolar kendilerini) eğer böyle bir şeye inanıyosanız siteye yazmamakta sizin elinizde, herkes görevini yapmaya çalışıyor

umarım anlatabilmişimdir

Bir yoneticinin yazmamasi gereken bir cumle uzgunum ama yakistiramadim... Bu tarz dusunce siteyi ilerletmez geriletir bence sinir aninda yazilmistir umarim :rolleyes:

kv661
06-07-2008, 03:49
yaşananları bilmem ama, bu kurallar sayesinde, hayırlı satışlar, yok fiyat çok yüksek filan gibi durumlar olmuyor ve ben şahsen seviyorum bu durumu..

şahancım her forumun klasik problemi bu bence arkadasların yaptıgı cok guzel birşey ancak ben bizim platformda modlara ya da yöneticilere bi türlü kabul ettiremedim bu durumu.

İlan koyuyorum satılığa örnek olarak,aksama bi giriorum 15 cevap ilk baslarda ne cabuk satılıo diodum sonraları anlıosun sürekli hayırlı satıslar hayırlı satıslar,

"satısımın hayrı senın sayende olacaksa evini türbe yaptır" diyemiosun forum malesef :S

ancak bu sitedeki uygulama gayet güzel ve mantıklı.ancak arananlar ve satılıklar bölümü var bence bir de takas için bir ana topic koysalar hiç polemik kalmaz diye düşünüorum

M_PROJECT
06-07-2008, 07:39
Bir yoneticinin yazmamasi gereken bir cumle uzgunum ama yakistiramadim... Bu tarz dusunce siteyi ilerletmez geriletir bence sinir aninda yazilmistir umarim :rolleyes:

yoo gayet yerinde bir laf olmus . burda satilik bolumunde yanli bir davranis kimse icin gecerli degil . ayrica uyelerin isine gelmeyen kurallar oldugunda yazmak yada yazmamak uyenin elinde . tercih belirtilmis sadece .buranin kurallari boyle .heryerin kurali farklidir . uymak uymamak uyelerin tercihidir .

senna
06-07-2008, 08:41

kimseyi siteye yazmak için zorla tutmuyoruz kurallar var uyulmuyosa boşuna buna sitem edip ortamı germeye gerek yok istemiyosa üye yazmayabilir

TAM35GNY
06-07-2008, 13:33
Uye zaten biliyor istemedigi zaman yazmama gibi bir ozgurlugu oldugunu bu tarz tehdit bilgi paylasimini azaltir sadece... Tabi ki curuk yumurtalar olacak her toplulukta oldugu gibi ama bu ortamdaki kaliteyi tehditlerle dusurmek hos olmaz gibi geliyor bana. Sonucta bir cok yonetici var sitede mesajlari editleyerek silerek ve ozel mesaj uyarilariyla sitenin kati kurallarini uyelere daha kolay benimsetmeye calisilabilir. Eger yetisilemiyorsa daha fazla yonetici alinabilir siteye sadece bu kriterleri kovalamak icin gorevlendirilmis arkadaslar gibi mesela ;)

6-7 sene forum kuruculugu yoneticiligi yaptim cesit cesit insanla tanistim mueyyide uyguladim uygulattim gercekten bu cumle en son care olmali bence..

tool
06-07-2008, 13:44
gunay;
ilanlarin kurallari vs bunlari bahane edip bilgi paylasimini kesicek olan uye varsa girmesin zaten foruma, okusun yeter bizim icin golge etmesin yeterki ;)

TAM35GNY
06-07-2008, 13:49
Eywalla sitenin amaclarini sizlerden iyi bilemem saygi duyuyorum vardir bi sebebi ;)

senna
06-07-2008, 13:49
Uye zaten biliyor istemedigi zaman yazmama gibi bir ozgurlugu oldugunu bu tarz tehdit bilgi paylasimini azaltir sadece... Tabi ki curuk yumurtalar olacak her toplulukta oldugu gibi ama bu ortamdaki kaliteyi tehditlerle dusurmek hos olmaz gibi geliyor bana. Sonucta bir cok yonetici var sitede mesajlari editleyerek silerek ve ozel mesaj uyarilariyla sitenin kati kurallarini uyelere daha kolay benimsetmeye calisilabilir. Eger yetisilemiyorsa daha fazla yonetici alinabilir siteye sadece bu kriterleri kovalamak icin gorevlendirilmis arkadaslar gibi mesela ;)

