PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : vatan bilgisayar'da çalışan ?

Bad-Fast
07-10-2013, 13:41
full time mağazalarda çalışan arkadaş vardır , şartları maaşı nedir acaba bilen bi arkadaş lazım

GÖKTÜRK
07-10-2013, 13:42
istanbuldaki maaş durumlarını bilmiyorum ama ankarada çoğu satış danışmanı asgari + prim üzerinden calısıyo

not : 2 öz abimde satış danışmanı

Firattoptas
07-10-2013, 13:49
4 sene önce çalışıyordum çıkmışdım ozmanın şartlarında bile imkanları güzeldi çalışanına önem veren firma istanbulda çalışacak satış danışmanı kariyer anlamındada ilerleme sağlar maddi olarakda güzel paralar kazanır.

Bad-Fast
07-10-2013, 14:19
saolun arkadaşlar güncel bilgisi olan varsa çok makbul olur .

asmisinsan
07-10-2013, 14:57
full time mağazalarda çalışan arkadaş vardır , şartları maaşı nedir acaba bilen bi arkadaş lazım

onursumer var ona mesaj atarsan yardımcı olur

Vtec21
07-10-2013, 16:03
Yakın arkadaşım Vatan Bilgisayar'da satış danışmanı olarak çalışıyor.

Söylediğine göre, 900 küsür maaş + satış kotasını aşarsan prim + yemek veriyorlarmış.
Bunun yanı sıra belli bir ürün adedi veriyorlar, o ürün adedinden fazla satış yaparsan 1.200 - 1.300'e kadar çıkabileceğini söyledi.
2 gün çalışıp, (Sabah 10:00 - Akşam 22:00) 1 gün izin kullanıyorlarmış.
Vardiyalı gibi birşey sanırım.

5500
07-10-2013, 16:08
Kuzenim çalışıyor. Çalışma şartları gerçekten çok güzel. Vtec21'in bahsettiği gibi.
2 gün çalışıp 1 gün tatil yapıyorlar.
Bayramlarda falan çalışanları bi otelde toplayıp bayram eğlencesi bile veriyorlar. :) Kuzenim uçağa atlayıp gidiyor Denizli'den İstanbul'a.. Bildiğim kadarıyla masraflarını falanda karşılıyorlar.

Vtec21
07-10-2013, 16:09
Kuzenim çalışıyor. Çalışma şartları gerçekten çok güzel. Vtec21'in bahsettiği gibi.
2 gün çalışıp 1 gün tatil yapıyorlar.
Bayramlarda falan çalışanları bi otelde toplayıp bayram eğlencesi bile veriyorlar. :) Kuzenim uçağa atlayıp gidiyor Denizli'den İstanbul'a.. Bildiğim kadarıyla masraflarını falanda karşılıyorlar.

Kesinlikle. ;)
Eğlence kısmını unutmuşum. :)

Bad-Fast
07-10-2013, 19:41
eyv. arkadaşlar yardımcı olur bu bilgiler bana ilginiz için tşkler . ;)

Yigit-Y
07-10-2013, 19:47
Ben ocak Şubat ayinda oem satis danismani olarak çalıştım.

Uzak dur. İşi ogreneyim dersem güzel staj yeri.

Media markt daha iyi .

hondafit
07-10-2013, 20:23
eskişehirde 1 yıl çalıştım.
hangi şehirde çalışacaksın?
2 gün 12 saat çalışacaksın ertesi gün izinli olacaksın maaş eskişehir şartlarına göre 920 liraydı sanırım yanlış hatırlmıyorsam.Yükselme biraz zor senelerce çalışmak lazım eskişlehir mağazada yalakalık ispiyonculuk yapmadan kademe verilmiyordu tabii ki mağaza müdürüne göre değişir bu.Yemek şirketten verilir 2 öğün ticket sodexo yoktur yemek şirketi yemeği getirir mecbur yersin.prim olayı saçma sapandır notebook bölümündeyken aylık yaptığım satış 160 binlere(mağazanın en iyi satışlarıydı) dayanırken sana verdiği prim aylık 210 lira civarındaydı tabı kademe kademe 210-255-310-400 dü sanırım.ramazan bayramın da seni 5 yıldızlı otele götürür 1 gün eglence yapar. 2012 de istanbull green parkta 2013 de sortie de eglence yapmıstı.
calışma sartları bıraz agırdır ben cıktıgıma mutluyum suankı ısım olunca iyi ki ayrılmışım diyorum.
kısacası vatan bimeks teknosa hep aynı b.k

Bad-Fast
07-10-2013, 21:34
çok teşekkürler öle idarelik olarak boşta kalmıyalım diye gircektim gitmeme gerek kalmadı , kısmet o ki 2 iş daha çıktı onlara yönelicem ;)

Yigit-Y
07-10-2013, 22:19
eskişehirde 1 yıl çalıştım.
hangi şehirde çalışacaksın?
2 gün 12 saat çalışacaksın ertesi gün izinli olacaksın maaş eskişehir şartlarına göre 920 liraydı sanırım yanlış hatırlmıyorsam.Yükselme biraz zor senelerce çalışmak lazım eskişlehir mağazada yalakalık ispiyonculuk yapmadan kademe verilmiyordu tabii ki mağaza müdürüne göre değişir bu.Yemek şirketten verilir 2 öğün ticket sodexo yoktur yemek şirketi yemeği getirir mecbur yersin.prim olayı saçma sapandır notebook bölümündeyken aylık yaptığım satış 160 binlere(mağazanın en iyi satışlarıydı) dayanırken sana verdiği prim aylık 210 lira civarındaydı tabı kademe kademe 210-255-310-400 dü sanırım.ramazan bayramın da seni 5 yıldızlı otele götürür 1 gün eglence yapar. 2012 de istanbull green parkta 2013 de sortie de eglence yapmıstı.
calışma sartları bıraz agırdır ben cıktıgıma mutluyum suankı ısım olunca iyi ki ayrılmışım diyorum.
kısacası vatan bimeks teknosa hep aynı b.k

Topkapi vatan da yemekhaneden ye diyor...

Simdi wd firmasinda merch oldum 7 aydır kafa rahat maas fena değil

Gunde 8 saat 1.5 saat mola miss

Promotorluk ten başla düşünürsen

onursumer
07-10-2013, 22:26
danışmak istediklerini pmle hangi mazağaza konum vs gibi bilgi veriyim

ayrıca bu işe girip biryerlere gelmek itiyorsanız zaten en alttan başlayıp biraz surunmek şart zaten kendini kanıtlayan hakettiği yere çok kısa surede çıkabiliyor

promotorlukde aynı şekilde kendinizi kanıtlarsanız hemen yükselirsiniz merchlik istanbulda birazda eziyet bence trafik şartlarından dolayı :D

Bad-Fast
07-10-2013, 22:31
eyv. onur , levent tarafında etiler maslak vs. ilanı vardı öle başvurdum çağırdılar , bende maaş yol yemek nedir diye sorim dedim :) , 5 yıl Migros daydım okurken az çok tahmin ediyorum burdan yazılanlardan fikir oldu :)