6-7 sene forum kuruculugu yoneticiligi yaptim cesit cesit insanla tanistim mueyyide uyguladim uygulattim gercekten bu cumle en son care olmali bence..

kural varmı var uygulanıyomu uygulanıyo ha gözden kaçan olabilyodur lafım yok ama bunu bilerek yapılıyo gibi söylenmesi sinir bozucu bir durum ve bu samimiyetsizlik getiriyor

o yüzden böle olucaksa hiç olmaması için yazmaması daha uygun, zaten bilgi alışverişi yapan insanların bu gibi olaylarla alakası yok zaten herkes niye üstüne alıyo anlamadım

TAM35GNY
06-07-2008, 14:00
Kimsenin ustune alinmasini istemiyorsaniz neden ozel mesajla uyarmiyorsunuz?

Serencebey
06-07-2008, 14:01
Eywalla sitenin amaclarini sizlerden iyi bilemem saygi duyuyorum vardir bi sebebi ;)

Yapıcı yorumun guzelligine bak! Ahh herkes keske senin gibi olsa ;)

senna
06-07-2008, 14:15
Kimsenin ustune alinmasini istemiyorsaniz neden ozel mesajla uyarmiyorsunuz?

üzerine alınmalarını istemediğimden değil alınan alınabilir problem yok orda yalnız ilgi çekici bi durum snaırım

zaten yeri geldiğinde pmle uyarılıyor

TAM35GNY
06-07-2008, 14:19
O zaman anlamayacak bir sey yok usta ne sis yansin ne kebap yansin diyorsan sert cikma sen yine de bence cok fazla :) Yok yansin daha malzeme var diyorsan da ben israf sevmem yanik yerlerini kazir yine yerim :)

senna
06-07-2008, 14:25
O zaman anlamayacak bir sey yok usta ne sis yansin ne kebap yansin diyorsan sert cikma sen yine de bence cok fazla :) Yok yansin daha malzeme var diyorsan da ben israf sevmem yanik yerlerini kazir yine yerim :)

afiyet olsun

dikkat et yanmış yicek zararlı bilyosun

TAM35GNY
06-07-2008, 14:30
O yuzden yanmis yerlerini kaziyorum ;)

senna
06-07-2008, 14:31
O yuzden yanmis yerlerini kaziyorum ;)

ne kadar kazısanda yanmışsa, yanmıştır

dragon07
06-07-2008, 14:33
yani bu olaydan hemen sonra SATILIK ARAÇ ilanı verenler var.kolay degil 3000 kişi var sitede ama hergün 5 dakikanızı ayırabilirsiniz gibime geliyor.özel msj sistemi var ordan gönderebilirsiniz.şikayeti kime edicegiz saçmalamayalım kimi kime şikayet etcez.adminsen biraz daha terbiyeli olunabilir olgun davranılabilir.

senna
06-07-2008, 14:35
yani bu olaydan hemen sonra SATILIK ARAÇ ilanı verenler var.kolay degil 3000 kişi var sitede ama hergün 5 dakikanızı ayırabilirsiniz gibime geliyor.özel msj sistemi var ordan gönderebilirsiniz.şikayeti kime edicegiz saçmalamayalım kimi kime şikayet etcez.adminsen biraz daha terbiyeli olunabilir olgun davranılabilir.

terbiye derken, ne terbiyesizlik var acaba?

kuralları okuyun önce, gözden kaçan vardır yok demiyorum kuralları okumak çokmu zor?

TAM35GNY
06-07-2008, 14:37
Peki kisisellestirmeyeyim ben :)

dragon07
06-07-2008, 14:38
istemiyorsan yazma bilmem ne.VS VS. yani kontrol edilecektir derseniz kimse size kırılmaz.yapanların msjlarıda silinsin gözden kaçanlar hala yerinde duruyor.BEN KURALLARI OKUDUM. SİZDE Bİ ZAHMET 2.SAYFAYA GEÇMEDEN GÜNCELLEYENLERE Bİ BAKIVERİN BAKMAK ÇOK MU ZOR?

senna
06-07-2008, 14:39
istemiyorsan yazma bilmem ne.VS VS. yani kontrol edilecektir derseniz kimse size kırılmaz.yapanların msjlarıda silinsin gözden kaçanlar hala yerinde duruyor.BEN KURALLARI OKUDUM. SİZDE Bİ ZAHMET 2.SAYFAYA GEÇMEDEN GÜNCELLEYENLERE Bİ BAKIVERİN BAKMAK ÇOK MU ZOR?

evet diyorum istemiyorsan yazmayabliirsin bu senin elinde eğer bilinçli olarak yaptığımızı düşünüyorsan

dragon07
06-07-2008, 14:44
evet diyorum istemiyorsan yazmayabliirsin bu senin elinde eğer bilinçli olarak yaptığımızı düşünüyorsan

bilinçli derken eğer adam gıcıklık olsun die hemen sonra güncelliyorsa ben bunun altında samimiyetsizlik ararım.kaç tane galiba admin var bilmiyorum ama yeterli bence bu kadar zor olmamalı ilanları kontrol etmek :rolleyes:

senna
06-07-2008, 14:48
bilinçli derken eğer adam gıcıklık olsun die hemen sonra güncelliyorsa ben bunun altında samimiyetsizlik ararım.kaç tane galiba admin var bilmiyorum ama yeterli bence bu kadar zor olmamalı ilanları kontrol etmek :rolleyes:

biz gördüğümüzde zaten siliyoruz gereksiz postları altında bişi aramak yanlış bi durum gözden kaçmıyomudur kaçıyodur ticari satış yapmak amaç edilip kurulan bir site değil öle olsa daha farklı olurdu emin ol

ha_SaaaN
06-07-2008, 14:51
http://www.techturkey.com/forum/showthread.php?t=13322

bence birer kez daha okuyun çünkü böle yaptığınız gerekiz tartışmalar sizlere yakışmıyor ;) bide bizlere örnek olcaksınız :)

dragon07
06-07-2008, 14:52
sayın abim boosted pug nickli bir arkadaşımız doblo ile takas olur mu diye sormuş.sonraki admin arkadaşımız merak eden arar sorar diye mesajı silmiş.ben olur bile diyemedim başkalarından duydum böyle bi olayın oldugunu.tsk ederim iliginiz için son mesajın saolun ;)

M_PROJECT
06-07-2008, 22:38

arkadasim kimseyi tehdit ettigimiz yok , ayrica giden gider bizim insan kaygimizda yok . biz baska siteler gibi de degiliz , hatta iddia ediorum bukadar genis uyesini sikmayan bir sitede yoktur. bir sorun " satilik " bolumundeyse bunun nedenide satici uyelerin ticari kaygisindan dir die dusunuyorum . 1 mal satarsin 0 dir , satabilirsin . ama ticaret amacli orda burda " bende var " " istersen yollarim " tarzinda soylemler le satis yapilirsa buna izin verilmez. diceksiniz ki sponsorlar . nasil kurallari koymakta kendi icimizde serbest sek sponsor secimimiz de bize has . lafin kisasi , satilik bolumundeki kuralar yuzunden bilgisini paylasmak istemeyen yahut birseyler ogrenmek istemeyen uye varsa tool arakdasiminda dedigi gibi bosa durmasin ..

TAM35GNY
06-07-2008, 23:42
arkadasim kimseyi tehdit ettigimiz yok , ayrica giden gider bizim insan kaygimizda yok . biz baska siteler gibi de degiliz , hatta iddia ediorum bukadar genis uyesini sikmayan bir sitede yoktur. bir sorun " satilik " bolumundeyse bunun nedenide satici uyelerin ticari kaygisindan dir die dusunuyorum . 1 mal satarsin 0 dir , satabilirsin . ama ticaret amacli orda burda " bende var " " istersen yollarim " tarzinda soylemler le satis yapilirsa buna izin verilmez. diceksiniz ki sponsorlar . nasil kurallari koymakta kendi icimizde serbest sek sponsor secimimiz de bize has . lafin kisasi , satilik bolumundeki kuralar yuzunden bilgisini paylasmak istemeyen yahut birseyler ogrenmek istemeyen uye varsa tool arakdasiminda dedigi gibi bosa durmasin ..

Yazimi okurken baska birsey dusunuyordun sanirim arkadasim :) Kurallariniza yada amaclariniza hicbir sey demedim zaten sadece uyari tarzinin bana gore hos olmadigini soyledim sinirlenecek birsey yok ;) Ama senin cumlenden alinti yaptim digerlerine uyari caktim diyorsan ona da saygim ona da sonsuz :)

M_PROJECT
06-07-2008, 23:44
sinirlendigim bir durum yok toplu alinti yapmadim genel uye olan herkese ..